NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PUTIN POWINIEN DAĆ TUSKOWI ORDER ZA ZASŁUGI DLA FEDERACJI ROSYJSKIEJ

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Putin powinien dać Tuskowi order za zasługi dla Federacji Rosyjskiej

  
TheAspartam
14.03.2014 15:47:23
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1778444
Od: 2012-7-18
Obrazek
Rząd Donalda Tuska zrobił bardzo wiele dla dobra rosyjskiego przemysłu gazowego. Najpierw podpisał niekorzystną dla Polski (a bardzo korzystną dla Rosjan), długoterminową umowę gazową (do 2037 roku). Następnie umorzył 1,2 mld zł długu Gazpromu za przesył przez polskie terytorium gazu na Zachód oraz skutecznie sabotował (przez trzy lata, a końca tego paraliżu jeszcze nie widać) powstanie ustawy regulującej kwestie wydobywania gazu łupkowego w Polsce. Mając to na względzie Tusk powinien otrzymać od Putina order Bohatera Federacji Rosyjskiej.

Zaniedbania rządu przy kwestii wydobywania gazu łupkowego zostały nawet dostrzeżone przez NIK, który w swoim raporcie nie miał wątpliwości, że poszukiwania niekonwencjonalnych złóż gazu w latach 2007-2012 charakteryzowały się licznymi nieprawidłowościami. Najmocniej od NIK-u dostało się resortowi środowiska. Kontrolerzy pokreślili, że mimo deklaracji o priorytetowym traktowaniu poszukiwań gazu z łupków, ministerstwo nie potrafiło właściwie zorganizować prac w tym zakresie. NIK wskazał też na istotne opóźnienia w przygotowywaniu projektu ustawy regulującej kwestie wydobywania gazu łupkowego w Polsce. Pod tym względem rząd Tuska tkwi w dziwnym paraliżu już od 2011 roku. Taki paraliż jest korzystny dla rosyjskiego Gazpromu, który nie musi się obawiać, że w Polsce wyrośnie mu silna gazowa konkurencja. Nie musi się obawiać, że Polskie firmy mogłyby rozpocząć eksport wydobytego w naszym kraju gazu na Zachód Europy, czym spowodowałyby śmiertelne zagrożenie dla interesów gazowego giganta z Moskwy. Jeśli do tego doliczyć sprawę umorzenia 1,2 mld zł długu Gazpromu (dług był stwierdzony prawomocnym wyrokiem Federalnego Sądu Arbitrażowego w Moskwie), który kontrolowana przez Kreml spółka miała za przesył przez polskie terytorium gazu na Zachód Europy oraz długoterminową (do 2037 roku) umowę na dostawy gazu do Polski, to honorowy order Bohatera Federacji Rosyjskiej Tuskowi należy się jak mało komu.Czytaj więcej: Rząd Tuska nadal bezradny w sprawie przyjęcia ustaw łupkowych. Czyżby działał na korzyść Gazpromu? (Niewygodne.info.pl)
Czytaj więcej: Rząd Tuska pomaga przeciwnikom gazu łupkowego? (Niewygodne.info.pl)
Czytaj więcej: NIK znowu miażdży rząd Tuska. Tym razem za paraliż w sprawie gazu łupkowego (Niewygodne.info.pl)
Czytaj więcej: Tusk z Pawlakiem zrobili bardzo wiele dla dobra rosyjskiego przemysłu gazowego (Niewygodne.info.pl)
  
marcus
05.05.2014 14:05:14
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1833626
Od: 2014-5-4


Ilość edycji wpisu: 1
To zdjęcie Tuska absolutnie nie pograży, bo Polacy, to trochę głupawy ludek prowadzony za nos przez przefarbowane służby informacyjne (formacja szkolona w Moskwie, dla przypomnienia). Reakcja tego para państwa, a własciwie jej brak-tej reakcji prokuratury w tym państwie, po takim zdjęciu jest potwierdzeniem, że tego państwa nie ma!!!,nie do pomyślenia, żeby takie coś wypłynęło np. w USA ,ludzie to wszystko jest nienormalne!!!,tu nie mamy do czynienia z prawem tylko z jakąś mafijną strukturą o charakterze zbrojnym!!!,tak dalej być nie moze!!!

Wilk i zając umawiają się na haratanie w gałę:
„nu zając, ty wystawiasz a ja strzelam”
Po rozgrywce
< tu zdjęcie obu zawodników>
uradowany zając chce przybić piąstki i mówi:
„ale nam dobrze poszło, no nie?”
Na to wilk:
„NAM? durniu? Nu pagadi!”
Koniec (dopiero nastąpi).

"Bo jak potraktować szefa rządu, który zaplanował z obcym mocarstwem taką tragedię jak Smoleńsk i wciąż chodzi bezkarny?" jak to jak, zwyczajnie tak jak sobie zasłużył, w tej sytuacji dożywocie :-) Grupa trzymająca w naszym nieszczęśliwym kraju władzę, od jakichś dwóch lat (przynajmniej od chwili, gdy pan premier Tusk kazał zamknąć generała Czempińskiego) usilnie pracuje nad „demokratycznym” odsunięciem obecnej ekipy od władzy. Stąd nagły „wysyp” rozmaitych kompromatów, dotyczących polityków partii rządzącej, w tym samego Donalda Tuska. Skutkuje to jak wiemy, stałym spadkiem popularności Platformy Obywatelskiej w sondażach. Zjawisko w latach 2007 – 2011 nie znane. Zamieszczone zdjęcia, to kolejny taki kompromat. Dlaczego pojawiło się teraz? O to trzeba zapytać tego „ktosia”, który przekazał je redakcji. Z tego, co można zauważyć, to „grupa trzymająca władzę (GTW)” (i sondaże) dąży do stopniowego, ewolucyjnego pozbycia się obecnej ekipy rządowej (i bardzo dobrze- jak najszybciej, tym lepiej dla Polski). Przedtem chce bowiem „wzmocnić” następców, czyli realnie rzecz biorąc – SLD pod wodzą „parteigenosse” Millera. Bo na razie w sondażach prowadzi PiS, który mimo prób obłaskawienie a nawet wysyłania do „GTW” sygnałów, że nie zrobi jej krzywdy, nadal jest w przekonaniu tej grupy nieprzewidywalny. pytajnik
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekdiabeł

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PUTIN POWINIEN DAĆ TUSKOWI ORDER ZA ZASŁUGI DLA FEDERACJI ROSYJSKIEJ

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny