“Żydzi szerzą homoseksualizm” – donosi irańska agencja
Źródło: http://www.kosciol.pl/article.php?story=20111128154422257
Za: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/05/zydzi-szerza-homoseksualizm-donosi-iranska-agencja/Żydzi finansują rozprzestrzenianie homoseksualizmu na całym świecie – twierdzi szyicka agencja prasowa Mashregh. To nie pierwszy propagandowy atak irańskich muzułmanów na Izrael i diasporę..

Irańczycy zarzucają Żydom wprowadzenie jawnych i ukrytych aspektów homoseksualizmu i propagowanie go na świecie.


“Odkryliśmy spisek żydowskiego kapitału finansowego i ludzkiego, na zachodzie, szczególnie w Ameryce i Wielkiej Brytanii. Akceptacja homoseksualizmu jest krokiem w kierunku dominacji nad światem”.

Irańska Agencja pisze: – “Ta obrzydliwość i niemoralne zjawisko staje się powszechna i wykorzystuje się ją do ujarzmienia tych, którzy nie akceptują homoseksualizmu.” Dziennikarze z Iranu obwiniają przemysł filmowy USA o indoktrynowanie świata akceptacją dla homoseksualizmu. “Nagrody literackie, które przyznaje się gejowskim pisarzom są kontrolowane przez Żydów. Żydzi sprawili, że “w Kalifornii nauczanie o homoseksualizmie jest obowiązkowe dla wszystkich uczniów.”

- Jeżeli kraje zachodnie naprawdę chcą wspierać środowisko LGBT powinno się udostępnić darmowe leczenie homoseksualistom – apeluje teherańska prasa.

Zionists spreading homosexuality
Jerusalem Post


  PRZEJDŹ NA FORUM