GRYNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » WIADOMOŚCI POLSKA » SPOSOBY WALKI Z NWO-PODSTAWOWĄ BRONIĄ JEST INFORMACJA

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Sposoby walki z NWO-Podstawową bronią jest informacja

  
TheAspartam
20.07.2012 21:52:42
poziom 6Grupa: Administrator 

Posty: 1195 #976707
Od: 2012-7-18
Obrazek
Sposoby walki z NWO
Lista sposobów walki z NWO
Oto gotowe sposoby stawiania oporu szeroko pojętego NWO.

Podstawową bronią jest informacja
Bez świadomego i dobrze doinformowanego społeczeństwa niewiele da się zrobić, dlatego należy nieść prawdę do wszystkich ludzi, uświadamiać ich, dawać informacje i zachęcać do własnych poszukiwań w tematyce NWO. Przedstawię tu kilka najskuteczniejszych form informowania :
1. Ulotki i wlepki.
Powinna być zwięzła i na temat. Główne hasło powinno być kontrowersyjne(oczywiście bez przesady) i wzbudzające zainteresowanie. Do tego obraz który będzie spójny z całością i najważniejsze linki do stron, takich jak; http://www.monitor-polski.pl, http://poznajprawde.prv.pl, http://stopsyjonizmowi.wordpress.com, http://grypa666.wordpress.com, http://zakazanawiedza.wordpress.com, http://wolnemedia.net/ itp.
Przykłady ulotek; http://www.mediafire.com/imageview.php?quickkey=nfkbap0v2qv3k1u&thumb=5
Równie dobrze można zrobić to w formie graffiti na ścianie, w każdym większym mieście znajdzie się grupę graficiarzy którzy mogli by zrobić dużą, barwną i zachęcającą reklamę do poznania prawdy.
Oprócz zwykłego rozdawania ulotek, można je umieścić w sklepie lub dogadać się z osobą sprzedającą w kiosku aby rozdawała te ulotki klientom.
2. Reklamuj strony związane z NWO - online
a) Powiadom znajomych
Aby powiadomić znajomego wpisz jego adres email w formularz pod menu i kliknij przycisk prześlij.
Możesz wysyłać też do wielu osób pisząc przypadkowe maile, byle tylko nie spamować jednego tego samego.
Aby dodać adres strony do śledzika nk kliknij pod menu w ikonkę nk.
Aby polecić nas na facebooku kliknij w "lubie to".
Wklej link do strony o NWO w opisie GG lub Skype, a także podsyłaj znajomych linki do stron i do filmów na youtube o NWO.

b) Zamieszczaj link do naszej witrynie w komentarzach na portalach internetowych - onet.pl , wp.pl , interia.pl itd.

Pomóż nam w globalnym budzeniu świadomości - umieść link do tej witryny na swojej stronie, blogu etc.

Kod do umieszczenia na własnej stronie :
</a><a href="http://www.PoznajPrawde.prv.pl" target="_blank" title="PoznajPrawde.prv.pl - Otwórz oczy na otaczający
nas świat"><imgsrc="http://img806.imageshack.us/img806/1069/76658731.jpg" border="0" /></a>


http://www.poznajprawde.net/pomoz-nam.html

c) Pisanie tzw. artykułów do przedruku w serwisach takich jak Artelis.pl, można w ten sposób skierować pewną liczbę osób na stronę o NWO.

d) Reklama stron na Demotywatorach, Wykopie, Facebooku, naszej klasie i innych tego typu stronach.

e) Stworzenie filmiku promującego stronę na youtube.

3. Płyty Prawdy
Profesjonalnie zrobione płyty z najlepszymi filmami których nigdy nie zobaczysz w TV. Film o wiele lepiej dociera do ludzi, niż jakiś tekst lub książka. https://plytyprawdy.wordpress.com/

4. Organizowanie spotkań, wykładów, konferencji tematycznych
Bardzo znana jest, organizowana corocznie Harmonia Kosmosu. Ale istnieje też wiele innych inicjatyw organizowanych przez pojedyncze grupy ludzi.

5. Edukacja młodzieży
Polska młodzież ma ogromny potencjał, trzeba go wykorzystać w celu poskromienia zapędów chorych elit. Uświadamianie młodzieży może być dokonane poprzez tworzenie związków patriotycznych w szkołach lub tzw. „tajnych kompletów” w których poruszałoby się kwestie dotyczące NWO - http://monitorpolski.wordpress.com/2012/02/21/obudzic-mlodych/#comments
Jestem uczniem liceum i widzę dużą potrzebę tego typu inicjatywy. Ogólne założenia są następujące:
1. Dążenie do odzyskania niepodległości Polski.(Polska straciła swą suwerenność poprzez wejście do Unii Europejskiej, podpisanie traktatu Lizbońskiego i przez wyprzedaż naszego kraju)
2. Działanie na gruncie sprawiedliwości politycznej, narodowej i społecznej.
3. Szerzenie kultury i sztuki.
4. Sprzeciw wobec propagandy i politycznej poprawności. Propagowanie prawdy historycznej i prawdy o wydarzeniach obecnych. (chcę tu od gruntu Polskiego wyjść do szeroko pojętego nwo, aby uświadomić młodych ludzi, organizowanie wykładów i filmów np. z serii filmów prawdy- które można kupić na płycie)
5. Czynny udział w demaskowaniu wszelkiej obłudy i kłamstwa.
6. Wychowanie członków w duchu wartości narodowych.
7. Cel bezpośredni: stworzenie przez czas nauki w liceum twardej szkoły charakterów, zaprawionych do późniejszego życia obywatelskiego.
Powyższe cele są zainspirowane założeniami przedwojennego Związku Młodzieży Polskiej „Zet”.
Obecnie tworzę konkretny plan działania. Myślę że jest to potrzebne, zwłaszcza że od września ma wejść w życie reforma edukacyjna, likwidująca licea ogólnokształcące, zamieniając je na licea specjalistyczne, wynikiem tej reformy będzie tragiczne zmniejszenie godzin historii, języka polskiego i wielu innych przedmiotów. Ta reforma jest celowym ogłupieniem młodych Polaków, a przecież “takie Rzeczpospolite będą, jakie ich młodzieży chowane”. W takim przypadku, owo koło patriotyczne może być pewnego rodzaju alternatywą, (przypomina mi to tajne komplety uczniowskie organizowane pod zaborami). Członkami koła patriotycznego będą uczniowie liceum, ale także uczniowie pobliskiego gimnazjum, możliwe że będziemy również współpracować z ZHP.

Jeśli chcesz uświadomić cały świat w jakim żyjemy bagnie, najlepiej będzie gdy zaczniesz od swojej rodziny, bliskich, znajomych a dopiero później wyrusz dalej. Informacja i Edukacja to nasza najlepsza broń. Ścieżka prawdy jest bardzo trudna, kto nią podąża musi być przygotowany że spotka się z obelgami, kpinami i wrogością ze strony innych. Jednak nie warto z tych powodów zaprzestawać głoszenia prawdy, ponieważ "jeśli boisz się głosić prawdę to już jesteś niewolnikiem" ( Henryk Pająk)

Organizacje obywatelskie mogące wywierać wpływ na władzę
Tworzenie miejscowych organizacji samoinformujących i samopomocowych.
Ekonomia) Tworzenie wymian barterowych(np. towar za towar, usługa za towar) więcej na temat barteru znajdziesz tutaj http://www.bartersystem.pl/serwis/index.php
Walka z bezprawiem) http://www.aferyprawa.eu/ ta organizacja jest bardzo dobrym ruchem działającym w obronie osób pokrzywdzonych przez Polski Wymiar Sprawiedliwości, warto wspierać to stowarzyszenie.
Zdrowa żywność) Aby uchronić się przed GMO warto mieć jakieś znajomości z rolnikami i kupować bezpośrednio od nich z pominięciem pośredników. Taka inicjatywa już działa http://www.icppc.pl, http://www.youtube.com/watch?v=gXxuSx7K9h0
Ochrona mienia i osób, wzajemna pomoc) Tylko działając razem możemy zwyciężyć, twórzmy „Gwardie patriotów” w okolicach naszego zamieszkania by nawzajem się wspierać i pomagać podczas klęsk żywiołowych a także w czasie chaosu społecznego, gdzie wzrośnie przestępczość. http://coronaborealis.nowyekran.pl/post/46684,budujmy-oddzialy-obrony-spoleczenstwa

Jak bronić się przed niewolnictwem fundowanym nam przez światową elitę?
http://ukrytawladza.wordpress.com/2011/12/05/jak-bronic-sie-przed-niewolnictwem-fundowanym-nam-przez-swiatowa-elite/
1. Unikaj brania kredytów, zminimalizuj kontakty z bankami i wszelkimi instytucjami finansowymi.
2. Nie kupuj niepotrzebnych rzeczy, szczególnie nadmiernej ilości ubrań, drogich samochodów, sprzętu RTV i AGD. Ogranicz do minimum konsumpcję indywidualną, szczególnie tą niepotrzebną jak kino, knajpy, używki itp.
3. Oszczędzaj i inwestuj biorąc pod uwagą swoją wiedzę na temat tego, co nas może czekać. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczaj na naukę czerpaną z niezależnych źródeł, utrzymanie zdrowia i sprawności fizycznej, działalność altersystemową.
4. Ogranicz do minimum ilość czasu, który marnujesz na rozrywkę. Przestań całkowicie oglądać TV.
5. Włóż maksimum czasu i energii w walkę z uciskiem działając na niezależnych forach internetowych czy bezpośrednich dyskusjach.
6. Zorganizuj swoich znajomych, rodzinę, współpracowników, osiedle, gminę. Stwórz organizację samoinformacyjną i samopomocową.
7. Nie bój się mówienia prawdy i jej publicznego ujawniania (przyp. red. “Jeżeli boisz się głosić prawdę – już jesteś niewolnikiem” Henryk Pająk )
8. Uczestnicz czynnie w demaskowaniu wszelkiej obłudy i kłamstwa, oraz broń się przed nakładaniem coraz większych podatków i obowiązków kosztem coraz mniejszych praw obywatelskich, oferowanych przez państwo.
9. Nie wierz nigdy politykom. Miej ograniczone zaufanie do ludzi jak i wszystkich organizacji. Wszelkie informacje sprawdzaj w kilku niezależnych źródłach.
10. Nie oglądaj się, aż inni coś zaczną. BĄDŹ ODWAŻNY I DZIAŁAJ !


Bierny opór

Wszystko ma swoją cenę. Takie jest życie. Wolność też ma swoją cenę.
Zmuś ich do walki o każdy cal twojej wolności. Połóż worki z piaskiem. Zapieraj się nogami. Bierny opór totalnie ich wyczerpuje. Nazywają to “wypasaniem kotów” (ang. herding cats – powiedzenie odnoszące się do prób kontroli grupy która z założenia jest chaotyczna lub nie poddaje się władzy. Oznacza zadanie które jest ekstremalnie trudne lub wręcz niewykonalne).
Link do całego artykułu - http://radtrap.wordpress.com/2012/01/11/pokonaj-ich-biernym-oporem/


Zakończmy waśnie i zjednoczmy się
Sprzeciw ludzkości wobec trwającego systemu prowadzonego przez elity tego świata występuje w tylu formach ilu ludzi jest w to zaangażowanych. Wszyscy jesteśmy w to zaangażowani na tyle, na ile pozwala nam czas. Jednakże zauważyliśmy, że nie ma między nami współpracy co jest destrukcyjne samo w sobie. Kłótnie, zatargi i różnice poglądów są powodem, a zarazem wywołują radość na nieludzkich mordach polityków i tych, którzy sprawują nad nimi kontrolę.
Wielokrotnie próbowaliśmy nawiązać kontakty z dużą rzeszą ludzi. Niestety na tym się kończyło w większości przypadków. Niektórzy widzieli w nas sensację jako nowinka dzięki, której staliby się większymi gwiazdorami i zyskaliby większy poklask przebudzonego już społeczeństwa. Inne organizacje i grupy bagatelizują coś co nie zgadza się w 100% z ich ideologią i celami. Jeszcze inne grupy i jednostki ludzi widzą we wszystkim co jest odmienne od ich toku myślenia za chęć wzbogacenia się, próbę przejęcia lub wchłonięcia ich grupy i wiele innych możliwych matactwa. Podobnie sytuacja wygląda z ludźmi, którzy sami się do Nas odezwali. W 99% mimo zapewnień i chęci współpracy z Ruchem Obywatelskim manifesto… kończy się na dwóch e-mailach. Słomiany zapał lub impuls wściekłości w danej chwili i tyle. Mija następny dzień i wracacie do własnego życia godząc się na coś co jest niezgodne z definicją życia. Zamiast rozwijać się trwamy wszyscy razem w wielkim oceanie długów, w które zostaliśmy wrzuceni przez wymuszoną i chorą ekonomię skrzętnie zaplanowaną przez elity. Elity, które są ponad wszystkim co Nas otacza i co ich nie dotyczy.
Wiedzcie, że tylko jedna forma pomoże Nam wszystkim ludziom odzyskanie świata z psychopatycznych rąk nieludzkich elit z wypaczoną ideologią władzy i kontroli. WSPÓŁPRACA jest kluczem do zakończenia nowoczesnego typu niewolnictwa. Więzienia, w którym nie widzisz krat i myślisz, że jesteś wolny.
Współpraca jest kluczem do sukcesu bez niej jesteśmy zniewoleni, okłamywani, a wszystkie prawdziwe prawdy jakie ukazujemy są wyśmiewane, wytykane palcami, bagatelizowane i co najgorsze ignorowane przez społeczeństwo Ziemi skupionej na mediach głównego nurtu.
Pozostało nam mało czasu, a My dalej tkwimy w zatargach, które są w rzeczywistości dziecinne i nie mają nic wspólnego z dorosłością. Nauczmy się siebie na wzajem tolerować niezależnie od poglądów, różnic i teorii jakie posiadamy na wytłumaczenie wielu zatajonych tematów tabu dzisiejszej cywilizacji. Nauczmy się pomagać innym nie czekając na jakąkolwiek korzyść z tego tytułu. Nauczmy się ze sobą rozmawiać! Po co wszyscy ukazujemy to wszystko uśpionym ludziom skoro samemu drwimy z takich samych ludzi i ich działań.
I ostatecznie razem wyznaczmy główny cel działania, wspólne postanowienie i wspólne akcje w jedynych słusznych sprawach jakimi są życie, zdrowie, bezpieczeństwo i wolność ludzka, która jest Nam wszystkim odbierana każdego pięknego dnia. Dnia, który staje się codziennym koszmarem i przymusem funkcjonowania w wypaczonej idei egzystencji napisanej przez elity świata.
Nie prosimy o rezygnację z własnej organizacji, utraty suwerenności oraz zaprzestania podążania wyznaczoną wcześniej ścieżką, której poświęciliście całych siebie. Chodzi o dobro Nas wszystkich, a to jest ponad wszystko najważniejszym i najtrudniejszym wyzwaniem jakiemu próbujemy sprostać.
Powielajcie i rozsyłajcie tą wiadomość do wszystkich, ponieważ jest to ważne dla ludzi z Polski, Europy i całego świata. Zacznijmy od Naszego kraju, a inni wezmą z nas przykład. Skontaktujcie się na nami i połączmy Nasze siły!!!
Z poważaniem Ruch Obywatelski manifesto…
Adam Roger Kleszcz Robert Rus
http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty

http://ruchobywatelskimanifesto.pl/
Strategia
Oto kilka porad chińskiego myśliciela i filozofa Sun Zi. Można je zastosować w walce z NWO.

Jest pięć sposobów na zwycięstwo:
– Wiedzieć kiedy walczyć, a kiedy nie walczyć.
– Umieć wykorzystać różnice w liczebności wojsk obu stron.
– Sprawić, by od szeregowca po władcę wszyscy mieli wspólny cel.
– Być gotowym, aby zaatakować nieprzygotowanego wroga.
– Posiadać generała, który jest zdolny oraz władcę, który się nie wtrąca.

Kiedy nieprzyjaciel atakuje, cofamy się;
kiedy nieprzyjaciel zatrzymuje się, nękamy go;
kiedy nieprzyjaciel chce uniknąć bitwy, atakujemy;
kiedy nieprzyjaciel uchodzi, następujemy za nim.

Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać, i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika.

Człowiek bez strategii, który lekceważy sobie przeciwnika, nieuchronnie skończy jako jeniec.

Gdy nieprzyjaciel da ci okazję przerwania szeregów, korzystaj z tego natychmiast. Daj im, o co się prosili i starannie przewiduj ich posunięcia. Utrzymuj dyscyplinę w swych szeregach i przystosuj własne postępowanie do działań wroga, by wpłynąć na wynik wojny. Najpierw powinieneś być jak nadobna dziewica, przed którą wróg otworzy drzwi, a potem jak wypuszczony z klatki królik, którego wróg nie może wyrzucić.

Zwyciężają ci, którzy z wyprzedzeniem przeprowadzają w swojej kwaterze kalkulacje, uwzględniając jak największą liczbę czynników.
Pobieżne kalkulacje oznaczają porażkę. A co dopiero ich brak!

Tak jak strumień szuka swojej drogi w górach, tak wytrwały strateg odnajduje błędy i słabości wroga by odnieść zwycięstwo.
http://batnanwo.blogspot.com/p/sposoby-walki-z-nwo.html
Obrazek
_________________
Zniewolenie jest ceną jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu!
http://monitorpolskislowian.neon24.pl
http://www.mpolska24.pl/blog/monitorpolskislowian
http://www.cda.pl/monitorpolskislowianiq24pl/folder-glowny?type=pliki
http://www.obiektywnie.com.pl/uzytkownicy/monitorpolskislowian.html  
Electra20.01.2019 07:31:54
poziom 5

oczka
  
TheAspartam
20.07.2012 22:19:38
poziom 6Grupa: Administrator 

Posty: 1195 #976728
Od: 2012-7-18
NISZCZ FAŁSZYZM BATY dla TUSKA

_________________
Zniewolenie jest ceną jaką trzeba płacić za nieznajomość prawdy lub za brak odwagi w jej głoszeniu!
http://monitorpolskislowian.neon24.pl
http://www.mpolska24.pl/blog/monitorpolskislowian
http://www.cda.pl/monitorpolskislowianiq24pl/folder-glowny?type=pliki
http://www.obiektywnie.com.pl/uzytkownicy/monitorpolskislowian.html
Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » WIADOMOŚCI POLSKA » SPOSOBY WALKI Z NWO-PODSTAWOWĄ BRONIĄ JEST INFORMACJA

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

<

Gada teraz:
Dodatki na bloga