Szwajcarski generał: Zbrójcie się, by móc bronić się przed imigrantami


Pistolet to jedyna broń, która samotnej kobiecie dałaby szansę wzięcia góry nad gangiem bandytów chcących ją zgwałcić


Szwajcarski generał: Zbrójcie się, by móc bronić się przed imigrantami

Mieszkańcy Szwajcarii powinni zbroić się, by uniknąć zagrożeń związanych m.in. z niekontrolowaną imigracją z krajów arabskich – zaapelował szwajcarski generał Andre Blattmann.


Wojskowy w wywiadzie dla niemieckiej gazety Deutsche Wirtschafts Nachrichten stwierdził, iż „zagrożenie terroryzmem wzrasta, wojny hybrydowe trwają na całym świecie, perspektywy gospodarcze są ponure, a napływ imigrantów nabrał niespodziewanie dużych rozmiarów”.

W rezultacie tych wydarzeń może dojść do dezintegracji Unii Europejskiej, chaosu i wzrostu przestępczości, zwłaszcza inicjowanej przez przybyszów z Bliskiego Wschodu. By móc się przed nią bronić, Szwajcarzy powinni zbroić się.

Słowa Blattmanna nabierają szczególnego znaczenia zwłaszcza w obliczu „polowania na kobiety” jakie urządzili sobie w Niemczech w noc sylwestrową imigranci z Afryki Północnej i krajów arabskich. Jak na razie na policję zgłosiło się 80 poszkodowanych Niemek i turystek.

Obecnie w liczącym 8 mln mieszkańców kraju Helwetów w rękach obywateli jest według różnych szacunków od 2,3 do 4,5 mln sztuk broni. Ponadto „kultura broni” jest głęboko zakorzeniona w szwajcarskim patriotyzmie i tożsamości narodowej.

Źródło: infowars.comMetody na nabycie broni palnej (2015)
http://www.monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189713


  PRZEJDŹ NA FORUM