NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PRAWDA JEST „ANTYSEMICKA”

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Prawda jest „antysemicka”

  
TheAspartam
16.12.2014 11:42:58
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #2002854
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 4
Obrazek


Wszyscy już wiemy, że przestępcami odpowiedzialnymi za bałagan, w którym jest teraz świat, są oszukańczy żydowscy bankierzy poprzez długi powstałe z ich przestępczej lichwy opartej na systemach walutowych. Widzieliśmy wynik głupoty całej planety, dopuszczenia tych chorych przestępców do narzucania swojego oszukańczego systemu monetarnego na nas wszystkich, którzy nie zrobili nic poza zniszczeniem krajów i zostawili całe narody w nędzy. Wydaje się, że te potwory nigdy nie dbały o resztę ludzkości, i nadszedł czas żeby usunąć ich z naszego życia, albo będziemy świadkami końca naszej cywilizacji, jaką znamy. . .

W tym artykule chciałbym przedstawić najnowszy film Patricka Willisa, aka “Snordelhans”. . . aka. . . “Snordster”, który jest narracją ważnego artykułu zatytułowanego “Witamy w epoce tyranii korporacyjnej” [Welcome To The Age Of Corporate Tyranny] z witryny “Tyrants “R” Us” na www.therebel.org. Tytuł filmu jest “Prawda jest antysemicka” [The Truth Is Anti-Semitic], zamieszczam go poniżej by każdy mógł go zobaczyć. . . Będą, oczywiście, moje opinie i komentarze.

LINK DO FILMU-

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Zapasowy link do filmu-

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJAOd NTS: Chciałbym przedstawić w całości oryginalny artykuł, na którym opiera się ten film by każdy mógł go przeczytać:
Witamy w epoce tyranii korporacyjnej

“Będziemy mieć [żydowski] rząd światowy. Jest tylko pytanie, czy rząd światowy osiągniemy drogą zgody czy podboju” – James Warburg, żydowski bankier handlowy.

Nasze rządzące rodziny przestępcze nie są głupie. Faktycznie są coraz mądrzejsze i szybsze. One wiedzą, że to ostateczna gra. One wiedzą, że to albo my, albo oni. Zajęło im trochę czasu by dowiedzieć się, że taniej jest dostać się z punktu A do B zajeżdżając konia na śmierć i zastąpić go nowym, a nie poić go, karmić i dać mu odpocząć gdy się zmęczy. Więc feudalizm i otwarte niewolnictwo zastąpili kapitalizmem. Wtedy okazało się, że bardziej opłaca się przygotowywać najmądrzejsze i najbardziej ambitne dzieciaki z sąsiedztwa i zachęcić je uprzywilejowanym stylem życia, w zamian za ich pomoc w przechytrzaniu swych bliźnich sztuczkami i szatańskimi oszustwami. Więc dali nam spokojnie mówiących psychopatów i o łagodnym usposobieniu masowych morderców, którzy włóczą się po salach korporacyjnych.

Najbardziej bezwzględne z tych inteligentnych dzieciaków kończą na wielomiliardowych fortunach w dolarach, nie do wykorzystania przez nich według własnego uznania, ale postawienia na “dobre wykorzystanie” w ukrytym zniewoleniu ludzkości. Ci Bille Gatesy, George Sorosy, Eryki Schmittsy i Marki Zuckerbergi wiedzą aż za dobrze, że ich majątki zostaną wymazane w jeden dzień, jeśli nie zrobią tego co im się każe. Dlatego każda kopia MS Windows i MacOS ma tylne drzwi do Mossadu i NSA. To dlatego Bill Gates przekazuje miliardy na masową sterylizację udającą szczepionki i dużo inwestuje w Monsanto i chemtrails. To dlatego George Soros wydaje setki milionów na kampanie by pomóc w rozbrojeniu Amerykanów i obalaniu rządów, które odmawiają wykonania rozkazów rządzących pasożytów. To dlatego Eryk Schmitt przekształcił swoją wyszukiwarkę w korporacyjnego “Big Brothera”, a Mark Zuckerberg swoje sieciowe komunikatory społeczne w narzędzie szpiegujące, które wie wszystko o was, waszych rodzinach, waszych przyjaciołach, waszych sympatiach i antypatiach, a nawet waszych najbardziej prywatnych myślach.
Prawda jest antysemicka

To żaden zbieg okoliczności, że większość z tych najmądrzejszych dzieciaków, które sprzedały swoje dusze diabłu są Żydami. Nie tylko żydowski sposób myślenia w wyjątkowy sposób pozwala im robić najstraszniejsze rzeczy swoim bliźnim bez wyrzutów sumienia, pod warunkiem, że nie są Żydami, ich żydowskość również daje im bardzo skuteczną zbroję: żydowsko-bolszewicką narrację o holokauście Żydów. Każdego, kto ujawni prawdę o ich złych uczynkach natychmiast podejrzewa się, że motywuje go zły irracjonalny “antysemityzm”. Nieważne, że 97% Żydów to żadni Semici, a potomkowie nawróconych marokańskich Berberów i mongolskich-Turko-Hunów i ich andaluzyjskich czy germańskich ofiar gwałtów.

A jeśli złośliwe oskarżanie kogoś o przestępczą obłąkaną nienawiść rasową, tylko za mówienie prawdy, nie było wystarczająco złe, to nasi rządzące pasożyty i ich żydowskie sługusy systematycznie wykorzystują etykietę antysemityzmu by uciszyć każdego, kto krytykuje ich złe czyny. Zazwyczaj ukrywają się za jakimiś niewyraźnymi ‘normami społecznymi’, które w magiczny sposób zawsze wydają się dokopać każdemu kto mówi coś mniej niż pochlebnego o Żydach. Usuwane są komentarze, filmy i artykuły, zakazywani pisarze, zawieszane konta, anulowane usługi płatnicze online, wszystko co przyjdzie do głowy.
Zlecanie tyranii

Wszystko to oczywiście narusza swobodę wypowiedzi, którą w większości krajów gwarantuje prawo. Ale to w ten sposób funkcjonuje tyrania, prawda? Jeśli rząd nie może stosować tyranii z powodu ograniczeń prawnych, to wtedy zleca ją prywatnej korporacji, i nikt kto mógłby coś z tym zrobić wydaje się nie zwracać na to uwagi. Jeśli kongres zezwala na rozmieszczenie wojsk w obcym kraju, albo jest zbyt trudna sprawa co te wojska mają robić, rząd tylko zleca to działanie prywatnym ‘firmom zajmującym się bezpieczeństwem’, preferowany eufemizm dla najemników. Jeśli rząd nie może cię zamknąć za mówienie prawdy, albo wydać cię do kraju gdzie stosują ‘prawo nienawiści’ uniemożliwiające swobodę wypowiedzi, to twojego szefa zmuszają by cię zwolnił i zagwarantował to, że nie dostaniesz pracy w żadnej z głównych firm. W takiej atmosferze, większość ludzi już nie ośmieli się by ich widziano w twoim towarzystwie, a już na pewno nie przyjaźnić się z kimś zdolnym do krytycznego myślenia, z obawy przed podejrzeniami o posiadanie takich samych poglądów. Jeśli rząd ma ograniczenia prawne w zakresie stopnia szpiegowania swoich obywateli, zwraca się do firm takich jak Microsoft, Google i Facebook by robiły to za niego.

Faktycznie, nasze przestępcze rodziny rządzące stają się coraz mądrzejsze i szybsze, ale my także. One wiedzą, że to gra końcowa, ale my także. Mogliśmy jedynie zacząć budzić się na korporacje stanowiące zabójcze zagrożenie działając wspólnie z tyrańskimi rządami, ale jest nas 8 miliardów. Oni to kilkuset potworów i ich przestępczy sługusi. Oni zdecydowali, że nie ma miejsca na tej planecie dla nas wszystkich. To my mamy zdecydować o tym kto przetrwa.

Chcę się upewnić, żeby każdy kto obejrzy skopiował ten film. . . kontrolowana przez Żydów Youtube ostatnio uczyniła swoim hobby usuwanie każdego filmu który ujawnia żydowskich przestępców, stosując podstępne taktyki. . .

Ci kryminaliści faktycznie chcą mieć własny świat, i nie interesuje ich reszta ludzkości. I znowu nadszedł czas by każdy zdał sobie sprawę z tej gorzkiej prawdy i zrobił wszystko co może by głosić ten przekaz innym, że musimy ich zatrzymać, zanim ogarnie ich chora żądza światowej dominacji i spróbują eksterminować nas wszystkich!

c.d.n.

Źródło: http://northerntruthseeker.blogspot.ca/2013/03/great-video-truth-is-anti-semitic.html

Tłumaczenie: Ola Gordon


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA

  
jacko
22.01.2018 21:39:21
Grupa: Użytkownik

Posty: 3 #2510077
Od: 2018-1-22
powoli przepowiednia się spełnia
_________________
montaż klimatyzacji, naprawa wodociągów Warszawa, udrażnianie rur Mokotów

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PRAWDA JEST „ANTYSEMICKA”

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny