NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » BARBARZYŃSKIE I NIELEGALNE EKSPERYMENTY NA LUDZIACH W POLSCE XXI WIEKU!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Barbarzyńskie i nielegalne eksperymenty na ludziach w Polsce XXI wieku!

  
TheAspartam
30.08.2012 17:29:00
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1000333
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 1
Obrazek

Nielegalne testy kliniczne w Polsce
Czytelnik grup dyskusyjnych na facebooku wpadł na trop szokującej afery medycznej. To ujawnia, jak medycyna traktuje ludzi – gorzej niż bydło, jak karaluchy do zdeptania..
cyt. “Dramatycznie ciekawa baza badań klinicznych – oczywiście made in USA, bo w Polsce takie dane uzyskać nie sposób. Wszystko ściśle tajne – nawet to o czym wszyscy i tak wiedzą..
Badania kliniczne nad nowymi szczepionkami
Trochę czasu zabiera szperanie w tych informacjach, ale pewne wnioski są dość oczywiste:
- badania kliniczne obejmujące bardzo małe dzieci (do 42 dnia życia) prowadzi się w Polsce wyjątkowo często
- dane koordynatorów tych badań to czasem tylko jakieś cyferki, miejsca badań są ukryte często pod nazwą np. “GSK Ivestigational Site” – hm, ciekawe
Rzetelność badań klinicznych
I wniosek ogólny:
- do większości badań szczepionek rekrutowane są WYŁĄCZNIE dzieci w pełni zdrowe, na nic nie uczulone, nie wykazujące żadnych niepokojących symptomów, a stan ich zdrowia potwierdzają gruntowne badania lekarskie przed ostatecznym zakwalifikowaniem do próby. I z jednej strony ten wymóg jest z zrozumiały, ale z drugiej: taki selektywny dobór próby kładzie wiarygodność całych badań. Każdy kto choć trochę otarł się o metody analizy statystycznej to wie – próba jest fundamentalna.
Stan zdrowia czy kondycja dzieci, którym się podaje szczepionki już ‘zbadane’, może być różny, a nie jest najczęściej badany w ogóle (ledwie powierzchownie ocenia się stan dziecka), a zapewne w mniej niż 1% przypadków bada się go tak gruntownie jak przed testami klinicznymi. Tym trudniej o to, że badania przecież kosztują, a GiS sankcjonuje i zaleca podanie szczepionki dziecku zaraz po urodzeniu.
Kto i co wie wówczas o kondycji dziecka w tak krótkim czasie po urodzeniu? Nikt jak jeden Bóg.

Obrazek

Testy kliniczne na dzieciach
I tu jest pies pogrzebany: dobór próby. Trudno mi swoją drogą uwierzyć, że rodzice małych i w pełni zdrowych dzieci decydują się świadomie na eksperyment kliniczny z udziałem dzieci – nie wyobrażam sobie tego na taką skalę jak pokazuje ta baza danych.” Czy rzeczywiście chodzi o pieniądze, a może stosowany jest jakiś podstęp albo trik?
Federalna baza danych USA o testach klinicznych, w tym w Polsce. Szukajcie, tłumaczcie, publikujcie:
http://clinicaltrials.gov/ct2/results?term=vaccin&cntry1=EU%3APL&age=0&pg=1


Mój komentarz – zadajmy sobie pytania:
-dlaczego w Polsce nie ma rządowej bazy danych o testach klinicznych nowych leków i szczepionek? Jest to ewidentny przejaw tego, że państwo coś ukrywa.
Szczepionki all in 1: prawda
-tu dochodzimy do punktu następnego: czy te testy kliniczne o których tu mowa, przeprowadzane są nielegalnie i bez wiedzy / zgody rodziców? Na zdrowy rozum: który rodzic zgodzi się na eksperymenty medyczne na własnym dziecku? Żaden! Profesor Dorota Majewska badająca afery w medycynie i farmacji już w maju 2011 roku alarmowała, że Akademia Medyczna w Poznaniu nielegalnie testuje “szczepionki-terminatory” zawierające nawet 15 chorobotwórczych patogenów a ampułce i końską dawkę adjuwantów. To właśnie w Wielkopolsce sanepid, czyli medyczne waffen-SS był najbardziej agresywny w karaniu rodziców nie szczepiących dzieci. I z terenu Wielkopolski było zgłaszanych najwięcej w Polsce ciężkich działań niepożądanych po szczepieniach. Tutaj opisałem nielegalne testy medyczne w Poznaniu: http://kefir2010.wordpress.com/niebezpieczne-szczepionki-testowane-na-polskich-dzieciach/
-poszlaki mogą wskazywać na to, że te testy kliniczne na małych dzieciach odbywają się w Krakowie – gdyż od pewnego czasu małopolskie gestapo sanitarne nakłada grzywnę za grzywną.
-szokuje liczba tych testów medycznych. Skąd korporacje wytrzasnęły tylu zwyrodniałych psychopatów zezwalających na to, by ich dziecko było królikiem doświadczalnym, jak u dr. Mengele?
Obrazek

-to, że korporacje nawet w amerykańskiej bazie danych nie podają miejsc gdzie odbywają się testy (szpitale, przychodnie itp), to jawny dowód na to, że chce się to zataić przez Polakami. Zataić ludobójstwo – bo jak to inaczej nazwać? Dr Joseph Mengele, który zmarł w USA kilka lat temu, byłby bardzo dumny z postawy polskiej służby zdrowia.
Zamiast danych adresowych w bazach danych widnieją jakieś ciągi cyferek czy nic nie mówiące słowa. Jak to racjonalnie wytłumaczyć?
Metodologia badań szczepionek
-dlaczego do badań klinicznych szczepionek wybiera się tylko i wyłącznie zdrowe dzieci? Przecież to złamanie zasad metodologii badań (metodologia badań to ulubiony argument fanatycznych zwolenników szczepień – używajcie tego argumentu jako broni!) jak i złamanie prawa, bo czym jest fałszowanie badań naukowych?
-podejrzewam, że te badania kliniczne leków lub szczepionek odbywają się w szpitalach na oddziałach położniczych. Pielęgniara zabiera dziecko matce i mówi “zabieram malucha na szczepienie” po czym oprócz standardowego szczepienia w pierwszej dobie życia, podaje na zlecenie lekarza szczepionkę eksperymentalną.
——————————————–
Pomóż rozpowszechnić ten tekst


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » BARBARZYŃSKIE I NIELEGALNE EKSPERYMENTY NA LUDZIACH W POLSCE XXI WIEKU!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny