NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » STROFANTYNA – ZAPOMNIANY I NIEDOCENIONY HORMON SERCA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Strofantyna – zapomniany i niedoceniony hormon serca

  
MareczekX5
21.12.2012 19:46:40
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1094296
Od: 2012-7-24
Obrazek
W latach 1950 – 1970 była strofantyna stosowana przez licznych internistów z powodzeniem w leczeniu niewydolności sercowej. Jeden ze znanych profesorów, mianowicie Prof. Edens, dziekan Uniwersytetu w Dusseldorfie, sprawozdawał na kongresie w 1931 o pozytywnym działaniu strofantyny w przypadkach zawału serca i Anginy pectoris. Na uwagę zasługuje fakt, że przy leczeniu swoich pacjentów strofantyną żaden z pacjentów tego profesora nie dostał więcej zawału ani powtórnego wystąpienia Anginy pectoris.

Po profesorze Edensie prowadził Dr. Kern dalsze prace naukowo-badawcze. Według posiadanych sprawozdań stosował Dr. Kern na około 20 000 pacjentach strofantynę. Tylko 4% z nich dostało w czasie leczenia strofantyną ponownie zawał, ale żaden z nich nie skończył się śmiertelnie!

Prof. von Ardenne, Dr. Kern opublikowali swoje wyniki badań naukowo badawczych zapodając, że w wewnętrznej części mięśnia sercowego mamy do czynienia z zakłóceniem przemiany materii, na skutek której dochodzi do zakwaszenia kwasem mlekowym, ubumierania komórek. W ten sposób powstaje m.in. zawał serca. Zakłócenie przemiany materii prowadzi do dramatycznego zakwaszenia mięśnia sercowego w niewielu minutach. Strofantyna jest środkiem odkwaszającym komórki serca.

Przeprowadzone badanie placebo kontrolowane przez Hupe&Balint, 1988, wykazało, że Strophactiv D4 (środek homeopatyczny na bazie strofantyny), 3x 25 kropli przez 14 dni, spowodował znaczną poprawę u 80% pacjentów, a w grupie placebo u 15%.

Do nabycia jest strofantyna w aptekach za przedłożeniem recepty pod nazwą: Strodival mr, 3mg. Ta strofantyna jest przewidziana dla stałej terapii serca. W przypadkach nagłych jest w aptekach do dyspozycji Strodival special 6 mg, również po przedłożeniu recepty. Te kapsułki stosuje się tylko na wypadek nagłych sytuacji w stanach zawału bądź atakach serca. Dr. Kern poleca wówczas przyjąć jedną do dwóch kapsułek.

Strofantyna została również zastosowana w innych zachorowaniach na serce. Na przykład W. Rothmund stosował strofantynę doustnie przy apoplexach i nadciśnieniu. Stwierdzono również skuteczność strofantyny w przypadkach Claudicatio intermittens, endogennej depresji i demencji.

W chwili obecnej znajduje się na rynku niemieckim strofantyna pod postacią Strodivalu wydawanego na receptę albo jako leku homeopatycznego w potencji D4 – Strophactiv.

Jest wprost nie do pomyślenia, ile ze strony medycyny szkolnej wymierzono kroków, by strofantyna poszła w zapomnienie. Proszę o jednym nie zapominać. Strofantyna odkwasza komórki natychmiast a zatem postępowanie zawału serca zostaje przerwane.

Źródło: centrummedycynynaturalnej.home.pl

_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » STROFANTYNA – ZAPOMNIANY I NIEDOCENIONY HORMON SERCA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta