NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » FORSOWANIE FACEBOOKA PRZEZ SYJONAZISTÓW

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Forsowanie Facebooka przez syjonazistów

  
MareczekX5
20.02.2013 13:56:25
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1200199
Od: 2012-7-24
Za: http://poznajprawde.net/aktualnosci/721-forsowanie-facebooka-przez-syjonazistow.html

Obrazek

Facebook ma być wg. planów syjonazistów jedyną formą prywatnych publikacji w internecie. Celem agitacji jest by jak najwięcej ludzi zakładało swoje konta na prywatnym portalu Marka Zuckerberga. Większość z nich nie zdaje sobie sprawy, że udostępnia swoje prywatne dane Mossadowi. Izraelski dysydent Roy Tov dotarł do niepokojących danych na temat Zuckerberga, które mogą potwierdzać, że pracował i nadal pracuje on dla Mossadu. Technologia do Facebooka została po prostu przez niego skradziona z HarvardConnection.com

( http://northerntruthseeker.blogspot.com/2011/03/is-facebooks-mark-zuckerberg-mossad.html )

Facebook jest internetową bronią masowego rażenia w kontroli nad społeczeństwem. Daje dostęp do wszystkich danych o ludziach – ich powiązaniach, zamiłowaniach, słabostkach. Przez zamieszczenie zdjęć i nagrań wideo, nikt kto jest na Facebooku nigdy już nie będzie anonimowy w sieci. Chcąc nie chcąc, stałeś się ekhibicjonistą. Konspiracja idzie jednak dalej.Niemiecki magazyn Der Taggspiegel udowadnia, że zabójcy James Holmes i Anders Behring Breivik ( mieli jedną cechę wspólną – nie posiadali konta na Facebooku! Na stronie technicznych nowinek Slashdot, poda stwierdzenie, że jeśli nie masz konta na Facebooku to możesz być pierwszym kandydatem na ludobójcę! (http://www.abovetopsecret.com/forum/thread868865/pg1)

Z kolei magazyn Forbes doniósł, że wydziały zatrudnienia w amerykańskich firmach sprawdzają kandydatów czy mają konta na Facebooku. Ci, którzy ich nie posiadają są od razu dyskryminowani. Tłumaczenie jest takie, że dany kandydat ma coś na sumieniu, dlatego konto usunął. Z kolei niektóre agencje matrymonialne odradzają szukania kandydatów, którzy nie mają kont na portalu Zuckerberga. (http://www.infowars.com/psychologists-say-not-joining-facebook-is-suspicious/)

Źródło: http://www.monitor-polski.pl/w-skrocie-8-sieprnia-2012-r/


Oto przykład jak niby niezależny facebook pomaga utrzymać polskich niewolników w ryzach.
Usuwają profile niewygodne dla władzy.

Marionetki rządowe są pod ochroną Pejsbooka dlatego profile krytykujące ludzi rozmontowujących
i sprzedających Polskę są usuwane. Przykładem tego jest profil o nazwie TVN48, który miał 20 tyś "like'ów"
i został skasowany przez syjonistyczny Pejsbook. Autorzy usuniętego profilu już go reaktywowali
i w tym momencie ma już 8 tyś like'ów.

https://www.facebook.com/nowetvn48Niedługo wszystko zostanie zintegrowane dzięki iluminackiemu NSA - Indect, Google wraz z Facebookiem
nikt nie będzie anonimowy. Wszechobecne kamery rozpoznające twarze będą w stanie określać
kim jest przechodzeń na ulicy (wyławiając zdjęcie spośród miliardów użytkowników facebooka )
i skąd jest , dokładny adres ( wyciągając IP z profilu facebooka danego użytkownika).

Zrobisz coś przeciwko władzy i będziesz miał odsłoniętą twarz znajdą cię błyskawicznie.
Kiedy dojdzie do zamieszek lub wojny osoby świadome mogą po prostu zostać selektywnie wyłapywane
i mordowane. Namierzenie takich ludzi dzięki superkomputerom analizującym filmy i zdjęcia z kamer
porozmieszczanych na ulicach, w biurowcach będzie dziecinnie proste.

Wiesz za dużo o NWO ? Dostaniesz kulkę w łeb bo w Nowym Porządku Świata nie ma miejsca dla buntowników,
którzy będą walczyć z systemem i nie przyjmą chipa-znamienia bestii.
Kamera zeskanuje Ci twarz i sprawdzi co lubisz na Facebooku

Obrazek

Przychodzisz do baru, a barman mówi: "Co byś powiedział na 50 procent zniżki na twój następny drink Appletini?" "Dziwne, skąd on wie, że to mój ulubiony drink?" - myślisz sobie. "Widziałem go na Twoim profilu na Facebooku" - wyjaśnia od razu barman, a wyraz Twojej zaskoczonej twarzy mówi wszystko...

To nie science-fiction. To może być przyszłość w reklamie bezpośredniej, a właściwie w reklamie spersonalizowanej. Na czym to polega? W miejscach publicznych montowane byłyby kamery, a oprogramowanie rozpoznawałoby twoją twarz, po czym łączyło z twoim profilem na Facebooku. Wszystko, aby reklama była dostosowana do Ciebie najbardziej jak to tylko możliwe.

Technologia, znana jako Facedeals, działa poprzez instalację kamer w wybranych miejscach. Użytkownicy mogą następnie zarejestrować się w usłudze, przesyłając swoje zdjęcia na Facebooku, który pozwolą w szybki i skuteczny sposób zweryfikować swoje rysy twarzy.

Wtedy, w momencie gdy pójdziesz do miejsca, które ma umowę z Facedeals, otrzymasz na przykład wiadomość tekstową oferującą specjalnie dla Ciebie przygotowane zniżki na rzeczy, które najbardziej lubisz.

Jeśli uważasz, że ten rodzaj "reklamowej inwigilacji" jest trochę przerażający, nie jesteś sam.

Facebook jest już teraz krytykowany za wykorzystywanie technologii rozpoznawania twarzy jako sposobu na oferowanie swoim użytkownikom propozycji nowych znajomości. Ostatniego miesiąca musiano nawet zawiesić usługę zaledwie miesiąc po nabyciu tej technologii. Wszystko po bombardowaniu skargami dotyczącymi naruszania prywatności jakie zafundowali Facebookowi użytkownicy. Jednak firma nadal korzysta z tej technologii! Jak podaje Herald Sun, współpracuje w ten sposób z australijską policją - wszystko by wykryć ewentualnych przestępców.

Póki co Facedeals jest wciąż w fazie beta...

Źródło: http://www.conowego.pl/aktualnosci/kamera-zeskanuje-ci-twarz-i-sprawdzi-co-lubisz-na-facebooku-6352/Jakie Dane przechwytuje NSA

( co ciekawe kiedy wpiszemy adresie www odwrotnie słowo illuminati czyli itanimulli.com ,
przejdziemy na stronę NSA)
Obrazek
Źródło: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wielki_brat_program,p1054110838
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJAObrazek

Internetowa strona społecznościowa Facebook została uruchomiona w lutym 2004 r. i szybko stała się numerem jeden wśród sieci społecznych wraz z MySpace. Facebook został założony przez Marka Zuckerberga i jego współlokatorów z uczelni i studentów informatyki Eduardo Saverina, Dustina Moskovitza i Chrisa Hughesa. W maju 2011 Facebook odnotował 138.9 milionów osób miesięcznie odwiedzających stronę w USA. Ponad 50% Amerykanów ma konto na Facebook-u. Kolejnym największym zbiorem kont, są konta w Europie Zachodniej. W styczniu 2011 Facebook odnotował ponad 600 milionów użytkowników na całym świecie.

Ale istnieje również ciemna strona tego marketingowego sukcesu, który rozprzestrzenia się w całej blogosferze. Jest nią związek jaki ma Facebook z CIA i Departamentem Obrony USA.

CIA za pomocą grup na Facebooku zatrudniania pracowników do National Clandestine Service. Ale to może nie być aż tak drażniącą kwestią. To co jest problemem to źródła finansowania całej operacji.
Pierwsze fundusze na rozkręcenie Facebooka tj. 0,5 milona dolarów pochodziło od byłego dyrektora generalnego Paypala- Petera Thiela. Druga runda finansowania Facebooka 12.7 mln dolarów pochodziła od firmy Accel Partners. Jej manager James Breyer był wcześniej prezesem National Venture Capital Association i zasiadał w radzie z Gilmanem Louie, prezesem In-Q-Tel, firmy założonej przez CIA w 1999 roku. Jedną z kluczowych dziedzin jakimi zajmuje się ta firma są technologie gromadzenia i przetwarzania danych. Breyer zasiadał również w radzie nadzorczej R & D firmie BBN Technologies, która była jedną z firm, odpowiedzialnych za powstanie Internetu. Później do firmy dołączyła Dr Anita Jones, która pracowała w zarządzie In-Q-Tel, i była dyrektorem Badań Obronnych i inżynierii w amerykańskim Departamencie Obrony. Była także doradcą sekretarza obrony i nadzorowała pracę projektu DARPA (Defence Advanced Research Projects Agency), który jest odpowiedzialny za rozwój najwyższej klasy technologii dla celów obronnych. Nadzorowała również projekt DARPA o nazwie Information Awareness Office IAO zajmującym się zbieraniem wszystkich możliwych informacji na temat obywateli w jednym scentralizowanym miejscu.

Według wikipedii Information Awareness Office zajmuje się zbieraniem następujących informacji: działalności w Internecie, historii zakupów kartami kredytowymi, zakupów biletów lotniczych, wynajmu samochodów, dokumentacji medycznej, danych o edukacji, informacji nt prawa jazdy, rachunków za media, zeznań podatkowych, jak i innych dostępnych danych. Część technologii Information Awareness Office zajmuje się analizą asymetrycznych sieci pomiędzy obywatelami oraz systemami budowania modeli zachowań osób. Aby ten system mógł działać potrzebna jest stale odświeżana baza danych, na której działanie pozwala licencja Facebooka starannie ukierunkowana na umożliwienie gromadzenia danych.

Warunki korzystania z Facebooka mówią m.in.: "publikując treści członkowskie na dowolnej części witryny sieci Web, automatycznie przyznajesz prawo, i oświadczasz, że masz do tego prawo, do nieodwołalnej, trwałej, zbywalnej, w pełni opłaconej, na całym świecie licencji do używania, kopiowania, wyświetlania, formatowania, tłumaczenia, wpisywania i rozpowszechniania tych informacji przez Facebook oraz przygotowanie prac pochodnych lub włączanie ich do innych prac, informacji i treści, i do przyznania i autoryzacji sublicencji wyżej wymienionych.”

I w równie ciekawa jest polityka prywatności Facebooka: "Facebook może także gromadzić informacje na twój temat z innych źródeł, takich jak gazety, blogi, komunikatory i innych użytkowników serwisu Facebook poprzez działania serwisu (np. tagowanie zdjęć) aby zapewnić dostęp do bardziej przydatnych informacji i bardziej spersonalizowanych doświadczeń. Dzięki Facebook, wyrażają Państwo zgodę, aby dane osobowe były przekazywane i przetwarzane w Stanach Zjednoczonych ".

W kwietniu 2011 r. Facebook po cichu uruchomił biometryczną technologię rozpoznawania twarzy aby analizować zbiory zdjęć zawarte na stronie. Facebook rozwijał technologię rozpoznawania twarzy, ale włączył tę funkcję domyślnie nie mówiąc o tym pierwszym użytkownikom. Technologia ta działa na Facebooku od grudnia ubiegłego roku dla użytkowników Stateside, aby automatycznie dodawać tagi do wgranych zdjęć. Jest to może zbieg okoliczności ale w tym samym czasie DARPA ogłosiła gotowość technologiczną automatycznego indeksowania obrazów oraz materiałów wideo.

Źródło: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/co_powinienes_wiedziec_o,p912570708Symbolika prawdziwych właścicieli systemu jest wszędzie lecz bydło ludzkie zostało wytresowane
przez media aby nie wierzyć w spiski a jedyne wytłumaczenie lemingów dla powtarzającej się wszędzie symboliki
to przypadek lub chęć wywołania szoku i polepszenia sprzedaży swoich utworów
( jeśli chodzi o marionetki illuminati)

Czy według bydła ludzkiego, które tak myśli twórcy poniższych Projektów też chcą wywołać szok
i zainteresowanie dlatego stosują okultystyczną symbolikę ?
Information Awareness Office

Obrazek

Obrazek

Kolejna symbolika projektu Indect to 666 - screen pochodzi z konta YT projektu

http://www.youtube.com/watch?v=3wxv-y3TGH0

Obrazek

Oto co czeka świat jeśli ludzie się nie przebudzą.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
Radek
20.02.2013 18:50:18
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 35 #1200575
Od: 2012-12-18
Nie miałem, nie mam i nie będę miał na tym gównie konta. To inwigilacja obywateli świata. U mnie barman nie będzie wiedział jakiego drinka lubię. To jest tylko by mieć darmową bazę danych o obywatelach.
  
Radek
20.02.2013 18:50:41
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 35 #1200576
Od: 2012-12-18
Nie miałem, nie mam i nie będę miał na tym gównie konta. To inwigilacja obywateli świata. U mnie barman nie będzie wiedział jakiego drinka lubię. To jest tylko by mieć darmową bazę danych o obywatelach.
  
marcus
04.05.2014 23:57:22
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1833192
Od: 2014-5-4
Jestem na tym żydowskim portalu "społecznościowym" Facebook'u tylko dlatego, żeby poćwiczyć wiele funkcji, jak: zdjęcia, filmy, komentarze, polemiki, dyskusje. Zaznaczam, że jestem tam po raz drugi. Tam nie ma w sumie tak wiele ciekawych tematów, jak tutaj na "Otwórz Umysł". Tutaj można dopiero dowiedzieć się prawdy i uczestniczyć dzięki ludziom (wspaniałym) dobrej woli, którym nie jest obojętny los naszej ojczyzny Najjaśnieszej Rzeczypospolitej Polskiej. Dziekuję wam bracia rodacy za to.wesoły
  
marcus
05.05.2014 00:01:53
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1833195
Od: 2014-5-4
Obrazek
  
Electra09.07.2020 00:52:30
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » FORSOWANIE FACEBOOKA PRZEZ SYJONAZISTÓW

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny