Smugi chemtrails potwierdzone! Jesteśmy zatruwani z powietrza!

Czy jesteśmy gotowi na poznanie prawdy?

Jakie mogą być, a być może są skutki manipulacji pogodowych?

ISTOTNE SKUTKI MANIPULACJI POGODOWYCH

1. Drastyczny spadek plonów w rolnictwie, degradacja rolnictwa ekologicznego i destrukcja podstaw ekonomicznych Państwa Polskiego i innych krajów. Warto dodać że polskie produkty rolne, relatywnie lepsze od unijnych, są od dawna niemile widziane przez rządy państw UE i nie tylko UE, jako znacząco konkurencyjne. Rolnictwo to ostatni filar na którym wspiera się polska gospodarka.

2. Spadek populacji pszczół i dochodów z pszczelarstwa. Poza tym zimna i mokra pogoda sprzyja także inwazji ślimaków i innych szkodników.

3. Nieopłacalność odnawialnych technologii słonecznych (np. kolektory słoneczne, wytwarzanie biomasy), upadek bądź wegetacja firm zajmujących się programami słonecznymi (kolektory słoneczne, fotowoltaika).

4. Wzrost wydatków na ogrzewanie, suszenie itp. zwiększone zużycie nośników energii takich jak gaz ziemny, węgiel, olej napędowy, energia elektryczna i związana z tym zwiększona emisja toksyn do środowiska. Setki tysięcy metrów sześciennych gazu, ton węgla i oleju napędowego, miliardy złotych dodatkowego obciążenia obywateli i Państwa.

5. Spadek dochodów z turystyki wskutek ochłodzenia klimatu.

6. Późniejsze odczuwalne rozpoczęcie dnia i wcześniejsze zapadanie zmroku. Chłodne noce.

7. Utrwalenie wizerunku Polski jako kraju szarego, biednego i smutnego o niedobrym klimacie.

8. Emigracja młodzieży motywowana nie tylko wizją zatrudnienia i zarobków ale także ucieczką od chłodu i szarości.

9. Odebranie ludziom radości życia, poczucie beznadziejności, depresje. Powszechna bieda.

10. Wzrost alkoholizmu, narkomanii i innych patologii społecznych.

11. Zwiększona śmiertelność.

12. Choroby grzybicze płodów rolnych i ludzi.

13. Brak witaminy D wytwarzanej w skórze, spadek odporności organizmów.

14. Choroby, w tym układu oddechowego, spowodowane rozpylaniem z samolotów toksycznych substancji jak pył aluminium, tlenek glinu, związki baru, związki manganu (MnSO4), wirusy, bakterie, toksyczne grzyby, nanowłókna i szereg innych. Dziwny wszechobecny kurz, inny niż obserwowany wcześniej, stale obecny na dachach samochodów, parapetach, szybach, meblach. Jest to obszerny temat którego nie sposób tu omówić.

15.Skutki uboczne to zmiany wyglądu nieba, szczególnie zmiany koloru wschodu i zachodu słońca w porównaniu z obserwowanymi przez ludzkość od stuleci. Wiele osób zadaje sobie pytanie: „Gdzie sie podziało błękitne niebo?”

16. Łączne straty dla gospodarki narodowej można oszacować na wiele miliardów zł, jeśli nie będzie w roku 2011 powodzi lub suszy lub długotrwałych opadów. Jeśli któryś z tych kataklizmów nastąpi, straty będą wielokrotnie większe.

17. Zaburzony został naturalny, na ogół regularny, rytm opadów i słońca. Na to miejsce wprowadzono ciągłe, nękające zachmurzenie bez istotnych opadów i przyćmione słońce. Inny wprowadzony scenariusz to ciągłe totalne zachmurzenie z nękającymi opadami.

18. Dalsze, nie wymienione, ponieważ nie jest możliwe przewidzenie wszystkich skutków

(Źródło: januszzagorski.pl) fragment listu otwartego do władz województwa podkarpackiego i mieszkańców Polski południowo- wschodniej z 5 lipca 2011r.

Teoria przestała być teorią, jest naszą szarą rzeczywistością !

Sprawa chemtrails, czyli teorii spiskowej zakładającej, ze jesteśmy zatruwani przez smugi kondensacyjne, wzbudza nieustannie mnóstwo kontrowersji. Co ciekawe, jest to jedna z tych spiskowych teorii dziejów, która powoli zyskuje potwierdzenie w faktach. Czy jesteśmy gotowi na poznanie prawdy?

Jest jedną z wielu teorii spiskowych, które zrobiły karierę na przełomie XX i XXI w. I jedną z tych, na którą ludzie coraz częściej zaczynają spoglądać zupełnie innym okiem. Zgodnie z hipotezą, uznawaną dotąd w wielu kręgach za absurd, w smugach kondensacyjnych, pochodzących z silników samolotów odrzutowych, miałyby się znajdować substancje służące np. do zatruwania ludzkości. Nie, to nie żart! Środki toksyczne miałyby być rozpylane przy pomocy białych pasów, które ciągną się za samolotami, a które idealnie widać w pogodny dzień – zazwyczaj na błękitnym niebie zauważyć można swoistą siatkę utworzoną z niezwykłych, generowanych przez przelatujące samoloty, pasm.


Czy jesteśmy gotowi na poznanie prawdy? (fot. NASA)

Przez wiele osób teoria ta – często łączona z projektem NWO (skrót od: New World Order – Nowy Porządek Świata) – była przez długi czas wyśmiewana. Część ludzi nazywało ją niedorzeczną. Teraz, za sprawą naukowców związanych bezpośrednio z Waszyngtonem, okazuje się, że naprawdę coś jest na rzeczy.

Wielkie poruszenie wywołały w ostatnich miesiącach słowa doradcy prezydenta Stanów Zjednoczonych – Johna Holdrena. Konsultant ds. nauki itechnologii, w czasie oficjalnego wystąpienia, potwierdził poniekąd słynną teorię spiskową. Dlaczego „poniekąd”? Człowiek Obamy nie przyznał się – co zrozumiałe – do zatruwania ludzi z powietrza. Ujawnił jednak, że w ramach tzw. geo-inżynierii prowadzone są opryski. Wytłumaczył, że celem podobnych zabiegów jest… walka z globalnym ociepleniem.

Komentatorzy nie mają wątpliwości – prominentny naukowiec i prawa ręka najważniejszego człowieka na świecie przyznał w dość zawoalowany sposób, że zjawisko chemtrails to nie mit. John Holdren wyznał, że prowadzone są eksperymenty, w czasie których do powietrza uwalniane są cząsteczki baru, magnezu, aluminium, nano-włókien oraz innych substancji. Naukowiec uważa, dzięki takim zabiegom ograniczane jest oddziaływanie promieni słonecznych na naszą planetę. W ten sposób władze rzekomo prowadzą walkę ze zjawiskiem globalnego ocieplenia.

Aby lepiej zrozumieć znaczenie słów prezydenckiego doradcy, należy zapoznać się z raportem Narodowego Instytutu Zdrowia, w którym można przeczytać, że tzw. geo-inżynieria jest bezpośrednio odpowiedzialna za pojawiające się w organizmach ludzi neurotoksyny. Przedostają się one do ludzkiej krwi oraz płuc. Mogą też prowadzić do wystąpienia stwardnienia rozsianego.

Słowa Johna Holdrena wprawiły wiele osób w osłupienie. W jednej chwili okazało się, że głupcami byli nie ci, którzy głosili absurdalną – wydawałoby się – teorię na temat rozpylania do atmosfery tajemniczej substancji, ale ci, którzy się z niej naśmiewali i określali ją mianem absurdu.


Rewelacje zaprezentowane przez amerykańskiego naukowca dziwią tym bardziej, że w ostatnim czasie przeprowadzono szereg badań, które pokazują, że walka z globalnym ociepleniem nie ma większego sensu. Dlaczego? Niezależni eksperci uważają, że obecnie nie obserwujemy zjawiska globalnego ocieplenia, a za zachodzące zmiany klimatyczne z pewnością nie odpowiada człowiek. Specjaliści z Syracuse University, na podstawie dokonanych analiz, poinformowali niedawno, że proces podwyższania się temperatury na Ziemi zachodzi cyklicznie, ale obecnie nic takiego nie obserwujemy. Mało tego, naukowcy uważają, że w tej chwili: temperatury na Ziemi się obniżają, a pokrywy lodowe w rejonie biegunów wcale się nie kurczą. W żadnym razie nie można też twierdzić, że to emisja CO2 odpowiada za ekstremalne zjawiska pogodowe.

Po co zatem naukowcy związani z Białym Domem, potwierdzając hipotezę chemtrails, która przez lata była obiektem drwin, tłumaczą to walką z globalnym ociepleniem, które – jak wskazuje coraz więcej badań – nie istnieje?

To jest wszędzie!

Szerokim echem odbiły się w ostatnim czasie zdjęcia, które zostały wykonane przez satelitę meteorologicznego. Opublikowane przez NASA fotografie przedstawiały obraz zmian pogodowych, które zaszły w ciągu kilku godzin od pojawienia się smug kondensacyjnych. Okazało się, że chmury, które powstają po przelocie samolotu, utrzymując się przez wiele godzin, mogą doprowadzić do całkowitej zmiany pogody.

Niesamowite zdjęcia przedstawiają sytuację nad Oceanem Atlantyckim, w rejonie Nowej Fundlandii. Obserwacja wykazała, że smugi powstałe w wyniku przelotu samolotów, utrzymywały się nawet przez 14 godzin, prowadząc do pojawienia się rozległych, pierzastych chmur, które określane są mianem cirrus – poinformował dziennik „Daily Mail”.

„Ogólnie rzecz biorąc, smugi tworzą dodatkową pokrywę w postaci chmury cirrus” – powiedział Patrick Minnis z NASA.
Źródło: wp,pl, niesamowite.pl, (fot. Thinkstock)
http://www.portal.wci.pl


  PRZEJDŹ NA FORUM