NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » NASZA PRASŁOWIAŃSKA ZIEMIA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Nasza prasłowiańska Ziemia

  
MareczekX5
19.04.2013 13:35:21
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1333487
Od: 2012-7-24
Za: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/04/19/nasz-praslowianska-ziemia/

Obrazek

.
Wielokrotnie pisałem o tym, że nasi przodkowie żyli na naszych ziemiach już wiele tysięcy lat temu. Skąd o tym wiem? Po prostu – wiem.
Niemniej wroga słowiańskiemu Duchowi propaganda twierdziła, że Słowianie przybyli na te ziemie ledwo jakieś 15 wieków temu odbierając je “prawowitym właścicielom” – Germanom. Nie dziwiło mnie wcale, że niemieccy Słowianożercy głoszą takie androny – po to, aby wysuwać roszczenie odnośnie “niemieckości” ziem nad Wisłą i Odrą. Najgorsze było to, że te bzdury powtarzało wielu polskich (?) archeologów.
Tak naprawdę archeologia to pseudonauka bazująca na ideologicznych założeniach – archeologowie wykopują jakieś skorupy, groby – i na podstawie im tylko wiadomych pobudek przypisują znaleziska np. ludom germańskim. A dlaczego germańskim? Ano dlatego! Tak ma być. I już. Basta! Koniec dyskusji! My wiemy lepiej bo jesteśmy naókofcami. A kto w naszą archeologiczną prawdę objawioną nie wierzy, tego okrzyczymy ignorantem.

I tak ignoranci dopasowujący odkrycia do narzuconej ideologii uznają to za “naukowość”.

Przypomnę w tym miejscu, że miałem w ub. roku do czynienia z muzeum archeologicznym w Poznaniu – które współorganiuzje haniebne “odpusty cysterskie” w Lądzie nad Wartą. Na mój list otwarty krytykujący te haniebne inscenizacje otrzymałem odpowiedź zastępcy dyrektora owego muzeum.

Pisał on do mnie m.in. tak:

“Powinien Pan też wiedzieć, że festiwale w Lądzie są imprezami edukacyjnymi, nastawionymi na przybliżanie wiedzy o średniowieczu oraz historii Lądu w czasach funkcjonowania grodu słowiańskiego i klasztoru cysterskiego. Organizacja takich imprez jest zgodna z działalnością statutową Muzeum Archeologicznego w Poznaniu (http://www.muzarp.poznan.pl/muzeum_new/muz_pol/muzeum/statut.html ), wynikającą z Ustawy o muzeach z dnia 21 listopada 1996 roku (z późniejszymi nowelizacjami) oraz Ustawy o działalności kulturalnej z dnia 25 października 1991 roku (z późniejszymi nowelizacjami). Ich poziom merytoryczny gwarantuje udział pracowników naszego Muzeum w przygotowywaniu poszczególnych edycji tego festiwalu, jak też obecność i konsultacja naukowa najwybitniejszych znawców średniowiecza w Polsce.”

Zwłaszcza końcówkę tego listu należy kilkakrotnie uważnie przeczytać!

“Ich poziom merytoryczny gwarantuje udział pracowników naszego Muzeum w przygotowywaniu poszczególnych edycji tego festiwalu, jak też obecność i konsultacja naukowa najwybitniejszych znawców średniowiecza w Polsce.”

Jak wygląda w rzeczywistości zdaniem zastępcy dyrektora muzeum Archeologicznego w Poznaniu “merytoryczny poziom gwarantowany konsultacjami naukowymi najwybitniejszych znawców średniowiecza w Polsce” ?

Ano – tak:

Naszych przodków przedstawia się tam jako dzicz/bestie.

.TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


.

Tutaj widać jak Słowianie “napadają” i porywają kobiety (na swojej ziemi swoje kobiety mają porywać?).

.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


.

A tutaj mamy “reakcję pogańską” i armaty (znane dopiero 4 wieki później).

.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


.

Natomiast tutaj mamy okładanie posągów słowiańskich bogów zakrzywionymi mieczami/szablami, jakie do Polski dotarły też kilka wieków później. W tamtym czasie miecze na ziemiach polskich były proste.

.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


.

Podczas owego haniebnego odpustu cysterskiego nazywanego festiwalem m.in. “kultury słowiańskiej” spalono też posąg Świętowita.

.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


.

Powiadomienie przeze mnie prokuratury o popełnieniu przestępstwa okazało się zabawą w głuchy telefon.

Tyle więc warte są inscenizacje historyczne urządzane przez muzeum archeologii w Poznaniu realizujące wytyczne w tym wypadku cystersów. Choć muzeum mówiło o konsultacji naukowej najwybitniejszych znawców średniowiecza w Polsce.


Obecnie część archeologów zaszokowała wieść o wyniku wieloletnich badań genetyków podważających ideologiczne bzdury archeologów.

“Wbrew opinii części archeologów, Słowianie nie przybyli do Europy dopiero we wczesnym średniowieczu. Tak przynajmniej wynika z badań genetycznych zespołu badawczego prof. Tomasza Grzybowskiego z Collegium Medicum Uniwersytetu M. Kopernika w Bydgoszczy.
– Raczej skłanialibyśmy się ku autochtonizmowi Słowian, ale zastrzegając mocno, że cechy genetyczne wcale nie muszą być tożsame z charakterystyką kulturową właściwą dla tych populacji – mówi prof. Grzybowski w “Naukowym zawrocie głowy”.
Badania trwały prawie 10 lat. Naukowcy przebadali materiał genetyczny pobrany od 2,5 tys. osób z różnych populacji narodów słowiańskich.
Okazało się, że przodkowie niektórych z nich żyli w Europie już w epoce brązu – czyli 4 tysiące lat temu, a może nawet już w Neolicie, siedem tysięcy lat temu.”

.

Polecam w tym miejscu wysłuchanie audycji radiowej z wypowiedzią profesora Grzybowskiego.

.

http://www.polskieradio.pl/Player

.

Mnie osobiście najbardziej ucieszyło w audycji to, że badania genetyczne dotyczyły nie tylko – jak w innych badaniach – męskiego chromosomu Y, ale i żeńskich mitochondrii. Badania dotyczyły bowiem Y-DNA (męskiego) oraz Mta-DNA (żeńskiego). Tak więc możemy z całą pewnością stwierdzić, że nasi ojcowie i nasze matki żyją na naszej Ziemi od wielu tysięcy lat.

Tak więc wara od niej zarówno germanofilskim wyznawcom ideologii allochtonizmu. A także wara od niej wyznawcom jahwizmu/żydzizmu/katolicyzmu/chrześcijaństwa. I globalistom – tego samego nadjordańskiego rodowodu!

.

opolczyk

.

precz z jahwizmem
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » NASZA PRASŁOWIAŃSKA ZIEMIA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta