Ostrzegam Cię Ukraino
Ukraina: Kijów wyprowadził całą armię w pole

P.o. ministra obrony Ukrainy Michaił Kowal ogłosił w wystąpieniu na forum Rady Najwyższej, że siły zbrojne nie dysponują możliwością rotacji jednostek walczących na froncie w Donbasie.

- Wyprowadziliśmy wszystkie siły i środki. Zabezpieczyliśmy wszystkie granice państwa, jesteśmy gotowi do wykonania wyznaczonych zadań.
- Nie mamy żadnego zbędnego człowieka, który mógłby być użyty dla przeprowadzenia rotacji – stwierdził.

Tymczasem na Ukrainie rozpoczynają się antywojenne protesty i bunty w wojsku, zwłaszcza w 51. brygadzie, która poniosła duże straty pod Wołnowachą w Donieckiej Republice Ludowej.

Zmobilizowani żołnierze nie chcą walczyć. 29 maja antywojenna manifestacja odbyła się pod gmachem Rady Najwyższej w Kijowie.

JCK
Źródło: http://korrespondent.net/ukraine/politics/3370733-u-mynoborony-net-svezhykh-syl-dlia-podderzhky-antyterrorystycheskoi-operatsyy-

http://kronikanarodowa.pl
Bojówkarze nacjonaliści banderowcy z „Prawego Sektora” i partii „Samobrony” na Ukrainie PODPUSZCZENI przez żydów obalili Janukowicza i bili się z ruskimi o to, aby JEDEN klan ŻYDOWSKICH oligarchów przy korycie władzy w Kijowie został ZASTĄPIONY przez DRUGI klan żydowski, które to klany się gryzły między sobą o stołki władzy.

Jest to oczywiste, ze złodziejski reżim żydowski w Kijowie i całej sztucznie nadmuchanej terytorialnie Ukrainie w 1991 roku jedynie się PRZETASOWAŁ za pomocą użytego jak papieru toaletowego ukraińskiego MOTŁOCHU na Ukrainie w lutym 2014 roku, a jego natura pozostała IDENTYCZNA jaka się uformowała po 1991 roku do dzisiaj.

KTO naprawdę doszedł do władzy na Ukrainie w marcu 2014 ?

BONIFICJENTAMI rebelii z lutego 2014 roku w Kijowie są FAKTYCZNIE żydzi z ukraińskim obywatelstwem oraz międzynarodówka żydowska, która SFINASOWAŁA obalenie Janukowicza i obsadziła rząd „ukraiński” swoimi żydami, którzy jak zawsze klanem PONAD PODZIAŁAMI głupiego motłochu ukraińskiego.
Identycznie jest w III RP.
Aby to zrozumieć przyjrzyjmy się dokładniej KTO jest KTO w tym nowy po-majdanowym rządzie „ukraińskim” w Kijowie :
1. Pełniący obowiązki Prezydenta – TURCZYNOW – żyd
2. Wybrany za pomocą „bagnetów” nowy prezydent – POROSZENKO – żyd
3. Premier – ARSENIJ JACENIUK – żyd
4. Minister Finansów – ALEKSANDR SZLAPAK – żyd
5. Wicepremier – WŁADIMIR GROJSMAN – żyd
6. Minister Spraw Wewnętrznych – ARSEN AWAKOW – ormiański żyd, homoseksualista
7. Minister Kultury – SIERGIEJ NISZCZUK – pół-żyd, mason i jawny homoseksualistą
8. Dyrektor Narodowego Banku – STEPAN KUBIW – żyd

Najważniejsi OLIGARCHOWIE „ukraińscy”:
8-śmiu miliarderów – WSZYSCY ŻYDZI !

Pozostali OLIGARCHOWIE „ukrainy”:
95 procent ŻYDÓW, a pozostali albo mają żony żydówki, albo kręcą się tylko w kręgach żydowskich, którzy stali się najbogatszą KASTĄ po 1991 roku na Ukrainie, gdyż w sposób zorganizowany utworzyli MAFIE, wspierani z zewnątrz też przez żydo-bank-sterów, wcześniej przeszkoleni w USA, wyszkoleni metodologii jak mogą wykożystac upadły komunistyczny system, aby najbardziej się NAKRAŚĆ jako grupa organizatorów „prywatyzujących” były majątek państwowy w czasie „przechodzenia” od komunizmu do „kapitalizmu”.

Pozostali „NOWOBOGACCY” maja żony żydówki, zostali przez to wybrani na figurantów, wspierających żydów, którzy firmowali złodziejską „prywatyzacje” uwłaszczając siebie samych na państwowym majątku i teraz „kręcą lody” z żydami złodziejami.

Jak widzimy cała centralna władza tej „nowej po-majdanowej” Ukrainy 2014 znajduje się w szponach ŻYDOWSKICH, którzy SZCZUJĄ Ukrainców na Ruskich, a żydy zamieszkali w Rosji szczują na Ukrainców, aby się bili miedzy sobą, gdyż żydzi przywłaszczyli sobie wojskowe kompleksy przemysłowe na Ukrainie jak i w Rosji. Tak samo jest w USA.

Skrzyknięci żydzi są zawsze faktycznie PONAD PODZIAŁAMI i wspólnie razem zorganizowani wykończają łatwo wiernych Słowian w Europie Wschodniej, którzy nie potrafią porozumieć się pomiędzy sobą.

Identycznie jest w USA, gdzie „zganianina emigrantów” z całego świata też nie potrafi się porozumieć, dlatego nad nimi tam panują skrzyknieci żydzi pod szyldem mafii AIPAC i żydowskiej ośmiornicy.


  PRZEJDŹ NA FORUM