Gdzie jest generał?
z neta: Córka wehrmachtowca ma być pochowana obok sowieckiej żydomatrioszki na Powązkach!!! To profanacja Polskiej Nekropolii !!! Przypomnijmy, co o Barbarze Margulis ksywa „Jaruzelskiej” mówił dr Lech Kowalski, biograf Jaruzelskiego:

Tematu pani Barbary Jaruzelskiej za bardzo nie chciałbym rozwijać, bo jest to bardzo niebezpieczna sprawa – rozwijanie wątku rodziny i koneksji pani Barbary Jaruzelskiej. To jest córka byłego podoficera Wehrmachtu, który zginął na froncie wschodnim. Stąd jej miłość do języka niemieckiego, bo ona jest germanistką z wykształcenia, zrobiła doktorat na Uniwersytecie Warszawskim i wykładała germanistykę.

(…) nie chcę rozwijać wątków pani Jaruzelskiej, bo one są bardzo niebezpieczne (…) Nie dysponujemy jeszcze na tyle dokumentami i dowodami, które gdyby okazały się prawdą, to myślę, że to byłby bestseller wydawniczy z życia pani Barbary Jaruzelskiej, w momencie, kiedy została żoną Wojciecha Jaruzelskiego.

— mówił enigmatycznie dr Kowalski na spotkaniu promującym jego książkę „Jaruzelski Generał ze skazą”.

Jednak w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy” biograf Jaruzelskiego uchyla rąbka tajemnicy Jaruzelskiej:

W moim posiadaniu jest relacja Adama (Arona) Heinsteina, z której wynika, że Barbara Jaruzelska jest córką podoficera Wehrmachtu. Żona Heinsteina utrzymywała, że w czasie okupacji Barbara Jaruzelska uczęszczała do zgermanizowanej wówczas szkoły Vetterów w mundurku Bund Deutscher Mädel, czyli żeńskiego odpowiednika Hitlerjugend. Heinstein do czasu antysemickich czystek był jednym z najbliższych przyjaciół Jaruzelskiego. Niestety, również dokumenty Jaruzelskiej zostały metodycznie wyczyszczone. Sprawa ta wymaga zatem jeszcze bardziej dogłębnej kwerendy. (…) Ps. Abp Głódź i ks. Lemański już prasują ornaty! Boniecki zawsze pod telefonem…NIHIL NOVI SUB SOLE. Żydokomuna przejęła po Gestapo/SS, etc.. jej konfidentów. No to co w tym dziwnego, że żydokomuch i matrioszka Margulis ksywa dla zidiociałych POlaków „Jaruzelski” będący konfidentem Informacji Wojskowej, przejął po Niemcach ich Frau z babskiego HJ, tym bardziej, że prawdopodobnie była to przystojna Frau. Mam nadzieję, że jeszcze przyjdą czasy, gdy oczyścimy Narodowy Panteon z najgorszej komunistycznej padliny. Lub, przynajmniej, do jej nagrobków dodamy solidne tablice, informujące potomnych kim byli i co nam zrobili – każdy z nich. Cały aparat władzy w Polsce jest okupacyjny. Marszałek J. Piłsudski unieszkodliwił dawne zaborcze agentury drogą zamachu stanu. Obecny wywodzi się z żydokomunistycznych organizacji wywrotowych oraz rozmaitych sprzedawczyków, kapusiów takich bandyckich organizacji jak SS, Gestapo, Wervolfu czy Smierszy, NKWD. To jest rdzeń, serce systemu. Wszystkie ubeckie dynastie zaczynają się od SS, Gestapo, Wervolfu, folksdojczy lub sowieckich mordowni, więc nie ma możliwości, żeby miały coś wspólnego z Polską. Nawet 2 lata więzienia za protesty na pogrzebie (żydobolszewickiej matrioszki, zbrodniarza i bandyty z Smierszy/NKWD/IW Margulisa) Jaruzelskiego?! Prokuratura ściga manifestujących…(Patriotów Polaków)

Warszawska prokuratura rejonowa wszczęła śledztwo przeciwko manifestującym podczas pogrzebu gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Przypomnijmy – uroczystości odbyły się w miniony piątek na Powązkach Wojskowych, z olbrzymimi honorami.

Uroczystościom towarzyszyły liczne protesty sprzeciwiające się składaniu hołdów komunistycznemu zbrodniarzowi. Protestującym oskarżonym grozi nawet do dwóch lat więzienia!

Obecnie analizowane są nagrania policji, dopiero po czynnościach sprawdzających, kto i w jaki sposób protestował będzie możliwe postawienie tym osobom zarzutów. Oskarżona jest obecnie tylko jedna osoba, ale to dopiero początek działań śledczych.

Prokuratura rozpoczęła działania na podstawie artykułu kodeksu karnego : „kto złośliwie przeszkadza pogrzebowi, uroczystościom lub obrzędom żałobnym” podlega karze do dwóch lat więzienia.” / Też jestem zdania (jak Cat – Mackiewicz), ze trzeba wyrżnąć 10 000 swołoczy. A jak ich by tylu nie było – to dobrać z uczciwych. Liczba ma się zgadzać.


  PRZEJDŹ NA FORUM