Ostrzegam Cię Ukraino


„Piotr Tyma prezes Związku Ukraińców – Spadkobierca ukraińskich morderców z UPA i OUN”:

Wynajęci najemnicy z Polski, którzy walczą w ramach różnych ludobójczych akcji CIA na Ukrainie to są polscy obywatele ale UKRAINSKIEJ narodowości zamieszkali na stale w Polsce. W rekrutacje tych najemników jest zaangażowana organizacja o nazwie Związek Ukrainców w Polsce z całym zarządem tej organizacji, która hoduje ukrainców zamieszkałych w Polsce na nacjonalistycznych doktrynach S. Bandery.

W przeprowadzonym spisie powszechnym w Polsce w 2011 roku ukraińską narodowośc zadeklarowało 51 tysięcy osób z polskim obywatelstwem. To właśnie najczęściej z tej grupy rekrutują się UKRAINSCY najemnicy terroryści szkoleni przez CIA w III RP i to za pieniądze okradanego polskiego podatnika.

W rekrutacje tych najemników UKRAINCÓW z polskim obywatelstwem zajmują się też inne organizacje ukraińskie prosperujące w III RP oprócz Związku Ukrainców w Polsce, którym kieruje post-banderowiec Piotr Tyma, ostatnio nagrodzony Srebrnym Krzyżem Zasługi dla Polski za „zasługi” dla Państwa Polskiego.

Z mniejszości ukraińskiej zamieszkałej w III RP z polskim obywatelstwem rekrutuje się bardzo dużo POLICJANTÓW, którzy pokończyli adekwatne wykształcenie w tym zakresie w Polsce. Wielu tych UKRAINCÓW POLICJANTÓW jest szybciej awansowanych niż Polacy zatrudnieni w policji przez obecne „polskie” władze „warszawki”. Ci ukraińscy policjanci z polskim obywatelstwem są mianowani bardzo często na nadinspektorów policji czyli szefów policji w wielu regonach oraz wielkich miastach w Polsce.

W miejscowościach w Polsce, gdzie mieszka dużo ukraińców z polskim obywatelstwem tam na ogół aparatem policji dowodzi Ukrainiec.
W ogóle w dowódctwie „polskiej” policji jest też dużo ukraińców z polskim obywatelstwem, którzy usiłują opanować ten resort siłowy w III RP.

Miron Sycz (ur. 1960r), Ukrainiec z polskim obywatelstwem jest posłem w polskim Sejmie. Jest działaczem Związku Ukraińców Polsce. Biuro poselskie otworzył w Bartoszycach w wojewódzctwie Warmińsko-Mazurskim, okręg w Elblągu.
Był członkiem PZPR. Po 1990 działał w Kongresie Liberalno-Demokratycznym, Unii Wolności i Partii Demokratycznej.
Jego ojciec Ołeksandr Sycz był członkiem UPA.
W Sejmie objął funkcję PRZEWODNICZĄCEGO Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych, grup parlamentarnych polsko-ukraińskiej i polsko-ROSYJSKIEJ oraz delegacji Sejmu do Zgromadzenia Poselskiego Sejmu RP i Rady Najwyższej Ukrainy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Miron_Sycz

http://www.mironsycz.pl/

http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/posel.xsp?id=369&type=A

Na innym portalu znalazłem taki komentarz, który wydaje mi się bardzo prawdopodobny.

„sprawa polskiego Merca jest prosta do wytłumaczenia.Ukraińcy rejestrują samochody na tzw współwłaściciela np kogos z Chełma czy okolic i dzieki temu mogą sobie jeżdzić samochodami za nie duże pieniądze.Unikają dzieki temu duzych oplac celnych na Ukrainie.Widać ktoś miał ochotę pojechać tym busem w głąb Ukrainy i dlatego mamy film z busem z gminy Chełm ”

„osoba rejestrujaca na siebie auto bierze odpowiednią kasę,przeważnie do 1000zł i nie interesuje ją co dalej z tym samochodem sie dzieje,raz w roku robi badania tech i OC za kase Ukrainca i po sprawie…wszystko zgodne z polskim prawem ”

„jako ciekawostkę podam,że są w Chelmie tacy co maja na siebie zarejestrowanych w ten sposob po kilkanascie aut,niezly jest z tego dochód ”

źródło: http://www.kresy.pl/?forum/skad-sie-wzial-samochod-z-polska-rejestracja-w-strefie-konfliktu-video,0,0,2747


  PRZEJDŹ NA FORUM