NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » JESTEŚMY BIAŁYMI MURZYNAMI W ŚRODKU EUROPY!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Jesteśmy białymi murzynami w środku Europy!

  
TheAspartam
07.03.2014 13:12:51
poziom 6

Grupa: Administrator 

Posty: 1196 #1771034
Od: 2012-7-18


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA

  
marcus
08.05.2014 16:29:18
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1836145
Od: 2014-5-4


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ FILMY » DARMOWA REJESTRACJA


BIAŁY CZŁOWIEK UMIERA, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej grupy etnicznej w tempie 47% na pokolenie (DANE Z ONZ). Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów Indian oraz Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach i walczą o przetrwanie. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi. Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własne naturalne dziedzictwo, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa tzn. do zachowania dziedzictwa. Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami. Pozdrawiam serdecznnie
UWAGA!!! Większość konfliktów wojennych oraz etnicznych wewnątrz krajów multikulturowych wynika z wieloetniczności, a najspokojniejsze państwa na świecie to państwa monogamiczne rasowo i kulturowo! Ponadto tam gdzie ścierają się ze sobą różne rasy i kultury tworzą się getta gdzie szerzy się przestępczość!
Podam przykłady: Ludobójstwo w RPA na białych europejczykach, których murzyni zabili 68.798 od 1994 r.. Rozpad Czechosłowacji. Wojna na Bałkanach po rozpadzie Jugosławii. Wojna północ południe w USA. Konflikty rasowe w USA. Ludobójstwo plemienia Hutu na plemieniu Tutsi ok. 1100.000 zabitych. Żydowska okupacja Palestyny i 60 letni konflikt w strefie gazy itp.. Liczne getta oraz konflikty rasowe w Brazylii, USA, Londynie, Francji i Szwecji, następnie wojujący i robiący zamachy terrorystyczne islamiści, którzy nawołują do islamizacji oraz dżihadu.
Janusz Korwin-Mikke, Mariusz Max Kolonko, Nowa Prawica, Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun, Rafał Ziemkiewicz, Robert Winnicki, Krzysztof Bosak, Artur Zawisza, Marian Kowalski, Nigel Farage Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo Radykalny, Narodowe Odrodzenie Polski, Nacjonalizm, Nacjonalista, multikulturalizm, multikulti, mass imigracja, imigrant, imigranci, emigrant, emigracja, kolonizacja, wielokulturowość, imigracja, imigranci, imigrant, emigrować, emigrowałem, islam, islamizacja, islamiści, muzułmanie, muzułmanin, czarnoskóry, czarnoskórzy, murzyn, murzyni, czarnoskóra, czarnoskóre, murzynka, murzynki, afrykanin, afrykanka, azjata, azjaci, azjatka, azjatki, hindus, hindusi, chinczyk, chinka, chinczycy, święta wojna, patriotyzm, patriota, nacjonalista, nacjonaliści, polityczna poprawność, czarne getta, rasizm w czarnych gettach, francuskie getto.


TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ ZDJĘCIA. DARMOWA REJESTRACJA


Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » JESTEŚMY BIAŁYMI MURZYNAMI W ŚRODKU EUROPY!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta