NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » CZY WIESZ, ŻE WYRABIAJĄC NOWY PLASTIKOWY DOWÓD OSOBISTY ZRZEKŁEŚ SIĘ PRAW CZŁOWIEKA?

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Czy wiesz, że wyrabiając nowy plastikowy dowód osobisty zrzekłeś się praw człowieka?

  
MareczekX5
19.12.2012 12:19:42
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)

Grupa: Administrator 

Posty: 7596 #1077572
Od: 2012-7-24
Sprzedano w ten sposób już setki milionów ludzi, niczego nie podejrzewających zacnych celów instytutów rządzących i tych którzy cały Świat chcieli by mieć tylko dla siebie. Sprawa wygląda następująco, że gdy staramy się o wyrobienie jakiego kolwiek dowodu tożsamości w bezczelny sposób okrada nas się z konstytucyjnej wolności. A wszystko to za sprawą podpisu jaki składamy gdy staramy się o wydanie dowodu osobistego. Jak każdy z Państwa zauważył, nad naszym podpisem nasze imiona i nazwiska są pisane z dużych drugowanych liter. W prawie międzynarodowym jest trzy rodzaje dokumentów określających fakt NAD LUDZI, LUDZI i POD LUDZI... Nad ludzie to osoby, które zazwyczaj rządzą danymi rejonami. Ich dowód osobisty pełni miano inmunitetu nietykalności. Tego typu dowód ma tylko DUŻE PIERWSZE LITERY imion i nazwisk, np. Jan Kowalski. Jeżeli na dowodzie osobistym tylko nazwisko jest określane z dużych liter, np. Jan KOWALSKI, to owa osoba posiadająca dany dokument może być karana, lecz nie można ją więzić i pozbawiać wolności. W przypadku gdy wszystko na dowodzie osobistym jest pisane z dużych drukowanych liter, np. JAN KOWALSKI, to można ową osobę karać, ograniczać jej wolność i aresztować, oraz przetrzymywać tyle ile chce tego władza. Konstytucyjnie każdy prezentujący w prawie identyfikator tożsamości ma datę ważności, więc w przyszłości zadbaj o to byś nie podpisał dokumentu, jaki sprawi że staniejsz się niewolnikiem systemu, sztucznego tworu biznesowego. Tylko gdy podpisujesz dokument jaki ma określony cel w tym pozbawienia Ciebie praw, stajesz się nie chronionym obywatelem danego kraju, nie chroni Cię takżę Konstytucja gdyż dobrowolnie zgodziłeś się na to, by być niewolnikiem. Zauważmy fakt, że jeżeli obcokrajowiec coś złego zrobi w naszym kraju, bezwzględnie jego kraj może wnieść pozew o eksmitowanie go do kraju gdzie ma obywatelstwo. Jest to fakt, iż tylko tam miał podpisane papiery do tego, aby być niewolnikiem własnego kraju. Państwa troszczą się o swoich niewolników, jaki sowicie karają ich za niszczenie dobrego imienia danego Państwa.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


Podpis jest bardzo ważnym argumentem w dzisiejszej prawnej rzeczywistości, bez jego nikt nie może Cię karać iż nawet do przestępstwa trzeba się przyznać skąłdając podpis, chyba że już to zrobiłeś w chwili składania papierów po dowód osobisty. W urzędzie osoby zgłaszające wniosek o wydanie dowodu nie są informowane o tym zacnym planie reżimu, co jest świadomym faktem wprowadzania ludzi w niewolę. Urzędnicy argumentują sprawę tego typu iż muszą wpisywać we wniosek imiona i nazwiska dużymi drukowanymi literami, iż mają taki przepis. Przepis ten jest jawnym oszustwem, gdyż dany dokument ma prezentować "CAŁEGO MNIE" czyli nie powinno być tzw. przepisu czy chcę, aby moje imiona nazwiska były z wielkich czy małych liter. Jeżeli jest taki przepis, że zwykłym ludziom obowiązkowo muszą dawać duże litery, to jest to już przepis reżimowy! Nie ma wolności nawet w prezentowaniu samego siebie, więc wydany wg przepisów konstytucji dany dokument jest dokumentem tożsamości sztucznej osoby i dopiero po wyrażeniu zgody pisemnej, zgadzamy się np. w sądach reprezentować osobę nieistniejącą i zgadzać się z wyrokami uiszczając nasz osobowy podpis.

W starych dowodach osobistych byliście nietykalni, teraz zrobiono wsyztsko byście byli zmuszeni do podpisania się na dokumencie odbierającym Wam wolność!
Obrazek
Obrazek
Z sieci wzięte:
Odnosząc się do stanu faktycznego opisanego w treści pytania, niestety należy zgodzić się ze stanowiskiem prezentowanym przez urząd, ponieważ w obecnym stanie prawnym brak jest możliwości wpisania do dowodu osobistego partykuły „de” małą literą.
Zgodnie bowiem z treścią § 19 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 lutego 2009 r. w sprawie wzoru dowodu osobistego oraz trybu postępowania w sprawach wydawania dowodów osobistych (Dz. U. z 2009 r. Nr 47, poz. 384 z późn. zm.): „dowód osobisty ma formę spersonalizowanej przy użyciu wielkich liter, a w przypadku adresu przy użyciu wielkich i małych liter, karty identyfikacyjnej o wymiarach 54 x 85 mm, wykonanej z tworzywa sztucznego, zawierającej dane osobowe, zdjęcie i podpis posiadacza, trzyliterową serię i sześciocyfrowy numer dowodu osobistego, nazwę organu wydającego dowód osobisty, datę wydania i termin ważności oraz elementy zabezpieczające dokument przed podrobieniem i sfałszowaniem”.
Przepis powyższy wskazuje, że wprawdzie do dowodu osobistego można wpisać małe i wielkie litery, ale tylko i wyłącznie w przypadku adresu.
Imię i nazwisko osoby musi być wpisane wyłącznie dużymi literami, również dużymi literami muszą być zapisane partykuły.
Oznacza to, że wszystkie osoby, które mają w swoich nazwiskach partykuły pisane małymi literami, np. „de”, muszą godzić się z tym, że te części ich nazwisk będą w dowodzie osobistym zapisane dużymi literami.
Jeżeli złoży Pani wniosek o zmianę dowodu osobistego, a urząd odmówi wpisu partykuły „de” przed nazwiskiem małą literą, to przysługuje droga odwoławcza.
Odwołanie od wydanej decyzji odmownej składa się zgodnie z treścią pouczenia zamieszczoną w decyzji do Samorządowego Kolegium Odwoławczego.
Od orzeczenia Samorządowego Kolegium Odwoławczego przysługuje skarga do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.
Ponieważ przepis prawa wskazany wyżej jest bardzo czytelny, trudno wyrokować, jakie będzie orzeczenie Samorządowego Kolegium Odwoławczego oraz Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego.
Zarazem nie sposób się z Pani stanowiskiem nie zgodzić, że nazwisko w dowodzie osobistym powinno być zgodne z treścią aktu urodzenia. Jednak w tym względzie przesadzają przepisy obowiązującego prawa, które dla organu wydającego dowód osobisty są wiążące.

Tak jak masz w akcie urodzenia zapisane imię i nazwisko, tak powinieneś mieć zapisane je w dokumencie stwierdzającym Twoją tożsamość!
Obrazek

_________________
http://www.youtube.com/user/MareczekX5?feature=mheehttp://praca-za-prace.iq24.pl/default.asp
  
BladyMamut
28.04.2013 21:48:37
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 101 #1366741
Od: 2013-1-19
Prawo Morskie


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


_________________
Trivium i Szczepionka
  
patriotaLokalny
26.09.2020 09:14:44
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #6021491
Od: 2020-9-26
Dodam że do masońskiego prawa morskiego - oryginalne akty urodzenia znajdują się na giełdzie w USA ( i tutaj nie jestem pewny dokładnie na której giełdzie) ale moim zdaniem znajdują się na Wall Street a oprócz tego za każdy akt urodzenia na samym początku tego jest zdeponowane 1kg złota na którym zarabiają banksterzy.
Chciałbym się dowiedzieć jak można to odzyskać.
  
patriotaLokalny
19.12.2020 17:24:27
Grupa: Użytkownik

Posty: 2 #6785888
Od: 2020-9-26


Ilość edycji wpisu: 1
Ja od siebie dodam, że bardziej rozbudowała prawo morskie, oraz dokładnie to omówiła jak to działa, łącznie z Trójkoroną Władzy, czyli
Watykan - religia
City Bank of London Corporation - finanse oraz
District of Columbia - wprowadzanie "demokracji" na całym świecie za pomocą bagnetów.
zawodowa-polka.pl w programie
"Skubane świnki - prawo admiralicji":


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


dodam jeszcze od siebie jedno, że światem rządzi Iluminati (czyli oświeceni), czyli 13 rodów Pana Jutrzenki:
1.Rockefeller
2.Rotschild
3.DuPont
4.Kennedy
5.Onasiss
6.Astor
7.Bundy
8.Freeman
9.Li
10.Reynolds
11.Russel
12.Collins
13.Van DuynTYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJA


A na samej górze znajduje się czarna szlachta, czyli rody skoligacone ze sobą a jest ich 0,6% populacji, których majątek jest wart więcej, niż wszystkich mieszkańców planety Ziemia razem wziętych.[/quote][yt][/yt]
Ja już pod korporację morską III RP nie podlegam, ponieważ od nie dawna posiadam Dowód Osobisty Suwerena II RP, który wygląda tak, jak Dowód legalnego prezydenta RP Jana Zbigniewa Potockiego:
Obrazek

Podobnie jest również w prawie wszystkich krajach na świecie, może poza dowodami na Białorusi, Iranie i jeszcze kilkoma innymi krajami.
I tak dla przykładu jest rówież z dowodem z Niemiec (ten dokładnie jest opisany prawem morskim):
Obrazek
jak masońskiej korporacji morskiej III PRL też jest opisany prawem morskim:
Obrazek
a pisownia taki sam styl etc.

I jeszcze jedno KL POLIN, czyli korporacja III RP

Pragnę jeszcze wspomnieć, że III PRL to POLAND REPUBLIC OF, która jest zarejestrowana jako korporacja.

Korporacja III PRL ( bez ciągłości konstytucyjnej):
iż Polska jest zarejestrowana w rejestrze Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych pod numerem 0000079312 jako Poland Republic Of analogicznie jako korporacja USA stąd też dostępne pod linkami
https://sec.report/CIK/0000079312

https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?action=getcompany&CIK=0000079312&owner=include&count=40

Polska Republika
SEC CIK # 0000079312
Poland Republic Of jest zarejestrowana w amerykańskiej Komisji Bezpieczeństwa i Giełdy. W przypadku sprawozdawczości finansowej rok obrotowy kończy się 31 marca. Ta strona zawiera wszystkie dane rejestracyjne SEC, a także listę wszystkich dokumentów (S-1, Prospekt, Raporty bieżące, 8-K, 10K, Raporty roczne) złożonych przez Rzeczpospolitą Polską.
Szczegóły firmy
Numer pliku sprawozdawczego 001-02423
Koniec roku podatkowego 03-31
Adres firmy 233 MADISON AVENUE
NOWY JORK NY 10016
Telefon służbowy 48 22 694 5000
Adres do korespondencji MINISTERSTWO FINANSÓW
UL. SWIETOKRZYSKA 12
WARSZAWA, POLSKA
R9

  
roxy
20.01.2021 19:22:53
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #7058041
Od: 2021-1-20
Jak zatem funkcjonować w tej "morskiej" rzeczywistości ? mój stary d.o. stracił ważność, nie chcę wyrabiać nowego...
  
marcus
12.06.2022 19:38:03
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2112 #7970508
Od: 2014-5-4
Na szczęście mam jeszcze 6 lat do wymiany nowego, ale nie wiem czy go wymienię, czy dożyję tego czasu, czy nie wyjadę stąd.zaniemówił
  
HexeLahar
23.07.2022 12:42:35
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #7985419
Od: 2022-7-23
Zasady działana sysyemu opartego na prawie morakim opisane poprawnie, ALE wyrabianie "dowodu" u kogokolwiek oddaje człowwieka pod jego jurysdykcje. Nie po to uwalniamy sie zeby dobrowolnie tym razie rezygnować z wolności samostanowienia. Jestem żywym człowiekem, mam proklamowaną poprawnie!! autonomie u siebie na nieruchomościach.
  
Electra26.03.2023 03:39:05
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » CZY WIESZ, ŻE WYRABIAJĄC NOWY PLASTIKOWY DOWÓD OSOBISTY ZRZEKŁEŚ SIĘ PRAW CZŁOWIEKA?

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | darmowe forum | sklepy | opinie, testy, oceny