NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POLOWANIE NA UTRZYMANKÓW SOROSA ROZPOCZĘTE. NA WĘGRZECH. A KIEDY W POLSCE?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Polowanie na utrzymanków Sorosa rozpoczęte. Na Węgrzech. A kiedy w Polsce?

  
MareczekX5
16.01.2017 10:18:29
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #2383542
Od: 2012-7-24
Obrazek

Węgierski rząd planuje doprowadzić do likwidacji organizacje pozarządowe finansowane przez milionera Georga Sorosa.

– Chcemy użyć wszelkich możliwych narzędzi jakie mamy do dyspozycji by zmieść te organizacje. Służą one globalnym kapitalistom i wspierają polityczną poprawność, narzucając ją rządom narodowym – powiedział Szilard Nemeth, wiceprezydent rządzącej na Węgrzech partii Fides.

– Wydaje się, że jest teraz dobra atmosfera by to zrobić, z uwagi na zwycięstwo w wyborach prezydenckich Donalda Trumpa – dodał, mając zapewne na myśli to, że zniknie parasol ochronny rozpostarty nad Sorosem przez poprzednie amerykańskie administracje.

Nemeth wyjaśnił także, że legislatorzy Fideszu już rozpoczęli pracę nad ustawą, która uniemożliwi funkcjonowanie organizacjom zajmującym się ideologią i propagandą polityczną, jeśli są finansowane z zagranicy w określonych interesach. [Taką ustawą, jaka od dawna jest w USA i od kilku lat w Rosji – admin]

Unijni lewacy go nienawidzą

Victor Orban jako jedyny przywódca krajów UE otwarcie poparł Trumpa podczas kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych.

Od lat jest też krytykowany przez rozmaite organy UE za otwarte kwestionowanie ich lewackich paradygmatów.

Doprowadził też do zmiany kierunku strumienia pieniędzy płynącego na Węgry z tzw. funduszów norweskich, które wcześniej niemal w całości szły na promocję lewackiej ideologii i zboczeń seksualnych. Za te działania był wielokrotnie krytykowany przez ludzi opłacanych przez Sorosa.

Trump antysemitą?

Z kolei Donald Trump ostatnio kilka razy oskarżył żydowskiego miliardera o udział w tworzeniu „globalnej struktury władzy odpowiedzialnej za decyzje ekonomiczne, które obrabowały ludzi pracy, wydrenowały kraj z bogactwa i umieściły je w kieszeniach wielkich korporacji i bytów politycznych”.

W jednej z reklamówek wyborczych sztab Trumpa wprost pokazywał, jako winnych recesji Sorosa razem z szefowa Federal Reserve Janet Yellen i szefem banku Goldman Sachs, Lloydem Blankfeinem. Żydowska Liga Przeciwko Zniesławieniu uznała to za antysemityzm, bo cała zaprezentowana trójka to zdeklarowani Żydzi.

Kiedy znikną z Polski?

W Polsce organizacje finansowane przez Sorosa, z „Gazetą Wyborczą” i Fundacją Batorego na czele, wciąż wywierają nieproporcjonalnie wielki i szkodliwy wpływ na sytuację polityczną promując lewackie wartości, atakując polską rację stanu, wszystko co uznają za przejawy „polskiego nacjonalizmu” oraz oczywiście Kościół.

Jednocześnie proponują stworzenie swoistego postnarodowego socjalizmu opartego o zasady politycznej poprawności głoszące feministyczne absurdy, promocję homoseksualizmu i aborcji.

Powstaje pytanie, kiedy polskie władze pójdą śladem Orbana i zdecydują się na zlikwidowanie tych szkodliwych obcych wpływów i odetną utrzymanków Sorosa od udziału w polskim życiu publicznym?

[A która niby z partii parlamentarnych ma to zrobić? Zapomnijcie o tym. – admin]

http://wolnosc24.pl

Nawet w polskojęzycznej TV w wiadomościach nie oblizano zwyczajowo parchatej důpŷ Sorosa, lecz wspomniano, że zwalcza chrześcijaństwo, promuje gender etc.
Ale nic z tego nie wyniknie.
Admin
Za: https://marucha.wordpress.com/2017/01/13/polowanie-na-utrzymankow-sorosa-rozpoczete-na-wegrzech-a-kiedy-w-polsce/
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POLOWANIE NA UTRZYMANKÓW SOROSA ROZPOCZĘTE. NA WĘGRZECH. A KIEDY W POLSCE?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny