NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » DWIE STODOŁY: W JEDWABNYM I GARDELEGEN

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Dwie stodoły: w Jedwabnym i Gardelegen

  
MareczekX5
28.02.2013 12:17:03
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1220422
Od: 2012-7-24
Źródło: http://mipan.nowyekran.pl/post/88842,dwie-stodoly-w-jedwabnym-i-gardelegen
Za: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/02/28/dwie-stodoly-w-jedwabnym-i-gardelegen/


Jutro dzień Żołnierzy Wyklętych wolałbym ,żeby nazwano ich Niezłomnymi, ale oprócz tych żołnierzy , których mordowali komuniści , trzeba mówić o Polakach mordowanych przez Ukraińców i Niemców, tych w Warszawie i tych w Gardelegen.

Jutro dzień Żołnierzy Wyklętych wolałbym ,żeby nazwano ich Niezłomnymi, ale oprócz tych żołnierzy , których mordowali komuniści , trzeba mówić o Polakach mordowanych przez Ukraińców i Niemców, tych w Warszawie i tych w Gardelegen.

Historia stodoły w Jedwabnym jest znana , tam zostali zagonieni Żydzi z Jedwabnego po czym stodoła została podpalona . Bilans był tragiczny , w stodole zginęło około 300 osób głównie Żydów. Prawdziwej liczby nie poznamy , gdyż duchowni żydowscy sprzeciwili się ekshumacji. O zbrodnie te obwinia się Polaków, chociaż , przekonywujących dowodów na to nie ma. Najprawdopodobniej zrobili to żołnierze Wermachtu. Wiele środowisk próbuje za tę zbrodnie obarczyć Polaków , powstały pseudonaukowe książki Tomasza Grossa , wielu polskich polityków przepraszało za Jedwabne moim zdaniem niesłusznie , gdyż tego mordu nie dokonali Polacy lecz Niemcy. Tomasz Gross niczym wyrocznia delficka ciągany był po zaprzyjaźnionych telewizjach i przekazywał swoje prawdy objawione.Ale oprócz Jedwabnego była jeszcze jedna stodoła, stodoła mniej słuszna bo zginęło w niej 1016 osób, a nie byli to Żydzi. Było to na terenie Niemiec , ofiarami byli więźniowie z obozów, których dzień przed wejściem Amerykanów , zagnano do stodoły i podpalono. Nie zrobili tego żadni nieznani sprawcy, zrobili to Niemcy. Udało się zidentyfikować około 200 osób , z których najwięcej było Polaków. Tu nie można wmanewrować Polaków , dlatego o tej zbrodni się nie mówi. Żaden Gunter Grass ( chociaż był w Waffenn SS) książki o tym zdarzeniu nie napisze, a wątpię czy znajdzie się jakiś niemiecki Pasikowski , żeby nakręcić film o tej tragedii. Żaden niemiecki polityk za to nas Polaków nie przeprosił.

Jutro jest dzień Żołnierzy Wyklętych, których nie udało się wykreślić z naszej pamięci , mam nadzieje , że o stodole w Gardelegen też nie zapomnimy i będziemy czcili tych bezimiennych Polaków , którzy w sposób nieludzki zostali pozbawieni życia , nie przez żadnych faszystów tylko Niemców.Historia stodoły w Jedwabnym jest znana , tam zostali zagonieni Żydzi z Jedwabnego po czym stodoła została podpalona . Bilans był tragiczny , w stodole zginęło około 300 osób głównie Żydów. Prawdziwej liczby nie poznamy , gdyż duchowni żydowscy sprzeciwili się ekshumacji. O zbrodnie te obwinia się Polaków, chociaż , przekonywujących dowodów na to nie ma. Najprawdopodobniej zrobili to żołnierze Wermachtu. Wiele środowisk próbuje za tę zbrodnie obarczyć Polaków , powstały pseudonaukowe książki Tomasza Grossa , wielu polskich polityków przepraszało za Jedwabne moim zdaniem niesłusznie , gdyż tego mordu nie dokonali Polacy lecz Niemcy. Tomasz Gross niczym wyrocznia delficka ciągany był po zaprzyjaźnionych telewizjach i przekazywał swoje prawdy objawione.Ale oprócz Jedwabnego była jeszcze jedna stodoła, stodoła mniej słuszna bo zginęło w niej 1016 osób, a nie byli to Żydzi. Było to na terenie Niemiec , ofiarami byli więźniowie z obozów, których dzień przed wejściem Amerykanów , zagnano do stodoły i podpalono. Nie zrobili tego żadni nieznani sprawcy, zrobili to Niemcy. Udało się zidentyfikować około 200 osób , z których najwięcej było Polaków. Tu nie można wmanewrować Polaków , dlatego o tej zbrodni się nie mówi. Żaden Gunter Grass ( chociaż był w Waffenn SS) książki o tym zdarzeniu nie napisze, a wątpię czy znajdzie się jakiś niemiecki Pasikowski , żeby nakręcić film o tej tragedii. Żaden niemiecki polityk za to nas Polaków nie przeprosił.

Jutro jest dzień Żołnierzy Wyklętych, których nie udało się wykreślić z naszej pamięci , mam nadzieje , że o stodole w Gardelegen też nie zapomnimy i będziemy czcili tych bezimiennych Polaków , którzy w sposób nieludzki zostali pozbawieni życia , nie przez żadnych faszystów tylko Niemców.


_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » DWIE STODOŁY: W JEDWABNYM I GARDELEGEN

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny