NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » SERBIA: ZBLIŻA SIĘ PARADA PEDERASTÓW, NACJONALIŚCI PODPOWIADAJĄ JAK JĄ “PRZETRWAĆ”

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Serbia: Zbliża się parada pederastów, nacjonaliści podpowiadają jak ją “przetrwać”

  
MareczekX5
29.08.2013 09:06:22
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1583630
Od: 2012-7-24
Za: http://marucha.wordpress.com/2013/08/27/serbia-zbliza-sie-parada-pederastow-nacjonalisci-podpowiadaja-jak-ja-przetrwac/

Od kilku dni serbska organizacja nacjonalistyczna SNP Naši sprzedaje poprzez swoją stronę internetową “Poradnik jak przeżyć gej-paradę”. Powodem wydania poradnika jest zapowiedziana na wrzesień parada pederastów.

Obrazek

Poradnik zawiera szereg tekstów, w których odkrywana jest ideologia ruchu LGBT, jego cele, środki finansowania, stosunek Cerkwii Prawosławnej do homoseksualizmu, co o “populacji” LGBT myślą psychologowie, a także powiązania pomiędzy homoseksualizmem a okultyzmem.

Osobny dział został poświęcony serbskim ruchom LGBT, sposobom ich działania i ukrytym celom, a ostatni, praktyczny artykuł nosi tytuł całej publikacji – “Poradnik jak przeżyć gej-paradę”.

“Parada ponosa”, czyli “Parada dumy” została zaplanowana na 28 września, jako jedno z centralnych wydarzeń całotygodniowego festiwalu pederastycznej “kultury” pod nazwą Prajd.

Prajd jest organizowany już kolejny rok z rzędu, z wydatnym wsparciem ze strony proeuropejskich władz, jak również przy zdecydowanym sprzeciwie środowisk ortodoksyjnych, patriotycznych czy stricte nacjonalistycznych (chociaż jak można wnioskować z niemal każdych doniesień z tego kraju, są to pojęcia niemal tożsame).

W Serbii do poczucia dumy, podobnie jak w krajach zachodnich, coraz częściej przyznaje się prawo tylko mniejszościom/pederastom/etnicznym nie-Serbom, w całkowitej do opozycji do etnicznych Serbów, prawosławnych, heteroseksualnych i broń Boże nacjonalistów – tacy w reżimowych mediach coraz częściej otrzymują łatkę “faszystów”, a wyrażanie dumy staje się “mową nienawiści”. Ma to być dla reżimowych politykierów sposobem na przypodobanie się zachodowi i jedną z przepustek do obfitego unijnego tortu – jak donoszą nawet mainstreamowe serbskie media, ONZ dał Serbii niedawno łącznie 144 “wskazówki”, jak ma się zachowywać, a niemal połowa dotyczy wolności zgromadzeń.

Na ile chodzi o wolność zgromadzeń dla pederastów i ich zwolenników – nie trzeba tłumaczyć, gdyż środowiska bardziej od bransoletek i koloru torebki skupiające się na krzepie fizycznej i obecności na ulicach serbskich miast (czyt. kibice i nacjonaliści), z realizacją swoich zgromadzeń, nawet wbrew władzy, nie mają żadnego problemu. Pederaści zaś sami na łamach mediów przyznają, że bez pomocy policji nie mają na ulicach czego szukać.

Na podstawie: nasisrbija.org, b92.net
http://www.autonom.pl
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » SERBIA: ZBLIŻA SIĘ PARADA PEDERASTÓW, NACJONALIŚCI PODPOWIADAJĄ JAK JĄ “PRZETRWAĆ”

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny