Zamachy w Londynie – Olimpiada zagrożona
Ten tekst został znaleziony na stronie zmianynaziemi, napisany przez gościa podpisanego koh-bolt
Mam pewne informacje dotyczące ataku fałszywej flagi podczas igrzysk w Londynie. Przede wszystkim należy zdefiniować operację fałszywej flagi. Jest to operacja, której przeprowadzenie obarcza się grupę, państwo czy osobę, która w rzeczywistości tego nie dokonała. Prawdziwi pomysłodawcy pozostają w ukryciu. "Terroryści" zaatakują najprawdopodobniej podczas ceremonii otwarcia. Ceremonia zacznie się nine o'clock (9:00 PM), czyli o 21:00 czasu londyńskiego. Winę zwali się na Iran, Syrię i Chiny. Rozpętana zostanie trzecia wojna światowa, po której (UWAGA!) ogłosi się pokój i ludzkość nie będzie miała wyboru - będzie musiała zaakaceptować nowy porządek świata. UWAGA! I tutaj proszę o rozwagę i wzięcie pod uwagę tego, co zaraz napiszę... W trakcie ogromnych wojen i spustoszenia (wg mojego snu z 2006 główny teatr działań rozegra się na Bliskim i Środkowym Wschodzie - od Izraela po Kazachstan, Afganistan i Pakistan) objawią się światu demony... pozorujące na UFO... Ale one nimi nie są - wiem to również z mojego snu. Te demony z mojego snu miały postać szaraków, tak jak z Apokalipsy 16:13.

Nie wykluczam, że będą wyglądać inaczej. Demony zostaną przedstawione światu jako wybawcy i w moim śnie czułem, że one "przyleciały po to" (widziałem spodki), żeby ocalić Ziemię. UWAGA. Wracam do tematu moich pierwotnych rozważań. Nastąpi prawdopodobnie atak bombowy z użyciem broni jądrowej na teren w parku olimpijskim, ściśle na sam Stadion Olimpijski. Stadion może pomieścić 80 tys. ludzi. Pod terenem Hackney, będącym jednostą Wielkiego Londynu, umieszczone są pod ziemią ogromne ilości radioaktywnych odpadów... UWAGA!

Rury i metro to klucz do zrozumienia tego, co nadejdzie... Stadion zostanie wysadzony od dołu... Po prostu zapadnie się tak, jakby było trzęsienie ziemi połączone z wielkim wybuchem. Motyw zapadającej się ziemi macie w filmach "2012", w bodajże ostatnim "Batmanie". Uwaga... Kto oglądał film "Zapowiedź" z 2009 z Nicolasem Cagem? Beware! Opowiada on o tym wszystkim, co nadejdzie... i co już było (wyciek ropy w Zatoce Meksykańskiej 20. kwietnia 2010). Na końcu filmu płonie tam stadion, który wszyscy "seekerzy" uważali za Stadion Olimpijski w Berlinie. I rzeczywiście. Ja tam zauważyłem też Bramę Brandenburską - to wskazówka.

W innym filmie - nazwy nie pamiętam - bohater wyjmuje z torby paszport z liczbami wskazującmi na datę 26.06.2011 i obywatelstwem kanadyjskim". Całość filmu rozgrywa się w Berlinie. Wszyscy myśleliśmy, że atak nastąpi 26.06.2011 na Stadion Olimpijski. Byliśmy w błędzie. Niemki pierwszy mecz na turnieju zagrały 26.06.2011 właśnie z Kanadą. Bingo!

Ale to nie o tę datę chodziło. Atak nastąpi w 111 po 26.06.2011. W 111... W 1 rok, 1 miesiąc i 1 dzień po 26.06.2011 - 27. lipca 2012, w dniu otwarcia igrzysk. W filmie 2012, gdy bohater szuka rozpaczliwie mapy, natrafia na mapę metra londyńskiego. Wcześniej ziemia dosłownie zapada się mu pod nogami, a w oddali wielki wybuch, zupełnie jak bomba atomowa. W filmie "Zapowiedź" metro zostaje zniszczone i ginie wielu ludzi. Uwaga! Finalne przesłanie tego filmu jest takie, że kosmici ratują dzieci i przenoszą je na inne planety. UWAGA, ludzie dobrej woli... W momencie, kiedy dzieci po raz pierwszy mają kontakt z "kosmitami", odczuwaja wielki strach.

One objawiają się im w nocy i czują wielki strach. To nie są anioły, to upadłe anioły. Bingo! Wszystko zgadza się z moim snem. Miałem też sen odnośnie papiestwa i dlaczego jest ona Wielka Nierządnicą *, i miałem też sen odnośnie gilotyn, ale nie będę was tym tematem tutaj zadręczał, gdyż one spełnią swoją rolę w trochę późniejszym czasie, a nie wszyscy przeżyją ataki terrorystyczne,
które będą współgrane często w jednym czasie przez tych samych wykonawców po to, żeby zmusić ludzkość do totalnego strachu, do wyjścia na ulicę (uwaga na kontrolowane rewolucje - nie idźcie za nimi i nie uczestniczcie w ich protestach ulicznych - zginiecie jak w ostatnim filmie z tego roku, kiedy to szekspirowski dramat o zdradzie ludu, który poszedł na barykady jak barany dobitnie zaświadczył o braku sensu tego typu protestu).

Nie wszyscy przeżyją wojny, głód, tsunami (UWAGA - w moim śnie tsunami też się pojawia ze wskazówką, żebym zerknął do Ewangelii Łukasza - to co wyczytałem, zjeżyło mi włos na głowie - Biblia mówi wyraźnie, że podczas końca będzie tsunami).
Będą też trzęsienia ziemi i zabijanie przez własny rząd, za niedługo już światowy. Jak nie przyjmiesz znamienia, zostaniesz zgilotynowany. Gilotyny są już rozlokowane na całym świecie, w tym m.in. w USA kilkadziesiąt tysięcy.
UWAGA! Jeżeli rząd wam powie, żebyście się ewakuowali do podziemi, gdzie są schrony i tunele (bo są, tunele są wszędzie, najwięcej w USA - cała sieć... podziemnych obozów śmierci), to nie idźcie tam!!! Zostaniecie zmasakrowani. UWAGA! Doszedłem do konkluzji, że podziemne tunele w USA z liniami kolejowymi służą do mordowania ludzi w jak najszybszym tempie... Nie uwierzycie mi, wbrew powszechnemu twierdzeniu, że Amerykanie to kraj ateistów. Tam mieszka dużo chrześcijan, którzy znają Biblię lepiej niż w jakimkolwiek kraju. Ich liczba sięga milionów.

Ich muszą się pozbyć za wszelką cenę, również patriotów i tych, którzy zaczerpnęli choć trochę z tego, co nadejdzie potem... Doszedłem do tej konkluzji po obejrzeniu reklamy z amerykańskiej telewizji, wszystko na youtube, gdzie wspomina się o tym, żeby holocasut nigdy się nie powtórzył. To co zobaczyłem, przerosło moje wyobrażenia nt. możliwości przeprowadzania szybkiego ludobójstwa rodem z Auschwitz.

Całość rozgrywa się w jakiejść ciemnej scenerii, gdzie nie ma w ogóle światła... W podziemiach! Bingo! Przyjeżdż pociąg, taki pancerny pociąg bez szyb. Otwierają drzwi i dają ludziom po oczach mocnym światłem. Szybko wypakowuja ich z pociągu. Potem są pakowani za jakieś wysokie ogrodzenie z drutu. Wracając do tematu false flags, to Tom Cain (przydomek artystyczny dziennikarza, masona i iluminata), który napisał opowieść "Blackjack" w 2009 dla brytyjskiej gazety, opisał tam w postaci komiksu to, że ataki będą, jak to mówi jedna z kart Jacksona z jego gry, "combined disasters", czyli wiele ataków w różnych miastach o tym samym czasie. Odnośnie samego ataku na Londyn, to większość polityków będzie nieobecna na otwarciu. Nie dajcie się zwieść na tanie tricki i sztuczki, na tanie obiecanki i przesłania, wizje lepszej przyszłości ze stajnie New Age-NWO. Koniec. Może będzie ciąg dalszy.Wielka Nierządnica * Apokalipsa Św Jana Rozdział 17


  PRZEJDŹ NA FORUM