NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PRAWDZIWE SKUTKI RZĄDÓW TUSKA I WEJŚCIA DO UE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Prawdziwe skutki rządów Tuska i wejścia do UE

  
marcus
11.07.2014 14:47:02
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1886082
Od: 2014-5-4
(…) Dziś przechodziłam obok małego skupu surowców wtórnych. Było tam 6 bezdomnych, z pustym wózkiem po sprzedanych zbiorach. Widok przerażający – czy wszystkich nas czeka taka przyszłość przy rządach Tuska i Komorowskiego? Doprowadzili do ruiny albo samobójstwa masę mężczyzn i kobiet, miliony wyjechały i albo dają radę się utrzymać w obcym kraju i pomagają rodzinom w Polsce, albo żyją tam w jeszcze większym ubóstwie i wstydzie, które im nie pozwalają im wrócić.

TO SĄ PRAWDZIWE SKUTKI RZĄDÓW TUSKA I WEJŚCIA POLSKI DO UE. Ministrowie jedzący kolacje za 1800 zl ,czyli dużo więcej niż miesięczny zarobek wielu z nas na koszt swoich urzędów, to tylko dowód, ze ta władza to ciało obce w Polsce. To jakiś rak, żarłoczny pasożyt(d).
Wszyscy WON!

Alina

Z forum Wirtualnej Polonii

http://wirtualnapolonia.com/2014/07/10/hanna-gronkiewicz-waltz-bedzie-ekskomunikowana/#comment-128318
  
marcus
11.07.2014 14:49:05
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1886084
Od: 2014-5-4
Doszło do tego, że krajowy ustawodawca jest nam już kompletnie do niczego nie potrzebny (pominę milczeniem fakt że „nasi” prawodawcy to banda złodziei), bo decyzje co u nas wolno a czego nie (i jak należy dane kwestie regulować) zapadają gdzie indziej i kto inny egzekwuje wykonanie tego prawa… Polska nie jest suwerennym krajem a „troska” unijnych biurokratów o „praworządność” w naszym kraju to zwykłe szpiegostwo gospodarcze i naturalna potrzeba „starszych i mądrzejszych” kontroli tego co się jeszcze opłaca w taki czy inny sposób zniszczyć bądź opodatkować. Biurokratyczne nagromadzenie regulacji to czysty paraliż dla gospodarki a tzw. „standaryzacja” czy „certyfikacja” (zwana komicznie „normą”) – kompletnie nikomu nieprzydatna KOSZTOWNA robota – podnosi ceny towarów i usług gdziekolwiek się ją wprowadza i powoduje dalszy rozrost biurokracji i stanowisk urzędniczych… Nadgorliwość posunięta do granic absurdu kończy się tragedią gospodarczą

Żeby było jasne – naturą złodzieja jest rabować i można się tylko dziwić „gospodarzom” że na to pokornie pozwalają i SAMI otwierają przed nim drzwi, zapraszając go do środka. Polska idzie tropem Portugalii….
http://odyssynlaertesa.wordpress.com/2014/07/11/ke-pozywa-i-upomina-polske-ws-niewdrozonych-przepisow-i-chce-zwrotu-ponad-55-mln-euro-z-funduszy-na-rolnictwo-idziemy-droga-portugalii/
Ręczne wymierzanie minimalnej sprawiedliwości:
Boni dostał w pysk od JKM!

Tymczasem dokumenty ubezpieczonych zgniły w ZUS http://3obieg.pl/zus-ku-proroczej-wizji
Pieniądze, których nie dostaną Polacy, zostaną przekazane Żydom, którzy uratowali się z holokaustu, bo tak zadecydowałam sejmowa machina do głosowania.
DIABELSKA SEJMOWA MACHINA DO GŁOSOWANIA MOŻE PRZEGŁOSOWAĆ WSZYSTKO: DZIŚ PRZEGŁOSOWAŁA DZIEWICTWO MINISTRA B. SIENKIEWICZA.

Może przegłosować, że od jutra płacimy 50% podatku, że vat będzie 100 % , ze benzyna będzie po 10 zł dla równego rachunku, że obowiązkowym, urzędowym językiem będzie jidisz (żeby ułatwić kolejne wspólne posiedzenia sejmu i knesetu). To są bezwzględni agenci obcych państw, zwykli zbrodniarze i złodzieje.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PRAWDZIWE SKUTKI RZĄDÓW TUSKA I WEJŚCIA DO UE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny