NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » CZŁOWIEK, KTÓRY PRZYGOTOWUJE SIĘ NA WOJNĘ(PREPERSI)

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Człowiek, który przygotowuje się na wojnę(Prepersi)

Zagrożenia dla Polski
  
TheAspartam
27.11.2014 15:35:50
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1992049
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 3
Obrazek


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Nie chcemy straszyć Cię wszystkimi nieszczęściami, które mogą się wydarzyć.
Po prostu realistycznie obserwujemy i oceniamy otaczającą nas rzeczywistość, dostrzegając w niej symptomy możliwych zagrożeń. Oczywiście nie każdemu uda się przygotować na każdą możliwą okoliczność. Jesteśmy jednak przekonani, że możemy zrobić w tym względzie naprawdę wiele. Każdy krok we właściwym kierunku zwiększa nasze szanse na przetrwanie w razie pojawienia się sytuacji groźnej dla nas, dla naszej rodziny, przyjaciół, sąsiadów.

trzęsienie ziemi
wybuch wulkanu
katastrofalne tsunami
powódź, osunięcie ziemi
zjawiska atmosferyczne: tornada, huragany, gwałtowne burze, ulewy, śnieżyce, susze
burza słoneczna
upadek meteorytu lub asteroidy
konflikt zbrojny: konwencjonalny albo z użyciem broni masowego rażenia
atak elektromagnetyczny
akty terroryzmu
masowe zamieszki społeczne
stan wyjątkowy lub wojenny
zabójcza epidemia lub pandemia
masowe skażenie biologiczne, chemiczne lub radioaktywne
awaria elektrowni atomowej
kryzys społeczny spowodowany brakiem dostępności zasobów, takich jak: energia elektryczna, paliwa, żywność, woda
kryzys finansowy lub załamanie gospodarcze
Część z powyższych zagrożeń ma przyczyny naturalne, inne wynikają z błędów i zaniedbań człowieka oraz niedoskonałości wytwarzanych przez niego urządzeń. Nie oszukujmy się, że zagrożenia te nie dotyczą naszego kraju. Zmieniający się gwałtownie klimat przynosi niespotykane wcześniej u nas wichury, nawałnice i powodzie. W każdej chwili w ich wyniku, albo też z całkiem innych powodów może dojść do awarii sieci energetycznej, gazowej czy wodociągowej, na których działaniu bezkrytycznie polegamy. Wciąż pojawiają się nowe choroby, które grożą wywołaniem masowej epidemii. Krach instytucji finansowych może sprowadzić na nas osobiste bankructwo.
Są też powszechnie znane nieszczęścia, które codziennie dosięgają setki osób w naszym kraju. Statystyka jest nieubłagana. Co roku na polskich drogach dochodzi do 40 tysięcy wypadków, w których ginie ponad 4 tysiące osób, a rannych zostaje kolejne 50 tysięcy, czyli tyle, ilu mieszkańców liczy spore powiatowe miasto. Rocznie wybucha w naszym kraju ponad 170 tysięcy pożarów, w których traci życie kilkaset osób, a zdrowie kolejne kilka tysięcy. Corocznie zgłaszane jest zaginięcie około 15 tysięcy osób. Ponad 200 tysięcy obywateli pada ofiarą kradzieży, ponad 100 tysięcy – włamań, a 14 tysięcy – napadów rozbójniczych (wszystkie dane dotyczą 2011 r.)Nie jesteśmy w stanie zapobiec wszystkim możliwym zagrożeniom, możemy jednak na ewentualność ich zaistnienia jak najlepiej się przygotować. I to właśnie jest naszym celem, który pragniemy propagować. Kierujemy się zasadą: bądź jak najlepiej przygotowany, a poczujesz się bezpieczniej w pełnym niespodzianek świecie. Co zaś najważniejsze – będzie to poczucie bezpieczeństwa oparte na solidnych podstawach: zdobytej wiedzy i praktycznych umiejętności, przygotowań poczynionych w sferze mentalnej i materialnej.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA

  
TheAspartam
02.12.2016 11:39:16
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #2365782
Od: 2012-7-18
Znany preppers Adolf Kudliński – skazany Wraz z 40 osobami z pobliskich wsi Adolf Kudliński (pierwszy polski preppers) tzw. leśne dziadki – został skazany wyrokiem sądu za zakup oraz nielegalne posiadanie broni palnej. Otrzymał wyrok 3 lat pozbawienia wolności i 18 tys. zł kary pieniężnej. Podczas rozprawy zgodnie twierdzili, że wszyscy posiadali broń w celach samoobrony i szkoleniowych. W większości byli to starsi ludzie pamiętający jeszcze czasy II WŚ i jedynie chcący walczyć o ojczyznę w razie napaści. W jego sprawie toczy się jeszcze postępowanie dot. zbierania środków na zakup broni i amunicji – jest zmuszony zawiesić nagrywanie nowych filmów na YouTube. Napisał też list do kancelarii Prezydenta RP w sprawie ułaskawienia, lecz nie otrzymał jeszcze pozytywnej odpowiedzi (brak decyzji).

Trzecia wojna światowa wisi na włosku a już mamy żołnierzy wyklętych,rozbrajanie patriotów którzy bronili by kraju przed najeźdźcom pójdą do więzienia!Pan Adolf Kudliński tzw pierwszy Polski preppers przygotowujący Polaków na ciężkie czasy typu Wojna został skazany na zasadzie pomówienia jednego świadka który zeznał że w czasie nieokreślonym o nieokreślonej godzinie sprzedał panu Adolfowi pistolet maszynowy,i to jest podstawa do skazania.Jest to przykre że nasze sądy tak szybko i łatwo wsadzają ludzi do więzienia.TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » CZŁOWIEK, KTÓRY PRZYGOTOWUJE SIĘ NA WOJNĘ(PREPERSI)

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny