NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » KALENDARZ ILUMINATÓW

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Kalendarz Iluminatów

  
TheAspartam
04.12.2012 02:31:56
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1063219
Od: 2012-7-18

Obrazek
Wiadomo nie od dziś, że IIluminaci i zwolennicy NWO oddają pokłon szatanowi. Tak jak kalendarz majów i nasz tak samo kalendarz Iluminatów ma swoje święta. Tematyka zagadnień dotycząca symboliki wśród Iluminatów i ogólnie pojmowanego NWO jest bardzo obszernym tematem, ale chciałbym w tym artykule poświęcić uwagę jednemu z mniej znanych elementów okultyzmowi NWO.Okazuje się, że symbolika okultyzmu jest wszędzie dookoła nas. Najlepszym przykładem jest bliskie nam logo UE w takiej postaci chyba nie wszystkim znane. Nawiązuje ono do wszystko widzącego oka.

Obrazek

Warto wspomnieć pewien pomnik w Stanach Zjednoczonych. W stanie Georgia w 1980 roku zbudowano coś, co składa się z 5 masywnych bloków granitu tworzących wzór gwiazdy o wysokości około 4 metrów i ważące około 20 ton każdy! Są dość podobne swoim wyglądem do Stonehenge w UK. Monument ten nazwany Georgia Guidestone ma za zadane przetrwać wieki podobnie jak Stonehenge. Mówi się, że przed nim stoi zadanie przetrwania Apokalipsy i ma być drogowskazem dla nowej cywilizacji, która wyłoni się po przejściu kataklizmu.Co to może oznaczać? Ciężko odpowiedzieć, co projektant lub projektanci mieli na myśli. Jednak znaczącym elementem w tym wszystkim jest fakt, że twórca bądź twórcy tego monumentu nie są do końca znani, w 1979 roku w firmie zajmującej się obróbka granitu pojawił się człowiek przedstawiając się, jako Robert C. Christian twierdząc, że jest przedstawicielem lojalnych amerykanów jak to nazwał, którzy chcą wybudować duży pomnik. Zażyczył on sobie by wypisać na nim Dyrektywy w ośmiu językach odnoszące się do ideologii New Age. Mowa w nich o reprodukcji, konieczności zachowania sprawności fizycznej, pięknie, harmonii i wielu innych rzeczach.

Obrazek
Właściciel firmy nie za bardzo zachwycony zleceniem postanowił dodatkowo podnieść cenę za realizacje tego projektu, na co Pan Christian ( o ile to prawdziwe nazwisko) przystał bez żadnego problemu. Pan R. Christian pytany o powody stawiania tego monumentu przez właściciela firmy kamiennej odpowiedział, że ma być to drogowskaz, kompas, kalendarz i również zegar dla przyszłych pokoleń w nowej cywilizacji, która ma nadejść, kiedy obecna upadnie i zostanie zniszczona przez samą siebie.Nie jest nic wiadomo, co miał na myśli i kiedy do tego ma dojść tak samo jak to czy jego imię i nazwisko też było prawdziwe. Jednak Doktryny wyryte w tych kamieniach brzmią bardzo podobnie jak wiele ze znanych nam doktryn UN oraz innych organizacji iluminackich. O to niektóre z nich:· utrzymanie liczby ludności na poziomie 500 000 000

· "rozmnażać się " mądrze, zachować hart duszy i ciała

· zjednoczenie ludzkości i mówienie jednym językiem

· pasja , wiara , tradycja , i inne sprawy duchowe hamować

· sprawiedliwe prawo dla narodów

· sąd światowy , dla rozwiązywania ważnych problemów

· prawa obywateli nie mogą brać góry nad dobrem społecznym

· szukanie harmonii z nieskończonościąCzęsto doktryny te są nazywane przez ludzi odwiedzających to miejsce dziesięcioma przykazaniami antychrysta. Dla wielu stanowi to sygnał do tego by zrozumieć, że szaleńczy plan zostanie wprowadzony w życie i zbrodnicze działanie tych fanatyków wyznających szatana doprowadzi do zniszczenia ludzkości w tej postaci, jaką znamy. Poprzez wprowadzanie brudnej polityki, wojen, zastraszania społeczeństwa, doprowadzanie do głodu i śmierci milionów ludzi pokazują nam, co raz odważniej, że się nie cofną przed niczym. Tym samym liczą, że strach odbierze nam wolę i chęć do działania, że będziemy stać z boku i biernie się przyglądać jak zdobywają kolejne punkty tym samym pozbawiając nas, co raz to większej ilości praw stanowiących o Naszej wolności.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

  
MareczekX5
04.12.2012 10:33:49
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1063355
Od: 2012-7-24
O Kalendarzu illuminati masz już temat oczko Jak możesz apisz pod nim by się nawiązała dyskusja (Mam taką nadzieję)
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
TheAspartam
04.12.2012 13:00:22
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1063479
Od: 2012-7-18
Faktycznie coś było ale dodałem dla przypomnienia chyba nie jest identyczne?:-)
  
MareczekX5
04.12.2012 16:36:27
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1063714
Od: 2012-7-24
Nie, nie oczko spokojnie tak tylko napisałem - taka prozpozycja wesoły
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » KALENDARZ ILUMINATÓW

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny