NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » WROGOWIE IZRAELA MOGĄ BYĆ MORDOWANI PO CICHU ZA POMOCĄ PROMIENI X

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Wrogowie Izraela mogą być mordowani po cichu za pomocą promieni X

  
MareczekX5
21.06.2013 13:42:52
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1501493
Od: 2012-7-24
Za: http://marucha.wordpress.com/2013/06/21/wrogowie-izraela-moga-byc-mordowani-po-cichu-za-pomoca-promieni-x/

Jak podaje lokalny kanał CBS w Albany, aresztowano dwóch mężczyzn, którzy planowali mordowanie wrogów Iraela za pomocą emitera promieni X. Departament Sprawiedliwości USA, aresztował dwóch mężczyzn: 49-letniego Glendona Scotta Crawforda i 54-letni Erica Feighta za „konspirację polegającą na dostarczaniu materiałów terrorystom”.

Obrazek
Glendon Scott Crawford

Nastąpiło to po 14-miesięcznym tajnym śledztwie, które rozpoczęło się po spotkaniu Crawforda z organizacjami żydowskimi. Szukał on osób, które pomogły by mu zbudować urządzenie do cichego zabijania wrogów Izraela. Jak podaje Departament Sprawiedliwości, Crawford, który był sprzątaczem w General Electric, wraz z Feightem, chcieli zbudować zdalnie sterowane przenośne urządzenie, które mogło by emitować promienie rentgenowskie, zdolne do cichego zabijania wybranych osób. Śledczy dodają, że tego użycie tego typu technologii na ludziach powoduje śmierć, a objawy napromieniowania pojawiają się dopiero po pewnym czasie.

W momencie aresztowania urządzenie jeszcze nie działało i nie było niebezpieczne. Mężczyznom grozi do 15 lat więzienia.

ABC News podaje bardziej szczegółowe informacje (pytanie czy bardziej prawdziwe?) – obaj mężczyźni planowali zamach na Prezydenta Obamę. Emiter promieni X miał być zainstalowany w samochodzie ciężarowym. Crawford rzekomo uważał, że zamach w Bostonie był organizowany przez Obamę.

Śledczy uważają, że chodziło o Obamę, choć Crawford mówił tylko o „politykach” oraz organizacjach muzułmańskich jako o celu użycia tej broni. Podstawą do podejrzenia o zamach na Obamę ma być rzekoma notka w SMS-sie napisanym przez Crawforda 15 kwietnia: „to zrobił Obama”. Oskarżył w niej też Obamę o wpuszczanie na teren USA muzułmanów bez jakiegokolwiek ich sprawdzania. Uważał to za sponsorowaną przez rząd, a ukrywaną przez prasę inwazję na USA.

Informacja o planowanych zbrodniach przez Crawforda została przekazana przez żydów z synagogi w Albany, gdzie Crawford wypytywał o technologię, która była by w stanie „mordować wrogów Izraela podczas snu”.

Crawforda sypnął też Ku-Klux-Klan, którego był on członkiem. Wypytywał on o możliwość zasponsorowania budowy tego typu urządzenia. Crawfordowi podsunięto więc do rozmów agentów FBI jako członków Ku-Klux-Klanu. Pomogli mu w zdobyciu części, doszło nawet do testów gotowego urządzenia.

Zamachowców aresztowano w momencie gdy mieli otrzymać ostatnie części do budowy emitera. Odbyło się to na terenie General Electric, choć przedstawiciele koncernu uważają, że nie doszło do popełnienia żadnego przestępstwa na terenie ich posesji.

Fox News z kolei podaje szczegóły spotkania Crawforda z żydami 15 miesięcy temu w synagodze w Albany. Rozmawiał z nim rabin Cutler, który określił go jako „miłego i elokwentnego” na początku rozmowy. Konwersacja przybrała nieoczekiwany obrót, jak z „noweli science-fiction”. Crawford chciał rzekomo bronić Izraela i jego lud przed wrogami. To spowodowało, że rabin zareagował ostro i Crawforda wyprowadzono z synagogi. Tam czekała już policja. Nie wiadomo jednak co powiedziano policji, bowiem wcześniej poradzono Crawfordowi w tej sprawie udanie się do Federacji Żydów, którą ostrzeżono przed Crawfordem. Federacja Żydów zawiadomiła FBI zaraz po telefonie od Crawforda.

Na podstawie:

FBI arrests 2 local men for radiation terror plot
FBI Foils Plot To Build Strange X-Ray Weapon, Possibly Targeting President Obama
Terror suspect no stranger to local congregation

Komentarz Monitor-polski.

Cała ta afera wygląda na kolejną operację fałszywej flagi. Czyżby Crawford był tak naiwny, że żydzi z synagogi zainteresują się budową urządzenia do cichego zabijania ludzi, nie wiedząc nawet kim on jest? A na pewno jako zwykły sprzątacz w GE nie był praktykującym żydem, żydzi w USA nie „piastują” bowiem takich pozycji, chyba, że są szpiegami Mossadu…

Problem leży w tym, że takie urządzenie można prawdopodobnie łatwo zbudować i sitwa rządząca USA jest tym przerażona.

Z doniesień mediów alternatywnych, w tym z Infowars Alexa Jonesa wiadomo, że tylko jedna firma z Massachussets, American Science & Engineering, sprzedała rządowi amerykańskiemu i innym ponad 500 skanerów używających promieni X, które mogą być zainstalowane w samochodach ciężarowych. Skanery pozwalają na wgląd wewnątrz budynków, ściany nie są dla nich żadną przeszkodą. Oficjalnie podaje się, że mają służyć do wykrywania bomb, jednak nie mówi się, jak szkodliwe jest tak mocne promieniowanie rentgenowskie. Bardzo podejrzane jest, ze największym odbiorcą skanerów jest Departament Obrony USA, tak więc mogą być one używane do eliminacji niewygodnych osób np. w Afganistanie czy Iraku.

Skanery używające promieni X zainstalowane są też na lotniskach, co spowodowało falę masowych protestów – podróżni mają obecnie opcję osobistych rewizji zamiast szkodliwych prześwietleń. Nie trzeba wielkiej wyobraźni, by stwierdzić, że użycie skanerów z promieniami rentgenowskimi jest bardzo szkodliwe, szczególnie dla często podróżujących. Można też podejrzewać, że da się tak ustawić skanery, by zabijały. Być może po to zostały stworzone, by na lotniskach dochodziło do eliminacji opozycji.

Zobacz też:

Full-Body Scan Technology Deployed In Street-Roving Vans
Feds Radiating Americans At Internal Checkpoints

http://www.monitor-polski.pl

Gajowemu przypomniała się historia z jego wczesnego dzieciństwa. Miał może 4, może 5 lat. Podczas pobytu na wsi uzbierał sobie pewną liczbę małych deseczek, śrub, gwoździ, drutu, metalowych kółeczek itp. celem budowy rakiety kosmicznej. Miała być napędzana ciepłym powietrzem. Na szczęście, w momencie porzucenia projektu na rzecz hulajnogi, “urządzenie (rakieta) jeszcze nie działało i nie było niebezpieczne”.
Z powyższej opowiastki w ogóle nic nie wynika.
Admin.


_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » WROGOWIE IZRAELA MOGĄ BYĆ MORDOWANI PO CICHU ZA POMOCĄ PROMIENI X

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta