NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PGING IDZIE NA WOJNĘ Z BIEDNYMI, CHORYMI I STARSZYMI, CZYLI PROCES WYWŁASZCZENIA POLAKÓW.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

PGiNG idzie na wojnę z biednymi, chorymi i starszymi, czyli proces wywłaszczenia Polaków.

  
TheAspartam
22.11.2015 07:13:03
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #2205564
Od: 2012-7-18
PGiNG idzie na wojnę z biednymi, chorymi i starszymi, czyli proces wywłaszczenia Polaków.

Nie będę owijał w bawełnę, śpicie a państwo kradnie w najlepsze. Kiedy wyprzedano już nasz majątek narodowy, pola, łąki, fabryki, zakłady pracy, teraz przyszła kolej na przejęcie własności prywatnej. Zbrodnia zaczyna się od najbiedniejszych i najmniej uposażonych …Obrazek
Podchody pod własność prywatną były tworzone już w latach 90-tych, kiedy to czerwona bestia Hanna Suchocka dokonała skoku na polskie emerytury.
(W 1993 r. rząd Hanny Suchockiej „uznał”, że w kasie państwa jest wielka dziura, i postanowił zaoszczędzić na emerytach, obniżając tzw. kwotę bazową ze 100 do 91 proc. (3 201 400 zł zamiast 3 518 000 zł). Kwota bazowa była (i jest) bardzo ważna, bo służy do obliczenia świadczeń…)
Dzięki temu zagraniu pojawił się nowy rynek przejeść nieruchmości rosnący z roku na rok, ponieważ zaniżona emerytura w 90% nie była adekwatna do przepracowanego okresu składkowego, oraz była i jest niższa od pensji minimalnej (niezgodnej z prawem logiki bo to podaż i popyt regulują wysokość pensji), taki stan rzeczy poparty podwyżkami niższymi od inflacji i rosnącymi wydatkami, w krótkim czasie doprowadził do stworzenia lichwiarskiego rynku pożyczkowego dla emerytów i rencistów.
Obrazek
Efekt ! Wzrost sprzedaży domów, mieszkań oraz ich zamian o 300% w grupie wiekowej 55-75.
Proces wywłaszczenia musiał zostać zalegalizowany, więc bardzo szybko wprowadzono odwróconą hipotekę jako wygodną formę przejącia prywatnej własności. Proces ten przebiega wolniej niż myślano ponieważ nie uwzględniono wsparcia rodzin dla emerytów i rencistów.
Nie wspomnę tu o roli pana Parafinowicza z PGiNG w kwesti afery podsłuchowej i kwestii ludzi w PGiNG obsadzanych z klucza partyjnego :
http://archiwaipn.hvs.pl/urzednicza-sitwa-platformy-obywatelskiej-oraz-prawa-i-sprawiedliwosci-cz-1/ , http://archiwaipn.hvs.pl/urzednicza-sitwa-platformy-obywatelskiej-prawa-sprawiedliwosci-cz-2/
Oczywiści skandalem są ceny gazu za, który Polska przepłaca 100%, ale tak trzeba jeśli własny gaz i węgiel sprzedaje się Niemcom i Amerykanom, a wyrobiska zapełnia się odpadami radioaktywnymi :
https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/gxWCicYQgG2
W 2014 roku postanowiono do gry zaprząc elektrownie, wodociągi i gazownie. Rozpoczął się proces dobijania najsłabszych poprzez zawyżone rachunki, wyssane z palca dodatkowe liczniki, nieszczelne instalacje etc
Tą sprawę opisywałem kilkakrotnie (linki poniżej), oparła się ona o prasę oraz dwóch prezydentów poznania. Na cel urzędników zostały wzięte podmiejskie działki o dużej wartości, chodliwe kawalerki i ludzie w przedziale wiekowym 65-80 lat.
Obrazek
Grupy interwencyjne (PGiNG) najpierw odwiedzały domki i mieszkania sprawdzając lub wymieniając liczniki, po tych wizytach nagle liczniki zaczęły żyć własnym życiem, rozdwajać się i nagle przecieki gazu pojawiały się tuż przed licznikiem – aby pozbawić obywatel praw roszczeniowych i przerzucić winę na niego.
Po fakcie wystawienia dwóch, trzech mega rachunków (Ugoda, raty ?! 5 raty po 1000 złotych przy emeryturze 1300 złotych! Złośliwych pojebów zarabiających powyżej 5 tysięcy jak widzicie nie brakuje, ambitny kapo wykona pracę za swoich panów.), pojawiała się ekipa chcąca zdezinstalować „spalone” zegary, rachunki nagle wracały do normalnych kwot, a nieszczelność gazu znikała jak za sprawą magicznej różdżki …
Obrazek
Ta sprawa nas zainteresowała, pomagamy tym ludziom ponieważ rachunki sięgnęły nawet 10 tysięcy złotych !!! Przypadki zawyżania rachunków o 50-100% to standard.
Na chwilę obecną 15 kwietnia jedna z osób zostanie odcięta od gazu, prezydent Poznania nie reaguje, osoby zainteresowane tematem z prasy i tv, szybko zostały odcięte od tematu.
Jeśli macie możliwość pomocy, podajemy numer konta PGiNG na, które można wpłacać pieniadzę (spłaciliśmy już 5800 złotych, cześciowo dzięki waszej pomocy) : 29 1140 1906 1017 0257 0660 0008 PGiNG ,ul. Grobla 15, 61-859 Poznań.
Proszę zwrócić uwagę, na pismo z PSG, wymuszające ( przy ważnej umowie ) dezinstalacji licznika będącego dowodem manipulacji PGiNG i PSG.
Obrazek
(Dla przypomnienia, kilka tekstów o PGiNG :
https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/RtuS4kdD794 , https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/CoP9iSQhCDw , https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/ab9A23kzBFe , https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/M57dAfAjvwx , https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/iPqwnQMn8V3)
( Inny przykład : „Rachunki w porównaniu do tych z ubiegłego roku są wyższe średnio o sto procent, dlatego Miejski Rzecznik Konsumentów w Szczecinie zasypywany jest reklamacjami. Odbiorcy wietrzą przekręt z jakością dostarczanego gazu. Jest to sprawa bardzo poważna- mówi Longina Kaczmarek. Zażalenia złożyli np. niemal wszyscy mieszkańcy podszczecińskiego Wołczkowa.

Rzecznik nie wierzy w tłumaczenia PGNiG i podkreśla, że tak duża ilość skarg nie jest przypadkowa. Czy w konsekwencji dojdzie do sprawy sądowej? Zobaczymy. Najpierw musimy przejść całą procedurę reklamacyjną. (…) W zależności od tego, jak się dalej sprawa potoczy, takie będą podjęte dalsze kroki- zaznacza Miejski Rzecznik Konsumentów.

Warto zaznaczyć, że znacznie wyższe rachunki za gaz otrzymali nie tylko mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego. Reklamacje składają także odbiorcy na Pomorzu i w Małopolsce…”)
Obrazek
(Ten sam proces wywłaszczeń poza polską : ” Tylko w zeszłym roku 3 miliony odbiorców otrzymały zawyżone rachunki za gaz i prąd. Dostawcy energii w Wielkiej Brytanii nadal nie mogą sobie poradzić z bałaganem.
W specjalnym raporcie, który ocenia sposób rozliczania przez największe firmy energetyczne w UK, z „wielkiej szóstki” najgorzej wypadł ScottishPower. Odbiorcy tej firmy doskonale wiedzą, że od czasu wprowadzenia tam nowego systemu fakturowania, każdy rachunek może okazać się zawyżony. „)

Liga Świata

P.s. Jeśli macie możliwość pomóc : 29 1140 1906 1017 0257 0660 0008 PGiNG ,ul. Grobla 15, 61-859 Poznań. Pamiętajcie ten los, może spotkać was lub waszych bliskich ignorancja to nieme przyzwolenie.
Aktualizacja :
15.04.2015 roku, pomiędzy 8, a 11.00 pracownicy PSG, chcą zabrać dowód rzeczowy w postaci licznika, na podstawie pisma, które jest niezgodne ze stanem faktycznym, ponieważ nowa umowa została zaakceptowana przez nasza bohaterkę. Licznik jako dowód w sprawie manipulacji PGiNG i PSG nie zostanie wydany, ponieważ tylko niezależna ekspertyza, może dowieść winy wyłudzenia znacznych kwot pieniędzy nie tylko od naszej bohaterki, ale wielu innych mieszkańców .


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PGING IDZIE NA WOJNĘ Z BIEDNYMI, CHORYMI I STARSZYMI, CZYLI PROCES WYWŁASZCZENIA POLAKÓW.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny