POMÓŻMY MAŁEMU GABRIELOWI
"Jeżeli ktoś chciałby pomóc naszemu synkowi Gabrielowi, to można wpłacać darowizny lub w rozliczeniu rocznym PIT wpłacić 1% z podatku na rzecz rehabilitacji i leczenia Gabrysia. Gabriel ma założone subkonto w fundacji. Wszystkie darowizny są przekazywane wyłącznie po okazaniu faktur i rachunków na leczenie małego lub leczenie jest opłacone z funduszy nagromadzonych na koncie Gabriela.

Obecnie najważniejszą sprawą dla niego jest rehabilitacja w domu - koszt jednej wizyty 45 min to 60-80 zł. Gabriel musi być rehabilitowany 7 dni w tygodniu po 45 minut metodą Bobatha. Lekarze nie potrafią ustalić przyczyny wodogłowia i uszkodzeń mózgu już w czasie ciąży. Prawdopodobnie jest to przyczyny środowiskowa - zakażenie bakteryjne, środowiskowe. Jest po jednej operacji plastycznej rozszczepu wargi w Polanicy w lutym 2012. Za 2 lata czeka go operacja rozszczepu podniebienia.

Nasz syn nie potrafi sam siedzieć - 08 sierpnia skończył roczek. Ma napady padaczkowe, średnio kilkanaście razy na dzień. Obecnie jest poszukiwany skuteczny lek na zahamowanie napadów, żeby Gabriel mógł się rozwijać. Nigdy nie prosiliśmy ludzi o pomoc, jednak bez wsparcia życzliwych mu osób, nie będziemy w stanie pokryć wszystkich kosztów rehabilitacyjnych, prywatnych wizyt lekarskich i dojazdów do różnych miejscowości na badania.
Liczy się każda złotówka, za którą będziemy wdzięczni. Będę informować wszystkich, którzy wpłacą darowiznę na co były przeznaczone pieniądze. Darowizny mogą być w dowolnej walucie.

Dane do przekazania darowizny:
Fundacja "Potrafię pomóc" na rzecz dzieci niepełnosprawnych z wadami rozwojowymi
Ul. Dworcowa 14/5 50-456 Wrocław
KRS: 0000303590
Rachunek bankowy: 31 1050 1575 1000 0023 3289 4001
ING BANK ŚLĄSKI S.A.
Koniecznie w tytule trzeba podać
Nazwa - Hasło subkonta Nowak Gabriel (240-0079)
Imię i nazwisko dziecka - Nowak Gabriel Wincenty

http://www.potrafiepomoc.org.pl/nowak-gabriel


Natalia i Krzysztof Nowak"


  PRZEJDŹ NA FORUM