NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » BZDURNA, SZKODLIWA PROPAGANDA OPAKOWANA W “PATRIOTYZM” I NIEZALEŻNE MYŚLENIE…

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Bzdurna, szkodliwa propaganda opakowana w “patriotyzm” i niezależne myślenie…

  
MareczekX5
21.06.2013 13:54:28
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1501505
Od: 2012-7-24
Za: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/17/bzdurna-szkodliwa-propaganda-opakowana-w-patriotyzm-i-niezalezne-myslenie/

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
.

Plagiator Einstein który nie wymyślił teorii względności, a ją sobie przywłaszczył (czytaj – splagiatował), oprócz tego, że kradł cudze pomysły był jeszcze socjopatą nie interesującym się kompetnie losem kilku spośród spłodzonych przez niego dzieci. Ale jeden raz widoczny był u niego przebłysk geniuszu – wtedy gdy powiedział: “Tyl­ko dwie rzeczy są nies­kończo­ne: wszechświat oraz ludzka głupo­ta, choć nie jes­tem pe­wien co do tej pierwszej.”

Z przykładami nieskończonej ludzkiej głupoty mamy do czynienia na codzień. Niezwykle niebezpieczna jest ona zwłaszcza wtedy, gdy głupcy biorą się za pisanie a ich nieskończona głupota opakowana jest w patriotyzm i “niezależne myślenie”. Jednym z wyjątkowo ewidentnych przykładów takiej właśnie głupoty, nieskończonej głupoty ludzkiej, jest tekst z “Aferprawa”. Wygrzebał go z blogu CB Mezamir i wrzucił u mnie:
http://opolczykpl.wordpress.com/pogaduszki/#comment-38036

Oryginalny tekst jest na portalu Aferprawa:
http://www.aferyprawa.eu/Afery/PSYCHIATRYK-ZA-KRYTYKOWANIE-STALINIATEK-WYMIAR-JEST-SPRAWIEDLIWOSCI-NIE-ZNALEZIONO

W tym miejscu oświadczam w pierwszej kolejności, że w pełni solidaryzuję się z represjonowanym przez tzw. “wymiar sprawiedliwości” Zdzisławem Raczkowskim i otwarcie i głośno protestuję przeciwko bandyckim, banksterskim, koczowniczym metodom sądowniczego gnojenia i szykanowania ludzi.

Niemniej równie otwarcie i głośno oskarżam autora wyjątkowo bzdurnego i załganego ideologicznie tekstu o bzdurną odmóżdżającą demagogię i dezinformacje, jakimi naszpikował on jego tekst dotyczący represjonowania Zdzisława Raczkowskiego. Czytając go zastanawiałem się, czy można być jeszce durniejszym i zaślepionym, czy to jest już szczyt durnoty i zaślepienia.. Nieskończonych jak głupota z cytatu Einsteina.

Od razu na wstępie stwierdzam, że przymusowe psychuszki to nie wymysł “bolszewickich sądów” czy “czerwonej władzy“. W Niemczech przymusowe zamykanie ludzi w psychuszkach stosowane jest od dawna i na coraz większą skalę:
http://www.zwangspsychiatrie.de/2012/11/zdf-entmuendigt-und-ausgenutzt-menschen-in-der-betreuungsfalle/
http://www.b-n-d.net/bnd-aktikel/gesundheit-a-genesung/139-endstation-psychiatrie-zwangseinweisungen-nehmen-zuwider-willen
I dzieje się tak nie tylko w Niemczech, a na całym żydo-banksterskim zachodzie. Wbrew bzdurnej propagandzie bolszewizm nie wymyślił wykorzystywania psychuszek do zamykania w nich niewygodnych ludzi. Bolszewizm, a raczej żydo-bolszewizm (proszę nie mylić żydo-bolszewizmu z marksizmem czy socjalizmem, bo to banksterska dezinformacja) metodę tę jedynie przejął z “kultury” żydo-chrześcijańskiego zachodu i na dużą skalę praktykował. Ale praktykowano to i nadal praktykuje się na całym banksterskim zachodzie.
Przypomnę w tym miejscu historię Josepha Moshe. Kilka miesięcy przed dziwną epidemią związaną z tzw. “świńską grypą” na Ukrainie w roku 2009 zadzwonił on do jednej z amerykańskich rozgłośni radiowych informując opinię publiczną o szykowanym na Ukrainę ataku biologiczym. Atak ten rzeczywiście nastąpił (ciekawe skąd Moshe o tym wiedział miesiące wcześniej). Wcześniej jednak Moshe spektakularnie aresztowano


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJApo czym uwięziono go w amerykańskiej psychuszcze – Patton State Mental Hospital.
Przypomnę też, że już na przełomie lat 40 i 50-tych XX w. w ramach zbrodniczej operacji MKULTRA prowadzonej przez CIA testowano – także na pacjentach psychuszek – m.in. działanie narkotyków, trucizn, chemikaliów, elektrowstrząsów czy celowo infekowanych zarazek chorobotwórczych. Do celów owych “eksperymentów” ponadto porywano ludzi z ulicy, poddawano im nawet DZIECI, a pomagali agentom CIA w tym wszystkim lekarze z niemieckich obozów koncentracyjnych – np. Kurt Blome i Walter Paul Schreiber.
http://de.wikipedia.org/wiki/MKULTRA#Beteiligung_ehemaliger_KZ-.C3.84rzte

Prawie całą dokumentację dotyczącą tej zbrodniczej operacji CIA zniszczyła w roku 1972 zacierając ślady własnej zbrodniczości.
Podobnie zniszyła dokumentację dotyczącą rzekomych terrorystów z NSU podkomendna banksterskiej CIA niemiecka bezpieka (Urząd Ochrony Konstytucji)
http://de.wikipedia.org/wiki/NSU-Morde#Akten-.2C_Datenvernichtung_und_Ermittlungspannen
zacierając jej udział w ochronie, finansowaniu i kierowaniu NSU, które było w rzeczywistości kontynuacją tajnych armii NATO – Gladio.
http://de.wikipedia.org/wiki/Gladio
http://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Gladio
Na marginesie Gladio przypomnę jedynie, że Ali Ağca był członkiem tureckiego odprysku CIA-kowskiej Gladio. I że strzelał do Wojtyły gumowymi kulami, które bez jego wiedzy do pistoletu podłożyli mu jego zwierzchnicy z CIA.

Autor tekstu z “Aferprawa” w jego antyrosyjskim i antykomunistycznym zaślepieniu jest przykładem patrioty z kompletnie wypranym banksterską propagandą mózgiem. Pisze on o “kraiku tusków” nie zauważając, że Tusk jak i Kaczyński to przede wszystki wasal Izraela, USA i agent banksterów.
Jego żont poleciał kiedyś na dywanik do Jerozolimy.
http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/02/25/izrael-polska-przygotowania-do-wspolnej-wojny-na-bliskim-wschodzie-z-iranemoraz-na-wypadek-nie-do-konca-przewidzianych-jej-nastepstw/
Zgodnie zresztą z zapewnieniem prezydęta Kalksteina złożonym w Izraelu jego pobratymcom, że każdy następny żont III Rzydopospolitej będzie równie jak żont PiSowski proizraelski.TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJAOstatnia wizyta przełożonego Tuska w Warszawie i zapewnienia tego ostatniego o dążeniu do umacniania strategicznego sojuszu z Izraelem (wymarzonym przez Kalksteinów) pokazuje, że w tej sprawie PiS i PO pomimo toczenia pozornej wojny na śmierć i życie obie są żydowską agenturą.
Najważniejszym ministrem żondu Tuska jest ewidentny agent żydo-neokonów amerykańskich Radek (który wcześniej był też ministrem w żondzie Jarosława prezesa Kalksteina i nie zmieniając poglądów został ministerem u Tuska).
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/22/radek-sikorski-krzyzowcem-xxi-wieku/
A tuskowy minister finansów Rothfeld/Rostowski drugi raz z rzędu wziął udział w tajnym zlocie banksterskiej Grupy Bilderberga.
No i jeszcze “ruski” agent Komorowski byłemu szefowi Mossadu przyznał honorowe obywatelstwo polskie.
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/632127,Szef-Mossadu-zostal-polskim-obywatelem
A tuskowy minister Siemoniak w Izraelu stwierdził, że: “rząd w Warszawie (żont Tuska i PO) zainteresowany jest zakupem izraelskiego sprzętu wojskowego m.in. w związku z poczuciem zagrożenia ze strony Rosji“. Oraz że “Polska ( czytaj POlska) rozczarowana jest ustępliwością USA wobec Rosji w kwestii tarczy antyrakietowej i dlatego chce unowocześnić własną armię.“
Dodatkowo to żydowska agentura PO forsowała w polskim knessejmie banksterskie ludobójcze ustawy – przymusowe szczepienia, czy legalizację GMO. Ale i pracę niewolniczą po dwanaście godzin dziennie na żądanie “szefa”, czy prawo do strzelania do Polaków jak do kaczek przez obcych najemników (agenci Mossadu paradujący po Polsce z bronią palną zostaną w ten sposób “zalegalizowani”.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/03/26/suwerennosc-iii-rzydopospolitej/

A mimo to skończony dureń i ślepiec w “Aferachprawa” pisze” o “dzikim czerwonym kraiku”, “czerwonych szumowinach” i “Kremlu“.

Co do samego Kremla – gdyby był on nadal naszym “wielkim bratem” i sojusznikiem, nikt w Polsce i za granicą nawet by nie marzył o podważaniu przynależności Ziem Zachodnich do Polski. A gdyby nawet tacy się zdarzali (np. RAŚ), to by lądowali w…psychuszkach. Gdzie zrestą jest dla nich odpowiednie miejsce.

A teraz sprawa “staliniątek“. Ta bzdurna dezinformacja ma sugerować, że stalinowcy w osobach ich potomków nadal rządzą - i przede wszystkim, że III Rzydopospolita to nadal bolszewizm, stalinizm, wasal ZSRR (Rosji) i wredna komuna…

No więc – kim byli “staliniści”…
Byli to w przeważającej mierze pełniący obowiązki Rosjan, obywateli ZSRR, i bolszewików Żydzi. Zwłaszcza aparat terroru był przez nich opanowany – 84% NKWD stanowili właśnie Żydzi.TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJAUkrywane przed opinią publiczną opracowania dotyczące żydo-bolszewików jednoznacznie wskazują na absolutną dominację żywiołu żydowskiego wśród bolszewików. W związku z czym zasadne jest używanie terminu – “żydo-bolszewizm”. Inną ważną wskazówką/wyjaśnieniem notorycznie ignorowanym przez publicystów i historyków jest fakt wpajania Żydom na przestrzeni co najmniej dwóch tysięcy lat przekonania, że są oni czymś szczególnym, “narodem wybranym”, któremu przeznaczone jest panowanie nad całą ziemią i nad Goim.

“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”
Rodzaju 17, 8

„Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
Powtórzonego prawa 7, 2

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
Izajasza 61, 5-6

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
Izajasza 49, 22-23

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14


“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19Tę szowinistyczną ideologię wywodzącą się z żydowskiej biblii (a nie z Talmudu) przejawiają nie tylko rabini otwarcie głoszący, że Goj to taki sam sługa (Żydów) jak osioł:
http://pl.delfi.lt/aktualia/swiat/rabin-goj-to-taki-sam-sluga-jak-osiol.d?id=60986779
To samo przekonanie widać w polityce Izraela wobec Palestyńczyków, Arabów, ale i wobec ludzi wspierających oblężoną Strefą Gazy (jak to miało miejsce w zbrodniczym ataku komandosów izraelskich na humanitarny konwój płynący w maiu 2010 do Strefy Gazy
http://www.kampania-palestyna.pl/index.php/2010/09/26/rada-praw-czlowieka-onz-izraelski-atak-na-flotylle-wolnosci-byl-bezprawny/).
Jeszcze wyraźniej widać to przekonanie wśród banksterów, którzy ubzdurali sobie przejęcie na prywatną własność całego świata i uczenienie z niedobitków już wdrażanej i realizowanej depopulacji wśród Goim zachipowanego bydła robocztego.
Dokładnie tym samym motywem przekonania o własnej wyższości i o prawie do rządzenia i eksterminowania Goim zainfekowane były umysły żydo-bolszewików. Ta indoktrynacja o wyższości “narodu wybranego” działała bowiem i na żydowskich ateistów-bolszewików. To był główny ich motyw napędowy podczas zniewalania ich krwawym terrorem Rosji i państw ościennych.
Pamiętać powinniśmy dodatkowo o pewnej ważnej zdolności “adaptacyjnej” typowej dla Żydów. Otóż w zależności od sytuacji Żyd potrafił być katolikiem, protestantem, muzułmaninem, monarchistą (żydowski premier Wlk. Brytanii, przyjaciel Rothschildów Benjamin Disraeli), republikaninem, kapitalistą, socjalistą – a nawet “polskim narodowcem-katolikiem” jak Kaczyński/Kalkstein. Ale w duszy często Żyd pozostawał Żydem, bez względu na graną przez niego rolę. Ocenić to można najłatwiej po jego postępowaniu służącym interesom jego narodu.
Nadmienię, że elity żydo-bolszewizmu wywodziły się głównie z warstwy lumpen-proletariatu (wytworu banksterskiego żydo-kapitalizmu) i lumpen-inteligencji. Nienawidzili oni nie tylko Goim, których potem tak eksterminowali, ale i ich obrzydliwie bogatych pobratymców banksterów. Za to, że sami byli biedni. Wymyślili bolszewizm i zrobili zamach w Rosji tylko po to, aby zdobyć totalną władzę i dysponować gigantycznym bogactwem Rosji. Chcieli w ten sposób konkurować z ich bogatymi pobratymcami kolonializującymi w tym czasie USA i zachodnią Europę. Marksizm wykorzystywali jedynie instrumentalnie i propagandowo, aby zaskarbić sobie poparcie milionowych rzesz biedoty (nie tylko w Rosji, w Niemczech np. też). Podejrzewam zresztą, że wykorzystanie marksizmu do celów propagandowych podsunęli żydo-bolszewikom zainstalowani wśród nich agenci banksterów. Banksterzy obawiali się ideologii Marksa, który demaskował chciwość i podstępność żydo-kapitalizmu:

“Gdy społeczeństwu uda się znieść empiryczną istotę żydostwa, handel i jego przesłanki, z tą chwilą Żyd stanie się niemożliwy…”
http://www.marxists.org/polski/marks-engels/1843/w_kwestii_zydowskiej.htm

Banksterom zależało na tym, aby przyszłym pokoleniom marksizm i socjalizm kojarzyły się z terrorem żydo-bolszewii, a nie z bezpieczeństwem socjalnym i brakiem wyzysku przez globalną sitwę.
Ponadto żydo-bolszewizm sam niczego nowego nie wymyślił. Sądy kapturowe i mordowanie ludzi na podstawie wyroków zapadających dzięki wymuszonym torturami “zeznaniom” to przecież wielowiekowa tradycja żydo-chrześcijaństwa. Ludobójstwo i masowe rzezie też – eksterminacja pogan, katarów, husytów, hugenotów – to przecież jest chrześcijańska tradycja, wzorowana na rzeziach ze starego żydowskiego testamentu. Ta tradycja nie jest tylko zresztą katolicka, bo np. w ludobójstwie Indian protestanci “godnie” konkurowali z katolikami o palmę pierszeństwa.
http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/02/17/masowe-ludobojstwo-dzieci-mohawk-dokonane-przez-krolowa-wielkiej-brytanii-i-watykan-odkryte-w-kanadzie/
http://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/04/17/chronologia-ludobojstwa/
http://www.rumburak.friko.pl/ARTYKULY/religia/zbrodnie/zbrodnie.php
Nawet obozy koncentracyjne to nie bolszewicki wymysł, a zerżnięty pomysł katolickich Hiszpanów z wojny na Kubie i protestanckich Brytyjczyków z wojny burskiej w Afryce. Wg niemieckiej wikipedii pierwowzorem obozów koncentracyjnych były obozy, do których zganiano przed przymusowym wysiedlaniem Indian Czirokezów za prezydenta grabieżcy/ludobójcy Andrewa Jacksona, oraz przynajmniej niektóre ciasne “rezerwaty”.

“Auch die in der Folgezeit von den USA angelegten Indianerreservate für zahlreiche indigene Gruppen sind als Konzentrationslager anzusehen: die Menschen wurden aus rassistischen Motiven unter inhumanen Umständen auf Gebieten festgehalten, die ein eigenes Auskommen unmöglich machten und dazu führten, dass Kinder, Frauen und auch Männer verhungerten. Flucht oder Gegenwehr wurden mit dem Tod bestraft.”

“Także utworzone później przez (władze) USA rezerwaty dla licznych grup/plemion indian należy uważać za obozy koncentracyjne: ludzie byli w nich z pobudek rasistowskich trzymani w antyhumanitarnych warunkach, gdzie samodzielne przeżycie/wyżywienie było niemożliwe i co prowadziło do głodowej śmierci dzieci, kobiet i mężczyzn. Próby ucieczki czy obrony były karane śmiercią”
http://de.wikipedia.org/wiki/Konzentrationslager_%28historischer_Begriff%29#Erste_Lager

Jak widzimy – nawet gułag nie był pomysłem żydo-bolszewików a jedynie plagiatem. A niewolnicza praca znana była już od starożytności.

Kompletnym obłędęm, durnotą i dezinformacją jest sugerowanie czytelnikom, że obecnie w III Rzydopospolitej rządzi “czerwona władza“. Tylko ślepiec, głupiec lub ignorant nie zauważa i nie dociera do niego, co tak naprawdę stało się w roku 1989. Do pełni władzy powrócili wówczas osunięci na boczny tor na fali destalinizacji (w Polsce i ZSRR) Żydzi. Nawet, jeśli są to potomkowie stalinowców, to przejęli oni pełnię władzy nie jako “staliniątka” a jako “żydziątka” odrzucające niepotrzebny im już kamuflaż marksizmu i socjalizmu. Otwarcie stali się piewcami kapitalizmu i gorliwie pchali Polskę w łapska USA, Izraela, Unii Jewropejskiej i żydo-NATO. Ponadto to oni wdrażali i popierali banksterski plan Sorosa i Saksa nazwany “planem Balcerowicza” (też oczywiście Żyda) który polegał na ograbieniu Polaków z oszczędności. Przez co doprowadzony celowo do stanu upałości majątek PRL-owskiej gospodarki wykupowali za bezscen, za grosze żydowscy szabrownicy.
http://forumemjot.wordpress.com/2013/04/23/plan-sorosa-i-sachsa-1989-r-realizowany-przez-balcerowicza-i-zmiana-w-2011-r-dezercja-czy-nowy-plan-2/

Te wszystkie Kwaśniewskie/Stolzmany, Millery, Oleksowie i reszta żydowskiego establiszmentu końcówki PRL i początków III Rzydopospolitej to ewidentna żydowska a nie ruska agentura. To Stolzman/Kwaśniewski przepraszał w imieniu Polaków jego pobratymców za Jedwabne. Choć nie Polacy dokonali tam pogromu, a niemieckie Einsatzkommando. Krótko po wojnie żydowska UB torturowała nawet Polaków chcąc na nich wymusić “przyznanie się” do udziału w tamtym pogromie. W utrzymaniu tego żydowskiego kłamstwa Stolzmanowi/Kwaśniewskiemu wybitnie pomógł Kalkstein/Kaczyński, który wstrzymał prowadzoną w jedwabnym ekshumację. I dzięki temu żydowskie szumowiny typu Gros czy Pasikowski mogą nadal opluwać Polaków przedstawiając ich jako zbrodniczych żydobójców.

Także za rządów “postkomuchów” amerykańska bezpieka NSA przez lata wykorzystywała w Polsce jej bazę podsłuchową.
http://www.wprost.pl/ar/404000/Amerykanskie-sluzby-podsluchuja-Polakow/
A później, już po operacji fałszywej flagi z WTC (11.09.2001) i agresji na Afganistan i Irak CIA w Polsce utrzymywała przez lata tajne wiązienie. Za pełną zgodą i aprobatą domniemanych “postkomuchów”. Którzy już u schyłu PRL wysyłali na szkolenia do pobratymców na zachodzie takich ludzi jak Marek Belka czy Andrzej Olechowski (przez lata “etatowy” Bilderbergowiec, ojciec chrzestny PO) . Aby po “transformacji” mieć już przygotowane żydo-kadry.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Marek_Belka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Olechowski
O tym, jak duszą i ciałem nawet byli SB-cy służyli nowemu od samego początku po tzw. “transformacji” (czyli po przejęciu całkowitej władzy na Polską przez Żydów) świadczy przykład asa wywiadu SB Czempińskiego, za wybitne zasługi dla CIA udekorowanego przez zbrodniarza Busha.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gromos%C5%82aw_Czempi%C5%84ski
Także historia GROM-u -” szwadronu śmierci” jest pouczająca. Utworzono go w roku 1990 przy pomocy USA. A nie “Ruskich”, KGB i GRU. Jego pierwszą wielką operacją był “Most” czyli zabezpieczanie przerzutu Żydów z ZSRR i Rosji do Izraela w latach 1990-1992. O losie Polaków w Kazachstanie nikt w tym czasie nie myślał. Los Żydów “rosyjskich” dla rządzących wówczas ekip był ważniejszy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Most

Bzdurą i propagandowym idiotyzmem jest nazywanie żydowskiego folwarku – III Rzydopospolitej – kołchozem. Mianem tym nazywa się pogardliwie w antykomunistycznej propagandzie rolnicze spółdzielnie produkcyjne i PGR-y. W których przynajmniej nominalnie ziemia, zabudowania i maszyny były własnością wspólną – członków spółdzieli lub własnością państwową, narodową – Polaków. Obecnie nasz kraj, od 1989 roku niemiłosiernie szabrowany, jest coraz bardziej prywatną własnością szabrowników, kamieniczników, inwestorów i innych żydziątek – a nie staliniątek. Staje się coraz bardziej oczywistym prywatnym folwarkiem żydowskim, w którym dla nas zarezerwowano rolę taniej siły roboczej. O ileż bardziej wolałbym, aby pozostał socjalistycznym (bez wpływu koczowników) “kołchozem”.

A tak, na marginesie…
Kołchozy w sumie przypominały gospodarowanie z czasów Słowiańszczyzny, gdzie ziemia uprawna i zwierzęta hodowlane były wspólną własnością każdej słowiańskiej lokalnej wspólnoty.

Nie wiem też o jakich mediach polonijnych myśli autor artykułu. Ogromna większość mediów polonijnych kontrolowana jest przez banksterską agenturę, a piszą w nich podobnie odmóżdżeni i zaślepieni rusofobią i antykomunizmem niepoważni ludzie, jak autor tekstu z “Aferprawa”. Produkują się tam głównie “patryjotyczni” PiSowcy, sekta smoleńska, rydzykowcy, popularny tam jest ogłupiacz i agent wpływu Michalkiewicz – a prawdy o rzeczywistych okupantach Polski oraz o tym, komu służy bliźniaczy POPiS w tymchże mediach polonijnych nie znajdzie się.

Rusofobię nachalnie wszczepiało Polakom papiestwo i jezuici:
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/07/papiestwo-i-narodziny-nienawisci-polsko-rosyjskiej/

Wpajali ją nam podstępnie inicjatorzy powstania styczniowego:

“Wywołując powstanie, do którego czynimy przygotowania, spełniamy ten obowiązek w przekonaniu, iż dla stłumienia naszego ruchu, Rossya nietylko kraj zniszczy, ale nawet będzie zmuszoną wylać rzekę krwi polskiej; – ta zaś rzeka, stanie się na długie lata przeszkodą do wszelkiego kompromisu z najezdcami naszego kraju.”
http://myslnarodowa.wordpress.com/2013/01/12/powstanie-styczniowe-1863-chybiony-patriotyzm-spustoszenia-swiadomosci-narodowej-wspolczesnych-polakow/

Wpaja ją nam propganda PiS i propaganda antykomunistyczna zwalając np. na Rosjan winę za żydowskie zbrodnie - w tym i winę za Katyń. O tym, że w tymże Katyniu Rosjan (jeszcze przed wojną) mordowali, jak później i Polaków ci sami zbrodniarze żydowscy propaganda Kaczyńskiego/Kalksteina czy Macierewicza/Singera nie powie ani słowa. To samo z żydo-Gazetą Polską i masą innych żydowskich gazet udających gazety polskie i patriotyczne. Robione jest to z oczywistych powodów – utrzymując w nas wściekłą rusofobię banksterzy i Izrael mogą być pewni, że Polakom nie przyjdzie do głowy zerwanie wasalskiej zależności od Izraela, USA, żydo-Unii Jewropejskiej i zbrodniczego NATO. Bo wtedy rzekomo zagrozi nam i naszej “suwerenności” (której mamy o wiele, wiele mniej niż za komuny) zła Rosja. A durni Polacy na te brednie dają się cały czas nabierać. I zamiast szukać sojuszników na Wschodzie (Rosja, Białoruś) wolą być “strategicznymi” wasalami Izraela, USA, zbrodniczego żydo-NATO i niewolnikami banksterów.

Idiotyzmem – i to skończonym – jest nazywanie III Rzydopospolitej PRL-bis. III Rzydopospolita jest anty-PRL-em. W miejsce własności państwowej w gospodarce mamy fundament żydo-kapitalizmu – własność prywatną. Którą globalna sitwa wprowadziła w celu przejęcia na prywatną własność przez nią i jej ziomków wszystkiego, co ma jakąkolwiek wartość materialną. W miejsce socjalnego bezpieczeństwa mamy narastające bezrobocie i narastającą bezdomność oraz bankrutujące szpitale. W miejsce powolnego ale dostrzegalnego wzrostu poziomu życia w czasach PRL mamy narastający obszar biedy i nędzy. No i straciliśmy sojusznika będącego gwarantem przynależności do Polski Ziem Zachodnich.
Tylko ktoś nie mający zielonego pojęcia o tym, co w III Rzydopospolitej i na żydo-zachodzie się dzieje, może przyrównywać PRL (zwłaszcza tą poststalinowską od 1956) roku do obecnej tzw. III RP – czyli Rzydopospolitej.

W tym miejscu ważne jest przypomnienie faktu, że tzw. “wymiary sprawiedliwości” kilku zachodnich krajów wydawały wyroki skazujące na tzw. “rewizjonistów holokaustu” za “negowanie holokaustu” czy za podważanie jego oficjalnej, propagandowej, żydowskiej wersji. Fakt ten pokazuje że tzw. “wymiary sprawiedliwości” zachodu służą interesom żydowskim i przez Żydów są kontrolowane. Przypomnę też, że w więzieniu tzw. “Międzynarodowego Trybunału” w Hadze zamordowano Slobodana Miloševića. Koczowniczy trybunal nie był w stanie niczego mu udowodnić, wypuścić na wolność okrzyczanego przez żydo-media ludobójcą przywódcy Serbów było jakoś głupio – no i dlatego go otruto. Przypomnę też, że tzw. Trybunał Konstytucyjny Niemiec wydał haniebne orzeczenie pozwalające wyłącznie na podstawie domniemania ewentualnego popełnienia w przyszłości przez kogoś czynu karalnego osobę taką ukarać sądownie.

“I w ten sposób zgodnie z postanowieniem Sądu Konstytucyjnego można karać ludzi takim czy innym zakazem/nakazem jedynie na podstawie domniemania, iż mogą oni ewentualnie popełnić czyn karalny.”
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/07/22/w-lapskach-tzw-wymiaru-sprawiedliwosci/

W międzyczasie najdalej w bandyckich zapędach totalitarnych posunął się banksterski folwark - USA.

“Po Kongresie, który kilka dni temu przegłosował stosunkiem głosów 283 do 136 liczący 908 stron “National Defense Authorization Act”, także i Senat głosami 86 do 13 przegłosował poprawiony “budżet obrony”. Nie byłoby się czym martwić, gdyby był to rzeczywiście tylko coroczny budżet obrony. Podstęp koczowników polega na tym, że do owego “bodżetu” zostały dołączone pod numerami 1031 i 1032 przepisy dające prawo siłom zbrojnym Dużego USraela zatrzymanie i więzienie bez sądu, bez wyroku, bez udowodnienia jakiejkolwiek winy dożywotnio każdej osoby. Ponadto wojska otrzymało prawo stosowania dowolnych tortur a nawet zabijania bez wyroku.
Co gorsza – prawo to obowiązuje nie tylko na terytorium USA. Choć już w samym Dużym USraelu jest ono w świetle konstytucji Dużego USraela nielegalne.
O wiele gorszym precedensem jest to, że prawo to pozwala siłom zbrojnym Dużego Usraela na zatrzymywanie i więzienie ludzi nie będących obywatelami USA na całym świecie. Legalizuje więc ta bandycka ustawa prawo do porywania przez amerykańskich żołdaków obcych obywateli w dowolnym kraju na całej kuli ziemskiej!”
http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/12/18/bandycka-morda-duzego-usraela/

Ale i to nie jest jeszcze końcem zbrodniczych praktych banksterskiej USA. Jest powszechnie wiadome – i cały żydłacki, żydowski załgany zachód wie ale milczy o tym, że CIA wykorzystując drony zabija tysiące ludzi – w większości niewinnych cywili – w tym kobiety i dzieci. Aż wstyd, że nie piszą o tym “patriotyczne” portale a wspomina Zionzeitung GW (zaniżając zresztą ilość ofiar tego barbarzyństwa). Jest to de facto wykonywanie egzekucji – wyroków śmierci – bez sądów, bez udowodnienia jakiejkolwiek winy – a jedynie na podstawie stwierdzenia jakiegoś banksterskiego CIA-kisty, że ten czy tamten człowiek to terrorysta. Choć rzeczywistymi i najgorszymi terrorystami są oni sami – organizują zamachy terrorystyczne zwalając je na Arabów, terroryzują i napadają na kolejne kraje terroryzując przy okazji własne społeczeństwo. A patriotów broniących ich krajów przed żydo-amerykańskimi agresjami i okupacjami nazywają “terrorystami”.

Jeszcze słówko o komentarzu zamieszczonym na blogu CB, w którym luna 13 napisała:
http://bialczynski.wordpress.com/2013/06/14/papiestwo-a-prawa-czlowieka-w-europie-2/#comment-38096
“Kluczem do Wolnej Polski jest prawdziwie niezależna prokuratura i prawdziwie niezawisłe sądy, bez tego nie ma co nawet marzyć o sprawiedliwej Polsce.”

Prokuratura i sądownictwo zawsze są wytworem panującego w danym momencie historii na danym terenie układu/systemu społecznego. Rzym i Grecja wytworzyły ich własne systemy prawne chroniące panujące tam wówczas porządki społeczne. Antyczne Ateny demokratycznie skazały np. na śmierć ostatniego mędrca-filozofa starożytnej Grecji – Sokratesa. Po nim nastąpił czas mędrków i mądralińskich.Tak samo było w czasach dominującego żydochrześcijaństwa w Europie, kiedy to system sądowniczy służył utrzymaniu dominacji żydochrześcijaństwa i uprzywilejowanej pozycji hierarchi kościelnej i arystokracji/szlachty. Kościołowi udało się nawet narzucić sądom świeckim obowiązek ścigania, torturowania i skazywania bluźnierców, kacerzy, bezbożników i heretyków.

Jeszcze krótko o kolejnej dezinformacji “Aferprawa”, czyli o tekście: “Dlaczego Kaczyński musiał zginąć, czyli jak Obama sprzedał Polskę”.
http://www.aferyprawa.eu/Polityka/Dlaczego-Kaczynski-musial-zginac-czyli-jak-Obama-sprzedal-Polske

Obama “sprzedał Polskę” bo otrzymał taki rozkaz od jego przełożonych. Jest on marionetką, żałosną marionetką banksterskiej sitwy. I wykonuje ich polecenia. Taką samą żałosną marionetką, tylko że dużo mniejszego kalibru był Lech Kaczyński/Kalkstein – gorący miłośnik Izraela.TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJATutaj garść jego zasług dla jego pobratymców:

1. uczestnik żydowskiego spisku w Magdalence
2. zalegalizował i z radością powitał żydowską Bnai Brith, zdelegalizowaną w 1938 roku
http://raj.nowyekran.net/comments/14
3. protekstor Grosa (zablokował ekshumaję w Jedwabnym, dzięki czemu szumowina Gros może pluć na Polaków)
4. zwolennk Unii Jewropejskiej (podpisał bilderbergowski TL)
5. zwolennik wojen na Bliskim Wschodzie, np. w Iraku wbrew polskim interesom a służącym interesom Izraela i banksterów
6. obrońca Gruzji (która wojnę z Rosją zaczęła atakim na Cchinwali, burząc je w 90 proc. i zabijając ok. 2000 ludzi)
http://prawica.net/node/13227
7. prekursor obchodzenia Chanuki w pałacu prezydenckim (zażydzanie siedziby Prezydenta Rzeczypospolitej)
9. znany z bezczynności wobec obrzydliwego antypolonizmu jego pobratymców
10. gorliwy i ślepy zwolennik Izraela (zawetował Raport Goldstone’a, przygotowany dla ONZ, który oskarżał Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie)
11. sponsor (za publiczne pieniądze) muzeum Żydów polskich.
12. gorliwie wspierał nagonkę na Białoruś i Łukaszenkę. W tym celu promował m.in. banksterską agentkę Andżelikę Borys (którą miałem wątpliwą przyjemność poznać osobiście, a nawet pociągnąłem ją co nieco za język – i stąd wiem, że była ona agentką banksterskiej sitwy)
15. oficjalnie “walczył” z PO a po cichu chodził na pogaduszki z Tuskiem do fundacji globalisty Sorosa.

Jest oczywiście godne potępienia, że Kaczyński/Kalkstein dozbrajał Gruzję – “niezatapialny lotniskowiec Izraela“. I że operację “Gruzja”, a więc wojnę wywołaną przez Gruzję i pomoc udzieloną izraelskiemu agentowi Sakaszwilemu omówił Kaczyński z szefem Mossadu:

“I na koniec pytanie – jaką rolę w tej grze odegrała Polska, a konkretnie mówiąc jej prezydent? Wiadomo, że od pewnego czasu Lech Kaczyński był częstym gościem z Tbilisi, z jego wypowiedzi wynikało, że coś wie na temat tego, co się wydarzy. Ale o wiele bardziej intrygujące jest inne pytanie – o czym rozmawiał w maju br. podczas swojej wizyty w Izraelu z szefem Mossadu Meirem Daganem (o tym fakcie poinformował tygodnik „Wprost”)? I co oznacza ogłoszone przez prezydenta „strategiczne partnerstwo” z Izraelem?“
http://prawica.net/node/13227

Niemniej to jeszcze zbyt cieńkie poszlaki, aby sugerować, że z zemsty za to wszystko Smoleńsk był to zamach zrobiony przez Putina. Co sugeruje jednoznacznie tytuł: “Dlaczego Kaczyński musiał zginąć, czyli jak Obama sprzedał Polskę.”

W sprawie Smoleńska powiem w tym miejscu jedynie tyle…

Otóż to nie Putin namówił Kalksteina, aby obchody katyńskie przeniósł on z 13 kwietnia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Pami%C4%99ci_Ofiar_Zbrodni_Katy%C5%84skiej
na sobotę, 10 kwietnia, co dało delegacji “polskich” Żydów wymówkę od udziału w locie:

“Na pokładzie pechowego samolotu miał być również Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich oraz wielu działaczy żydowskiej społeczności. Jedynie z powodu Sabbath’u nie wsiedli do tego samolotu. “
http://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/20/naczelny-rabin-polski-michael-schudrich-o-lechu-kaczynskim/

I to nie Putin nakazał łamać pilotom wszelkie procedury, wyłączyć pomiarowe urządzenia sygnalizacyjno-ostrzegawcze i lądować na ślepo kierując się GPS-em. który USA jest w stanie w dowolnym momencie nieco “przeskalować”. Przez co pilot lecący “na ślepo” myśli, że jest wyżej i na “linii pasa startowego”, a tymczasem jego skrzydło zahacza o brzozę.
Tę operację przeprowadzono (CIA i Mossad) po to, aby kolejny raz do poziomu histerii rozbudzić w Polakach nienawiść do Rosji.

Na zakończenie jeszcze raz stanowczo protestuję przeciwko represjonowaniu przez banksterski tzw. “wymiar sprawiedliwości” redaktora Zdzisława Raczkowskiego. Nawet za bzdury które publikuje jego portal jakiekolwiek represje łapskami tzw. “wymiaru sprawiedliwości” są niedopuszczalne. Wolność słowa implikuje także wolność do pisania bredni. Te należy co najwyżej demaskować a nie ludzi wsadzać do psychuszek.

.

opolczyk

ps.
Pozwolę sobie jeszcze na uwagę końcową. Stopień odmóżdżenia mieszkańców żydo-zachodu (nie tylko Polaków) jest niewyobrażalny. Ludzie żyją w medialno-politycznym matriksie podsuwanym im przez oficjalne żydo-media, ale i przez użytecznych idiotów, skończonych durniów – w internecie.
Są tacy, którzy twierdzą, że świadomość u ludzi wzrasta i że niedługo pokonamy banksterów. Jest to oczywista brednia. Banksterzy zrobią tak – bo nie jest prawdą, że nas się boją. Wyprowadzanie tłumów na ulicę to żydowska specjalność. Biograf Rothschildów publicznie przyznał, że większość rewolucji to ich robota:
http://members.tripod.com/alabasters_archive/real_case.html
Także i teraz wyprowadzą tłumy, tylko zainscenizują operację w ten sposób, że stworzą kilka różnych tłumów. Następnie doprowadzą je do stanu wrzenia i napuszczą na siebie. Wściekłe tłumy będą nawzajem się tratować, zwalczać i zabijać, a banksterzy będą zacierać łapska. I poczekają do momentu, aż zmęczeni, głodni i przerażeni ludzie zaczną wołać – niech przyjdzie ktoś, ktokolwiek, i niech zrobi wreszcie w tym kraju porządek. I wtedy przyjdą oni, banksterzy. I zrobią ichni porządek. Bo takimi debilami, którzy wierzą np. w to, że Polską rządzi “czerwona hołota” manipulowanie to dziecinna igraszka.
Jeszcze łatwiej będzie banksterom w USA. Tam napuszczą białych na kolorowych, muzułmanów na krystowierców, demokratów na republikanów i odmóżdżeni i uzbrojeni po zęby Amerykanie wystrzelają sami się nawzajem. Dla prywatnej banksterskiej armii Blackwater, Pentagonu i banksterskiej CIA pozostanie niewiele roboty.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Academi
http://www.larsschall.com/2011/09/29/wall-street-und-cia/

.
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » BZDURNA, SZKODLIWA PROPAGANDA OPAKOWANA W “PATRIOTYZM” I NIEZALEŻNE MYŚLENIE…

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta