NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ANTYSŁOWIAŃSKI PLUGAWY BEŁKOT ODMÓŻDŻONEGO KATOLIKA…

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Antysłowiański plugawy bełkot odmóżdżonego katolika…

  
MareczekX5
13.06.2013 11:51:56
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1488832
Od: 2012-7-24
Za: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/06/12/antyslowianski-plugawy-belkot-odmozdzonego-katolika/

Obrazek
.

Mam na myśli plugawy bełkot Pawła Babija, który w niewyobrażalny sposób plugawi pamięć o Słowiańszczyźnie Połabskiej. Która dwa wieki dłużej niż państwo Piastów broniła naszej wiary i tożsamości przed nadjordańską dżumą i buldożerem jahwizmu. Ta kanalia dotknęła mnie osobiście do żywego z tego również powodu, że moi przodkowie po mieczu pochodzą właśnie z Połabia.

Kanalia Babij spłodziła kolejny odmóżdżający bełkotliwy tekst pt: “Sposoby zabijania chrześcijan przez pogańskich Słowian Zachodnich w świetle wydarzeń 1066 roku.”


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Zanim przystąpię do rozdeptania tego parszywego żydłackiego karalucha winy jestem czytelnikom ważne ogólne wyjaśnienie – chodzi o to, że kanalia Babij powołuje się w jego bełkocie na dokumenty żydłackich kronikarzy i propagandystów. Otóż jest rzeczą niezwykle ważną, aby wiedzieć, że fałszowanie dokumentów i bezecne kłamstwa propagandowe były obok mordowania opornych podstawowym narzędziem “głoszenia jewangelii” przez zaślepione fanatyzmem żydłactwo.

Najbardziej znanym i oczywistym fałszerstwem żydo-katolickiego Watykanu jest tzw. “Donacja Konstantyna” w której hersztowie Watykanu obdarzają siebie rozlicznymi nadaniami majątkowymi oraz władzą polityczną:

- biskup Rzymu, jako następca świętego Piotra, uznany zostaje za ważniejszego od biskupów Antiochii, Aleksandrii, Konstantynopola, Jerozolimy oraz wszystkich pozostałych biskupów świata,
- wzniesiona przez Konstantyna Bazylika św. Jana na Lateranie zostaje uznana najważniejszą świątynią chrześcijańską,
- kościoły św. Piotra i św. Pawła otrzymują liczne bogactwa,
- najważniejsi duchowni Rzymu otrzymują te same przywileje i insygnia, co rzymscy senatorowie,
- papież otrzymuje te same insygnia i odbiera te same honory, co cesarz, wśród nich prawo do noszenia korony cesarskiej, purpurowego płaszcza i tuniki; Sylwester miał jednak odmówić noszenia korony, w związku z czym cesarz przyznał mu prawo do noszenia wysokiej białej czapki,
- papież i jego następcy otrzymują Pałac Laterański, Rzym z jego prowincjami, dystryktami i miastami Italii oraz wszystkie regiony Zachodu.

Niezwykle zuchwałym fałszerstwem było wstawienie na przełomie III i IV wieku przez nieznanego żydo-chrześcijańskiego kopistę wstawki o obrzezanym cieśli jako o “Chrystusie” w piśmie Flawiusza:

„W tym czasie stał się przyczyną nowych zaburzeń niejaki Jezus, człowiek mądry, jeżeli w ogóle można go nazwać człowiekiem. Czynił bowiem rzeczy niezwykłe i był nauczycielem ludzi, którzy z radością przyjmują prawdę. Zjednał sobie wielu Żydów, jak też i Greków. On to był Chrystusem. A gdy wskutek doniesienia najznakomitszych u nas mężów Piłat skazał go na śmierć krzyżową, jego dawni uczniowie nie przestali go miłować, bo trzeciego dnia ukazał się im znów jako żywy, co o nim, jak i wiele innych zdumiewających rzeczy przepowiedzieli boscy prorocy. I odtąd, aż po dzień dzisiejszy, istnieje społeczność chrześcijan, którzy od niego otrzymali tę nazwę”.TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJACo dziwne, dopiero żyjący w latach ok 260 – 340 żydłacki pisarz, teolog i “historyk” Euzebiusz z Cezarei w pismach Flawiusza ten fragment o obrzezanym cieśli znalazł i na niego się powoływał. Natomiast znający pisma Flawiusza wcześniejsi żydłaccy pisarze, jak Teofil z Antiochii, Justyn, Mincjusz Feliks, Klemens z Aleksandrii, Tertulian i Orygenes, choć pisma Flawiusza znali i czytali, owego fragmentu o obrzezanym cieśli nie znaleźli w nich. Orygenes nawet zarzucał Flawiuszowi, że nie uznał on mesjanizmu obrzezanego cieśli. A potem ktoś zrobił hokus-pokus i nagle w pismach Flawiusza znalazła się wstawka o obrzezanym cieśli – “chrystusie”. Nie podlega więc wątpliwości, że jakiś kopista, lub sam Euzebiusz, wstawkę o chrzystusie-obrzezanym cieśli w pismach Flawiusza dopisał, oryginał zniszczył i dla potomnych pozostała sfabrykowana w ten sposób fałszywka.

Kolejnym ważnym wyjaśnieniem wstępnym jest przypomnienie “zwyczajów” panujących w samym Watykanie w tamtym okresie. Przytoczę (kolejny już raz) niezwykle istotną wypowiedź o tym. Istotną z tego względu, że pochodzi z ust nie wroga żydłackiej dżumy, a z ust żydłackiego biskupa Arnulfa z roku 991:

“O Rzymie, pożałowania godny, który naszym przodkom ukazałeś jaśniejących chwałą ojców, nasze zaś czasy napełniłeś strasznymi ciemnościamihańbiącymi nas po wieki!… Czegóż bowiem nie widzieliśmy w tych czasach? Widzieliśmy, jak Jan z przydomkiem Oktawian, żył w bagnie rozpusty;on też uknuł spisek przeciwko temu Ottonowi, którego przedtem koronował na cesarza. Gdy Jan został wypędzony, wybrano papieżem Leona Neofitę. Lecz kiedy cesarz Otto opuścił Rzym, Oktawian wrócił do miasta, zmusił do ucieczki Leona, Janowi Diakonowi ociął nos, palce prawej ręki i język i dokonawszy w mieście rzezi wielu wybitnych ludzi wkrótce zmarł. Na jego miejsce wybrali Rzymianie Bebedykta Diakona z przydomkiem Gramatyk. Na niego też wkrótce uderzył Leon Neofita ze swoim cesarzem, obległ, pojmał, złożył z urzędu i skazał na dożywotnie wygnanie do Niemiec. Po cesarzu Ottonie I nastąpił Otto II, przewyższający wszystkich władców naszych czasów siłą oręża, rozumem i wiedzą. W Rzymie na stolicy papieskiej zasiadł zaś straszliwy potwór, Bonifacy, najbardziej nikczemny ze wszystkich ludzi, splamionyrównież krwią poprzedniego papieża. Lecz i ten, jakkolwiek wygnany i potępiony na wielkim synodzie, wrócił po śmierci świątobliwego Ottona do Rzymu. Piotra, znakomitego męża apostolskiego, który był przedtem biskupem padwii, przysięgą zapewniwszy mu bezpieczeństwo, usunął z zamku rzymskiego, złożył z urządu i pohańbionego ohydą więzienia zabił. Czy istnieje nakaz, aby takim potworom ludzkim, pełnym hańby, pozbawionym wiedzy o rzeczach boskich i ludzkich, podlegał nieprzeliczony zastęp kapłanów Boga znanych na świecie z nauki i życie pełnego zasług?”

Jeśli zdamy sobie sprawę z tego, że żydłacki biskup i tak upiększał rzeczywisty obraz nadjordańskiej dżumy, której sam był hierarchą i niewolnikiem, to możemy sobie wyobrazić, jak ona wyglądała, skoro sami papieże byli mordercami, katami i oprawcami konkurencyjnych papieży.

Po tych wyjaśnieniach wstępnych można przystąpić do rozdeptania żydłackiego karalucha…
Naturalnie nie będę cytował i demaskował wszystkich bzdur, kłamstw i pomówień kanalii Babija. Wystarczy, że wskażę i zdemaskuję ich kilka. Cała reszta jest takim samym żydłackim bełkotem.

Już w pierwszym zdaniu mamy przykład załgania tej kanalii:

“Za najbardziej jaskrawy przykład nienawiści barbarzyńców do chrześcijaństwa uchodzićmoże w naszych oczach Słowiańszczyzna Połabska.”

Otóż barbarzyńcami było żydłactwo pchające się na chama tam, gdzie go nie chciano. O zbrodniach samych papieży, o mordowaniu konkurencyjnych papieży, o ich okaleczaniu i morzeniu głodem wspominał biskup Arnulf i jego świadectwo jest niepodważalne. Przy czym barbarzyńskość i zbrodniczość nadjordańskiej dżumy utrzymywała się przez wiele wieków. Doskonale świadczy o tym cennik za usługi kata inkwizycji z roku 1757 roku:


“…rozrywanie na ćwierci czterema końmi, ćwiartowanie, rozwieszenie onych ćwierci w czterech rogach rynku [katolicki szacunek dla ludzkich zwłok - przyp. opolczyk], ścięcie i spalenie na stosie, uduszenie i spalenie na stosie, spalenie żywcem, łamanie kołem żywcem, ścięcie i rozpięcie ciała na kole, odrąbanie ręki lub kilku palców i ścięcie, dodatkowe przy tym piętnowanie rozpalonym żelazem, ścięcie i zatknięcie głowy na palu, szarpanie przestępcy rozpalonymi do czerwoności szczypcami, całkowite lub częściowe odcięcie języka oraz następujące potem przypalanie warg rozpalonym do czerwoności żelazem, przybicie gwoździami do szubienicy odciętego języka lub odrąbanej ręki.TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJABarbarzyńska zbrodniczość katolików odezwała się też w ludobójstwie dokonanymm podczas II wojny światowej przez ultrakatolickich szowinistów chorwackich, którzy z niewyobrażalnym okrucieństwem mordowali swe ofiary.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Okazali się oni godnymi kontynuatorami wielowiekowej ludobójczej tradycji zbrodniczej nadjordańskiej dżumy i katolickiego barbarzyństwa.

Opisując wydarzenia sprzed ok. 1000 lat na ziemiach słowiańskich należy pamętać i o tym, że:

- To żydłactwo pchało się na pogańskie tereny, niszcząc święte miejsca pogan – a nie odwrotnie.
- To żydłactwo z wolnych ludzi robiło chłopstwo pozbawione praw – a nie odwrotnie.
- To żydłactwo rabowało pogańskie ziemie i niszyło słowiańską wiarę i kulturę odmóżdżającym kultem obrzezanego Galilejczyka i ludobójczego żydowskiego bożka – a nie odwrotnie.
- To żydłactwo organizowało zbrodnicze agresje – krucjaty – przeciwko Słowianom, chcąc ich podbić, zniewolić skatoliczyś i przerobić w niewolników Watykanu – a nie odwrotnie.
- Słowianie jedynie bronili się przed naporem zbrodniczego, barbarzyńskiego, chciwego buldożera jahwizmu.

W tym miejscu kanalii Babijowi przytoczę kilka cytatów z żydłackich kronik:

“Poza tym, jeśli chodzi o moralność i gościnność, trudno by znaleźć lud bardziej zacny i szlachetny.”
Helmold, kronikarz z drugiej połowy XII w.

„U was, chrześcijan ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach. U nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii”.
Kronikarz biskupa Ottona Mistelbacha

Tyle o imputowanym przez kanalię Babija domniemanym barbarzyństwie Słowian.

Kanalia Babij przywołuje postać obmierzłego żydłaka Gotszalka, obodryckiego zdrajcy i renegata. Którego rodacy za zdradę i renagactwo po prostu – całkiem słusznie zresztą – ukatrupili. Zdrajcom i renegatom, sprzedawczykom własnej tożsamości za żydłackie przywileje należała się śmierć. Na nic innego nie zasługiwali. A to, co nazywa kanalia Babij i wikipedia “reakcją pogańską” Obodrytów (i u nas) było w pełni usprawiedliwioną i zrozumiałą wolą powrotu Obodrytów (i naszych przodków) do słowiańskiej tradycji i tożsamości połączone z wypędzeniem mściwej, zbrodniczej, barbarzyńskiej i chciwej nadjordańskiej dżumy.

Ciekawe, dlaczego kanalia Babij nie wspomniał o katolickim zbrodniarzu Geronie, który w roku 939 zorganizował ucztę, na którą zaprosił 30 naczelników plemion łużyckich i serbskich i podstępnie otruł ich.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


I dlaczego nie wspomniał o fanatyku-zbrodniarz-katoliku Albrechcie Niedźwiedziu – jednnym z przywódców krucjaty przeciwko naszym słowiańskim przodkom.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


Tego katolickiego fanatyka-zbrodniarza (aż dziw, że go Watykan za zasługi dla żydo-katolicyzmu nie kanonizowano) w uznaniu za jego zbrodnie przeciwko Słowianom Hitler uczynił patronem NSDAP.

W tym miejscu pozwolę sobie na dygresję. Bo żydłacka propaganda wciąż bije pianę, że Hitler był poganinem. Otóż – gdyby tak rzeczywiście było, to wybrałby on zapewne jako patrona dla NSDAP jakiegokolwiek pogańskiego teutońskiego wodza. A nie ultrakatolika Albrechta – zabójcy Słowian.

Szczytem żydłackiego pomówienia w wykonaniu kanalii Babija jest pisanie o rzekomo rabunkowym (z niskich pobudek) motywie zabicia rzekomo przez Słowian kilku zawszonych żydłackich pustelników-gołodupców.

Dlaczego napisałem “zawszonych”? Nie jest żadna przesada ani obraźliwy “epitet” a stwierdzenie faktu. W tamtych czasach jedną z cech wyznawców żydłackiej dżumy było umartwianie się plgawemu Jahwe ludobójcy ku upoodobaniu – m.in. przez niemycie się. W związku z tym od żydłactwa śmierdziało i cuchnęło niekiedy na kilometr i te zawszone cuchnące brudasy chciały przekonać czystych i schludnych Słowian, że stanowią postęp cywilizacyjny. I że są czymś lepszym.

Dalej…

To akurat pomówienie kanalii Babija pod adresem Słowian jest wielostopniowe.

Po pierwsze – u Słowian nie było chciwości ani złodziejstwa. Pisze o tym jedno z niewielu zdań prawdy o Słowianach w żydłackich kronikach:

“…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”

Po drugie – aby napadać na zawszonych gołodupców pustelników licząc na łup trzeba było być skończonym idiotą. Słowianie idiotami nie byli. Nie modlili się do zardzewiałych gwoździ, oślich kopytek i domniemanego mleka matki boskiej.

Po trzecie – Słowianie nie byli biedakami, (“…nie znaleźć u nich kiedykolwiek żebraka albo kogoś w niedostatku”) aby mieli z biedy napadać na żydłackich pustelników. Takie rzeczy były natomiast codziennością na terenach już skatoliczonych – gdzie obok przepychu hierarchów i możnowładców istniał ocean nędzy i głodu. To w jahwiźmie należy szukać przyczyn napadów i rozbojów rabunkowych, u Słowian nieznanych (“…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte”).

Kanalia Babij pisze dalej:

” Mimo wszystko już po tych dwóch przykładach widać, że wczesnośredniowieczna Słowiańszczyzna miejscem bezpiecznym dla chrześcijan nie była.”

A może powie on – co zawszone i niedomyte fanatyczne żydłactwo szukało u Słowian? I po jaką cholerę pchało się na naszą świętą słowiańską ziemię? I dlaczego fanatyków chcących Słowiańszczyznę zgnoić, podbić, ograbić, zniewolić i skatoliczyć Słowianie mieli szanować?
No i przede wszystkim niech powie ta kanalia – a jak bezpieczni byli poganie na żydłackim terenie? I nie tylko poganie. Co fanatycy jahwiści robili np. z niedowiarkami czy z “heretykami”? Skoro papieże konkurencyjnych papieży w X wieku okaleczali i mordowali.

Pisząc o żydłackim Vojtěchu, znienawidzonym w rodzinnych Czechach (za jego fanatyzm z ojczyzny dwukrotnie wypędzony – drugi raz bez prawa powrotu), znienawidzonym w Polsce Chrobrego, haniebnie spreparowanym na “patrona Polski”
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/08/katolickie-preparowanie-swietych-i-patronow/
pokazuje kanalia Babij kolejny szczyt żydłackiej hipokryzji i zwykłej ślepoty. Pisze on, że zabili go Prusowie za naruszanie pogańskiego sacrum. I całkiem słusznie zrobili! I mieli do tego prawo!
Wyobraźmy sobie, że do Watykanu przybywa trzech pogan, którzy zuchwale domagają się porzucenia przez papieża oraz jego otoczenie żydłackich guseł i przyjęcia Przyrodzonej Wiary Przyrody. Nie trzeba być znawcą średniowiecza i stosunków panujących wówczas w Watykanie, aby domyśleś się – jak by się to dla nich skończyło – całą trójkę obdarto by ze skóry, wyłupano by im oczy, ucięto języki a na koniec by ich spalono.
A tymczasem szlachetni Prusowie jedynie dali żydłackim fanatykom ultimatum nakazujące im opuszczenie pruskiej ziemi. I dopiero, gdy żydłactwo zamiast wrócić do domu,zapałętało się do świętego gaju i zaczęło go bezcześcić ich prowodyra Vojtěcha Prusowie ukatrupili – i zrobili całkiem słusznie – bo tamten żydłak fanatyk, bezcześciciel świętości na nic innego nie zasłużył. Wyobraźmy sobie naszych trzech pogan w Watykanie, którzy wchodzą do żydłackiej bazyliki i jeden z nich podpala żydłacki ołtarz. Albo szcza na podłogę. Co by żydłactwo watykańskie z nimi wszystkimi zrobiło? A szlachetni Prusowie towarzyszy Vojtěcha puścili żywcem. Nie obdarli ich ze skóry, nie spalili żywcem, nie wydłubali im oczu, nie ucięli im rąk. Puścili ich żywych i całych.
A kanalia Babij pisze o nich jako o “barbarzyńcach”. A o barbarzyństwie na Watykanie, gdzie papieże innym papieżom wydłubywali oczy, obcinali nosy i uszy i morzyli ich głodem – nie wspomina.
O Prusach z tamtego okresu są zresztą wzmianki w żydłackich kronikach i stąd wiemy, że np. ratowali oni rozbitków na morzu oraz – co było wówczas absolutnie wyjątkowe – wypływali w morze na pomoc napadanym przez piratów. A kanalia Babij chce ich przerobić na barbarzyńców.
Co zaś tyczy się zwłok żydłaka Vojtěcha – jedną rękę obcięli mu nie Prusowie, a katolicy po wykupieniu zwłok. Obciętą rękę pokrojili jak baleron aby mieć makabryczne “relikwie” do obdarowania nimi cesarza i papieża. Taka panowała wówczas u jahwistów żydłacka makabryczna “moda”.

Kanalia Babij pisze brednie o “reakcji pogańskiej” w Polsce, choć przytacza prawdziwe niektóre fakty: Powrót do pogaństwa rozpoczął się już za Mieszka II a szczyt odbudowy pogaństwa pod wodzą monarchy miał miejsce w czasach panowania Bolesława II. Którego z zemsty żydłactwo wymazało z naszej historii.
„Gdy zmarł w roku Pańskim 1033 (Mieszko II - przyp. mój), nastąpił po nim pierworodny syn jego Bolesław. Skoro ten został ukoronowany na króla, wyrządził swej matce wiele zniewag. Matka jego pochodząca ze znakomitego rodu, zabrawszy syna swego Kazimierza, wróciła do ziemi ojczystej w Saksonii, do Brunszwiku, i umieściwszy tam syna dla nauki miała wstąpić do jakiegoś klasztoru. Bolesław zaś z powodu srogości i potworności występków, zbrodni okrutnych i nieludzkich, których się dopuszczał, źle skończył swe życie, i choć odznaczony został koroną królewską, nie policzony został nawet w liczbie królów i książąt polskich dla wielkiej nieprawości swojej. Po śmierci jego wielkie zaburzenia i wojny domowe wszczęły się w królestwie”.

(XIII wieczna kronika biskupa Boguchwała II, przeredagowana przez biskupa Janka z Czarnkowa).

Natomiast prawdą jest co kanalia Babij pisze o przyczynach wzburzenia mieszkańców słowiańskich krajów:

“zagrożona została pozycja całej klasy panującej rozumianej jako ogół osób odnoszących bezpośrednie korzyści materialne z istnienia państwa. Obciążała ona ludność opanowanego przez siebie terytorium licznymi a uciążliwymi daninami i powinnościami, nieznanymi dawniej w ustroju plemiennym.Organizacja państwowa wszystkie te świadczenia wymuszała siłą książęcych drużynników. Integralną częścią klasy panującej było też duchowieństwo, dostarczające podstaw ideologicznych dla kształtującej się monarchii wczesnofeudalnej. Nic więc dziwnego, że gniew ludności zwrócił się w sprzyjającym momencie również przeciwko klerowi.”

Przyjrzyjmy się jeszcze, jak to opisał żydłacki kronikarz Gall Anonim:

“Albowiem niewolnicy powstali na panów, wyzwoleńcy przeciw szlachetnie urodzonym,sami się do rządów wynosząc […] Nadto jeszcze, porzucając wiarę katolicką – czego nie możemy wypowiedzieć bez płaczu i lamentu – podnieśli bunt przeciw biskupom i kapłanom Bożym i niektórych z nich, jakoby w zaszczytniejszy sposób, mieczem zgładzili, a innych, jakoby rzekomo godnych lichszej śmierci, ukamienowali.”

“Albowiem niewolnicy powstali na panów…“

Wcześniej niewolnictwo było nieznane u Słowian. Skąd o tym wiemy? Ano, z kroniki Pseudo-Maurycjusza:

“Plemiona Słowiańskie i Antów podobne sposobem życia i zwyczajami, i miłością ku wolności; żadnym sposobem nie można skłonić do niewolnictwa względnie podległości w swoim kraju. [...] Znajdujących się u nich w niewoli nie trzymają w niewolnictwie jak inne plemiona przez czas nieograniczony, lecz ograniczają czas terminem, dają im wybór, albo za umowny wykup wrócą do swoich lub pozostaną jako wolni i przyjaciele.”

Natomiast żydo-katolicyzm niewolnictwo przejął zarówno z judaizmu jak i z rzymskiej tradycji. I akceptował niewolnictwo do połowy XIX wieku.
Czyż można się dziwić, że ludzie, którzy wcześniej nie znali niewolnictwa, i którzy zostali w nie wtrącani pod panowaniem rzymskiej szubienicy – przeciwko niej podnieśli głowy?

“przeciw szlachetnie urodzonym”

Nadjordańska dżuma od początku jej panowania narzuciła jej żydłacki podział na “szlachetnie urodzonych” i całą resztę (a przecież macice wszystkich kobiet są takie same. Nie ma macic szlachetnych i niskiego stanu). Nazywało się tu żydłactwa “porządkiem bożym”. A nasi przodkowie przyzwyczajeni do równości, do wybierania sobie książąt przez Wiec na taki podział nie godzili się. Całkiem zresztą słusznie.
Co zaś tyczy się zabijania żydłackiego kleru – a na co innego sobie on zasłużył? Wszak to żydłacki kler narzucił za Chrobrego takie kary jak wybijanie zębów chłopom za łamanie postu. Przyłapanych ponownie na tym “grzechu” zabijano. Wolnych ludzi zniewolono, okradano powinnościami, odebrano im ich ziemię – i 1000 lat później kanalie jak Babij dziwią się i oburzają, że zachłanny kler był znienawidzony i że był zabijany. Tymczasem kler mordował pogan całkiem bezzasadnie, bez żadnej przyczyny. I to w oczach żydłactwa jest OK. Natomiast zabijanie chciwców, rabusiów, ciemięrzycieli w sutannach wywołuje u odmóżdżonego żydłactwa oburzenie – choć tamci okupanci, rabusie wolności, ziemi, wiary i tożsamości słowiańskiej – na nic innego nie zasługiwali.
Co do kamieniowania kleru (jeśli to prawda a nie żydłacki wymysł) – żydłackie “pismo święte” w wielu miejscach opisuje kamieniowanie z nakazu ludobójczego Jahwe – zarówno w starym jak i w nowym testamencie.
Podam konkretne przykłady:

“Gdy Izraelici przebywali na pustyni, spotkali człowieka zbierającego drwa w dzień szabatu. Wtedy przyprowadzili go ci, którzy go spotkali przy zbieraniu drew, do Mojżesza, Aarona i całego zgromadzenia. Zatrzymali go pod strażą, bo jeszcze nie zapadło postanowienie, co z nim należy uczynić. Pan zaś rzekł do Mojżesza: “Człowiek ten musi umrzeć – cała społeczność ma go poza obozem ukamienować”. Wyprowadziło go więc całe zgromadzenie poza obóz i ukamienowało według rozkazu, jaki wydał Pan Mojżeszowi.”
Lb 15, 32-36

“Wziął więc Jozue Akana, syna Zeracha, srebro, płaszcz i pręt złoty, jego synów i córki, jego woły, osły i owce, jego namiot i wszystko, co do niego należało. Wszyscy Izraelici im towarzyszyli. I wywiedli ich w dolinę Akor. Jozue powiedział: “Jak nas wprowadziłeś w nieszczęście, tak niech dziś Pan ciebie w nieszczęście wprowadzi”. I wszyscy Izraelici go ukamienowali, a ich spalili i obrzucili kamieniami.”
Joz 7, 24-25

Skoro więc żydłacki kler uczył Słowian żydowskiej biblii – to był na jej podstawie kamieniowany. Zgodnie z zaleceniami prawa Jahwe ludobójcy. W porównaniu do tortur stosowanych przez żydłacki kler było to i tak “humanitarne” i szybkie ubijanie żydłackiego, znienawidzonego kleru.

Natomiast ślepa wiara kanalii Babija w prawdziwość opisu Adama z Bremy i innych żydłackich kronikarzy odnoście domniemanych tortur stosowanych przez Słowian nie uwzględnia faktu, że tylko wyjątkowo żydłackim kronikarzom przytrafiało się napisanie kilku zdań prawdy o SSłowianach. Ponieważ cała ich tfurczość była propagandą, gloryfikacją ich zbrodniczego zabobonu oraz plugawieniem tępionego przez nich pogaństwa. któremu przypisywano oszukańczo własną zbrodniczość. Tak więc opis śmierci zdrajcy i renegata Gotszalka to czysta żydłacka propaganda. Zdrajcę ubito – i słusznie! I koniec dyskusji! Na nic innego renegat nie zasłużył. A wszystkie tortury opisane przez żydłackich kronikarzy i przypisywane Słowianom to były ich własne metody torturowania Słowian. Za to, że tak długo i dzielnie stawiali żydłactwu opór – a często i zadawali mu druzgocące klęski. Jak pod Przecławą w roku 1056, gdzie Wieleci pod przywództwem Redarów doszczętnie unicestwili armię saską.
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/09/10/slowianszczyzna-chluba-i-upadek/

Motywy oczerniania przez żydłactwo zarówno Obodrytów jak i Redarów są oczywiste i jednoznaczne:

- Obodryci oparli się katoliczeniu ich przez renegata Gotszalka i dopiero sto lat później, po śmierci bohatera Słowiańszczyzny Niklota ich ziemie zostały przez niszczycielski buldożer jahwizmu podbite, a Obodryci ujarzmieni, zniewoleni i zgnojeni rzymską szubienicą. W czasach Gotszalka żydłakom wydawało się już, że mają te ziemie opanowane na własność NA ZAWSZE, z zadowolenim zacierali ich brudne łapska ciesząc się na wyrost kolejnym zwycięstwem – i w tym momencie spotkała ich nieprzyjemna niespodzianka – słowiański Duch Obodrytów obudził się i popędzili żydłactwo gdzie pieprz rośnie. No i z zemsty za przeżyte rozczarowanie żydłactwo obsmarowało Obodrytów jako barbarzyńców i okrutników.

- Dokładnie te same motywy były przyczyną opluskienia bohaterskich Redarów, którzy żydłactwu nie raz zadawali ciężkie straty. Mszcząc się na nich żydłacka propaganda opisała ich w możliwie najgorszych barwach.

Haniebne u kanalii Babija jest zwłaszcza to, że nawet niemiecki Spiegel o Słowianach Połabskich pisał niezwykle pozytywnie.
Czyż to nie dziwne, że Niemcy znacznie bardziej szanują Słowian Połabskich niż kanalia Babij?
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/08/09/niemiecki-spiegel-o-slowianach-polabskich/
I że przedstawiają Słowian Połabskich w niezwykle pozytywnym świetle – w przeciwieństwie do kanalii Babija?

Najbardziej obrzydliwe jest przypisywanie Słowianom “ćwiartowania” żydłackiego kleru. Jahwiści sami trupy własnych mnichów i księży ćwiartowali, bo pokrojone na kawałki ręce i nogi były chodliwymi relikwiami, na których można było zarobić majątek. No i pokrojonych na relikwie żydłaków klechów przerabiano dodatkowo na “męczenników” zabitych rzekomo przez pogan. I jeszcze było to usprawiedliwieniem do dalszych podbojów – muszą przecież “nawracać” i “cywilizować” domniemanych pogańskich barbarzyńców-morderców.

W sumie kanalia Babij wyróżnił się ślepą wiarą w żydłacką załganą propagandę. Chaniebnie plugawi pamięć o naszych Słowiańskich Przodkach. Barbarzyństwo i zbrodniczość nadjordańskiej dżumy, udowodnioną i wykazaną wielokrotnie – typową dla tej zbrodniczej ideologii od najpóźniej IV wieku (pierwszy pogański męczennik zabity został przez żydłactwo w 328 roku http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,377)
do XX wieku (barbarzyńskie ludobójstwo w wykonaniu ultrakatolików chorwackich) przypisuje ta kanalia Słowianom.

Ciekawi mnie tylko, czy jest on jedynie amatorem, odmżdżonym użytecznym idiotą, wypisującym jego kłamstwa i oszczerstwa sam od siebiem na ochotnika, czy też jego antysłowiańskie kalumnie pisze służbowo. I ile srebrników dostaje za nie.

.

opolczyk
.

ps.
Jedna z osób, które powiadomiły mnie prywatną pocztą elektroniczną o tekście kanalii Babija tak o nim się wypowiedziała:

“Masakra umysłowa. Ci ludzie w moim odczuciu to zdrajcy, zdrajcy, którzy wypierają sie swoich korzeni, swojej tożsamości, to jak bym pluł na swoich rodziców tylko z tego względu że są Polakami…Podejrzewam że szumowina bierze za to kase, ktoś mu płaci, wole dziwke z trasy niż takie ścierwo…”

.
Obrazek

_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ANTYSŁOWIAŃSKI PLUGAWY BEŁKOT ODMÓŻDŻONEGO KATOLIKA…

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta