NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » STOSUNKI IRAŃSKO-IZRAELSKIE MOGĄ WYGLĄDAĆ INACZEJ NIŻ NAM SIĘ TO POKAZUJE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Stosunki irańsko-izraelskie mogą wyglądać inaczej niż nam się to pokazuje

  
MareczekX5
28.09.2012 18:35:27
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1018835
Od: 2012-7-24


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJAMedia wtłoczyły ludziom w głowy pewne schematy. Każdy z nas po prostu wie, że Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad to straszny antysemita i wcielony diabeł niewiele lepszy od Hitlera, który chce śmierci wszystkich Żydów. Tak go zresztą przedstawiał jeszcze wczoraj na "spontanicznej" demonstracji antyirańskiej pod ONZ, pokrzykujący burmistrz Rudolf Giulliani. Jednak nic bardziej błędnego. Ahmadineżad sam jest z pochodzenia Żydem a jego stosunek do tego narodu jest bardzo przychylny, co dobrze pokazuje powyższy film.

Jest to nagranie sprzed 5 lat, ale dzięki niemu świetnie widać poziom manipulacji serwowanej nam w rozmaitych dezinformacyjnych programach telewizyjnych. Otóż wrogiem Iranu według słów liderów tego kraju jest międzynarodowy syjonizm a nie naród żydowski, jako taki. Jest to zresztą rzeczą oczywistą, że jak w każdym narodzie tak i u Żydów są ludzie dobrzy i źli. Ahmadineżad zdaje się to właśnie manifestować.Nagranie Ahmadineżada, któremu błogosławią ortodoksyjni Żydzi wzbudziłoby zapewne zrozumiały dysonans w zmanipulowanych głowach, dlatego z pewnością nie zobaczymy go w mediach głównego nurtu. Większość inteligentnych ludzi z pewnością bez względu na okoliczności zobaczy tym jedną wielką sprzeczność. Tak jednak nie jest a stanowisko konserwatywnych Żydów względem Izraela i jego władz jest prawie tak samo radykalne jak to prezentowane oficjalnie z Teheranu. Świat jest po prostu dużo bardziej skomplikowany niż nam się to przedstawia.Premier Izraela, Benjamin Netanjahu, zaprezentował wczoraj w ONZ sugestywną grafikę z bombą wskazując na konieczność wyznaczenia jak to nazwał "czerwonej linii" nie do przekroczenia. Według jego słów irański program atomowy jest już w drugiej fazie i szacuje się jego postęp na 90%. Przy aktualnym tempie prac Netanjahu spodziewa się, że w marcu 2013 Iran będzie miał broń jądrową.Ahmadineżad zapytany w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji czy ma bombę atomową albo czy ją buduje odparł, że bomby nie ma a jego lud chce tylko wykorzystać atom do produkcji energii elektrycznej. Zaznaczył jednak ironicznie, że nawet gdyby miał bombę to cóż znaczyłaby jego jedna bomba do 3500 amerykańskich. Dodał, że musiałby być szaleńcem, aby atakować USA przy takiej różnicy potencjałów. Mimo tych koncyliacyjnych słów atmosfera niechęci wobec Iranu i jego przywódcy jest szczególnie wyczuwalna.

źródło: http://zmianynaziemi.pl/wideo/stosunki-iransko-izraelskie-moga-wygladac-inaczej-niz-nam-sie-pokazuje
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
MareczekX5
28.09.2012 18:57:50
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1018843
Od: 2012-7-24
Niektórzy wtajemniczeni żydzi wiedzą iż Jezus Yeshua jest Mesjaszem !

"..

Świat żydowski trzyma tę tajemnicę nie wiedząc co z nią uczynić, jak ją zinterpretować, jak ją przełknąć. Jest tak wybuchowa, a jednocześnie tak prawdziwie porażająca, że ortodoksyjni Żydzi nie chcą w nią uwierzyć.

Sprawa dotyczy notatki sporządzonej przez zmarłego w styczniu 2006 roku w wieku 108 lat rabina Yitzak Kaduri, jednego z najbardziej poważanych rabinów w historii. Rabin Kaduri, specjalista Talmudu i kabały, na kilka miesięcy przed swoją śmiercią spisał na małej karteczce swoje ostatnie słowa. Zaklejona w kopercie notatka miała być według życzenia rabina otwarta dopiero teraz. Gdy ją w końcu odczytano, wybuchła burza.

Na kartce rabin Yitzhak Kaduri zapisał imię Mesjasza, na którego z utęsknieniem czekają Żydzi od tysięcy lat. Ku konsternacji ortodoksyjnych Żydów, jak również niedowierzaniu wszystkich Żydów na świecie, rabin Kaduri zapisał, że Mesjaszem, który przyjdzie jest Yehoshua, zwany także Yeshua, nam wszystkim znany jako Jezus. „Podniesie On ludzi i udowodni, że Jego słowa i prawo są ważne” – zapisał rabin Kaduri.
Zdanie powyższe zapisane po hebrajsku brzmi: Yarim Ha’Am Veyokhiakh Shedvaro Vetorato Omdim, z którego ortodoksyjni Żydzi interpretując je w świetle stosowanych przez siebie kabalistycznych schematów, wyczytują właśnie imię Yehoshua, syna Yohozadaka.Opis Mesjasza – podany na oficjalnej stronie internetowej kaduri.net – zbliżony jest do opisu przyjścia Pana Naszego Jezusa Chrystusa, danego w Nowym Testamencie. „Czy uwierzymy w Mesjasza od razu?” – pyta się rabin Yitzhak Kaduri. „Nie, na początku niektórzy z nas uwierzą w Niego, inni jednak nie. Łatwiej będzie uwierzyć w Niego i podążyć za Nim ludziom nie-religijnym niż ortodoksyjnym. […] Trudno będzie uwierzyć i zrozumieć Mesjasza nawet wielu dobrym ludziom. Przywództwo Mesjasza, który przychodzi w ciele i krwi, jest trudne do zaakceptowania dla wielu. Jako przywódca, Mesjasz nie będzie piastował żadnych stanowisk, ale będzie pomiędzy ludźmi, jak również będzie korzystał z mediów do komunikowania się. Jego panowanie będzie czyste i pozbawione osobistych i politycznych celów. Podczas swego Królestwa, panowały będą tylko Sprawiedliwość i Prawda.”
Rabin Kaduri stwierdza dalej, że “Objawienie Mesjasza przyjdzie w dwóch fazach: w pierwszej będzie potwierdzał swoją pozycję jako Mesjasz, jakkolwiek nie ujawni się. Potem ujawni się niektórym Żydom, niekoniecznie tym uczonym w Piśmie [Torze]. Ujawni się nawet ludziom prostym. Dopiero wtedy ujawni się On całemu narodowi, a ludzie będą dziwili się: ‘Czy to jest ten Mesjasz?’ Wielu będzie znało Jego Imię, lecz nie będzie wierzyło, że ten właśnie jest Mesjaszem”.

Rabin Yitzchak Kaduri powiedział swego czasu swoim studentom, iż “Gdy Mesjasz przyjdzie, wyzwoli On Jerozolimę spod panowania innych religii, które chcą rządzić tym miastem. Będą one walczyły pomiędzy sobą.”

Pismu Israel Today udostępniono wiele własnoręcznie sporządzonych przez rabina Yitzchak Kaduri manuskryptów. To co natychmiast rzuciło się w oczy specjalistom, była duża ilość symboli przypominających krzyż. Według żydowskiej tradycji, używanie krzyży i krzyżyków jest niedopuszczalne. Jak podkreślają specjaliści, nawet używanie zwykłego znaku plus („+”) jest zabronione, gdyż przypomina on krzyż. Syn rabina Kaduri, rabin David Kaduri zapytany o znaczenie tych licznych zakazanych znaków sporządzonych ręką swego ojca, nie jest w stanie udzielić sensownej odpowiedzi. “To są znaki Anioła” – mówi, lecz przyparty do muru nie znajduje innej odpowiedzi i stwierdza, że nie ma pojęcia. Po chwili wyjaśnia jednak, że jego ojciec miał duchowe spotkania z Bogiem i spotykał w śnie Mesjasza.

Rabin David Kaduri w mocnych słowach zaprzecza też autentyczności dokumentu. Na wieść o tym, iż informacja o notatce ukazała się już na oficjalnej internetowej stronie jego Synagogi [kaduri.net], wybuchnął złością: „O, nie! To jest profanacja! Ludzie będą uważali, że mój ojciec wskazał na niego! [czyli Mesjasza Chrześcijan]”.

Kilka tygodni po ujawnieniu notatki, ortodoksyjni Żydzi z rabinackiej szkoły Nahalat Yitzak Yeshiva wyjawili reporterom pisma Israel Today, że tajemnicza notatka rabina Kaduri “nigdy nie powinna była ujrzeć światła dziennego”.
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » STOSUNKI IRAŃSKO-IZRAELSKIE MOGĄ WYGLĄDAĆ INACZEJ NIŻ NAM SIĘ TO POKAZUJE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny