NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ZA NADZWYCZAJNE OSIĄGNIĘCIA W ROZWOJU SPOŁECZNOŚCI LOKAJSKIEJ…

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Za nadzwyczajne osiągnięcia w rozwoju społeczności lokajskiej…

  
marcus
08.06.2014 15:46:19
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1860448
Od: 2014-5-4


Ilość edycji wpisu: 4


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ ZDJĘCIA. DARMOWA REJESTRACJAOpoka nieuwikłanych. Kanalia jest w tym świecie bohaterem, lokaj symbolem niezależności, a hipokryta uważany jest za nowoczesnego mędrca


Ktoś na górze nie wytrzymał kłamstw III RP i postanowił interweniować. I to akurat w czasie wręczania medali w Pałacu Prezydenckim z okazji 25-lecia wolnej Polski.

Zapowiadająca kolejnych odznaczonych niewiasta rzekła: za nadzwyczajne osiągnięcia w rozwoju społeczności lokajskiej… przepraszam, lokalnej, odznaczenia otrzymują…Przejęzyczenie jakże trafnie zdarzyło się tuż po udekorowaniu medalami medialnych funkcjonariuszy partii i rządu w osobach: Bogusława Chraboty, Jarosława Gugały, Tomasza Lisa i Edwarda Miszczaka.

Władze, które nagradzają dziennikarzy przypominają zakład pogrzebowy, który premiuje lekarzy za dostarczanie zwłok. Cóż, mieliśmy w Polsce aferę skór, kiedy to lekarze i sanitariusze byli premiowani za współpracę z grabarzami. Żyjemy w jakimś medialnym i politycznym matriksie, w którym tylko kłamstwo jest prawdziwe. Odwrócony świat odwróconych wartości i zasad intoksykuje zniewolonych jedynie słusznym przekazem. Kanalia jest w tym świecie bohaterem, lokaj symbolem niezależności, a hipokryta uważany jest za nowoczesnego mędrca. Dzięki Bogu, coraz więcej nieuwikłanych przeciwstawia się dyktaturze kłamstwa i obłudy. Do nich należy grono twórców i wyróżnionych laureatów medalu, któremu patronuje nieżyjący Piotr Skórzyński. Ten wybitny intelektualista, jako jeden z pierwszych, przeciwstawił się dyktaturze kłamstwa Adama Michnika. Został za to objęty zapisem cenzorskim salonu III RP. „Ty Skórzyński nie istniejesz i nigdy nie zaistniejesz”- orzekł autorytet oralny III RP, A. Michnik. Piotr Skórzyński zdążył jeszcze napisać dzieło swego życia „Wojnę światów” – intelektualną historię „zimnej wojny”. Obnażył w niej działanie prosowieckiej agentury wpływów, która z premedytacją niszczy cywilizację Zachodu. Piotr nie wytrzymał „dobrodziejstw” tzw. wolnej Polski, w której obowiązuje jedynie słuszna prawda okrągłostołowych elit. W pozostawionym liście do żony napisał, że nie godzi się z nikczemnością tego świata i już tylko tyle może zrobić, żeby w nim nie być. Odznaczani lokaje medialni partii i rządu nie mają takich problemów.

Co roku, w rocznicę jego tragicznej śmierci, kapituła złożona z przyjaciół zmarłego, pod przewodnictwem jego żony, rzeźbiarki Joanny Waliszewskiej, przyznaje medale „Opoka” im. Piotra Skórzyńskiego. W ubiegły wtorek po raz kolejny przyznano medale. „Opokę ducha” dostał ks.Tadeusz Isakowicz-Zaleski, „Opokę słowa” – pisarz i publicysta Stanisław Srokowski, a „Opokę czynu”- prof. Witold Kieżun. Ludzi z tej Polski, nieuwikłanych, niezależnych i niezłomnych, Piotr Skórzyński cenił szczególnie.

A należą do nich zapewne nagrodzeni wcześniej medalami „Opoka”: ks.Stanisław Małkowski, Anna Walentynowicz, Joanna i Andrzej Gwiazdowie, Jan Olszewski, Krzysztof Wyszkowski i wielu innych wspaniałych Polaków. To jakby ludzie z innej Polski, o której marzył Piotr, obdarzeni przez niego opoką nieuwikłanych.

Marek KrólTYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


  
marcus
08.06.2014 16:03:29
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1860460
Od: 2014-5-4
Więcej o Leibie u Zygmunta pod Macierewiczem.

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


LIST DO PANI ANNY CZERWIŃSKIEJ !

Nie wszyscy historycy i prokuratorowie w IPN są rzetelni.
Od powstania Instytutu Pamięci Narodowej wiele jest rzeczy ukrywanych. Zgadzam się, że PRAWDA dla Narodu musi być otwarta – to żadna łaska promile ukazywać, a całość. I to nie decydują ci którzy mają czarny cień łobuzerstwa z okresu PRL.

Kiedy opowiadała mi starsza kobieta o dzieciństwie i młodości „Lecha Wałęsy” z domu LEJBA KOHNE, to taki film o nim by zrobił kasową furorę.
Najpierw jego nieślubny syn z niepełnosprawną koleżanką z tej wsi – paśli razem krowy. Chłopak – przyszły „Bolek” dla świata, przyrzekł jej że się z nią ożeni, jednak nie dotrzymał słowa.

Interesujący jest rozdział o jego rodzonym ojcu Kohne. Jako żyd pochodzący z Niemiec, wydawał w czasie II wojny światowej partyzantkę i Polaków z tzw. Sił Oporu przeciwko hitlerowcom. Ojciec „Bolka” pracował w Obozie Koncentracyjnym w Dachau. Uciekł po wojnie do USA, powróciwszy jednak do Niemiec. Tam zmarł.

Jak w przypadku pierwszym, „Bolek” był na pogrzebie swojego pierworodnego syna, miał 7 lat. Podobno gdzieś tam się utopił… Na ojca grobie w Niemczech także był.

W ogóle „Bolek” to ma ciekawy życiorys. Nie pamiętam z kim kradł konie – chyba z ojczymem Wałęsą. Też ciekawe historyjki są kiedy pracował w POM-e. – „Przyklejały” się do niego poniektóre rzeczy z POM-u. Ale wówczas w PRL jak to się mówi ogólnie, (wszyscy kradli). No bo jak POLSKA była „własnością” Rosji Sowieckiej, no to tak wygląda jakby kradli Rosji Sowieckiej! Teraz w RP: III RP/PRLbis kradną tylko ci uprzywilejowani. Jak to się mówi: „Stara gwardia z żydokomuny nie rdzewieje”!!! ŻYDOKOMUNA nie boi się niczego tak bardzo jak ujawnienie prawdy. Wałęsa był w ich rękach narzędziem gry politycznej i ten prostak był do tego zadania przez UB dobrze przygotowany. Śp. Pan prezes J. Kurtyka zasługiwał na pełne wsparcie. My Polacy chcemy znać pełną prawdę.
Bardziej powinno się mówić o zderzeniu strategii grupowej wynikającej z rasizmów żydowskiego i rosyjskiego.Były wpływy rosyjskie na duszę polską,ale i rasizmu żydowskiego na rosyjski.Mieliśmy do czynienia z ZYDOBOLSZEWIZMEM,czy aby nie mamy do czynienia z ŻYDOBANDERYZMEM w ramach ewolucyjnie ukształtowanej strategii grupowej?!


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

  
marcus
11.06.2014 18:44:39
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1862895
Od: 2014-5-4
Po 1989 roku „desydenci demokratyyczni” czyli RESORTOWE bachory żydo-komuny udający, tych co NIBY przeszli MĘCZEŃSTWO i martyrologię od żydo-komunistów PRL-u przez 25 lat NIE znaleźli swoich OPRAWCÓW, a się nagradzają jako OFIARY !
Nie ma OPRWCÓW to i NIE ma MĘCZENIKÓW ! Tak wskazuje logika i uczciwoś !

Tymczasem, „odznaczenia” dla warszawki z okazji 25-lecia ŻYDO-MAFIJNEJ władzy, włodarzy III RP, która za pomocą WSPARCIA żydowskiej międzynarodówki ZAGARNELI władzę w za-żydzonej Warszawie i WYGNALI z Polski krnąbrnych etnicznych Polaków na zagraniczna BANICJĘ:

http://www.mkidn.gov.pl/pages/posts/odznaczenia-z-okazji-25-lecia-wolnosci-4743.php

Najbardziej OBRZYDLIWIE anty-polskie POTFORY, którzy polskich obywateli ZABANKRUTOWALI (1.2 TRYLIONA zł długu budżetowego!) teraz obdarowują się „polskimi” medalami za „zasługi”.
JAKIE zasługi ???

To nagradzanie się tych RENEGATÓW jest obrzydliwą GROTESKĄ i ukoronowaniem ich BEZKARNEGO oszustwa oraz ZŁODZIEJSTWA !

Rozkradli DOSŁOWNIE wszystko i już tylko zostały Lasy Państwowe, wiec teraz tym KUPCZĄ i się bawią za to co sprzedają co do NICH NIE NALEŻY !

Zafałszowany KRĘTACZ Komorowski nagradza za OSZUKIWANIE tak jak AWANSOWAŁ kierownika BOR-ca Janickiego za zamach Smoleński, zamiast jego ZAMKNĄC w pierdlu !

Dzisiaj się nagradzają ci, co dorwali się do koryta władzy „warszawki” za pomocą żydo-niemieckiej propagandy – wszystkich PRL-ch dzienników, tygodników, miesieczników, stacji radiowych i telewizyjnych sprzedanych przez PZPR-wszczyków, które po 1989 roku do DZISIAJ zrobiły WODĘ z mózgów tym LEMINGOM w tym na przykład Poznaniu czyli najgłupszym z najgłupszych miast czy takim Wrocławiu, Rzeszowie , „warszawce”, SKRAJNIE skorumpowanym Gdańsku czy Krakowie … itp. całe ten DURNOWATEJ III RP !

RENEGAT W.Pasikowski wręcz od 25 lat przy każdej możliwej okazji zajadle GNOI etnicznych Polaków i tą III RP, a swoimi demoralizującymi fabrykowanymi filmami wprowadzał SODOME i gomore w tej III RP razem z tą zboczoną Figurą !

11 września 2008 roku czyli w 70- rocznice uzyskania przez Polske niepodległości, anty-polski brukowiec Gazeta Wyborcza dołączyła specjalny 28 stronicowy dodatek o nazwie „Gazeta na Święto” z nagłówkem DRWIACYM z Polaków napisany przez Pasikowskiego: „Tu jest cenzura” czyli „Wstydzę się polskiej ksenofobi” na 15 stronie tego „załacznika” do „GAZ-WYB.
Pasikowski SPRZECIWIA się kontroli GRASUJACYCH międzynarodowych korporacji(najczęściej ŻYDOWSKICH) w III RP nie płacących podatków, a sprawdzanie dochodów oraz wyprowadzanie 100% ich zysku nazwał „cenzurą” i „polska ksenofobią”. Pasikowski był i jest za tym, aby robic w KONIA, oraz RABOWAĆ polskich obywateli. Obrzydliwy typ !
Za to własnie otrzymał medal żydowski RENEGAT Pasikowski i reszta pozostałych OPRAWCÓW Narodu Polskiego przez Komora/Tuska i ANTY-polskiego przestępczego GANGU „PO-PiS-SLD-PSL”:

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,127291,5896770,Pasikowski__Jestem_dowodem_istnienia_cenzury_w_Polsce.html

Ten artykuł Pasikowskiegi chyba był pisany na ZAMÓWIENIE lub wykazania się się NIENAWIŚCIĄ do Polaków zgodnie z RZADANIEM żyda z New Yorku osobnika Israela Singera, który w funkcji sekretarza World Jewish Restitution Organization (WJRO) opublikował APEL w 1996 roku, aby KARAĆ Polaków OCZERNIANIEM za nie wypłacenie $65 miliardów KLUBOM żydowskim z New Yorku.

Ten dodatek do żydowskiego brukowca Gazeta Wyborcza to było chamskie ZGNOJENIE Polski jako instytucji państwowej z okazji 70-j rocznicy jej odrodzenia tak, aby przeciętni obywatele nie nawidzili tej Polski, pragnęli jej skasowania, wyjeżdżali z niej … itd. !
Dosłownie WSZYSTKIE artykuły w tym dodatku GNOJĄ Polaków i tym co GNOJĄ Polaków właśnie ta anty-polska KLIKA nienawidzaca Polski na czele z Bartoszewskim czy takim Pasikonikem bedacy przy korycie władzy „warszawki” się tak dzisiaj o ZGROZO nagradzają za GNOJENIE polskości na czele z Tuskiem dla którego „Polskośc to NIENORMALNOŚĆ”

Ta ANTY-polska banda Komorowskiego/Tuska WYGANIA z tej III RP żydo-mafijnej na BANICJE zagraniczną wszystkich UCZCIWYCH Polaków, aby oni NIE przeszkadzali RABAOWAC wykołowanych lemngów przez takiego bezczelnego ANTY-polskiego Lisa, Boniego czy Markowskiego!

To wszystko co wyprawia PRZESTEPCZY GANG „PO-PiS-SLD-PSL” w obecnej „warszawce” to SZYDERA z uczciwych polskich obywateli ZAMIENIONYCH w bezkrytyczne ogłupiałych LEMINGÓW !

Cała ta hucpa udawadnia ZDEMORALIZOWANE oblicze tej obecnej III RP i tam mieszkającego głupiego MOTŁOCHU. Cóż MY Polacy się dziwimy?…

. SAMI – Sobie dali…
. -…niewierzące komuchy…-

… ci co te krzyże dostali – to za TO – że nam mózgi WYPRALI…
A ci co im dawali to przecież – ci, co MY ich popierali …i „wybrali”
. Więc obudź się POLSKI NARODZIE
by się znowu nie okazało że : -

. – „…mądry Polak to dopiero po szkodzie”…

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ZA NADZWYCZAJNE OSIĄGNIĘCIA W ROZWOJU SPOŁECZNOŚCI LOKAJSKIEJ…

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny