GRYNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » KOŚCIÓL KATOLICKI » ZOSTAŁ POBITY W LOKALU DLA GEJÓW, UPRAWIAŁ SEKS W WINDZIE Z MĘŻCZYZNĄ. TERAZ ZOSTAŁ… PEŁNOMOCNIKIEM

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Został pobity w lokalu dla gejów, uprawiał seks w windzie z mężczyzną. Teraz został… pełnomocnikiem

  
MareczekX5
27.07.2013 09:45:05
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7595 #1551856
Od: 2012-7-24
Został pobity w lokalu dla gejów, uprawiał seks w windzie z mężczyzną. Teraz został… pełnomocnikiem papieża.

Za: http://marucha.wordpress.com/2013/07/26/zostal-pobity-w-lokalu-dla-gejow-uprawial-seks-w-windzie-z-mezczyzna-teraz-zostal-pelnomocnikiem-papieza/

Franciszek reformuje Kościół – co do tego nie ma wątpliwości. Wygląda jednak, że na jego reformach pojawiła się rysa [Pojawiła się? Dopiero teraz? Ten papież jest cały porysowany! - admin]. I to spora.

Obrazek
Ks, Battista RiccaTygodnik “l’Espresso” ujawnił skandaliczną przeszłość księdza, którego papież mianował na swojego pełnomocnika w banku watykańskim. Duchowny miał w przeszłości pracować w Urugwaju ze swoim kochankiem. To jednak nie wszystko. Wtedy też pobito go w klubie dla gejów oraz nakryto w windzie podczas seksu z mężczyzną.

Papież nie kryje rozgoryczenia seksskandalem swojego pełnomocnika, którego dopuścił się lata temu w Urugwaju.

Papież niestety nie wiedział o homoseksualnej przeszłości swojego zaufanego współpracownika, którą ujawnił właśnie tygodnik “l’Espresso. Ks. Battista Ricca został niedawno mianowany papieskim pełnomocnikiem w Banku Watykańskim. Każda nominacja wiąże się co prawda z przejrzeniem dokumentów potencjalnego kandydata, ale papież nie znalazł w nich nic niepokojącego. Nie trzeba było długo czekać, aby skandaliczna prawda wyszła na jaw.

57-letni dzisiaj duchowny podczas swojej kariery został wyrzucony z nuncjatury za seksskandale, których dopuścił się w trakcie pracy w Urugwaju. A te są nie byle jakie.

Tygodnik “l’Espresso” dotarł do historii, które wystarczyłby do wywołania co najmniej kilku skandali. Podczas pobytu w Urugwaju, na który udał się z kochankiem (kapitanem szwajcarskiego wojska) ks. Battista Ricca został pobity w lokalu dla gejów. Z klubu wyciągało go… dwóch księży. To nie wszystko. Duchowny został także nakryty na seksie z młodym mężczyzną w windzie zatrzymanej między piętrami.

Za seksskandale, które ówcześnie wyszły na jaw księdza usunięto z Urugwaju i przeniesiono m.in. do Trynidadu i Tobago. Co ciekawe, decyzję taką podjął obecny na miejscu polski arcybiskup Janusz Bolonek, który był wtedy nuncjuszem apostolskim. Sam zainteresowany z czasem jednak wrócił do Rzymu, gdzie niedawno zdobył zaufanie papieża. Z relacji “l’Espresso” wynika jednak, że Franciszek nie kryje rozczarowania i zapewnia wyciągnięcie konsekwencji wobec swojego pełnomocnika.

http://natemat.pl

W ogóle nie rozumiemy, co to za “skandal”? Przecież homoseksualizm nie jest żadnym zboczeniem, a nawet jest jakby lepszy niż heteroseksualizm, o czym świadczą systemy prawne demokratycznych państw.
Admin
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
Electra13.12.2018 20:40:40
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » KOŚCIÓL KATOLICKI » ZOSTAŁ POBITY W LOKALU DLA GEJÓW, UPRAWIAŁ SEKS W WINDZIE Z MĘŻCZYZNĄ. TERAZ ZOSTAŁ… PEŁNOMOCNIKIEM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

<

Gada teraz:
Dodatki na bloga