GRYNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » AFERY PRAWA W POLSCE » WYCOFUJCIE PIENIĄDZE Z ING BANKU ŚLĄSKIEGO.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

WYCOFUJCIE PIENIĄDZE Z ING BANKU ŚLĄSKIEGO.

  
MareczekX5
26.01.2013 12:45:48
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7595 #1157492
Od: 2012-7-24


Ilość edycji wpisu: 1
Za:http://www.aferyibezprawie.org/

Zwracam się o rozpowszechnianie tego filmu wraz z terścią na wszystkich tablicach FB i portalach internetowych.

Ludzie, wycofujcie wszelkie pieniądze z ING Banku Śląskiego - bo to jest mafijny bank.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH: W dniu 29.01.2012 r. w Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej przy ul. 1-go Maja nr 9 (w sali 27) - godz. 9 rozpocznie się proces byłego dyr. Banku Śląskiego, działającego w jego imieniu o podrabianie i handlowanie umowami rachunku bankowego na korzyść wielomilionowego oszusta, skazanego nieprawomocnym wyrokiem na 5,5 roku pozbawienia wolności za fałszerstwo 500 faktur VAT, a obecnie radcy prawnego - chronionego od 2000 r. przez prokuratury i sądy bielskie, częstochowskie i katowickie!!!!!!!!!!!!!

W sprawie mataczyli już następujący sędziowie - KLIKNIJ

Tym razem będzie sprawę prowadził SSR PAWEŁ KUDELSKI, który nominację sędziowską otrzymał w grudniu 2012 r. - wcześniej był referendarzem w Żywcu. Mamy wątpliwości czy zna prawo bankowe , a tym bardziej procedury banku. Jest z Żywca, a to już budzi obawy. , bo przecież tam rajcuje od 2003 r. kupiec i twórca fikcyjnych danych bankowych Jasio N. - profesjonalny podrabiacz 500 faktur VAT i obecny radca prawny. To z Żywca przyszedł Radzio Molenda - też referendarz a później sędzia, który bezprawnie umorzył sprawę. To w Żywcu skazała Jachnika na podrobionych dokumentach fałszująca protokoły sąsiadka synowej Jasia N. To z Żywca przyszedł rzecznik prasowy sądu SSO J. Sablik, który opowiadał bzdury w telewizorniach i aż nazbyt dobrze znał sędzię skazującą fikcyjnie Jachnika.

Nie przesądzamy jednak sprawy, Na poczatku dajemy Panu sędziemu kredyt zaufania. Mamy nadzieję, że wzniesie się ponad układy i wykona zalecenia Sądu okręgowego. Na początek wnosimy o audiowizualne nagrywanie sprawy przez sąd. Zobaczymy jak się zachowa a potem odpowiemy merytorycznie .Polska błazenada w wymiarze sprawiedliwości. To jego bronią od 12 lat prokuratorzy i sędziowie oraz ING Bank Śląski. Ostatni ich występ to: 10 miesięcy nie wyznaczają terminu rozprawy, a on w todze radcy prawnego broni innych. BRAWO MAFIA BIELSKA !!

Obrazek

Człowiek, który otrzymał dopiero po 10 latach od popełnienia przestępstw i matactw sądowych 5,5 roku więzienia w I instancji za sfałszowanie 500 faktur VAT, oszustwo w kwocie 30 milionów złotych oraz korupcję bankową przez lata ochraniane przez prokuratury RP - jest radcą prawnym i chodzi w todze. Od 8 miesięcy brak jest jakichkolwiek czynności Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej zmierzających do zakończenia tej sądowej farsy.

To wszystko dzieje się na Śląsku!!! W miejscu, gdzie pracuje nadal prokurator Zbigniew T., który po pijanemu zabił człowieka i ochraniał te oczywiste przestępstwa. O tym media niestety milczą!!! A to nie jedyny przypadek. Do sprawy i dowodów wrócimy. Kliknij poniższe linki to zobaczysz, co to za mafia.

Poniżej - kliknij historia znamienitego radcy prawnego

Jak fałszował ING Bank Śląski dokumenty bankowe

Co wyprawia w Polsce ING Bank Śląski

Jak ING Bank Śląski fałszował umowy dla mafii paliwowej w Katowicach


Jak katowicki prokurator balował z mafią paliwową, piorącą pieniądze w ING Banku Śląskiem;_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
Electra11.12.2018 01:55:49
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » AFERY PRAWA W POLSCE » WYCOFUJCIE PIENIĄDZE Z ING BANKU ŚLĄSKIEGO.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

<

Gada teraz:
Dodatki na bloga