Dom Tymczasowy u Magdy-BŁAGAMY O POMOC


Dom Tymczasowy u Magdy

ZRÓB COŚ DOBREGO DLA ZWIERZĄT!
NIEUSTANNIE MAMY TYLE KOTÓW POD OPIEKĄ, ŻE LEDWO STARCZA NAM MOCY PRZEROBOWYCH I ŚRODKÓW NA UTRZYMANIE WSZYSTKICH ZWIERZAKÓW! WCIĄŻ POSZUKUJEMY OSÓB, KTÓRE MOGŁYBY TYMCZASOWAĆ KOTY I KOCIĘTA PRZEZNACZONE DO ADOPCJI, A TAKŻE POMÓC W NASZYCH INTERWENCJACH I WESPRZEĆ NAS FINANSOWO!

Wejdź na stronę i sprawdź jak możesz pomóc-
JEST WIELE SPOSOBÓW
http://kotyumagdy.wordpress.com/

W jaki sposób można pomóc:
– wpłacając dowolną kwotę na nasze subkonto:

DT u MAGDY Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42 a, 03-772 Warszawa
42 2030 0045 1110 0000 0255 4620 bank BGŻ
lub za pośrednictwem paypala: dtumagdy@gmail.com
tytułem: darowizna na cele statutowe

dane potrzebne do przelewów zagranicznych:
Bank Gospodarki Żywnościowej Spółka Akcyjna
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa
BIC (kod SWIFT): GOPZPLPW
numer konta należy poprzedzić skrótem PL
- zrobić stałe zlecenie

Ze względu na bardzo dużą liczbę interwencji i kotów pod opieką (w dt i podwórkowców) regularne wsparcie jest niezastąpione! 10, 20 czy 50 zł miesięcznie dla wielu osób kwota niezauważalna, a dla nas duża pomoc dla kocich bied.

- przesyłać znajomym informacje o kotach do adopcji oraz naszych działaniach

jesteśmy na FB jako:

http://www.facebook.com/pages/Dom-Tymczasowy-u-Magdy/188735467878627?ref=hl

oraz http://www.facebook.com/KOTYinterwencje?ref=hl
Pomóżcie nam pomagać, nie bądźcie obojętni – razem zdziałamy więcej! Propagujcie nasze akcje, rozsyłajcie ogłoszenia . Jeśli możecie, wesprzyjcie nasze koty finansowo. Liczy się każdy grosz!

DT u Magdy to grupa wolontariuszy-kotodziałaczy - ratujemy koty i tworzymy kilka domów tymczasowych dla, ogólnie ujmując, kociej biedy z Warszawy i okolic.

Działamy w ramach fundacji Viva! Akcja dla zwierząt. Zbieramy fundusze na leczenie i opiekę nad kotami, którymi się zajmujemy (znajdy, podrzutki, a także wolnożyjące dzikusy piwniczno-podwórkowe). Nasi podopieczni są utrzymywani wyłącznie z Waszych darowizn. W naszych domach mieszka ponad 30 kotów do adopcji (realnej lub wirtualnej) oraz stałych rezydentów (z reguły starych i chorych) – uratowanych dawno od bezdomności. Na co dzień dokarmiamy też ponad 50 dzikusów, oraz mamy pod opieką przytułek u pani Krysi: https://www.facebook.com/events/602094279843103/ .

Oprócz regularnej opieki nad futrzakami w domach, nasza praca to także interwencje, odławianie do sterylizacji i ciągłe ogłaszanie i promowanie sierściuchów, by trafiały do dobrych domów. Leczenie, szukanie domów, karmienie, sprzątanie, latanie po piwnicach i inne tego typu przyjemności to nasz chleb powszedni. To też niekończące się kocie historie, z których wiele nie ma jeszcze dobrego zakończenia. Zakończenia, jakim byłby właśnie nowy dom. Nagrodą za naszą działalność jest wieeelka satysfakcja, gdy uda się pomóc, zrobić dobrą adopcję lub chociażby ogarnąć jakąś zapyziałą piwnice polepszając “warunki mieszkaniowe” kotom miejskim. Cieszy nas też bardzo stale powiększające się grono pozytywnych kociolubów, którzy wspierają nas i nasze kocury (a także jednego psa, a właściwie sukęoczko.

Zajrzyjcie do zakładki Koty do Adopcji, może któryś z nich czeka właśnie na Ciebie . Koty starsze i przewlekle chore można adoptować wirtualnie.

Zakładka Pomóż Im! zawiera informacje o kotach, które czekają na pomoc i leczenie.

DT u Magdy

kontakt: Magda – 693 398 106 lub Tomek – 604 122 679

dtumagdy@gmail.com

http://www.facebook.com/pages/Dom-Tymczasowy-u-Magdy/
http://kotyumagdy.wordpress.com/
Dom Tymczasowy u Magdy YOUTUBE- http://www.youtube.com/user/DTuMagdy/videos


  PRZEJDŹ NA FORUM