NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » TOTALITARYZM MEDYCZNY.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Totalitaryzm medyczny.

  
MareczekX5
13.09.2012 11:37:30
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1008312
Od: 2012-7-24
Obrazek

To co działo się w obozach koncentracyjnych w Auschwitz, obecnie dzieje się na otwartym polu doświadczalnym Polski. Eksperymenty na ubezwłasnowolnionych obywatelach, które były znakiem rozpoznawczym systemu totalitarnego dziś pod pozorem dobra ogółu wprowadza się do polskich realiów. Podobnie jak w czasach III Rzeszy lekarze dokonujący eksperymentów na ludziach i producenci preparatów byli chronieni przed jakąkolwiek odpowiedzialnością za dokonane przestępcze akty, podobnie i dziś ani producenci szczepionek ani Ministerstwo Zdrowia ani lekarze nie biorą na siebie odpowiedzialności za tragiczne skutki szczepień.

Taka sytuacja pokazuje, że pewne grupy i instytucje działają poza prawem. Prawem w rozumieniu wolności jednostki do dokonywania wyboru, prawem do brania na siebie odpowiedzialności za swoje życie i zdrowie, prawem do odmowy brania udziału w eksperymentach medycznych, które są prawami zapisanymi w Konstytucji RP.

Ze względu na przegłosowanie przez Sejm i podpisanie przez Prezydenta nowej, niezgodnej z Konstytucją RP ustawy o zapobieganiu chorobom zakaźnym, tysiące polskich dzieci i osób dorosłych będzie trwale okaleczonych niebezpiecznymi szczepionkami.

“Rozszerzenie definicji choroby zakaźnej i danie urzędnikom z Sanepidu pełnej kontroli nad ogłaszaniem epidemii oraz uprawnień do stosowania przymusu szczepień i leczenia wobec wszystkich zamieszkujących w Polsce osób (także eksperymentalnymi preparatami) ubezwłasnowolnia polskich obywateli i potencjalnie zamienia ich w króliki doświadczalne firm farmaceutycznych. Takich totalitarnych praw nie ma w żadnym demokratycznym kraju.” pisze ekspert ds szczepień Prof. dr hab. Maria Dorota Majewska.

Aby zrozumieć zagrożenia szczepień zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Prof. dr hab. Marią Dorotą Majewską zamieszczonego poniżej oraz galerii zbrodni jakich dopuścili się lekarze i firmy farmaceutyczne podczas II wojny światowej.TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Kartel farmaceutyczny. Przemilczane materiały z Norymbergii.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJAźródło: http://www.prisonplanet.pl/multimedia/totalitaryzm_medyczny,p1918520629
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
yoko
13.09.2012 20:25:05
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 43 #1008576
Od: 2012-7-19
[/yt]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Uzy5W9H4rBk#!

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » TOTALITARYZM MEDYCZNY.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny