NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » W OBRONIE POGAŃSTWA, SŁOWIAŃSZCZYZNY I WATRY…

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

W obronie pogaństwa, Słowiańszczyzny i Watry…

  
MareczekX5
07.05.2013 12:11:36
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1430813
Od: 2012-7-24
Za: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/05/06/w-obronie-poganstwa-slowianszczyzny-i-watry/

Obrazek

.
Nie jest mi dane odpocząć. Słowiańszczyzna wzywa…

Na początek wklejam film – obrzydliwą manipulację polsatu.
.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


.

Szkoda mi sympatycznych młodych ludzi z Watry. Chcieli oddać przysługę naszej wspólnej sprawie, ale zostali w chamski i perfidny sposób oszukani przez telawiwzornię. Zastanawia mnie tylko to, że oni niczego nie podejrzewali. Czyżby spadli z księżyca? Czy nie widzą, co się w Polsce dzieje? A zwłaszcza – kto rządzi mediami i czemu media służą? Jest taki dowcip – niestety prawdziwy:

Oficjalnie w Polsce mieszka trochę ponad tysiąc Żydów. Z czego w samej tylko telewizji pracuje ich trzy tysiące.

I stąd nazywanie telewizji telawiwzornią jest jak najbardziej uzasadnione. Telawiwzornia to najważniejsze narzędzie okupantów do prania mózgów i odmóżdżania oglądaczy. Drugim oprócz prania mózgów najważniejszym celem i zadaniem telawiwzorni jest kreowanie “rzeczywistości”. Telawiwzornia tworzy taką rzeczywistość jaką nasz okupant chce abyśm w nią wierzyli. Nawet najbardziej prawdziwe fakty zawsze będą przedstawiane w fałszywym świetle. Dlatego jakakolwiek współpraca z telawiwzornią powinna być po prostu bojkotowana.

Pozwolę sobie na garść uwag odnośnie tego haniebnego “reportażyku”.

Jedyną irytującą mnie sprawą u rodzimowierców z Watry było nazywanie przez nich naszej Przyrodzonej Wiary Przyrody “religią”. Religia jest to wynaturzona wiara, którą zinstytucjonalizowano i którą wykorzystuje się do celów politycznych (tak jest we wszystkich religiach abrahamowych). Wiara naszych przodków była naturalną wiarą – wiedzą o Prawii, Nawii i Jawii. A nie zinstytucjonalizowaną i wykorzystywaną do polityki i do sprawowania władzy nad tłumem religią.

Drugą irytującą dla mnie sprawą były napisy na paskach na dole ekranu informujące o żydłackim święcie żydówki Miriam, nazywanej “królową Polski” w trakcie tej załganej i tendencyjnej relacji o Watrze. Jeśli jest reportaż o pogaństwie, to o pogaństwie. A nie żydłacka propaganda robiona przy tej okazji.

Wypowiedzi “ekspertóf”…

Jak naćpany bredzi dr Wiench, że “neopoganie” chcą zrekonstruować stare obrzędy. Rodzimowiercy już dawno je “zrekonstruowali”. Choć nie zrobili tego tylko dla samej “rekonstrukcji” a jako wyraz powrotu do własnej wiary, kultury i tożsamości.

Prawdziwą szują medialną okazał się prof. Mikołejko z PAN (pełnej polskiego żydłactwa i pełniących obowiązki Polaków koczowników). Ta szuja marginalizuje rodzimowierców, a ponadto łże, że ruchy te trwają od 200 lat. Otóż 200 lat temu Zorian Dołęga-Chodakowski odkrył na wsi polskiej nadal żywą słowiańską wiarę.:

Trzeba pójść i zniżyć się pod strzechę wieśniaka w różnych odległych stronach, trzeba śpieszyć na jego uczty, zabawy i różne przygody. Tam, w dymie wznoszącym się nad głowami, snują się jeszcze stare obrzędy, nucą się dawne śpiewy i wśród pląsów prostoty odzywają się imiona Bogów zapomnianych.

Nawet narrator przyznał, że Mickiewicz, żydłak mieszający pogaństwo z kultem żydówki Miriam i mesjanizmem znał z autopsji pogańskie tradycje, które powszechnie na wsi znane i żywe były jeszcze w XIX wieku.

My jesteśmy ich kontynuatorami utrzymującymi ciągłość pogaństwa od tysiącleci. A nie od 200 lat. I ciągłość – a nie “rekonstrukcję”.

Ten żydłak profesor PAN, oszust i propagandysta, gardzący naszymi korzeniami łże, że obrzędy pogańskie zostały w Polsce wytępione bardzo szybko – co jest oszustwem i żydłackim kłamstwem propagandowym. Odsyłam go do synodu biskupów z XV wieku potępiającego pogańskie obrzędy w Polsce czy do lustracji biskupiej z końca XVIII wieku, także potępiającej to, że wszyscy miszkańcy Kałdusu nadal czczą pogańskich bogów, a żydłacka kruchta świeci pustkami. Dobrze choć, że żydłak ten przyznał, iż żydo-katolicy niszczyli Słowiańszczyznę brutanie i bezwzględnie, łącznie z mordowaniem żerców czy nawet wytwórców obrzędowych bębnów. A żydłacka propaganda łże, że w Polsce podczas “nawracania” żydłacy byli łagodni jak baranki, a nasi przodkowie gremialnie z radością przyjęli nadjordańską dżumę.

Przy okazji ten krótki reportaż sam zdemaskował kłamstwa żydłackiego profesora PAN. Otóż wg narratora Mickiewicz w XIX wieku jeszcze był świadkiem pogańskich obrzędów, o których pisał w Dziadach, a według załganego profesora obrzędy te zostały wytępione doszczętnie już na początku tzw, “chrystianizacji” przez żydłactwo.

Narrator bredzi stawiając pytanie – co skłania ludzi w XXI wieku do powrotu do “tak odległych korzeni”? Jak to co ? Szukanie własnej tożsamości! Mającej tysiąclecia tradycji. Prastarej, pięknej, naszej, słowiańskiej. A nie żydłackiej, przywleczonej do Polski tysiąc lat temu. Przez którą “staliśmy się na koniec sobie samym cudzymi” – cytat Zoriana Dołęgi-Chodakowskiego.

Najbardziej obrzydliwą manipulacją było wtrącenie Hitlera i III Rzeszy do tego krótkiego reportażu. Jest to celowe opluskwianie i dezawuowanie rodzimowierstwa jako czegoś podejrzanego i potencjalnie groźnego. Choć na szczęście żydłacka telawiwzornia zreflektowała się i narrator zakończył wątek hitlerowski stwierdzeniem, że w Polsce takie ruchy są na szczęście słabe. Ale jeśli tak, to po jaką cholerę wątek hitleryzmu w ogóle wstawiono do relacji o Watrze?

No i właśnie – po co telawiwzornia takie haniebne manipulacje robi? Bo jest oczywiste, że zrobiono to celowo i z premedytacją. Chodzi o to, aby w łepetynach oglądaczy rodzimowierstwo było kojarzone z nazizmem, faszyzmem, rasizmem. Przy okazji dokopała żydłacka telawiwzornia Percivalowi – który jako jeden z nielicznych zespołów zdecydowanie odmawia kolaboracji z żydłackimi zespołami nie występując razem z żydłakami na wspólych występach i festiwalach.

I jeszcze słówko odnośnie domniemanego kultu siły i wojowniczości u rodzimowierców i Słowian…

Dlaczego żydłactwo może kultywować np. “odsiecz wiedeńską” (“wiekopomną wiktorię wiedeńską”) czy konfederację barską będącą największym i najbardziej szkodliwym antypolskim tumultem żydo-katolickim u schyłku I Rz’plitej? A nam nie można kultywować słowiańskich bohaterów broniących przed nadjordańską dżumą Radogoszczy, obrońców Arkony, Niklota broniącego jego państwa przed żydłacką krucjatą, czy Wieletów, którzy pod Przecławą rozbili w pył żydłackie wojsko saskie. Czy wreszcie naszego Masława czy Bolesława Zapomnianego walczących o naszą pogańską wiarę, tożsamość i kulturę.

Kolejną manipulacją i kłamstwem jest wypowiedź narratora “Czy ruchy neopogańskie są zagrożeniem dla chrześcijaństwa? To bardzo wątpliwe. Przyjęcie religii prasłowian wymaga poważnych studiów i wysiłku intelektualnego. To sprawia że jej wyznawcy bądą zawsze nieliczni.Jest to jednak ciekawy przykład poszukiwań duchowych. Pokazuje, że współczesny świat, współczesne religie (żydowskie – moj przypis) i nauka (kontrolowana przez globalną sitwę – mój przypis) nie dają wszystkich odpowiedzi (albo dają, ale fałszywe – mój przypisj).

Otóż, gdyby rodzimowierstwo nie było postrzegane jako zagrożenie dla żydłackiego zabobonu znad Jordanu, to telawiwzornia nie zmontowałaby tak obrzydliwego paszkwilu o Watrze. Jak widać, żydłactwo robi w gacie ze strachu i dlatego tak szczuje na rodzimowierstwo.
A przy okazji narrator wypaplał jedną istotną informację – otóż aby być rodzimowiercą konieczny jest wysiłek intelektualny. Z czego jasno wynika, że aby być żydo-chrześcijaninem taki wysiłek potrzebny już nie jest. Wzorowy wyznawca jahwizmu może być tępym, ograniczonym, bezmyślnym i intelektualnie leniwym wyznawcą żydowskich bredni objawionych.

Nie jest też do końca prawdą, że rodzimowierstwo wymaga poważnych studiów. Zawodowo tematyką słowiańską zajmuje się pewna liczba naókofcóf. Mają oni na ten temat rozległą wiedzą – a rodzimowiercami nie zostali. Z drugiej strony są wśród rodzimowierców ludzie prości, mający dużo mniej książkowej wiedzy o pogaństwie, ale będący Duchem poganami, rodzimowiercami, Słowianami. Bo aby być rodzimowiercą, poganinem tak naprawdę potrzeba niewiele. Należy odrzucić obce ideologie i zabobony, należy szanować naszą słowiańską wiarę, tradycją i tożsamość znając je choćby tylko w zarysie. Należy ponadto w Naturze dostrzegać boskość a w Ziemi naszą Matkę, Boginię Mokosz. Oraz wiedzieć, że przed Mieszkiem nasi przodkowie nie byli dziczą żyjącą w puszczy. I już jest się poganinem, Słowianinem.

Niechcąco też żydłacki narrator powiedział, że Słowiańszczyzna, powrót do pogaństwa to ciekawy przykład poszukiwań duchowych.

I tak jest w rzeczywistości – pogaństwo to duchowość, a poszukiwanie własnych duchowych korzeni duchowość rozwija i stymuluje. Także związany z tym wysiłek intelektualny jest dla ducha jak żagiel dla jachtu. Natomiast jahwizm zabija duchowość. Zakazuje poszukiwań i wysiłku intelektualnego. Wystarczy wykuć na blachę dekalog, katechizm, a w razie wątpliwości pytać o wszystko klechy-spowiednika. I jęczeć klęcząc na kolanach – Panie, nie jestem godzien…
.
opolczyk
.

ps.

Jeszcze odnośnie III Rzeszy, Hiltlera i szowinizmu. W czasie II wojny św. na Bałkanach szaleli ustasze. Była to skrajnie nacjonalistyczna i fanatycznie katolicka, prowatykańska i prohitlerowska organizacja chorwackich bandytów-morderców. Wprowadziła przepisy rasowe. Na jej konto idzie co najmniej 600 tysięcy wymordowanych ludzi – głównie prawosławnych Serbów. O takim zagrożeniu ze strony katolików szowinistów rasistów telawiwzornia naturalnie w kontekście Hiltlera nie wspomniała. Czepiała się jedynie pogan. A i o tym, że podczas wojny na froncie żołnierzom Wehrmachtu towarzyszyli kapelani katoliccy też telawiwzornia nie wspmniała. Po co burzyć komfort psychiczny żydo-katolikom?

Natomiast pogańskich żerców nie było w armii Hitlera.

.
Obrazek
.
Obrazek
.
Obrazek
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » W OBRONIE POGAŃSTWA, SŁOWIAŃSZCZYZNY I WATRY…

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta