GRYNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » POLSKA WALCZĄCA - JEST NAS WIELE, BĘDZIE WIĘCEJ! » BROŃMY POLSKIEJ ZIEMI – ODEZWA PWN

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Brońmy polskiej ziemi – odezwa PWN

  
MareczekX5
03.02.2013 18:08:27
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7595 #1169581
Od: 2012-7-24
Za: http://www.monitor-polski.pl/bronmy-polskiej-ziemi-odezwa-pwn/#more-5776

Obrazek

BROŃMY POLSKIEJ ZIEMI
Odezwa Polskiej Wspólnoty Narodowej, nad. USOPAŁ

Warszawa, styczeń 2013 rok

Po masowym wyprzedawaniu za bezcen obcemu kapitałowi polskich przedsiębiorstw przemysłowych, rolno-przetwórczych, handlowych, usługowych i bankowych, domów mieszkalnych, przedsiębiorstw wydobywczych i złóż surowcowych, przychodzi kolej na wzmożoną wyprzedaż polskiej ziemi.

Postępuje ona przede wszystkim na zachodnio-północnych obszarach Polski, odzyskanych po II wojnie światowej. Polską ziemię chcą tam wykupywać i już wykupują głównie Niemcy w ramach finansowanego przez władze niemieckie planu przesuwania niemieckiej własności na wschód od granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej. Stanowi to nową formę starego niemieckiego Drang nach Osten – Parcia na Wschód.

Jest bowiem prawdą, że każdy Kraj sięga tam, gdzie sięga jego własność ziemi. Polska sięga tam, gdzie sięga polska własność ziemi, gdzie sięga ziemia w polskich rękach. Dlatego wyprzedaż obcym Państwom i ich obywatelom polskiej ziemi jest wyprzedażą Polski samej, jest pomniejszaniem terytorium Państwa Polskiego. Już około miliona hektarów Polski jest w rękach obcych.

Tej zbrodniczej działalności dopuszczają się władze państwowe i samorządowe w Polsce. Dają tym dowód, że nie są władzą polską, lecz delegaturą władzy unijno-niemieckiej na polski Kraj. Nie realizują polskich interesów narodowych, lecz imperialne interesy Niemiec i innych zachodnich Państw dążących do podważenia obecności Polski na Śląsku, Ziemi Lubuskiej, Pomorzu, Warmii i Mazurach.

Temu antypolskiemu celowi służy wyprzedaż polskiej ziemi. Czyni to głównie Agencja Nieruchomości Rolnych, zarządzająca ziemią państwową Skarbu Państwa, będącą własnością Narodu Polskiego. Miała być ona sprzedawana polskim rolnikom dla powiększenia ich rodzinnych gospodarstw rolnych. Jest bezprawnie sprzedawana Niemcom dla powiększania niemieckiej własności w Polsce i pogarszania stanu polskiego rolnictwa. Dokonuje się tego przez ustawiane przetargi na sprzedaż ziemi i podstawiane przez Niemców osoby z polskim obywatelstwem, oferujące za nabywane grunty nawet trzykrotnie więcej od ich ceny rynkowej.

Zarządzana przez władze ziemia państwowa jako własność wszystkich Polaków może być sprzedawana tylko polskim rolnikom. Jej sprzedaż obcemu kapitałowi przez zarządców nie będących właścicielami jest bezprawna i będzie w przyszłości unieważniana, jak unieważniana będzie nielegalna wyprzedaż przedsiębiorstw, domów mieszkalnych i złóż surowcowych. Zaś osoby winne bezprawnej wyprzedaży polskiego majątku narodowego będą pociągane do odpowiedzialności karnej.

Wzywamy władze w Polsce do sprzedawania państwowej ziemi tylko polskim rolnikom. Wzywamy polskich rolników do trwania na polskiej ziemi i nie wyzbywania się ani piędzi ziemi ze swoich rodzinnych gospodarstw rolnych. Niech wzorem dla wszystkich będą legendarni chłopi broniący swej rodzinnej ziemi polskiej przed zaborcami.

Wzywamy wszystkich Polaków, wszystkie organizacje i instytucje w Kraju do obrony polskiej ziemi, do działania na rzecz zachowania całej ziemi w Polsce w rękach Polaków, do konsekwentnego uwalniania naszej Ojczyzny od niosącej zło antypolskiej, antysłowiańskiej, antychrześcijańskiej Unii Europejskiej.

Zwracamy się do Episkopatu Polski, aby w imieniu Kościoła Katolickiego w Polsce wezwał władze do zaniechania wyprzedaży polskiej ziemi obcemu kapitałowi, aby wezwał rolników do trwania na swoich rodzinnych gospodarstwach rolnych i powiększania ich areału. Zwracamy się w tej najżywotniejszej dla Narodu Polskiego sprawie także do Kościoła Prawosławnego i pozostałych Kościołów w Polsce.

Zachowanie polskiej ziemi w polskich rękach da Polakom siłę do odzyskania zrabowanych Polsce przedsiębiorstw, domów mieszkalnych, złóż surowcowych. Dlatego największą odpowiedzialność za Polskę ponoszą polscy rolnicy, ciężko pracujący na polskiej ziemi i będący tej ziemi najwierniejszymi strażnikami.

Niechaj Nowy Rok 2013 przyniesie Polakom nadzieję uratowania z Bożą pomocą Polski przed zaborczymi planami Unii Europejskiej i NATO. Niechaj Polska i Polacy rychło doczekają się rzeczywistej wolności, niepodległości, sprawiedliwości i dobrobytu.

Polska Wspólnota Narodowa
Przewodniczący Bolesław Tejkowski

POLSKA WSPÓLNOTA NARODOWA ZARZĄD NACZELNY

00-521 Warszawa, ul. Hoża 25 m. 13,
telefon: 22-6215571, 6293606
Adres pocztowy: 00-956 Warszawa 10, skrytka pocztowa 15
http://www.pwn.waw.pl e-mail: pwn@pwn.waw.pl
Konto bankowe:
PKO BP SA Odział 10 w Warszawie,
nr 77 1020 1013 0000 0802 0118 8408
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
Electra17.12.2018 04:39:16
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » POLSKA WALCZĄCA - JEST NAS WIELE, BĘDZIE WIĘCEJ! » BROŃMY POLSKIEJ ZIEMI – ODEZWA PWN

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

<

Gada teraz:
Dodatki na bloga