NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » AUSTRALIA ROZPOCZĘŁA WSZCZEPIANIE LUDZIOM MIKROCHIPÓW

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Australia rozpoczęła wszczepianie ludziom mikrochipów

  
MareczekX5
10.10.2016 17:25:25
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #2343114
Od: 2012-7-24


Ilość edycji wpisu: 1
Obrazek

Australia może stać się pierwszym krajem na świecie, który wszczepia ludziom mikrochipy. NBC News przewidywało, że wszyscy Amerykanie będą mieli mikrochipy w 2017 roku, ale wydaje się, że Australia może być szybsza.

To może brzmieć jak science-fiction, ale setki Australijczyków dążą do bycia super-ludźmi, którzy mogą odblokowywać drzwi, włączać światło i logować się do komputerów za pomocą machnięcia ręką.

Obrazek

Shanti Korporaal z Sydney posiada już dwa implanty umieszczone pod skórą. Teraz może dostać się do pracy bez noszenia ze sobą karty lub klucza i jak sama mówi: dąży do tego, by całkowicie pozbyć się potrzeby noszenia ze sobą portfela. "Nie musisz martwić się o jakiekolwiek hasło lub PIN, to jest ta sama technologia, co PayPass, więc mam nadzieję, że będę mogła płacić w ten sposób" – mówi Australijka.

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA
Mikrochipy, które są wielkości ziarenka ryżu, mogą także służyć jako wizytówki, przenosić dane kontaktowe oraz dane medyczne. 27-latka zauważyła możliwości biznesowe i razem z mężem stworzyła usługę dystrybucyjną o nazwie Chip My Life, gdzie za jedyne 80 do 140 dolarów można zakupić chip i stać się "super człowiekiem".

Za: http://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/australia-rozpoczela-wszczepianie-ludziom-mikrochipow
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
MareczekX5
10.10.2016 17:30:03
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #2343116
Od: 2012-7-24
Ciekawe komentarze na ten temat:

Obrazek

1. „Załóżmy że wszyscy obywatele w USA mają takie chipy aby otwierać drzwi, płacić za zakupy więc znika pieniądz fizyczny ….. i nagle ktoś jest NIEPOSŁUSZNY władzy i co wtedy??? Wystarczy wyłączyć jego chip i game over ……. NWO jak nic.”

2. „Nawet nie trzeba powoływać się na Biblię, żeby skumać o co chodzi światowemu lewactwu. Wyszukajcie na youtubie, co mówił Aaron Russo przed swoją śmiercią o Davidzie Rockefellerze. I przecież Biblia to bujda, co nie? No, to poczekajmy jeszcze trochę. Weźcie sobie ten chip na łapkę, wierząc bezgranicznie, że nikt nas kontrolować nie będzie bardzo szczęśliwy. Już nie długo nikt nigdzie nie będzie mógł kupować albo sprzedawać bez chipów. No more cash. Tylko banki i korporację będą kontrolować ile masz na koncie. Kto nie będzie mieć chipa to zdechnie z głodu. Ale fajny system, co nie? Z chipem machniesz łapką i światełka się będą zapalać i gasić, lodówka otwierać. Ale spróbuj się sprzeciwić, pokazać, że coś się nie podoba.”

3. szlachetni ludzie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Implantowanie ludzi ma na celu jedynie Kontrolę nad zaimplantowanymi ludźmi. Na początku zabawa z drzwiami i kontami - potem realna zależność od strażników = właścicieli systemów zbierających dane... z czego tu się cieszyć? Niepotrzebnych nie wpuszczą do biura, ci co mają zaległość w czynszu nie wejdą do domu, nie weźmiesz nic z konta jak nie będziesz dobry dla systemu... nic nie zrobisz bez zgody swojego chipowego demiurga - Zero ludzkości max potworności nas czeka... Orwel by nie wymyślił takiej potworności.YiWb

4. punkt wszczepienia to tzw JG4 (LI4) - poczytajcie co daje jego stymulacja.

...trochę jak fluor Smile

Pozatem - cóż znaczą setki chętnych wobec tysięcy!!! dobrze płatnych hackerów (też militarnych i mafijnych) pracujących nad dekoderami tych chipow Smile

Zaczyna się cyfrowe eldorado - juz niedługo nie będę musiał pytać panienki o imie, wiek i stan cywilny ani numer telefonu. Po prostu sobie wezmę Smile

czarno to widzę ...

_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » AUSTRALIA ROZPOCZĘŁA WSZCZEPIANIE LUDZIOM MIKROCHIPÓW

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny