NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NA CZARNEJ LIŚCIE POROSZENKI!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Na czarnej liście Poroszenki!

  
marcus
20.10.2014 12:23:06
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1964001
Od: 2014-5-4
Obrazek
wydalenie
Grupa dziennikarzy Xportal.pl została zatrzymana przez ukraińską straż graniczną. Przetrzymywanym przez półtorej godziny Polakom nie przedstawiono żadnych zarzutów, jednak wręczono dokumenty, z których wynika, iż dziennikarze Xportal.pl i aktywiści organizacji Falanga zostali objęci trzyletnim zakazem wjazdu na Ukrainę. W dokumentach brakuje uzasadnienia, jednak funkcjonariusze Kijowa implikowali zatrzymanym udział w konflikcie pomiędzy Ukrainą, a Noworosją, zaś dziennikarzom wypominali… relacjonowanie konfliktu. Przewodniczącemu Falangi i redaktorowi naczelnemu Xportal.pl Bartoszowi Bekierowi zarzucano również polityczne poparcie dla „separatystów”. Do tradycyjnego kanonu uprzejmości polsko-ukraińskich funkcjonariusze Kijowa wprowadzili takie sformułowania jak „Bandera za mało was Lachów ubił”, „wyprowadzić za stodołę i rozstrzelać” itp. Pomimo uprzejmej atmosfery, konwój z Polakami został zawrócony.

Istnienie na Ukrainie „czarnych list” z nazwiskami polityków i dziennikarzy, którzy nie powtarzają propagandy Kijowa, było dotychczas przedmiotem spekulacji. Redakcja Xportal.pl została tym zaszczytem oficjalnie uhonorowana przez administrację prezydenta Poroszenki, a następnie wypróbowała obowiązywanie tych regulacji w praktyce. Na potrzeby wojny informacyjnej prozachodni, oligarchiczny reżym stosuje szeroki wachlarz praktyk, cenzury i dezinformacji, w celu kontrolowania przekazu na temat swojej ludobójczej polityki wobec własnych obywateli na wschodzie kraju. Wspomniany incydent utwierdził nas w mocnym postanowieniu o konieczności informowania naszych Czytelników o rzeczywistej sytuacji w Noworosji.

http://xportal.pl/?p=17012
  
marcus
20.10.2014 12:32:27
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1964005
Od: 2014-5-4
Komentarz z neta do posta powyżej
"Pytania do Xportal"

Czy redaktorzy Xportal.pl są w jakiś sposób zarejstrowani do jakiś międzynarodowych stowarzyszeń dziennikarskich, aby te organizacje ZAWIADOMIĆ i poinformować o trwałym mechaniźmie, jak ludobujcza banderowska nazistowska władza z Kijowa NIE przestrzega przyjętych przez siebie umów oraz zoobowązań międzynarodowych w zakresie dziennikarstwa?

Czy redaktorzy Xportal.pl mogą wystąpić o UKARANIE zbrodniczej junty Kijowskiej w międzynarodowych organizacjach dziennikarskich za deptanie przez nich podpisanych umów w zakresie swobodnego przepływu informacji oraz dziennikarstwa ?

Proszę redaktorów Xportal.pl o wyliczenie i WYJAŚNIENIE szczegółów przypadków RETORYCZNEGO NIE wywiązywania się nacjonalistycznych awanturniczych banderowskich rządów w Kijowie” z podpisanych przez nich INNYCH umów międzynarodowych w tym też finansowych, handlowych, prawnych od momentu powstania tej wirtualnej „ukrainy”.
(na przykład umów podpisanych przez rządy w Kijowie gwarantujące ZWROTY POLSKICH kościołów i POLSKICH obiektów sakralnych ZAGRANIETYM przez żydo-bolszewików i ukrańców polskim grupom wyznaniowym zamieszkałym na obecnej ukrainie, których ukraińcy nie zdołali jeszcze wymordować)

Właśnie to NIE wywiązywanie z umów międzynarodowych nazistowskich rządów z Kijowa, oprócz najzwyklejszej głupoty oraz RASIZMU ukraińców jest jedną z głównych przyczyn wszystkich krwawych konfliktów na sztucznie nadymanej terytorialnie „ukrainie” w 1991 roku.

Ta SZTUCZNIE nadmuchana terytorialnie Ukraina w 1991r. która przywłaszczyła sobie POLSKIE i Rosyjskie terytoria z jej powstałymi pierwszymi władzami ZRZEKLI się broni nuklearnej w ZAMIAN za gwarancję terytorialnej niezależności ze strony Rosji i innych państw, że ta powstała „ukraina” będzie państwem NEUTRALNYM, nie wchodzącym w alianse z układami wojskowymi Zachodu zachowując status polityczny podobny do Szwajcarii.

Ukraina z jej pierwszym powstałym rządem w 1991 roku ZOOBOWIĄZALI się stanowić NEUTRALNY BUFOR pomiędzy Wschodem i Zachodem kontynentu. Krwawa rozróba ludobujców nacjonalistów Jaceniuka, Poroszenki, Turczynowa … itp. osobników przekupionych finansowo przez żydowską centralną MELINĘ tzw. „biały dom” z Waszynktonu urządziła ten „Majdan” na początku 2014r. aby ZŁAMAĆ, podeptać te bardzo poważne WCZEŚNIEJ podpisane umowy NEUTRALNOŚCI w 1991 roku co wymusiło odseparowanie się Krymu od ukrainy.

Krwawi rzezimieszkowie Petro Poroszenko i Arsenij Jaceniuk … itp. oprócz brutalnego WPYCHANIA się tej „ukrainy” do UE, która NIE spełniała i dalej NIE spełnia elementarnych warunków, aby zostać członkiem kołchozu UE bardzo zabiegali o NATYCHMIASTOWE włączenie tej „ukrainy” do struktur wojskowych NATO co jest POGWAŁCENIEM wcześniej podpisanych umów o NEUTRALNOŚCI przy zakładaniu tej „ukrainy”.

Czy organizacje społeczne byłej tzw. „zachodniej ukrainy” które były ZMUSZONE odseperowac się rządzącej ukrainsko-żydowskiej nazistowskiej junty OFICJALNIE poinformowały organizacje mędzynarodowe na Świecie, że rządząca RASISTOWSKA junta z Kijowa włąśnie z pobudek RASISTOWSKICH ODMÓWIŁA i fizycznie zbrodniczo ZWALCZAŁA próbę udziału REPREZENTACJI etnicznych ROSJAN jako „obywateli ukrainy” we władzach lokalnych na Zachodniej tzw. „ukrainie” oraz w samym tzw. „prlamencie ukrainy” w Kijowie ” ?

Dlaczego obywatele ukrainy ale deklarujący Rosyjską, Polską, Wegierską … itp. nardowośc są RASISTOWSKO DYSKRYMINOWANI i NIE mogą kandydować na wybieralne stanowiska w admistracji publicznej na ukranie, a nawet są zastraszani śmiercią przez nacjonalistów ukraińskich jeśli zgłaszają swoje kandydatury udziału w wyborach ?

W drugim obiegu w USA, czyli na forum przeciętnych obywateli amerykańskich oficjalnie są znane FAKTY, że ta oficjalna władza w Kijowie jako nazistowska totalitarna RASISTOWSKA junta z jej ludobujczymi bojówkami „Prawego Sektora”, „Swobody” czy też ZBRODNICZYCH ukraińskich formacji „Azow” już nawet NIE sprawiają żadnych jakich kolwiek POZORÓW praworządności, tylko po prostu z pobudek RASISTOWSKIEJ nienawiści najnormalniej ROZTRZELIWUJĄ lub WYRZYNAJĄ skrytobujczo obywateli ukrainy ale Rosyjskiej narodowości wzorując się na doktrynach UPA banderowskich oraz Niemców Hitlerowskich.

W USA i na zachodzie Europy są już znane FAKTY MASOWEGO mordowania Rosjan na całej tzw. „ukrainie” przez ukraińców nacjonalistycznych RASISTÓW, w celu przywłaszczenia sobie ziemi i majątku przez tych nacjonalistów ukraińskich.
Społecznośc miedzynarodowa oczekuje DOKŁADNYCH opisów tych aktów ludobójstwa potwierdzonych przez niezależnych prawników, aby one stały się formalnymi aktami dowodowymi.
Dlaczego ludobójczy proceder mordowania Rosjan na „ukrainie” przez nacjonalistyczne ukraińskie bojówki przybrał identyczną formę jak wymordowanie 200 tyś. Polaków przez ukraińców na POLSKIM Wołyniu i Kresach Wschodnich ?

W społeczeństwie USA zaczyna powstawac przekonanie, że Krym nadal byłby „ukraiński” nie było by prób separacji Donbasu, czy powstania Noworosyji, gdyby nie było tak BRUTALNEGO wtrącania się centralnej żydowskiej mafii z MELINY „biały dom” w wewnętrzne sprawy tej „ukrainy” za pomocą dawania milionowych łapówek ukraińskim nacjonalistom z przestępczych ludobójczych gangów jak „Swoboda” czy „Prawy Sektor” lub samozwańczego tzw. „rządu ukraińskiego” w Kijowe.

Te sprawy wymagają DOKŁADNIEJSZEGO opisania i zawiadomienia Światowej opinii publicznej na forum organizacji mędzynarodowych przez „obywateli ukrainy” którzy jeszcze nie dali się zastraszyć przez nacjonalistów ludobójców ukraińskich, oligarchów RZEXIMIESZKÓW różnej maści, którzy w sposób nie legalny WBREW ukraińskiej Konstytucji przejęli krwawo siłą władze w Kijowie wspierani z zewnątrz przez złodzeji międzynarowych bank-sterów oraz ich przekupionych zafałszowanych agentów jak Obama, Borozo …itp.

Opina Światowa na forumach międzynarodowym też wymaga DOKŁADNIEJSZYCH wyjaśnień, zapoznania jej w języku angielskim i innych językach przez obywateli ukrainy na temat FAKTÓW, że Krym, WSZYSTKIE ziemie-terytoria RDZENNIE Rosyjskie od rzeki Dniepr na Wschód, POLSKIE ziemie-terytoria okręgu Lwowskiego zostały PRZYSMARKANE w 1991 roku przez PRZYPADEK do tzw. „ukrainy” z wyjaśnieniem mechanizmu tego fałszerstwa.

MUSI byc to WYJAŚNIONE, że w konsekwencji swoistego wcześniejszego KAPRYSU Stalina, a potem Nikity Chruszczowa, który bazując na prywatnych emocjach przyłączył Krym i RDZENNE ziemie ROSYJSKIE na Wschód od rzeki Dniepr do okręgu ukraińskiego w 1954 roku, gdyż sam był Ukraińcem.

Chruszczow czy Stalin nie przewidywali, że kiedykolwiek Związek Radziecki się rozpadnie i dlatego FUKSEM wyżej wymienione ziemie-terytoria zostały SZTUCZNIE na prędce przylepione w 1991 roku do tej wirtualnej „ukrainy” bez prawnego ani historycznego uzasadnienia, co w rezultacie doprowadziło do konfliktu wygenerowanego ŁAPÓWKAMI Waszynktonu dla nacjonalistów ukraińskich jaki od roku obserwujemy.

DLACZEGO nacjonalista ukrainiec zdemoralizowany do samego dna banderowiec „DZIENIKARZ” Богдан Буткевич nie został ROZLICZONY na ukranie za publiczne nawoływanie w ukrainskiej publicznej TV do wymordowania 1,5 milonów Rosjan na Wschodniej Ukrainie ?

„Богдан Буткевич Все просто, нужно убить 1,5млн жителей Донбасса”:

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NA CZARNEJ LIŚCIE POROSZENKI!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta