NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » A WIĘC DLACZEGO UWAŻAM ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

A WIĘC DLACZEGO UWAŻAM ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA?

Mocne fakty,Spisek Illuminati.
  
TheAspartam
11.12.2014 12:02:22
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #2000117
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 5
Z serii kontrowersyjne teorie monitorpolskislowian.
Obrazek


Fakty w filmiku polecam-


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJACzęść pierwsza nie przeszła to podaje link-


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJATowarzystwo Płaskiej Ziemi
Obrazek

Ilustracja z książki Camille Flammariona „L’Atmosphere: Météorologie Populaire” opublikowanej w 1888 roku.

Ktoś zadał sobie wiele trudu, by wmówić nam, że Ziemia jest okrągła, i warto było: wierzy w to prawie 100 procent Ziemian. Ale prawie robi wielką różnicę.

Bą są też tacy, którzy nie wierzą. Którzy nie poddają się tyranii mainstreamowych poglądów. Układowi mydlących oczy wykształciuchów i naukowych łże-elit. I swoje wiedzą.

Dr. Samuel Rowbotham (żyjący w latach 1816 – 1884) to osoba, której zawdzięczamy gros dowodów, że Terra jednak non est rotunda. Zawarł je w księdze pod tytyłem „Earth Not a Globe”.

Czym więc jest Ziemia? Dyskiem.

Centrum dysku to punkt, który znamy jako Biegun Północny, a żadnego Bieguna Południowego nie ma. To, co uważamy za „Antarktydę”, to w rzeczy samej lodowy mur otaczający skraj dysku. Mur ten otacza dysk po to, byśmy nie zlecieli z jego krawędzi na łeb na szyję. No, i żeby nam się woda z oceanów nie wylewała.

Dlaczego Rowboatham poszedł pod prąd nauki? Dlaczego kategorycznie sprzeciwił się jej rzetelnym dowodom? Bo to, co głosiła nauka nie było kompatybilne z Biblią. A doktor Rowboatham, jako człowiek wierzący, jeśli miał do wyboru naukę oraz Biblię – wybierał Biblię.

Rowboatham znalazł naśladowców i wąska grupa ludzi, zjednoczona w towarzystwie „zetetycznym” kontynuowała głoszenie prawdy. Pani Elizabeth Blount, twórczyni towarzystwa, twiedziła z całą pewnością, że nie można jednocześnie być chrześcijaninem i wierzyć w okrągłość Ziemi.

W 1906 roku Wilbur Glen Voliva, działacz chrześcijański i wielki propagator idei płaskiej ziemi, stanął na czele chrześcijańskiego ruchu religijnego znanego pod nazwą „Chrześcijańskiego Katolickiego Apostolskiego Kościoła” i aktywnie wspierał zetetystów. Wielkim zwolennikiem teorii płaskiej Ziemi był Paulus Kruger, burski przywódca i prezydent Transwalu, ten sam od którego nazwiska pochodzi nazwa krugerrandów.

Obrazek
XIX-wieczna mapa „płaskiej Ziemi”

W 1956 roku zetetyści pod wodzą Samuela Shentona zrzeszyli się w Towarzystwo Płaskiej Ziemi.

Zaraz potem przyszedł dla Towarzystwa czas ciężkiej próby. Rozpoczęła się era lotów w kosmos. Pojawiły się satelitarne zdjęcia Ziemi. Wyglądało na to, że – cóż poradzić – Ziemia jednak jest kulą. I co dalej, biedni zetetyści?

Ano, nic. Trzeba jakoś żyć. Najbardziej oczywistą taktyką wydała się zetetystom taktyka teorii spisku.

Tak więc wszystkie zdjęcia kolistej Ziemi to mistyfikacja. Na żadnym Księżycu Amerykanie nie wylądowali. Zły świat uwziął się na dobrych chrześcijan i mydli im oczy świecidełkami i błyskotkami w postaci naukowych łże-faktów, których zwykły zjadacz chleba nie jest w stanie zweryfikować. Bo zwykły zjadacz chleba w Kosmos nie poleci, żeby sprawdzić. A tak w ogóle to Kosmos rozpięty jest jakieś 5000 kilometrów nad Ziemią. A Księżyc i Słońce mają po kilkadziesiąt kilometrów średnicy.

Po śmierci Shentona w 1971 roku jego miejsce zajął Charles K. Johnson z Covenant People’s Church i ostro się wziął do roboty. Zaczął atakować mainstreamowy nurt nauki, wzbudzając radość racjonalistów próbujących dowieść, że kręgi religijne to siedlisko kompromitujących zabobonów stające nauce okoniem. Johnson zmarł w 2001. Towarzystwo, otoczone przez wrogów i mężnie stawiające czoła zmasowanemu atakowi szerokiego frontu, zawiesiło działalność.

Do 2004 roku. Wtedy to otwarto stronę internetową theflatearthsociety.org. Od 2009 roku Towarzystwo znów przyjmuje członków. I – żeby postawić kres ględzeniu, że jest „nienowoczesne”, „obciachowe” i w ogóle nie na czasie – postanowiło być za pan brat z nowymi technologiami.
Obrazek
Logo Towarzystwa Płaskiej Ziemi

Powstała „płaskoziemska” Wikipedia. Można tam znaleźć podstawowe tezy Towarzystwa i dowiedzieć się, w jaki sposób sfałszowano dowody m.in. na loty na Księżyc.

Można się dowiedzieć, czym jest Słońce (niewielką kulą parę tysięcy kilometrów nad płaską Ziemią; jego „wschód” i „zachód” to złudzenie optyczne spowodowane perspektywą) i jak „ściga się” z Księżycem (o podobnych rozmiarach i położeniu), kręcąc się wokół bieguna północnego i powodując w ten sposób fazy Księżyca. Można się dowiedzieć, czym są planety (małymi kulkami kręcącymi się wokół Słońca – UWAGA: Ziemia NIE JEST planetą) i gwiazdy (jeszcze mniejsze kulki). A to wszystko – żeby było weselej – podlane sosem starannie wybranych praw fizyki.

A poza tym na stronie jest sklepik internetowy. I można sobie kupić koszulkę z płaską Ziemią. Jest na niej mapka naszej nie-planety z napisem „in veritate victoria”.
Obrazek
I znowu prawda ma nas wyzwolić?
http://www.ahistoria.pl/index.php/2011/10/towarzystwo-plaskiej-ziemi/

Płaska ziemia Filmy-


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA
Cały film Lektor-
Zakłamana historia przeznaczenia piramid na całym świecie-Spisek IlluminatiTYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » A WIĘC DLACZEGO UWAŻAM ŻE ZIEMIA JEST PŁASKA?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny