NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » OD WRZEŚNIA NOWY PODATEK…OD GUDŁAJSKIEGO BEŁKOTU

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Od września nowy podatek…od gudłajskiego bełkotu

  
TheAspartam
20.07.2012 14:48:28
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #976437
Od: 2012-7-18
Obrazek
Jak donosi portal MediaRP, od września internauci mogą się spodziewać opłat za korzystanie z treści 40 polskojęzycznych serwisów.
„Gazeta Wyborcza twierdzi, że taka jest cena za rzetelne dziennikarstwo”.

„Od września płatny dostęp do treści (tzw. paywall) pojawi się w polskim internecie, w najpopularniejszych witrynach. Płatności zostaną wprowadzone poprzez system Piano. Dziś do tego systemu dołączyło sześciu polskich wydawców, wydających łącznie 27 krajowych i regionalnych gazet oraz 14 magazynów, wraz z Polskim Radiem. To ostatnie wzbudza szczególne kontrowersje, gdyż jako finansowane z kieszeni podatnika medium, powinno udostępniać swoje treści za darmo”.

Komentarz portalu media.rp – Przyzwyczajone do darmowych treści w Sieci polskie społeczeństwo nie wydaje się przekonać do płacenia za coś, co do tej pory było za darmo. Ponadto ograniczenie dostępu do mainstreamowych treści w Sieci to spora szansa dla dziennikarstwa stricte obywatelskiego takich jak chociażby prezentuje portal MediaRP.

Miejmy nadzieję, że taki obrót sprawy zwiększy popularność tych stron, które bezpłatnie udostępniają swoje treści, w tym dla rozwijającego się w ostatnim czasie niezależnego dziennikarstwa obywatelskiego, które nie nosi znamiona tuby propagandowej polityków.

A my popieramy tę akcję żydowskich mediów. Przypomina to klasyczną przypowieść o tym, jak Chaim z Szulimem puścili karczmę z dymem, bo się dogadać nie potrafili, jak na spółkę golić gojów. Np. Kasi tfusk tate będzie musiał załatwić jakieś stypendium w IzraHellu, bo łonet dalej nie wydoli na pensyjkę za „rzetelne dziennikarstwo”.

W końcu tylko żydzi będą czytać żydów i sobie płacić nawzajem. I o to chodzi.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

  
TheAspartam
20.07.2012 16:34:26
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #976505
Od: 2012-7-18
Jak manipuluje "Gazeta Wyborcza
Obrazek
Oto tytuł z "GW": "Oficerowie BOR: Powody samobójstwa generała były w 100 proc. prywatne i nie ma w tej śmierci drugiego dna"

Można to sobie przeczytać tu:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,11953301,Oficerowie_BOR

__Powody_samobojstwa_generala_byly_w.html

A jak brzmi prawdziwa - a raczej: "podana tam" - informacja:

Europoseł PO Jacek Protasiewicz nie znał generała osobiście, ale podkreśla, że szanuje jego dorobek. Dodał, że rozmawiał z oficerami BOR-u, którzy znali Petelickiego, i wskazywali, że powody były w 100 procentach prywatne i nie ma co szukać w tej sprawie drugiego dna.

Czyli: to, co mówi pewien CEP z najbardziej prawdomównej inaczej partii politycznej jest przedstawione jako obiektywny fakt!

Oczywiście moje oświadczenie - a spotykałem p.Generała kilkadziesiąt razy, bywał u mnie w domu, miał startować z Kongresu Nowej Prawicy - nie jest podawane - natomiast cytuje się człowieka, który p.Generała w ogóle w życiu na oczy nie widział!!!

Ciekawe, czy zna jakiegokolwiek oficera BORu...

A po tym - tu:

http://wiadomosci.onet.pl/gen-slawomir-petelicki-nie-zyje,5163020,temat.html

Przeczytałem to:

Wiem, że od pewnego czasu nasilały się jego prywatne kłopoty. Nie ma znaczenia tu, że był krytyczny wobec władz- skomentował Jacek Protasiewicz (PO)

Hmmm... Gdybym był śledczym, po takim dictum rozpocząłbym czynności od zbadania alibi p.Protasiewicza i Jego współpracowników.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » OD WRZEŚNIA NOWY PODATEK…OD GUDŁAJSKIEGO BEŁKOTU

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny