NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POMÓŻMY MAŁEMU GABRIELOWI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

POMÓŻMY MAŁEMU GABRIELOWI

  
MareczekX5
20.01.2013 18:48:45
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1149572
Od: 2012-7-24


Ilość edycji wpisu: 2
"Jeżeli ktoś chciałby pomóc naszemu synkowi Gabrielowi, to można wpłacać darowizny lub w rozliczeniu rocznym PIT wpłacić 1% z podatku na rzecz rehabilitacji i leczenia Gabrysia. Gabriel ma założone subkonto w fundacji. Wszystkie darowizny są przekazywane wyłącznie po okazaniu faktur i rachunków na leczenie małego lub leczenie jest opłacone z funduszy nagromadzonych na koncie Gabriela.

Obecnie najważniejszą sprawą dla niego jest rehabilitacja w domu - koszt jednej wizyty 45 min to 60-80 zł. Gabriel musi być rehabilitowany 7 dni w tygodniu po 45 minut metodą Bobatha. Lekarze nie potrafią ustalić przyczyny wodogłowia i uszkodzeń mózgu już w czasie ciąży. Prawdopodobnie jest to przyczyny środowiskowa - zakażenie bakteryjne, środowiskowe. Jest po jednej operacji plastycznej rozszczepu wargi w Polanicy w lutym 2012. Za 2 lata czeka go operacja rozszczepu podniebienia.

Nasz syn nie potrafi sam siedzieć - 08 sierpnia skończył roczek. Ma napady padaczkowe, średnio kilkanaście razy na dzień. Obecnie jest poszukiwany skuteczny lek na zahamowanie napadów, żeby Gabriel mógł się rozwijać. Nigdy nie prosiliśmy ludzi o pomoc, jednak bez wsparcia życzliwych mu osób, nie będziemy w stanie pokryć wszystkich kosztów rehabilitacyjnych, prywatnych wizyt lekarskich i dojazdów do różnych miejscowości na badania.
Liczy się każda złotówka, za którą będziemy wdzięczni. Będę informować wszystkich, którzy wpłacą darowiznę na co były przeznaczone pieniądze. Darowizny mogą być w dowolnej walucie.

Dane do przekazania darowizny:
Fundacja "Potrafię pomóc" na rzecz dzieci niepełnosprawnych z wadami rozwojowymi
Ul. Dworcowa 14/5 50-456 Wrocław
KRS: 0000303590
Rachunek bankowy: 31 1050 1575 1000 0023 3289 4001
ING BANK ŚLĄSKI S.A.
Koniecznie w tytule trzeba podać
Nazwa - Hasło subkonta Nowak Gabriel (240-0079)
Imię i nazwisko dziecka - Nowak Gabriel Wincenty

http://www.potrafiepomoc.org.pl/nowak-gabriel


Natalia i Krzysztof Nowak"

_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
MareczekX5
20.01.2013 18:51:02
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1149575
Od: 2012-7-24
Obrazek

Jak na razie wyniki badań cytogenetycznych są prawidłowe. Lekarze nie potrafią ustalić przyczyny wodogłowia i uszkodzeń mózgu już w czasie ciąży. Prawdopodobnie jest to przyczyna środowiskowa – zakażenia bakteryjne, środowiskowe. Jest po jednej operacji plastycznej rozszczepu wargi w Polanicy w lutym 2012. za 2 lata czeka go operacja rozszczepu podniebienia. Ostatnio przebywał w szpitalu we Wrocławiu na oddziale neurologii. Możliwe że kiedyś będzie decyzja o wstawieniu operacyjnym zastawek w mózgu. Nasz syn nie potrafi sam siedzieć - 08 sierpnia 2012r. skończył roczek. Ma napady padaczkowe, średnio kilkanaście razy na dzień. obecnie jest poszukiwany skuteczny lek na zahamowanie napadów, żeby Gabriel mógł się rozwijać.Gabriel jest pod specjalną opieką medyczną od 21 tygodnia ciąży, kiedy to podczas USG w 3D wykryto znaczne poszerzenie układu komorowego mózgu - krócej wodogłowie, rozpoznano agenezje ciała modzelowatego, wadę mózgowia, rozszczep podniebienia i wargi górnej, padaczkę, wadę twarzoczaszki. Urodził się w 37 tygodniu ciąży – podczas, gdy miałam sepsę.

Pozyskane środki chcemy przeznaczyć na opłacenie rehabilitacji metodą Bobath. Gabriel ma 4 letniego brata Rafałka, mieszkamy w Łagiewnikach koło Dzierżoniowa.

Źródło:

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POMÓŻMY MAŁEMU GABRIELOWI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny