NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POWTÓRKA Z HISTORII

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Powtórka z historii

  
MareczekX5
29.06.2013 09:42:49
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1514767
Od: 2012-7-24
Za: http://marucha.wordpress.com/2013/06/29/powtorka-z-historii/

W 1939 roku

napadły oddziały Wehrmachtu Polskę, zresztą za zgodą tzw. sojuszników Francji i W.Brytanii. Zgodnie z umową sojusznicy rozpętali 2 dni po napadzie na Polskę operacje odciążające, które Francuzi nie bez racji nazwali drôle de guerre, czyli “robienie Polaków w wała”. Ówczesny rząd “polski” schronił się u tych sojuszników, za prawo pobytu dostarczał tzw. “mięso armatnie” do armii sojuszników.

Obrazek

W ten sposób otwarła się znakomita możliwość, głównie dla IG Farben, eksperymentowania na materiale żywym (firma została zlikwidowana w 2012; nie jest mi wiadomym, żeby płaciła jakieś znaczące odszkodowania ofiarom). Wyniki tych eksperymentów zostały przejęte przez służby państw okupujących RFN, a niektórzy doświadczeni pracownicy IG Farben nadal prowadzili po wojnie eksperymenty dla nowych władców.

Patenty i know-how przejęły firmy z USA, znane ze zbrodni przeciwko ludzkości, n.p. stosowania “Agent Orange” w Wietnamie (produkt Dow Chemical i Monsanto). [ Agent orange, czynnik pomarańczowy, środek pomarańczowy, mieszanka pomarańczowa – to preparat fitotoksyczny stosowany na masową skalę podczas wojny w Wietnamie (w latach 1961–1971). Jest silnym defoliantem. Niszczy rośliny szerokolistne, uprawy warzywne, krzewy i drzewa liściaste. Ponadto zawarte w niej dioksyny miały niezwykle szkodliwy wpływ na ludzi - admin]

Powtórka z historii.

65 lat po napadzie UE dokonała podboju Polski bez potrzeby działań wojennych, dzięki opanowaniu kierownictwa państwa przez jej piątą kolumnę. Szczególne zasługi położył Kwaśniewski (SLD), ale nie można nie doceniać prac przygotowawczych i późniejszych piątej kolumny z POPiSu i innych grup – SLD, PSL, PJN, SP … aż do zjawiska Ruchu Palikota włącznie.

Obrazek
Książę Bernhard Leopold Frederik Everhard Julius Coert Karel Godfried Pieter of Lippe-Biesterfeld, później Prince Bernhard of the Netherlands,Po podboju Polski przejęła UE eksploatację zasobów materialnych i ludzkich w Polsce.

W 2009 przenikło do mediów, że oprawcy firmy Novartis dokonali eksperymentów na ludziach w Grudziądzu wśród bezdomnych, za opłatą chyba 5 zł. od testu, powodując ofiary śmiertelne. Można wyrazić obawy, że nie jest to jedyny przypadek tego rodzaju eksperymentów w Polsce, skoro szpitale handlują nawet “martwymi duszami”.

Za prowadzenie obozów koncentracyjnych była odpowiedzialna w III Rzeszy “Inspektion der Konzentrationslager” (Inspekcja Obozów Koncentracyjnych), w UE przejęła tę funkcję tzw. Komisja Europejska, organ wykonawczy, który nawet nie udaje, że ma jakąś legitymację demokratyczną, a więc jest to tyrania.

Wydaje się, że takie tezy jak “Nazistowskie Korzenie “Bukselskiej UE” należy potraktować daleko poważniej, niż by nam to GW-no rekomendowało. Wiele centralnych organów władzy wu UE i na świecie zostało założonych przez żarliwych nazistów, a współzałożycielem groźnego klubu Bilderberg jest książę Bernard Holenderski, żarliwy nazista i wieloletni przewodniczący tej grupy.

Czy ma ktoś wątpliwości, że UE jest już w swych założeniach organizacją zbrodniczą ?

Gułagi

Dodajmy, że to samo plemię, na którego łaskę i niełaskę żeśmy się wydali poddając tzw. “Solidarności”, zarządzając ZSRR stworzyło cały szereg obozów koncentracyjnych, a właściwie to bardzo gęstą sieć obozów w rejonie Kołymy; wokół Magadanu utworzono cały szereg obozów zagłady. Podawana jest liczba 2 milionów zlikwidowanych tam ofiar.

Jak widać, ta kierownicza rola owego plemienia oznacza poważne niebezpieczeństwo dla ludu, czy narodu go goszczącego [Ale jak tu ich nie gościć, aby nie wyjść na antysemitę, przed czym zażarcie każdy się broni? - admin].

Jeden z reprezentantów plemienia J. Attali [były wiceprzewodniczący "Banku Europejskiego" - admin] tak zdefiniował naszą przyszłość i dopuszczalny wiek:
„Jak tylko człowiek osiągnie wiek 60-65 lat, żyje dłużej niż produkuje i kosztuje społeczność (szczególnie społeczność finansistów) bardzo drogo) … Pomoc w uśmiercaniu (eutanazja) będzie istotnym instrumentem …”

Plausi.
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
rusalka
15.07.2013 10:30:24
Grupa: Użytkownik

Posty: 5 #1538088
Od: 2013-7-15
Jestem nowa na forum, powiem szczerze, że po przeczytaniu kilku postów poczułam się źle - jest tyle rzeczy, na które współczesny człowiek jest narażony, na jakie musi zwracać uwagę, a wszystkie z nich są wycelowane albo w nasze portfele, albo zdrowie, albo godność

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POWTÓRKA Z HISTORII

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny