Rozmaitości polityczne
Ciekawy misz masz

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/sikorski-dopoki-putin-jest-prezydentem-rosja-nie-zwroci-krymu/01fqb
Sikorski jest, zdecydowanie i OSTATECZNIE. polonofobem.
Prawdopodobnie – stał się! Poprzez swoją ‚karierę’
Może, ktoś, przypomni ‚korzenie’?
Polska na czele koalicji państw walczących z Rosją o suwerenność narodów Europy Środkowo-Wschodniej, ścisły sojusz militarny z USA, plan niezależności energetycznej od Moskwy, budowa silnej armii i wreszcie przypomnienie światu, że to Solidarność, a nie Niemcy, doprowadziła do upadku komunizmu. To już wszystko gdzieś słyszeliśmy. Jeżeli ktoś chciałby podsumować politykę Lecha Kaczyńskiego, pewnie miałby dzisiaj déjà vu. Jego najwięksi wrogowie – Tusk i Komorowski – realizują kluczowe założenia celów działalności tragicznie zmarłego prezydenta. Robią to nie dlatego, że przeżyli nagłe nawrócenie, ale dlatego, że zostali do tego zmuszeni. Tusk łaszący się do Berlina, Sikorski śliniący się do Ławrowa i prorosyjski Komorowski nagle zostali zderzeni z bezwzględną polityką Moskwy. Polska, będąc państwem frontowym, nie mogła nadal stać okrakiem pomiędzy Wschodem a Zachodem. Gwałtowna zmiana polityki amerykańskiej wymusiła jednoznaczne stanowisko Warszawy. Może nam się wydawać, że to niesprawiedliwe, bo dranie wypinają piersi po ordery za to, z czym walczyli. Mają swoje kariery i swoje odznaczenia. Wielkość polega jednak na tym, że osiąga się ważne cele, nawet gdy trzeba trochę poczekać na sprawiedliwy osąd historii.

http://niezalezna.pl/56078-sukces-lecha-kaczynskiego
Prorosyjski Komorowski – tylko w czym? Sakiewicz dezinformator

Polska na czele koalicji państw walczących z Rosją -> ale to w stylu „piechota frontowa”

„budowa silnej armii ” i „Tusk łaszący się do Berlina” coś się to wzajemnie wyklucza chyba że „łaszacy się” trzeba potraktowac dosłownie i nie ma to żadnych konsekwencji w suwerenności działan rządu.
Roman Kluska, były szef Optimusa, po paru latach dociekań, dlaczego wyeliminowano go z biznesu, doszedł do wniosku, iż najważniejszą przyczyną były jego darowizny na rzecz bazyliki w Łagiewnikach. Był to bowiem znak, że nie jest „swój” i że może stanowić wsparcie dla porządku zagrażającego układowi sił w III RP. Zwłaszcza, gdy odrzucił propozycję opłacenia się mu.

Jesli darowizna była przyczyna eliminacji Romana Kluski to dziwne że kapciowy Dziwisz ma się świetnie. Nawet wśród takich przedsiębiorczych ludzi moga być osoby mało świadome…

http://prawdziwejedzenie.pl/
Można sprawdzić jak mu teraz idzie.
A na fejsie Prawy Sektor – Polska. Nachalne są te kurwy i zuchwałe.
https://www.facebook.com/prawysektorpolska
Niesamowite! dostaną od nas kasę-w formie zasiłków emerytur nawet dla dzieci tychże poszkodowanych, już ten z budy ruskiej podpisał!
http://www.timesofisrael.com/for-first-time-poland-to-pay-pensions-to-survivors/
M.Kurka ma cięte pióro, trzeba mu to przyznać. Mimo że trochę takie siermiężne. Wydaje mi się, że przypomniał sobie, co kiedyś powiedział – „Bóg istnieje, tyle wstępnie ustaliłem”. Wnioskuję zaś po jego tekście na http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=12832&Itemid=100

Zauważam w użyciu inny model parasola, czyżby zmiana pogody :-) ?


  PRZEJDŹ NA FORUM