NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » W OBRONIE PRAWDY HISTORYCZNEJ I DOBREGO IMIENIA POLAKÓW CD.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

W obronie prawdy historycznej i dobrego imienia Polaków cd.

  
MareczekX5
11.04.2013 12:56:27
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1310431
Od: 2012-7-24
Za: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/10/w-obronie-prawdy-historycznej-i-dobrego-imienia-polakow-cd/

.
Komentarz jaki napisał pod poprzednim wpisem “tenhi” wymaga obszernej odpowiedzi. Oto rzeczony komentarz:

“Wywiad z prof. Jasiewiczem ciekawy, aczkolwiek przedostatnie zdanie dość niepokojące, dla przypomnienia: “Na Holokaust pracowały przez wieki całe pokolenia Żydów, a nie Kościół katolicki.” Otóż krk zapracował sobie i to całkiem nieźle (nieświadomie raczej, choć kto wie ilu przechrzczonych żydów uwiło sobie ciepłe gniazdka na łonie kościoławesoły), mianowicie kościół wpłynął na zakaz nabywania ziemi i trudnienia się przez żydów rzemiosłem co było główną przyczyną wzrostu potęgi żydów dzięki handlowi i obrocie pieniądzem, jak również przyczyniło się do znacznej izolacji żydów w społeczeństwach zachodnich (inna sprawa, że z punktu widzenia ich religii taka izolacja była na rękę). Ciekaw jestem też czy prof. Jasiewicz przez zwykłą nieuwagę nie podał w jaki sposób owi żydzi zapracowali sobie na holokaust. Być może zbyt paranoicznie podchodzę do pewnych spraw, ale w kraju w którym prowokacje i manipulacje dziennikarskie są na porządku dziennym takie zdania, bez choćby próby uzasadnienia wydają się być darmową amunicją dla zagranicznych polakożerców chcących pogorszyć wizerunek Polski nie mówiąc już o krajowych gnidach, które podłapią każdą okazję do wyprodukowania kolejnego tematu zastępczego.”

A więc – czy na holokaust pracowały przez wieki całe pokolenia Żydów (krk rozpatrzymy później oddzielnie).

Najpierw jednak z innej beczki..

Już zarezerwowanie terminu “holokaust” pisanego z dużej litery przez propagandę żydowską wyłącznie dla Żydów jest uzurpacją. II wojna to były holokausty wielu nacji. A Żydzi nie byli nacją najbardziej poszkodowanąi. Nie ponieśli też największych strat ani w ilości bezwzględnej, ani procentowo (Romów procentowo wymordowano przynajmniej tyle samo – ich było łatwiej “identyfikować”).
W czasie gdy w III Rzeszy nadal jeszcze istniały legalne obozy szkoleniowe dla syjonistów, w Polsce po 1 września 1939 zaczęto w sposób metodyczny i planowy mordowanie polskiej elity. Był to ewidentny holokaust elity polskiego narodu.
Realizowała go III Rzesza w ramach tzw. “Intelligenzaktion” będącej częścią zbrodniczego planu Generalplan Ost.

W czasie, gdy otwierano dla Polaków obóz w Auschwitz (1940) syjonistyczne obozy szkoleniowe nadal istniały na terenie III Rzeszy.

I już w tym miejscu zapytam “prowokacyjnie” – co zrobili Żydzi, aby ratować Polaków? Np. ci syjoniści z obozów szkoleniowych wspieranych przez III Rzeszę? A co zrobili dla mordowanych Polaków bogaci Żydzi z USA, Wlk. Brytanii, Szwajcarii? I co zrobili dla Polaków Żydzi z Wehrmachtu czy z NKWD? Poza tym, że ci ostatni mordowali Polaków i za “pierwszego” sowieta po 17 września, i po 1944 roku. Ich największym zbrodniczym jednostkowym wyczynem był Katyń.

Podstępnie i oszukańczo pytają często żydowscy propagandyści – co Polacy zrobili dla ratowania Żydów? A tymczasem Polacy nie byli w stanie ratować milionów swoich rodaków. Sami byli zwierzyną łowną, ginęli rozstrzeliwani na ulicach, wieszani w masowych egzekucjach, w obozach koncentracyjnych, w katowniach Gestapo. Polacy sami byli wyjęci spod prawa i ginęli podczas tej okupacji milionami. Ntomiast żydowscy propagandyści zachowują się tak, jakby Polacy podczas okupacji mieli cokolwiek w okupowanym kraju do powiedzenia i jakby mieli szansę na ratowanie Żydów – ale tego nie robili – no bo byli “antysemitami”. O tysiącach uratowanych Żydów i o tysiącach Polaków zamordowanych za ukrywanie Żydów żydowscy propagandyści na ogół milczą.

Tym bardziej milczą o tym, że Żydom na Zachodzie i w Palestynie wiadome było o losie ich pobratymców. I co – pomogli im? Ani palcem nie ruszyli w obronie swoich pobratymców. A dzisiaj Polakom żydowscy propagandyści zarzucają – nie zrobiliście nic, aby Żydów ratować.
A Polacy to robili!

“Polska była jedynym krajem w okupowanej Europie, w którym Niemcy wprowadzili najokrutniejszy sposób karania za jakąkolwiek pomoc Żydom. Według okupacyjnego prawa, za “zbrodnie wykroczenia przeciwko dziełu niemieckiej odbudowy w Generalnym Gubernatorstwie”, mordowano całe polskie rodziny, które tej pomocy udzielały.”

Polacy życiem płacili za pomoc Żydom. Przy czym ginęli niejednokrotnie dlatego, że zadenuncjonowali ich u Niemców Żydzi.

Po tym wprowadzeniu wracam do tematu: czy na holokaust pracowały przez wieki całe pokolenia Żydów?

W tym miejscu pamiętać należy o kilku sprawach. Np. o tym, że okrzyczane przez żydowską propagandę jako kłamstwa i insynuacje pod adresem Żydów mordy rytualne dokonywane przez nich na nie-żydach są faktem.
Żydowski historyk przyznaje: „rytualne mordy” to prawda – tzn. żydowskie rytualne składanie ofiar i kanibalizm ‘gojowskich’ dzieci.

Kolejna kwestia (cytat):

“W 1848 r. mówiono o wychowanku żydowskiego getta we Frankfurcie Nathanie Rothschildzie (1777-1836): „Właściciel bezgranicznych bogactw chełpi się tym, że decyduje dziś o wojnie i pokoju na świecie, a pozycja poszczególnych krajów zależy od jego jednego skinienia. Koresponduje z niezliczoną liczbą osób, a do swej dyspozycji ma więcej kurierów niż którykolwiek książę lub monarcha. Ma na swoim żołdzie licznych ministrów. Potężny i posiadający wpływy w gabinetach rządowych na kontynencie, chce także przejąć kontrolę nad naszym rządem”.

A sam Nathan Rothschild powiedział:

„Żadna intryga nie osłabi N.[athana] M.[eyera] Rothschilda, który ma pieniądze, potęgę i władzę […]. Król pruski, książę Hardenberg i minister [Skarbu Christian] Rother powinni być wdzięczni Rothschildowi, który posyła im tak wiele pieniędzy [i] udziela Prusom tak dużej pożyczki”. oraz: „Nie dbam o to jaka marionetka jest umieszczana na tronie królewskim by panować nad tym wielkim imperium, nad którym nigdy nie zachodzi słońce. Ten, kto kontroluje podaż pieniądza w Imperium Brytyjskim, ten kontroluje Imperium Brytyjskie. A tym człowiekiem jestem ja”.

Następny “klocek” układanki… Biograf Rothschildów, Marcus Ravage napisał (1929 r.) – cytuję:

„(…)Wy nawet nie zaczęliście oceniać głębi naszej winy. Jesteśmy intruzami. Jesteśmy burzycielami. Jesteśmy wywrotowcami. Opanowaliśmy wasz naturalny świat, wasze ideały, wasze cele i spowodowaliśmy w tym spustoszenie. Byliśmy u źródła nie tylko Wielkiej Wojny (I wojny światowej przyp. AS) ale u źródła prawie wszystkich waszych wojen. Nie tylko rewolucji rosyjskiej ale prawie każdej z głównych rewolucji w waszej historii. Wnieśliśmy niezgodę, zamieszanie i frustracje w wasze personalne i publiczne życie. W dalszym ciągu to czynimy. Nikt nie jest w stanie powiedzieć jak jeszcze długo będziemy to czynić.”

Dorzucę jeszcze garść cytatów o Żydach:

Tacyt, najwybitniejszy historyk starożytnego Rzymu: „Między sobą są niezachwianie uczciwi i zawsze gotowi okazać współczucie, resztę ludzkości poczytują jednak za znienawidzonych wrogów”.

Cycero: “Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów”.

Seneka: “Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosiegają wszelkich krajów.
Jezus Chrystus: Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma”.

Voltaire: “Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów”.

Denis Diderot: “Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma… Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!”

Maria Teresa: “Nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego”.

Johann Wolfgang von Goethe: “Naród żydowski nigdy nie był wiele wart… Mało posiada cech szlachetnych, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów”.

Franciszek Liszt: “Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia – problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych”.

Geroge Washington: “Oni [Żydzi] działają przeciwko nam skuteczniej, niż armie wroga… Należy żałować, iż każdy stan, dawno temu, nie przegonił ich jako dżumę społeczną i najwiekszych wrogów szczęścia dla Ameryki”.

Helmut von Moltke: “Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboko jątrzącą raną na ciele tego pieknego kraju”.

Benjamin Franklin: “W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, Żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj”.

George Sand: “Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata”.

Ryszard Wagner: “Żydzi zdobyli wpływn na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych”.

Jan Matejko: “Wy hebrajczycy, żyjąc w naszym kraju od wieków, nie poczuwacie się do szlachetniejszych dla kraju uczynków, wynoście się!”

Otto von Bismarck: “Bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla Żydów”.

Wilhelm II: “Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie może czynić szkody. Nawet za pomocą pogromów”.

Roman Dmowski: “Antysemityzm to prostest przeciw potędze Żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwo europejskie”.

Charles Lindberg: “Irytują nas bardzo wpływy żydowskie na kino, prasę i radio”.

Norman Davies: “Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckich sił bezpieczeństwa, był szokująco wysoki procent Żydów”.

Jan Dantyszek (Błędy talmudowe, 1520 r.): “Naród Żydów jest gruby, bez wszelkiej ludzkości. Pełen wszelkiej rozpusty, także i wściekłości. Trwa w nim upór niezmierny, naród to zdradliwy. Pusty pochlebiający, czołem nie wstydliwy. Wszędzie stroi zasadzki, jednak nierozumny, omylny i zwodzący, obmierzły i dumny”.

Giordano Bruno: „Żydzi są rasą działającą na podobieństwo dżumy i cholery, rasą dla ogółu tak niebezpieczną, że zasłużyła na wytępienie zanim się jeszcze zrodziła. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych z podłych i najbrudniejszych z brudnych”.

Wolter: „Mały narodek żydowski ośmiela się okazywać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich ludów, jest zawsze zabobonny, zawsze pożądliwy cudzych dóbr, czołobitny w nieszczęściu, a zuchwały w szczęściu”.

Immanuel Kant: „[Żydzi są] narodem lichwiarzy … oszukującym ludzi wśród których znaleźli schronienie … Stworzyli slogan: „Niech kupujący ma się na baczności” – swą najważniejszą zasadą prowadzenia z nami interesów”, „Żyjący pomiędzy nimi Żydzi dzięki swemu lichwiarskiemu duchowi, od najdawniejszych czasów w nich tkwiącemu, stali się najsłynniejszymi oszustami i sobie tylko samym tę świadomą famę oszustw zawdzięczają. Zdawało by się trudnym do pojęcia, iż może istnieć naród składający się z samych kupców, którzy wciskając się pomiędzy inne narody, nie myśli o pozyskiwaniu wśród nich czci obywatelskiej, ale jedynie jak dany naród nieżydowski obłupić, wyzyskać a nie stracić nic z pozyskanych praw obywatelskich”.

Edward Gibbon: “Od rządów Nerona do Antoninusa Piusa, Żydzi okazywali ogromne zniecierpliwienie rzymskimi rządami, które wciąż wybuchało w postaci najwścieklejszych rzezi i powstań. Jesteśmy wstrząśnięci w naszym człowieczeństwie szczegółowym wyliczaniem przerażających okrucieństw, jakie popełnili w miastach Egiptu, Cypru i Cyreny, które zamieszkiwali, żyjąc w fałszywej przyjaźni z niczego nie podejrzewającymi autochtonami”.

Stanisław Staszic: “Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza naszego kraju, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swych ojców, wśród pracowitego ludu utrzymać się nie może i tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę” („Przestroga dla Polski”, 1770 r.), “Żydzi byli zarazą wewnątrz, zarazą ciągle polityczne ciało słabiącą i niedzniącą. Chociażby nawet to ciało nie było podzielone, chociażby po podziale zjednoczone zostało, przecież z tą wewnętrzną skazą nigdy nie nabierze właściwych sobie sił, ani czerstwości, musi być zawsze tylko słabe, wynędzniałe i nikczemne” („O przyczynach szkodliwości Żydów”, 1816 r.)

Johann Gottlieb Fichte: „Prawie we wszystkich krajach europejskich rozszerza się potężne wrogie państwo, które wojuje stale z innymi państwami i uciska okrutnie obywateli. Państwem tym jest żydostwo”.

Napoleon Bonaparte: „Państwo nie może na to spokojnie patrzeć, gdy naród godny pogardy, niszczy dwa departamenty Francji. Musimy uważać Żydów nie tylko za odmienną sektę, lecz traktować ich wprost jako osobny naród. Byłoby to zanadto wielkim upokorzeniem dla ludu francuskiego, gdyby się miał dostać pod rządy najniższego ze wszystkich plemion. Żydzi są rozbójnikami naszych czasów, istnymi krukami. Może by nie było źle przenieść ich z prowincji pogranicznych i rozpędzić po całym kraju; można by im także wytrącić z rąk handel, w którym się lichwą zniesławiają” (z wystąpienia w Radzie Państwa, 6 kwietnia 1806 r.), “Niedawno dopiero minął ten czas, w którym rząd widział się zmuszonym położyć tamę działalności czynnej tej nieużytecznej dla francuskiej społeczności kasty żydowskiej która byłaby doszła do zupełnego zawładnięcia majątkami i nieruchomościami całych departamentów przez wzrastającą co godzina potęgę swą pieniężną środkami lichwy i z niej wypływających zastawów hypotecznych. Celem więc naszym będzie zniszczyć skłonności żydowskiej ludności, a przynajmniej wykorzenić o ile się tylko da tę niepohamowaną chęć do zatrudnień, szkodliwych nie tylko dla Francyi, ale dla całego świata, dla wszystkich krajów, dla cywilizacyi i dla porządków społecznego życia”, ”Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości.”

.
Karol Marks - Żyd: „Jaka jest świecka podstawa żydostwa? Praktyczna potrzeba, własna korzyść. Jaki jest świecki kult Żyda? Handel. Jaki jest jego świecki bóg? Pieniądz.[…] Pieniądz jest tym zazdrosnym bogiem Izraela, wobec którego żaden inny bóg ostać się nie może”. “Tak więc za plecami każdego tyrana odnajdujemy Żyda, jak za papieżem jezuitę. Naprawdę marzenia uciskających byłyby bez nadziei, a praktyczna możliwość wojny poza kwestią, gdyby nie było armii jezuitów duszących myśl i garstki Żydów rabujących kieszenie”; był zdecydowanym przeciwnikiem ruchu syjonistycznego i utworzenia państwa żydowskiego; powszechnie znany jest jego negatywny stosunek do pieniądza”.

Werner Sombart: Żydzi byli “od najdawniejszych czasów osamotnioną, i dlatego oddzieloną i odseparowaną grupą. Wszystkie narody były wstrząśnięte ich nienawiścią do innych”, „Stany Zjednoczone za lat pięćdziesiąt lub sto […] Żydzi naturalnie będą zajmowali stanowisko ekonomicznie przodujące”.

Henry Ford: „Dokądkolwiek się udał szła za nim jak przekleństwo odraza innych narodów. Żyd nie był nigdy popularny jako rasa, nawet najzagorzalszy Żyd nie zaprzeczy temu, jakkolwiek chciałby to zjawisko tłumaczyć. […] Żydzi nie dbali nigdy o pozyskanie mas nieżydowskich […] posiadają oni wrodzone przeświadczenie, iż należą do wyższej rasy […] starali się zawsze pozyskać przyjaźń królów i możnych […] nawet w najcięższych dla Żydów czasach istniał typ „nadwornego Żyda”, “Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli”.

Antoni Słonimski – Żyd, poeta, prezes Związku Literatów Polskich: „Oprócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić” (Wiadomości Literackie nr 35 z 31 sierpnia 1924 r.)

David Irving: “(Żydzi) Powinni zadać sobie sami pytanie: “Dlaczego są tak nienawidzeni przez 3000 lat, dlaczego w każdym kraju gdzie byli, miały miejsce pogromy za pogromami przeciwko nim?” (w wywiadzie udzielonym 20.12.2006 r.),

Mel Gibson: „Pierdoleni Żydzi… Żydzi są odpowiedzialni za wszystkie wojny na tym świecie!” (słowa pijanego Gibsona skierowane do oficera policyjnego Jamesa Mee który go aresztował za jazdę pod wpływem alkoholu).

Polecam jeszcze na koniec tej wyliczanki tekst pt: “Wszystkie wojny są banksterskie!“

Na tym kończę tę wyliczankę i pozostawiam każdemu do indywidualnej oceny odpowiedź na pytanie : czy na holokaust pracowały przez wieki całe pokolenia Żydów. Zwrócić uwagę chciałbym jedynie na to, że wśród cytowanych powyżej osób byli starożytni rzymscy poganie, katolicy, protestanci, ateiści. Ponadto byli to przedstawiciele różnych nacji i krajów. A nawet… Żydzi.

A teraz sprawa krk w kontekście holokaustu – czy krk ponosi za niego w jakimkolwiek sensie odpowiedzialność.

Jestem jedną z ostatnich osób zainteresowanych w obronie krk, będącego nadjordańską żydowską dżumą. W powyższej sprawie jednak stwierdzam, że w mojej ocenie krk z holokaustem nie miał nic wspólnego. Zresztą, we władzach III Rzeszy byli nie tylko katolicy, ale i protestanci, agnostycy oraz “niewierzący”. Oskarżanie krk przez Żydów jest śmieszne z kilku powodów:

- krk przejęło żydowski rasizm-szowinizm – ideologię narodu wybranego – tyle że nie etnicznie a ideologiczno-religijnie, uznając siebie za “nowy naród wybrany”. Postępował więc krk często zgodnie ze starotestamentową zasadą:

„Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”

- W pogardzie i w nienawiści do Żydów krk w mojej ocenie nie dorównywał pogardzie i nienawiści Żydów do Goim. Gdyby np. krk tępił i mordował Żydów tak jak tępił i mordował pogan, heretyków czy “bezbożników”, lub gdyby postępował z nimi tak, jak na kartkach ST postąpili Żydzi z mieszkańcami Jerycha, Aj, Kaspinu, Karnionu czy Efronu ( “Z woli Bożej opanowali miasto i urządzili nieopisaną rzeź do tego stopnia, że leżące obok jezioro, szerokie na dwa stadia, wydawało się pełne krwi, która tam spłynęła.”; ” Stamtąd [Juda] wyruszył przeciwko Karnion i przeciwko świątyni bogini Atargatis, gdzie zabił dwadzieścia pięć tysięcy ludzi.”; “Oni jednak wezwali Władcę, Tego, który z mocą łamie siły nieprzyjaciół, opanowali miasto i położyli trupem z tych, którzy byli wewnątrz, około dwudziestu pięciu tysięcy.”) – to w euro-Judei (Europie pod butem rzymskiej szubienicy) Żydów by po prostu nie było. A oni, mimo pogromów jednak przetrwali.

Podobnie stwierdzenie z komentarza “tenhiego”, że kościół wpłynął na zakaz nabywania ziemi i trudnienia się przez żydów rzemiosłem nie jest w moich oczach oznaką katolickiego “antysemityzmu”. “Własnym” mieszczanom i chłopom także przez wieki nie można było w krajach katolickich nabywać ziemi. Nie tylko Żydów dotyczył więc ten zakaz. Chłopom nie tylko zabraniano kupowania ziemi i uprawiania rzemiosła (poza tym na własne potrzeby), ale i handlu oraz obrotem pieniędzmi. W stosunku do nich Żydzi byli i tak uprzywilejowani. Rzemiosła natomiast broniły cechy, gildy, zazdrośnie strzegąc dostępu do nich obcym – nie tylko Żydom.

Jest prawdą, że krk robił wiele, aby Żydów “nawrócić”. Zarażony był szowinistycznym jahwizmem dla nieobrzezanych Goim – uważał się za “nowy naród wybrany”. Pogromy, nawet te spontaniczne, miały na Żydów wywrzeć nacisk w tym kierunku. Ale w takiej np. I RP za konwersję na katolicyzm za sprawą biskupów Żydów “wynagradzano” często nobilitacją. A już prawosławynych, protestantów czy muzułmanów (okresowo w wojnach mordowanych jak Żydów) takim przywilejem za konwersję na katolicyzm nie nagradzano. Tak więc pod tym wzglądem Żydzi byli wręcz uprzywilejowani przez krk. Ta durna polityka sprawiła jednak, że polską warstwę szlachecką zaczęła infiltrować V kolumna udających “nawrócenie” Żydów. Co do dzisiaj bokiem wychodzi Polsce.

W krajach katolickich przez wieki heretycy np. mieli trzy wyjścia – zwiewać, “nawrócić się” lub zostać wymordowanymi. Z katarami, hugenotami czy husytami krk nie patyczkował się. To samo tym bardziej dotyczyło pogan. Natomiast Żydów to wyganiano, to sprowadzano spowrotem; naciskano na nich, po czym przyznawano im przywileje. I choć okresowo i miejscowo urządzano im pogromy, ale nigdy nie prowadzono wobec nich polityki całkowitej ich eksterminacji – takiej “biblijnej” – jak w Jerychu, Aj, Kaspinie i innych miastach, które wg Tanach/Starego Testamentu wymordowano doszczętnie.
Z drugiej strony – znając dalszy bieg historii oraz fakt, że gdy w krajach protestanckich po okresie wściekłego “antysemityzmu” Żydom przyznano prawa do ziemi i równouprawnienie, natychmiast zabrali się oni za organizowanie NWO – które od roku 1773 realizują metodycznie i z niezmordowaną energią. Zgonie z założeniami z ich “świętych pism”:
“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”

„Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”

“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”Żydzi wciąż na okrągło przypominają II wojnę światową i wcześniejsze jeszcze pogromy. O tym, że za większością wojen i rewolucji stoją oni sami (co przyznał biograf Rothschildów) żydowscy propagandyści już nie wspominają. A przecież w ostatecznym rozrachunku za dziesiątki milionów ofiar większości wojen i rewolucji w sumie oni ponoszą winę. A nam każą się kajać za pogromy, które najczęściej ich pogardą do Goim, ich chciwością oraz mordami rytualnymi sami prowokowali.
.

opolczyk

_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » W OBRONIE PRAWDY HISTORYCZNEJ I DOBREGO IMIENIA POLAKÓW CD.

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta