NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » MATKA ZIEMIA A WOJNA CYWILIZACJI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Matka Ziemia a wojna cywilizacji

  
MareczekX5
09.07.2013 11:56:29
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1530229
Od: 2012-7-24
Za: http://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/09/matka-ziemia-a-wojna-cywilizacji/

Obrazek
.

Na wstępie przypomnę przepiękny utwór, który już zamieszczałem na blogu. Jest to “Modlitwa Słowiańska”. Modlitwa do Matki Ziemi.
.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


.

Ziemio ma Ziemio
Matko wszelkiego stworzenia
Odkryj przed nami
Historię swego istnienia
Nieś ją wietrze nieś wszystkim ludziom
Niech ich serca wreszcie się zbudzą
Nieś ją wietrze nieś wszystkim ludziom
Niech ich serca wreszcie się zbudzą

Ziemio ma Ziemio
Praojcowie nasi tu żyli
W zgodzie z Przyrodą
Rytmen Słońca i Księżyca żyli
W gwiezdne noce z ogniem tańczyli
Mądrość Bogów Słowian dzierżyli
W gwiezdne noce z ogniem tańczyli
Mądrość Bogów Słowian dzierżyli

Ziemio ma Ziemio
Krew moja z Twoją się splata
Płynie wciąż płynie
Od źródła po krańce świata
Nieś mnie Ziemio nieś poprzez życie
Znacz mi drogę serca swego biciem
Nieś mnie Ziemio nieś poprzez życie
Znacz mi drogę serca swego biciem
Nieś mnie Ziemio nieś poprzez życie
Znacz mi drogę serca swego biciem
Nieś mnie Ziemio nieś poprzez życie
Znacz mi drogę serca swego biciem

Ziemio ma Ziemio
Matko wszelkiego stworzenia

.
Obrazek
.

Ziemia jest naszą Matką. Jest naszym Domem. Jest naszą Żywicielką. Wiedziały o tym wszystkie cywilizacje i kultury pierwotne. Dlatego kult Boskiej Matki Ziemi powszechny był przez tysiąclecia lat na całej planecie. Matkę Ziemię czczono i szanowano. Dzisiaj wiemy już “naukowo”, że wszystkie atomy naszego ciała otrzymujemy za pośrednictwem naszej matki ludzkiej od Matki Ziemi. Wiemy też, że kiedyś wszystkie one do niej powrócą.

.
Obrazek
.

Jest sprawą oczywistą, że Natura, Przyroda, obok ich życiodajnych aspektów mają też aspekty niszczycielskie – trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów, powodzie, naturalne pożary, niszczycielskie burze, pioruny, tsunami, a nawet uderzenia meteorytów i asteroidów. W Naturze trwa nieustająca walka o przeżycie. A życiu towarzyszy nieustanna śmierć. Tylko, gdyby śmierć nie została zaplanowana – nie byłoby dla nas miejsca na naszej Matce Ziemi. Nieśmiertelne bakterie, algi i dinozaury nie pozostawiłyby dla nas centymetra wolnego miejsca. Istotne jest dla nas to, że każda śmierć otwiera drogę nowemu życiu.

Podejście pełne czci do Matki Ziemi zostało stłamszone i zastąpione za sprawą żydowskiej ideologii. A konkretniej mówiąc za sprawą “nakazu” ludobójczego Jahwe z żydowskiej księgi zbrodni – “uczynili ziemię sobie poddaną”. Wypływająca z arogancji, megalomanii i chciwości posiadania ziemi na własność oraz podporządkowania jej własnym wynaturzonym i chorym potrzebom ideologia ta za sprawą żydo-chrześcijaństwa i żydo-islamu rozkolportowana została na prawie cały świat.

Poniższa mapka pokazuje zasięg żydowskich religii abrahamiowych zaznaczony kolorem różowym.
.
Obrazek
.

A na niezjahwizowane religijnie obszary to samo podejście – traktowanie Matki Ziemi przedmiotowo – niesie obecnie ze sobą żydo-kapitalizm. Ta anty-żydo-cywilizacja chciwości niszczy i dewastuje Ziemię na różne sposoby. Rozbebesza Matkę Ziemię w poszukiwaniu surowców, często pozostawiając po sobie “strefę śmierci” na pokolenia skażoną odpadami “cywilizacyjnymi”. Betonuje i asfaltuje coraz więcej Matkę Ziemię. Zatruwa jej atmosferę. Zatruwa jej wody. I przeobraża ją powoli w jedno gigantyczne “cywilizacyjne” wysypisko świeci.

Oto jak ludzie anty-żydo-cywilizacji czynią ziemię sobie poddaną…
.
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
MareczekX5
09.07.2013 12:01:00
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1530246
Od: 2012-7-24
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

.

Na szczęście prastara, pogańska cywilizacja czci wobec Matki Ziemi i Bogów Przyrody nie wyginęła doszczętnie. I to nie tylko dlatego, że w wielu krajach odradza się pogaństwo na terenach wcześniej zjahwizowanych. Nadal żyją na Ziemi ludzie należący do tej pierwotnej, przedżydowskiej, pogańskiej cywilizacji. Przykładem może być Indianka z plemienia Mapuczy, która w czasach współczesnych z prostotą i ogromną mądrością mówi (50 minuta filmu o zapomnianym mundialu):

“…bo stanowimy element patagońskiej Ziemi”.

Nie mówi ona, że Mapucze są właścicielami tej Ziemi, że jest ona ich własnością – a jedynie, że Mapucze stanowią jej element, że są jej częścią.

W podobnym duchu mówi indiański mędrzec z wielkich prerii:
.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


.
No dobrze, ale co ma wspólnego Matka Ziemia z “wojną cywilizacji”? Bo ciągle spotykamy się z tym określeniem.
A więc zajmiemy się teraz problemem “wojny cywilizacji”…
Jedni, ślepi na zbrodnicze wojny i okupacje USA i NATO widzą tę wojnę jako wojnę Rosji z “wartościami cywilizacji jewropejskiej”.
http://cogito.salon24.pl/371191,wojna-cywilizacji
No cóż… Ostatnio widzieliśmy te “wartości cywilizacji jewropejskiej” w masakrowanej przez NATO nalotami Serbii, w Iraku, Afganistanie czy Libii. Wcześniej widzieliśmy je podczas wojen światowych toczonych w dużej części w Europie. A jeszcze wcześniej widziliśmy je w wojnach religijnych, rzeziach “heretyków”, krucjatach, paleniu czarownic, inkwizycji i cenzurze kościelnej. Oraz w wielowiekowym terrorze religijnym i ucisku pozbawionego praw chłopstwa.
Tylko kompletny ślepiec, idiota lub agent wpływu może pisać takie brednie.

Dla większości publicystów wojna cywilizacji to wojna chrześcijaństwa z islamem, wojna rzymskiej szubienicy z półksiężycem.
http://www.deon.pl/religia/religie-swiata/art,19,chrzescijanstwo-i-islam-wojna-cywilizacji.html
http://prawica.net/node/6366
http://www.przewodnik-katolicki.pl/nr/spoleczenstwo/zachod_islam_i_chrzescijanie.html
http://www.pch24.pl/nowa-wojna-przeciwko-chrzescijanom,14771,i.html

W rzeczy samej i gwoli ścisłości należy mówić o wojnie żydo-chrześcijaństwa z żydo-islamem. Bo obie te religie abrahamowe są wytworem judaizmu czyli żydowskiej rasistowskiej religii/ideologii “narodu wybranego”. Wojna ta obecnie w rzeczywistości polega na zapędzeniu na barykadę krzyża przeciwko półksiężycowi. A gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska. Bo gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. I to sterowana przez banksterów propaganda, podłapywana przez użytecznych idiotów nagłaśnia ową “wojnę cywilizacji” i zapędza do niej wyznawców różnych odprysków jahwizmu.

Sam ów termin nazywający walkę rzymskiej szubienicy z półksiężycem “wojną cywilizacji” to kosmiczna bzdura. Zarówno chrześcijaństwo jak i islam to pochodne jahwizmu-judaizmu. Należą do tej samej żydo-anty-cywilizacji abrahamowej czyli żydowskiej. Są jej integralnymi częściami. Tak więc jest to co najwyżej wojna domowa w łonie żydowskich religii. Do której dwóch młodszych braci w wierze zapędzają ich starsi bracia w wierze.
Pamiętajmy przy tym, że zarówno żydo-chrześcijanie jak i żydo-muzułmanie czczą tego samego starotestamentowego psychopatę ludobójcę Jahwe.
http://opolczykpl.wordpress.com/2012/12/11/ksiega-zbrodni/
Chrześcijaństwo było podstępem i bronią ideologiczną podrzuconą Rzymowi przez Szwała/Pawła.
http://members.tripod.com/alabasters_archive/real_case.html
Gdy zaczęło zbyt szybko rozprzestrzeniać się na bliskim wschodzie, a Bizancjum rozpoczęło stawianie na terenie Palestyny bluźnierczych z punktu widzenia Żydów kościołów chrześcijańskich, podsunęli/podpowiedzieli Żydzi Mahometowi Koran. Rzekomo objawiony prorokowi przez archanioła Gabriela. Tego samego, który patronował “narodzinom” żydo-chrześcijaństwa – wszak to on zgodnie z mitologią wyssaną z palca przez jewangelistów w celu zżydzenia Rzymu objawił żydówce Miriam poczęcie “mesjasza”. A 6 wieków później zgodnie z mitologią wyssaną z palca w celu zżydzenia Arabów podsunął Mahometowi Koran.
Był to oczywisty kolejny żydowski podstęp. Islam, a raczej żydo-islam miał stanowić konkurencję dla szybko rozprzestrzeniającego się żydo-chrześcijaństwa. W Koranie znajdziemy biblijny raj, Adama i Ewę, Abrahama, Mojżesza i innych starotestamentowych żydowskich patriarchów i “proroków”. A nawet Joszuę – obrzezanego ciślę. Tylko nie jako żydo-chrześcijańskiego “syna bożego” i boga nr 2, a jako żydowskiego proroka.

Obecnie oba te twory, bękarty judaizmu, napuszczane są na siebie. Przy czym znacznie bardziej szczuci na islam są żydo-chrześcijanie. I to żydo-chrześcijańskie NATO bombarduje, okupuje i napada na kraje islamu – a nie odwrotnie.
Rzekome, domniemane i propagandowo nagłaśniane zagrożenie ze strony islamu, czy tzw. “islamizacja” Jewropy to są zwykłe propagandowe brednie. Zresztą, gdyby “islamizacja” Jewropy była groźbą realną – czyż nie jest w sumie obojętne to, czy Jewropa zżydzona byłaby żydowską mitologią Biblii – w 100 % żydowskiej, czy Koranem – w 100% arabską wersją Tanach czyli biblii żydowskiej. Ja sam mając do wyboru rzymską szubienicę lub półksiężyc wolałbym to drugie. Raz, że świat arabski stworzył system bankowy BEZ LICHWY, dwa – złodziejom w islamie obcina się ręce. No i trzy – mógłbym mieć cztery baby… Legalnie… (Punkt trzy to naturalnie żart – jedna żona w zupełności mi wystarcza).
Ale islamski system bankowy bez lichwy to fakt:
http://www.aferyprawa.eu/Afery/Libia-Kadafiego-CZEGO-MOZEMY-NAUCZYC-SIE-OD-ARABOW

Pytaniem jest – dlaczego gwiazda Dawiada szczuje rzymską szubienicę na półksiężyc?

Ano dlatego, że co niektórzy fanatyczni Żydzi chcą zbudować III świątynię w Jerozolimie. Jej replikę już postawili i szkolą w niej personel świątynny.
http://pl.wikinews.org/wiki/2009-10-10:_%C5%BBydzi_buduj%C4%85_replik%C4%99_%C5%9Awi%C4%85tyni_Jerozolimskiej_na_obszarze_Autonomii_Palesty%C5%84skiej
Aby był gotowy, gdy ich świątynia stanie na właściwym miejscu.
Wiemy też, że Rockefeller już obiecał sfinansowanie budowy III świątyni w Jerozolimie.
http://konservat.pl/?sp=art&art=0471&path=arty2010

Jest tylko jeden problem. A raczej dwa: na wzgórzu świątynnym stoją obecnie święte dla islamu meczet Al Aksa i Kopuła na Skale.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Al-Aksa
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kopu%C5%82a_na_Skale

Żydzi wiedzą, że jak wjadą buldożerami na wzgórze, aby zburzyć Al Aksę i Kopułę, to miliard muzułmanów ruszy na Izrael.
Dlatego muszą teraz znaleźć i przeprowadzić ostateczne rozwiązanie kwestii muzułmańskiej.

Wywołanie “wojny domowej” w której Goim żydo-chrześcijanie mordują się z Goim żydo-muzułmanami to właśnie ich plan. W dużej mierze skutecznie realizowany. Wielu popularnych publicystów u nas nawołuje np. do tego, aby Polska w konflicie izraelsko arabskim poparła Izrael. A to m.in. dlatego, że islam nam rzekomo zagraża.

Niemniej wojna cywilizacyjna jest faktem i toczy się naprawdę. Stronami w tej wojnie są przedżydowska pogańska cywilizacja kultu Matki Ziemi i żydowska anty-cywilizacja czyniąca Ziemię sobie poddaną. Ta druga jest naszym wrogiem i wrogiem Matki Ziemi, wrogiem we wszystkich jej odmianach. A więc wszystkie formy i odpryski jahwizmu, żydo-kapitalizm, poprawność polityczna, kult pieniądza, kult zysku, kult własności prywatnej. Ten ostatni uświęcono jako “fundamentalną wartość” wyłącznie po to, aby elita “narodu wybranego” mogła przejąć na prywatną własność całą planetę.

Gwoli uczciwości należy w tym miejscu zaznaczyć, że i wśród cywilizacji pierwotnych, pogańskich, zdarzały się wynaturzenia. Taki Rzym, chociaż pogański, bazował na imperialiźmie, podbojach, zniewalaniu i niewolnictwie. Podbił, zniewolił i ekonomicznie wyzyskiwał dziesiątki ludów i krain. Z niego przykładu brać nie powinniśmy. Ale mieliśmy naszą własną słowiańską cywilizację i kulturę. I to do nich musimy powrócić.
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/24/cywilizacja-slowianska/
http://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/29/kultura-slowian-i-zydo-chrzescijan/

Plany i zamiary wrogów Matki Ziemi znajdziemy w żydowskich “pismach świętych”:

“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”
Rodzaju 17, 8

„Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
Powtórzonego prawa 7, 2

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
Izajasza 61, 5-6“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
Izajasza 49, 22-23“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19

Ta wojna cywilizacyjna toczona jest na śmierć i życie. Jeśli przegramy, większość z nas pójdzie do piachu. Reszta – niedobitki depopulacji – będzie zachipowanym ludzkim bydłem roboczym i własnością elity “narodu wybranego”.

Dlatego nie mamy alternatywy – wojnę z anty-cywilizacją żydowską, bazującą na żydowskim “piśmie świętym” i na żydowskich “wartościach” musimy wygrać. Ziemia nie może stać się prywatną własnością garstki chciwych szaleńców ani globalnym koncentracyjnym obozem pracy przymusowej dla zaczipowanych Goim.

Matka Ziemia, Matka Natura, wyjdzie z tej wojny zwycięsko!

.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
.

opolczyk

.

ps. Na jakiś czas robię urlop. Blog pozostaje dostępny do czytania.

.
_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » MATKA ZIEMIA A WOJNA CYWILIZACJI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta