NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » DOPALACZ ZABIŁ NIEMOWLE! A POLITYCY MAJĄ Z TEGO KASE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Dopalacz zabił niemowle! A politycy mają z tego kase

  
TheAspartam
21.08.2015 10:21:37
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #2161405
Od: 2012-7-18


Ilość edycji wpisu: 1Dopalacze groźniejsze niż by się wydawało!
Obrazek

Ludzie zażywający te substancje nie zdają sobie sprawy co biorą i co im grozi,kampanie przestrzegające w internecie są na poziomie żenady i nie przynoszą efektów.

Tak jak by wiedzieli na ich temat tylko tyle że są złe, albo w ogóle im nie zależy by zgłębić temat i przedstawić rzetelnie informacje niczym dziennikarz śledczy .

Dla tego postanowiłem napisać coś od siebie, by choć jedno życie uratować ,a utracone życia nałogowców i tych co zapalili raz nie poszły na marne,przemilczane przez media.

Temat ten dotyczy dopalaczy pod nazwą FAKE HASZ,jest to podróbka haszu.

Hasz-narkotyk uzyskiwany z żywicy konopi indyjskich zawiera substancja psychoaktywna thc, tak jak marihuana.
Fake Hash jest dopalaczem syntetycznym.

JAK POZNAĆ SZTUCZNY HASZ?
Można dowiedzieć się ze strony-
http://wolnekonopie.org/2013/06/05/fake-hasz-produkt-powaznie-wplywajacy-na-twoje-zdrowie/

Ale uwaga to jest już nie aktualne!

Dla czego? bo jest już tak dobra podróbka która składa się z legalnego haszu na naturalnej żywicy bez zakazanego thc,za to zmieszana z syntetycznym thc dopalaczem.
Smak i wygląd nie do odróżnienia za to dla dilerów jest to o wiele bardziej opłacalne bo wyprodukowanie grama wyjdzie koło 2zł, a sprzedają jako prawdziwy hasz za 40zł i wiezienie im nie grozi,tak jak za handel marihuaną po której jeszcze nikt nie umarł.

Jak wiadomo, liczba śmiertelnych ofiar przedawkowania marihuany wynosi zero.
Jeden przypadek faktycznie jest potwierdzony – człowiek przemycał w samochodzie pół tony marihuany i w wypadku tymże samochodem, 500kg po prostu go przygniotło po tym jak wjechał w przeszkodę.

Nigdy natomiast nie zarejestrowano przypadku przedawkowania THC, czyli głównego psychoaktywnego składnika konopi, ponieważ wykazuje on niezwykle niski poziom toksyczności i jego przedawkowanie jest praktycznie niemożliwe. Dawka śmiertelna jest tak duża, że nawet najbardziej zagorzały konsument marihuany nie jest w stanie tyle spalić.

Marihuana tak samo jet podrabiana,może mieć wiele postaci może być to z konopi siewnej niezawierającej thc, nasączona dopalaczami tzw maczanka.

A teraz przemilczana tragedia przez media!!!

Źródło anonimowe od pani Magdy.

Tragedia ta wydarzyła się w tym roku.
Normalna rodzina po trzydziestce rok po ślubie i upragnione dziecko,mąż pracował na wyższym stanowisku w dużej firmie,żona pani Magda zajmowała się domem i dzieckiem,mieszkali u rodziców pani Magdy na piętrze, zanim dorobią się własnego mieszkania w mieście.

Typowa Polska rodzina na starcie ,żadnej patologii ,obydwoje wykształceni mąż palił papierosy i od czasu do czasu trawkę,hasz.Niby nic takiego, do dnia tragedii.!
Pani Magda od czasu urodzenia dziecka zakazała palenia czegokolwiek w pokoju, nawet papierosa mąż palił na balkonie.
Jak co jakiś czas maż popalał hasz oczywiście na balkonie ,tego tragicznego dnia nieświadomy że pali podróbkę ujarał się i wszedł do pokoju.

Gdy zbliżył się do dziecka dostało przerażającego ataku zdrętwiały nóżki i rączki wręcz je wykręcało we wszystkie strony i trzęsło się jak by raził je prąd, ta sama reakcja była u kota który był w pokoju,panika krzyki, z dołu przybiegła pani Magda z rodzicami,nikt nie wiedział co się stało co mogło być przyczyną, trwało to mniej niż minute po czym dziecko nie reagowało a kot jeszcze się zwijał wykręciło mu kręgosłup jak by miał objawy zatrucia cyjankiem.

Została wezwana pomoc, jednak dziecko nie przeżyło przestało oddychać, kot też był martwy.
Sekcja zwłok wykazała kanabinoidy ,były tak bardzo toksyczne że po mimo wypuszczonego dymu z płuc nadal wyziewał tak silną toksynę która na małe wagowo żywe istoty tak zadziałała, śmiertelna dawka.

Pani Magda i jej rodzice nie podarowali tego mężowi i on sam nie był w stanie żyć z tym ciężarem, popełnił samobójstwo.
Napisał list do żony że przeprasza i zabierze ze sobą tego dilera który mu sprzedał dopalacze zamiast naturalnej używki haszu,marihuany.
Napisał że dilera zabiło to co sprzedawał ,dał mu taką dawkę że umierał długo w męczarniach zwijając się aż do zatrzymania serca.
Nie zwróci to życia dziecku nie wspominając o kocie ,ale przez tego dilera który chciał się dorobić sprzedając śmierć już nikt nie umrze.
Nie wiadomo czy diler wiedział co faktycznie sprzedaje, bo takiej tragedii nikt się nie spodziewał ale czy świadom czy nie ,był za to odpowiedzialny i tu przestroga dla dilerów dopalaczy i wy możecie tak skończyć .

Gdy prawo zawodzi a ludzie są w desperacji, sami wymierzą sprawiedliwość,tak było tak jest i tak będzie.
Kto by pomyślał że dopalacz może być tak toksyczny?
Przestroga ,jak już coś ćpacie to kosztem swojego zdrowia a nie innych ,nie palcie tego przy innych ludziach i zwierzętach bo odpowiedzialność poniesiecie wy tak jak ten diler.


A teraz trochę polityki, czyli jak władza robi nas w druta:
Czy politycy ćpają te dopalacze że mamy takie prawo? zabójcze dopalacze syntetyczne thc jest legalne a medyczna marihuana zakazana ,świat zwariował?
Politycy mają te same zdanie na temat dopalaczy ogólnie są tak upośledzeni umysłowo że nie są w stanie wprowadzić przepisów które zdelegalizowały by dopalacze.
Dopalacze można zakazać i to jedną ustawą w sejmie ,jeśli pracownik nie jet w stanie wykonać zlecenia dla pracodawcy jest zastąpiony pracownikiem który wie jak to zrobić,tak samo powinni być nieudolni politycy i przedstawiciele sanepidu zwolnieni,dla czego tak się nie dzieje ?

Nic się nie dzieje bez przyczyny!-temat dopalaczy wypłynął medialnie nagle, w ciągu zaledwie jednego, dwóch tygodni.
Tymczasem te sklepy istnieją już od dwóch lat, jest ich setki / tysiące w całej Polsce. To na pewno nie jest zbieg okoliczności. Jak to mówią: w polityce nie ma zbiegów okoliczności, a jeśli są, to dobrze wyreżyserowane...

-ten temat wypłynął właśnie wtedy, gdy zakończył byt medialny inny temat, mianowicie Krzyż smoleński pod Pałacem prezydenckim. Jak wszyscy wiemy, oba tematy to tzw tematy zastępcze rzucane jako ochłapy po to, aby społeczeństwo miało czym się zajmować.

Skutkiem ubocznym takiej strategii, ale bardzo pożądanym przez władze jest to, iż tematy naprawdę ważne schodzą na dalszy plan, są jakby mniej obecne w mediach.

-do takich niewygodnych dla władzy tematów należą:
1. dług publiczny w wysokości 3 bilionów zł (ekspertyzy NBP);
2. deficyt budżetowy w wysokości 80 miliardów zł;
3. zapowiadana przez naukowców najmroźniejsza zima od lat i związana z tym kwestia bezpieczeństwa energetycznego Polski;
4. wyjaśnienie zagadki katastrofy smoleńskiej;
5. fatalna sytuacja ZUS.

-za to mamy w telewizji teatrzyk w stylu: popatrzcie obywatele, ile dla was robimy! Usunęliśmy Krzyż, a teraz likwidujemy dopalacze!
-jedna z teorii, lansowana przez zwolenników dopalaczy głosi, iż obecna nagonka na te produkty to wynik zakulisowych działań potężnej mafii narkotykowej.

Tymczasem fakty temu przeczą, bowiem osoby z półświatka zajęły się właśnie produkcją dopalaczy.
-poza tym osoby produkujące, rozprowadzające, sprzedające dopalacze to oczywiście osoby ze 'słusznych' środowisk, czyli osoby powiązane różnymi układami z lokalnymi sitwami, służbami specjalnymi czy władzami.

Bez decyzji odpowiednich ludzi ten biznes nie przetrwał by dwóch lat.
-pamiętacie może wydarzenia z roku 2009, konkretnie ze stycznia? Różne służby także wkroczyły do setek sklepów z dopalaczami. Władze naszego kraju ogłosiły sukces mówiąc w mediach, że to już definitywny koniec dopalaczy. Tymczasem sklepy były zamknięte jeden dzień.

Na podstawie- http://niepoprawni.pl/blog/576/dopalacze-ukrywane-fakty-slodkie-klamstwa
-
http://wolnekonopie.org/2013/06/05/fake-hasz-produkt-powaznie-wplywajacy-na-twoje-zdrowie/

Autor-TheAspartam
Rozpowszechnianie artykułu jak najbardziej wskazane.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » DOPALACZ ZABIŁ NIEMOWLE! A POLITYCY MAJĄ Z TEGO KASE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny