NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PRZEDSTAWICIELE PKW NA SZKOLENIU W ROSJI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Przedstawiciele PKW na szkoleniu w Rosji

  
MareczekX5
28.05.2013 09:43:01
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1466507
Od: 2012-7-24
Za: http://marucha.wordpress.com/2013/05/27/przedstawiciele-pkw-na-szkoleniu-w-rosji/

Kierownictwo polskiej Państwowej Komisji Wyborczej wzięło udział w dwudniowym szkoleniu w Moskwie, prowadzonym przez rosyjską Centralną Komisję Wyborczą.

Obrazek

Informacja o spotkaniu polskiej i rosyjskiej komisji wyborczej nie została podana do mediów. Rozmowy tego typu odbyły się już drugi raz – poprzednie prowadzono w 2012 roku w Warszawie – poinformowało dzisiaj radio RMF FM.

12-osobowa delegacja z Polski wymieniała doświadczenia z rosyjskimi kolegami, w tym z szefem Centralnej Komisji Wyborczej Władimirem Czurowem, którego antyputinowska opozycja nazywa „czarodziejem”, mówiąc, że zawsze potrafi doprowadzić do odpowiedniego wyniku wyborów.

OBWE i Rada Europy od lat krytykują sposób liczenia głosów w czasie wyborów w Rosji. Tamtejsza opozycja mówi wprost, że dochodzi do fałszerstw. Podkreśla, że w niektórych regionach Rosji frekwencja wyborcza ma przekraczać 100 procent, a w ostatnich wyborach prezydenckich Władimir Putin zdobył w Czeczeni ponad 99 procent głosów. Niewiele gorszy wynik miał mieć w Dagestanie czy Inguszetii.

Polakom najwidoczniej nie przeszkadzało to, że od lat organizacje międzynarodowe mówią o nieprawidłowościach podczas wyborów w Rosji – zauważa RMF FM.

Przedstawiciele rosyjskiej komisji wyborczej krótko skomentowali spotkanie z kolegami z Polski. Stwierdzili, że było ono bardzo owocne.

Rozgłośnia podała również listę nazwisk członków PKW, którzy wzięli udział w szkoleniu:

Stefan Jan Jaworski, Andrzej Kisielewicz, Stanisław Kosmal, Maria Grzelka, Bogusław Dauter, Janusz Niemcewicz, Andrzej Mączyński, Antoni Ryms, Stanisław Zabłocki, Kazimierz Czaplicki, Agnieszka Gałązka, Zygmunt Drapiński.

AN
http://naszdziennik.pl

Skoro tak godne zaufania organizacje międzynarodowe, jak OBWE i Rada Europy, krytykują sposób przeprowadzania wyborów w Rosji, to oczywiście musi to być prawdą. Organizacje międzynarodowe mają bowiem ogromne doświadczenie odnośnie demokratycznych wyborów, których wyniki olewa się, jeśli nie zgadzają się z góry założonymi.
Demokratyczne państwo zleca przeprowadzenie wyborów (a także elektroniczne przechowywanie danych wagi państwowej) specjalistom z Izraela. Kropka.
Admin
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PRZEDSTAWICIELE PKW NA SZKOLENIU W ROSJI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny