NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » JEDEN POTWÓR, DWIE NAZWY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Jeden potwór, dwie nazwy

Komunizm i judaizm to jedno i to samo.
  
TheAspartam
06.09.2012 15:53:53
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1004371
Od: 2012-7-18
Obrazek
Naród amerykański został zabrany na przejażdżkę, ale to żydzi kierują tym dyliżansem.

Trzeba, żebyś zrozumiał dwie sprawy.

Komunizm i judaizm to jedno i to samo.

Codziennie, przez więcej niż 100 lat, ta sama rzecz preparuje ci życie, zastępując inteligencję rozrywką, dzielenie się poglądami opartymi na chłopskim rozumie przez polityczną poprawność oraz obdzierając cię ze świętego spokoju przez nasycanie naszych wyobrażeń ciągłym strachem przed terrorem.

To oni wynaleźli terror – wiedziałeś o tym, prawda?

Najemnicy al-Kaidy i Blackwater są dwoma poddepartamentami tej samej międzynarodowej organizacji terrorystycznej, znanje również jako CIA. Tak zwani porywacze z 9/11 byli arabskimi najemnikami izraelskimi z ukradzionymi paszportami – oto dlaczego FBI mogło podrobić 19 nazwisk w parę chwil.

Pytanie, jakiego nikt nie zadaje brzmi, dlaczego nie byli oni w stanie zakonspirować kolejnej komedii typu 9/11 przez następnych 10 lat…, a czas nadal płynie?

Pewnie, że nie wliczamy w to i tych porąbańców z uszkodzonym mózgiem, których powyciągano do wykonania tych upozorowanych „incydentów” terrorystycznych, jakie posłużyły do wystawienia na na działanie rakotwórczych skanerów Chertoff’a w każdym publicznym miejscu w tym kraju, szczególnie na lotniskach.

“Broń masowego rażenia…!” Pamiętacie to. Nigdy jej nie było. Nigdy.

Kto zawsze nawołuje do wojny? Żydzi. Szczególnie żydzi izraelscy, którzy plują na katolików odwiedzających święte miejsca i strzelący do Palestyńskich dzieci w głowę, aby ukraść im organy do przeszczepów.

Obaj nasi kandydaci na prezydenta entuzjastycznie opowiadają się i popierają takie postępowanie. Wszyscy szykowni „producenci kolumn gazetowych” i polityczni mędrcy z tv majaczą coś o konieczności obrony tych biednych żydów przed tymi wielkimi złymi Palestyńskimi terrorystami, i przez analogię, przed każdym muzułmaninem na całym świecie.

Nasz obecny rząd jest klarownym przykładem oszustwa, perwersji i zdeprawowania. Moralna odwaga naszych bogatych świętych mężów i naszych świętych bogatych mężów jest szopką totalnej hipokryzji, gdy miliony chodzące do kościoła nazywają sami siebie chrześcijanami, ale modlą się o gwałtowną śmierć dla innych, dokładnie tak, jak chcą tego żydzi.

Krótki rzut oka na obecny stan Libii będzie bardzo istotny dla wniosku, jakiego postaram się dowieść.

Amerykanie, którzy ciągle jak roboty pomachują flagami, powinni popatrzeć na masowy mord czarnych Afrykanów oraz partyzantów Kaddafiego, jaki ma obecnie miejsce na porządku dziennym. To samo pochodzące z Libii żydowskie plemię jest awangardą żydowskiej destabilizacji wg szablonu terrorystycznego, jaki teraz ma zastosowanie w Syrii, ze sfingowanym oporem trwałego sojusznika izraelskiego, Rosją, maskującą zaaranżowany wcześniej kontrakt eksterminacyjny, jaki aktualnie tam się realizuje.

Szału dostaję, gdy słyszę kogoś, kto twierdzi, że postępowanie rządu USA w ubiegłym wieku, a szczególnie podczas ostatnich 10 lat, czyli na początku XXI wieku, było honorowe, konieczne albo sprawiedliwe. Patriotyczne slogany skisnąć zdążyły w ustach wszystkich amerykańskich obywateli o dobrych intencjach, którzy próbowali za pomocą niepotrzebnych wojen i przedstawień z taniego cyrku o „zdarzeniach terrorystycznych” stawać w obronie swojego kraju.

Dla każdego, kto ma odrobinę świadomości, dalej jest to już zwyczajnie niemożliwe.

Jak ktoś, kto ma mózg, może nie zdawać sobie sprawy, że te wszystkie epizody z użyciem terroru fałszywej flagi i bezustanne wojny przeciw niewidzialnemu wrogowi NIE SŁUŻĄ dobru społeczeństwa amerykańskiego? Czy ludzie mogą być aż tak głupi? Jeśli tak, to znaczy że już nie mamy rządu złożonego z naszych przedstawicieli.

Naród amerykański został zabrany na przejażdżkę, ale to żydzi sterują tym dyliżansem.

Kapitalizm versus komunizm. Ścieżka niby inna, ale wynik ten sam – niewolnictwo i eksterminacja. Wszelkie polityki rządowe, szczególnie w sprawie konfiskaty broni, są dokładnie skopiowane z ludobójczego Związku Sowieckiego, i tak samo jak w USA, są to produkty w całości czysto żydowskie.

I dlatego jest takie ważne, żeby zrozumieć, że komunizm i judaizm to jedno i to samo, rzecz, jakiej nie potrafiliśmy pojąć we wczesnych latach 50-tych z przemówień McCarthy’ego, pozwalając na dokonanie żydowskiej miękkiej rewolucji poprzez tv i kontrolę nad uniwersytetami, aby wzmocnić poziom destabilizacji wg matrycy penetrującej nasze życie, co poskutkowało dezintegracją społeczną.

Jest też inna rzecz, jakiej nie udało się nam zrozumieć, gdy raport Komisji Warrena wciskał jedną maniakalną tezę w gardła Amerykanów przy wielu okazjach w latach 60-tych. Tak samo, jak to szło przez wiele poprzednich lat XIX stulecia, gdy rząd USA nie respektował żadnego traktatu, jaki zawarł z prawdziwymi właścicielami tego kontynentu, a każde rządowe wyjaśnienie tych nieprawdopodobnych zabójstw było zwykłym kłamstwem, zrobioną z premedytacją przykrywką przez tych samych osobników, którzy wydawali rozkazy dokonywania zabójstw.

A zatem to, że rząd bezustannie kłamie nam w żywe oczy, nie powinno być niespodzianką, ale że robi to z powodu naszej ochoczej ślepoty, jest nią bez wątpienia.

Mówią nam, że są naszymi przywódcami, ale zachowują się bardziej, jak klawisze w więzieniu, w jakim nas zamknęli. Co się dzieje? Gromadzą pociski, a nam zakazują ich kupowania. Zatruwają powietrze i wodę, wszczynają pożary lasów i kontrolują pogodę przy pomocy swego elektronicznego ustrojstwa, wszystko, co możesz kupić w supermarkecie ma trujące składniki na etykietach, a wszystko, o czym ględzą politycy to ulgi podatkowe dla klasy średniej.

Oni nie mają planu. Nie mają go dla nas. Jedyny plan, jaki mają brzmi, jak rabować nas dopóki nie będziemy martwi, a potem sprzedać nasze szczątki komuś innemu.

To, co dzieje się obecnie to nie jest sprawa Amerykanów pracujących dla Amerykanów. Przez ostatnie 10 lat ewangeliczne roboty umożliwiły międzynarodowym żydowskim bankierom skonsolidować kontrolę nad amerykańskim sposobem myślenia poprzez wiele różnych wpływów, których nie da się zliczyć, ale wiemy, że każdy z nich przytępia nasz umysł i zachęca do popadania w desperację i prowadzi do samobójstwa.

Skutki elektrosmogu i zatrucia żywieniowego dla naszych zdolności poznawczych już da się w pełni ogarnąć, dalsze zakuwanie w kajdany zdezorientowanej ludności utrzymywanej w ciemnocie, której daje się ochłap najprostszych wyjaśnień dla skomplikowanych wydarzeń, jakie wytworzyły zupełnie sztuczną rzeczywistość, w której wywołanie wojny z obcymi z przyczyn całkowicie zmyślonych stało się wygodną, akceptowalną normą – a prawdziwym zmartwieniem dla ludzi stało się nie przepuścić okazji do oglądania sportu w tv. I mają oni kompletnie gdzieś, ile dni życia im pozostało, i że ich czas kończy się z minuty na minutę.

Zasadniczo, wszystko to, co się dzieje, bierze się z tego, że nie zrozumieliśmy, iż komunizm i judaizm to ta sama rzecz, jak to kiedyś powiedział rabin Moses Hess.

A teraz twoje życie stało się ciut krótsze, gdyż teraz już wiesz, że to bez znaczenia, na kogo będziesz głosować – tak samo jak ci, którzy robili to w ubiegłym wieku – wszyscy kluczowi gracze w Białym Domu, którzy kierują swymi plastykowymi laleczkami o nazwie „prezydenci” to krwiożerczy żydzi, którym tylko jedno w głowie, to samo, co jest podstawową dyrektywą zarówno judaizmu, jak też komunizmu, których ścieżką tak ochoczo podążał Lenin – pozabijać tylu nie-zydów, ilu się tylko da.
Autor- Obrazek
Źródło-

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

  
marcus
05.05.2014 20:08:00
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1833874
Od: 2014-5-4
Obrazek
ŻYDZI KOMUNIŚCI A JUDAIZM
pytanie od JD :

Jak judaizm ocenia Żydów wprowadzających i utrwalających komunizm w Europie Wschodniej? Czy mieli prawo np. w imię własnego przetrwania skazywać na śmierć gojów?

odpowiedź :

Judaizm ocenia morderców - jako morderców, a złodziei - jako złodziei, niezależnie kim są i gdzie prowadzą swoją działalność. Żydzi biorący udział w aparacie totalitarnego systemu, jakim był komunizm, podlegają takiej samej ocenie, jak wszyscy pozostali Żydzi, których postępowanie narusza podstawowe prawa Tory.

Fakt, że wśród działaczy ruchu komunistycznego, który prowadził zbrodniczą działalność przez większość XX wieku, znajdowało się dysproporcjonalnie wielu Żydów, można tłumaczyć na kilka sposobów. Jednym z nich może być wyjaśnianie tego zjawiska odejściem tych ludzi od własnych religijnych korzeni i tradycji, od własnego środowiska, przy jednoczesnym zachowaniu szczególnej wrażliwości na problemy etyczne i idealizmu, wyniesionych z domów rodzinnych, a ukształtowanych przez judaizm (czego przykładem może być chociażby postawa Karola Marksa - wnuka rabinów, ogarniętego obsesją zastępowania fundamentalnej kategorii judaizmu, czyli sprawiedliwości - "sprawiedliwością społeczną").

Jednak sama wrażliwość etyczna i idealizm to kategorie uczuć, a nie zasad moralnych. Uczucia bez zasad mogą bardzo łatwo prowadzić do zła. Bez przestrzegania etycznych praw Tory - tych najbardziej podstawowych: nie morduj, nie kradnij - wrażliwość ta przekształciła się u tych ludzi - w życiowej praktyce - w swoje własne zaprzeczenie, w potworną karykaturę.

Realizacja ideałów komunizmu wydawała się być - w swoim zamierzeniu - ucieleśnieniem wizji proroków Izraela: wiecznego pokoju i powszechnej sprawiedliwości, ale osiąganym bez udziału Boga, własnym wysiłkiem człowieka, który miał - według ateistycznej, materialistycznej ideologii komunizmu - zająć Jego miejsce. Jednak metody, którymi usiłowano osiągnąć pokój i sprawiedliwość od samego początku istnienia komunizmu nieuchronnie musiały polegać - jak to jest zawsze przy realizowaniu groźnej utopii - na niesprawiedliwości i zaprzeczać pokojowi.

Komunizm zastąpił bowiem monoteistyczną "miłość bliźniego" (miłość skierowaną do prawdziwego, realnego człowieka obok) stanowiącą jeden z fundamentów Tory - miłością do abstrakcyjnych "mas ludowych", "proletariatu", "klasy robotniczej", w imieniu których prześladowano, niszczono, torturowano i mordowano miliony indywidualnych "wrogów" - czyli miliony konkretnych "bliźnich". Utopijna koncepcja komunizmu - w imię "szczęścia ludzkości" - unieszczęśliwiała realnych ludzi, traktując ich jak odczłowieczony budulec do stwarzania "lepszego świata".

Co do drugiego pytania: nie wiemy, co ma Pan (jakie sytuacje historyczne) konkretnie na myśli, ale wiadomo, że jedno z praw Tory kategorycznie zabrania ocalenia własnego życia kosztem życia innego człowieka - niezależnie, kim jest ten człowiek.

***

Symbolem Żyda-komunisty, zapisanym trwale w świadomości XX-wiecznego Europejczyka, był Lew Trocki (Lew Dawidowicz Bronstein) - twórca i przywódca Armii Czerwonej. W okresie prób odzyskania niepodległości przez Ukrainę w latach po rewolucji 1917 roku, wódz ukraiński, ataman Petlura wielokrotnie podkreślał w przemówieniach i manifestach do ludności, że wroga Armia Czerwona dowodzona jest przez "Żyda Trockiego". Efektem ubocznym tych zabiegów propagandowych były pogromy, w czasie których wymordowano na Ukrainie do 100000 Żydów, którzy nie mieli nic wspólnego z Armią Czerwoną i Trockim.

Gdy rabin Moskwy Mazeh próbował apelować do Trockiego, jako do Żyda, aby użył Armii Czerwonej do opanowania pogromów, Trocki odpowiedział: "Mylicie się. Jestem socjaldemokratą. Nikim innym".

Po spotkaniu z Trockim rabin Mazeh miał powiedzieć słynne zdanie "Troccy robią rewolucję, a Bronsteinowie za to płacą".
Obrazek

źródło:

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » JEDEN POTWÓR, DWIE NAZWY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny