NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ROSJA I W.PUTIN – TO NADZIEJA NARODÓW NA UWOLNIENIE SPOD ŻYDO-REŻIMÓW ZACHODU

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Rosja i W.Putin – to nadzieja narodów na uwolnienie spod żydo-reżimów Zachodu

  
marcus
26.08.2014 00:04:59
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1925582
Od: 2014-5-4
Międzynarodowy Żyd i jego powszechne media próbują zaczarować rzeczywistość. Ale nic z tego, Żyd musi się już pożegnać nie tylko z marzeniem o podboju Rosji, ale także z myśleniem o trwałości żydo-reżimów Zachodu. Przede wszystkim okupowane kraje słowiańskie winny podjąć trud zrzucenia z siebie syjonistycznego jarzma.

Integracja narodów Słowiańskich gwarancją zwycięstwa nad żydo-reżimami Zachodu * 1410 r. Grunwald – to ostanie wywalczone wspólnie zwycięstwo Słowian nad imperialnym Zachodem – współczesny wróg niewiele się zmienił.

Poniżej próbki uprawiania politycznej publicystyki przez syjonistyczne kreatury, począwszy od Naszego (żydowskiego) Dziennika, czyli katolickich mediów o. Rydzyka po żydowską gadzinówkę Michnika – żydowskie media i środowiska ramię w ramię przeciw Rosji, przeciw Polsce – przeciw Słowianom, przeciw nie-Żydom.

Kowalski: Rada Europy bez Rosji?
Za http://www.naszdziennik.pl/wp/92347,rada-europy-bez-rosji.html

Prawo i Sprawiedliwość namawia premiera Donalda Tuska do podjęcia działań na rzecz nałożenia na Rosję sankcji politycznych za napaść na Ukrainę. Elementem takich sankcji mogłoby być zawieszenie bądź wyrzucenie Rosji z Rady Europy. (…) W konsekwencji napaści Rosji na Ukrainę i zajęcia przez Rosjan Krymu Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy zdecydowało już w kwietniu o zawieszeniu prawa głosu Rosji w Radzie, która zajmuje się m.in. obroną praw człowieka. Ponadto Moskwa została wykluczona – do końca roku – z kierowniczych instytucji Rady Europy.

Frąckowiak: Wprowadzić plan B
(F.Frąckowiak jest dyrektorem i kustoszem izby pamięci płk.R.Kuklińskiego w Warszawie na Starym Mieście.)
Za: http://www.naszdziennik.pl/wp/92281,wprowadzic-plan-b.html

Od 25 lat jedną z najważniejszych doktryn polskiej polityki zagranicznej było sprzyjanie niepodległej Ukrainie i wspieranie jej. Po ponad 45 latach sowieckiej okupacji Polsce potrzebny był sąsiad, który wypełniałby przestrzeń pomiędzy odradzającą się Polską i upadłym ZSRS, a potem Rosją. (…) Wspólnym mianownikiem polityki bezpieczeństwa Polski i Ukrainy jest zasada: im silniejsza Rosja, tym większe potencjalne zagrożenie dla naszej państwowości. (…) Oczywiście słusznie prezydent cytuje: „Chcesz mieć pokój, szykuj się do wojny”. (…) Obecna deklaracja o szykowaniu się do wojny jest pusta. (…) Polacy wraz z nadejściem dobrobytu i poczucia bezpieczeństwa przestali przygotowywać się do organizowania obrony cywilnej. (…) Tracimy Ukrainę. Zatem załamuje się tym samym jeden z filarów bezpieczeństwa Polski. W mojej opinii, jest to czas na wprowadzanie planu B. (…) Rezerwa wojskowa, sanitariusze, punkty zbiórek, miejsca bezpieczeństwa. To wszystko musi być gotowe teraz. Gdy czołgi przemieszczą się z granicy Ukrainy do granic Polski, będzie za późno.

Wroński o zapachu prochu w Europie
Za: http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,140271,16500041,Czy_jest_bezpiecznie.html

Rosja imperialna to klasyczny padlinożerca. Zwykle atakowała państwa upadłe i słabe, które jak obecnie Ukraina chciały się wyrwać spod jej kurateli. Wykorzystywała spory narodowościowe albo konflikty w elitach politycznych.

Rotfeld: Putin się przeliczył
Za: http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,140271,16500076,Rotfeld__Putin_sie_przeliczyl.html

Po 75 latach Rosja miała szansę powrócić na tory normalnego rozwoju. Prezydent Putin po objęciu władzy obrał inną drogę niż Gorbaczow i Jelcyn. Obrał kierunek odbudowy imperium. (…) W kierownictwie dzisiejszej Rosji dominuje przekonanie, że jeśli obrany przez Ukrainę proeuropejski kierunek się sprawdzi i przyniesie pozytywne przemiany, to wielu Rosjan zapyta, dlaczego to się mogło udać na Ukrainie, a u nich nie. Dziś europejski model, czyli demokracja i państwo prawa, poszanowanie praw jednostki i wolny rynek bez korupcji traktowane są w Rosji jak swoista zaraza. Jeśli ta „choroba” opanuje Ukrainę, to zainfekuje także Rosję. I to temu należy zapobiec. Takie rozumowanie to błąd. Popatrzmy na wspomnianą już Finlandię. Kiedyś było to chłopskie, ubogie społeczeństwo. W latach 80. Finlandia stała się jednym z najbogatszych państw świata. A przecież była to dawniej biedna rosyjska prowincja. Dziś dla Rosjan Finlandia jest marzeniem.
*
Warto przypomnieć sobie film „System Putina”.

Dariusz Kosiur
http://suwerenna.wordpress.com
Świetny film o Rosji Putinowskiej.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ROSJA I W.PUTIN – TO NADZIEJA NARODÓW NA UWOLNIENIE SPOD ŻYDO-REŻIMÓW ZACHODU

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta