NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » TAK POWSTAJĄ HOMOSEKSUALNE IKONY

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Tak powstają homoseksualne ikony

  
MareczekX5
31.05.2013 10:14:15
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1470306
Od: 2012-7-24
Za: http://marucha.wordpress.com/2013/05/30/tak-powstaja-homoseksualne-ikony/

18-letnia uczennica z Florydy powoli staje się kolejną ikoną amerykańskiego ruchu homoseksualnego. Dlaczego? Trafiła do aresztu pod zarzutem uprawiania czynności homoseksualnych z nieletnią między 12 a 16 rokiem życia. Homoseksualiści wzywają do uwolnienia kobiety, która przecież jest w „stałym związku” z 14-letnią uczennicą.

Obrazek
Słodki aniołek, Kaitlyn HuntKobiecie grozi do 15 lat więzienia i wpis do rejestru przestępców seksualnych.

Rodzice Kaitlyn Hunt już rozpoczęli kampanie na rzecz jej uwolnienia, włączyli się w nią oczywiście homoseksualni aktywiści. Od tego momentu zaczęli prezentować ten przypadek kryminalny jako przykład dyskryminacji. Rodzicom wykorzystywanej uczennicy zarzucili, że wnieśli oskarżenie z powodów… homofobiczych.

Tymczasem rodzice pokrzywdzonej podkreślają, że wnieśli oskarżenie dlatego, że zwyczajnie żądają sprawiedliwości. Zachowali by się przecież tak samo, gdyby chodziło o mężczyznę. Tłumaczą także, że przed wstąpieniem na drogę prawną dwukrotnie starali się wpłynąć na Kaitlyn Hunt, by zostawiła ich 14-letną córkę w spokoju. W reakcji na stanowisko rodziców ich córka uciekła z domu, by być z „partnerką”.

- Kocham moją córkę i zrobię wszystko, by ją chronić – tłumaczy matka. Prokurator oraz policjanci zaangażowani w tę sprawę potwierdzają: nie ma tu nawet śladów homofobii. – Próbuje się sprawić wrażenie, że te dwie dziewczyny w zbliżonym wieku były szkolną parą, która była wyśmiewana z racji ich homoseksualizmu – dodaje szeryf Deryl Loar. – Nic z tych rzeczy nie jest prawdą – podkreśla.

Prokurator Bruce Colton wskazuje również na kłamstwa promowane w tym przypadku przez homo-propagandzistów. Według wersji popularyzowanej w mediach społecznościowych Hunt weszła w „związek” z nastolatką w wieku lat 17 i rodzice pokrzywdzonej czekali z reakcją, aż stanie się pełnoletnia. To także jest kłamstwem. Co więcej, nie zmienia także kwalifikacji prawnej tego czynu. Wiek przyzwolenia na czynności seksualne to 18 rok życia. Jeśli osoba dopuszczająca się czynności seksualnych jest w wieku poniżej 18 roku życia, granica ta spada w stanie Floryda do 15 roku życia.

- W tej sprawie oskarżona w chwili, w której poznała ofiarę, miała już ponad 18 lat. Ukończyła je w sierpniu 2012 roku. One nie zaczęły nawet ze sobą rozmawiać przed wrześniem lub październikiem tego roku – twierdzi Colton. – Ofiara miała 14 lat i była w tym wieku przez cały czas trwania tej męki – dodaje szeryf. Prokurator podkreśla, że lesbijski charakter relacji nie ma tu nic do rzeczy, chodzi o prawo.

Jak widać w przypadku rozpoczętej kampanii, celem homolobbystów jest otwarte podważenie zasady równości wobec prawa i to w sprawie karnej, dotyczącej seksualnego wykorzystywania nieletniej. Już dziś część „tęczowych” mediów kreuje Kaitlyn Hunt na „męczennicę” wspólnej, emancypacyjnej sprawy.

Źródło: lifesitenews.com
mat
http://www.pch24.pl/

_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » TAK POWSTAJĄ HOMOSEKSUALNE IKONY

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny