GRYNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » WIADOMOŚCI POLSKA » „FOTOSZOP” TUSKA BIJE NA ŁEB RETUSZE STALINA, ALE TO NASZE ZDJĘCIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

„Fotoszop” Tuska bije na łeb retusze Stalina, ale to nasze zdjęcie

  
marcus
06.06.2014 20:27:18
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1859314
Od: 2014-5-4
Obrazek
Same zużyte porównania i metafory przychodzą do głowy, gdy się człowiek przełamie, powstrzyma refluks i spróbuje zmóc 15 minut „obchodów 25-lecia”. Przyznam się najszczerzej jak potrafię, że zwyczajnie dopada mnie niemoc i to taka pogłębiona.

Widzę na ekranie potiomkinowską wieś odwiedzoną przez króla Haiti z okazji 25 rocznicy „zwycięstwa” bojowniczki nie zaproszonej na uroczystość. Wśród członków „rodziny” brylują wszelkiej maści ciotki i wujkowie, których waleczna „Solidarność” nie rozpoznałaby jako dalekich krewnych i odległych sąsiadów.

Do tramwajarki łamistrajka, Frasyniuka nieuchwytnego, Michnika, który siedział i mu teraz wolno oraz „Bolka” rozpoznawalnego i kochanego na całym świecie tuż po papieżu, zdążyłem się przyzwyczaić. Rozłożyło mnie dopiero po całkiem niewinnym wydawałoby się obrazku, mianowicie jedna z szatynek TVN24 podbiegła do blondynki TW Niezabitowskiej i zapytała, co ona na to wielkie zwycięstwo.

Jezu słodki! Każdy śmiertelnik ma jakaś nieprzekraczalną granicę, za którą zaczyna się niemoc, torsje i rzucanie wyrazami na oślep. Egzekutywa PRL II namalowała na trybunie „25 lat wolności”, co było pierwszym dziełem „fotoszopa” obsługiwanego przez Tuska. Nie, nie żartuję, chociaż chciałbym, nie było na trybunie egzekutywy wojowniczki „Solidarność”, wyczyszczono wszystko, co się źle kojarzy.

W nawiązaniu do tytułu muszę powiedzieć, że Stalin wprawdzie wycinał Trockiego i dokładał strzały z Aurory, ale jednak Lenina i Rewolucji Październikowej nie odważył się ruszyć. Tusk obrobił Stocznię im. Lenina gumką, stoczniowców i górników, do których strzelał „kontrowersyjny bohater” Jaruzelski, potraktował niczym wstydliwych krewnych, takich nie do końca potrafiących się zachować na imprezie z udziałem gości z Ameryki. Tak się w nowoczesnych rodzinach chowa bezzębną babcię, czy też dziadka wyposażonego w cewnik.

Kolonialne święto egzekutywy przygotowane dla zamorskiego władcy, który nawet nie przywiózł paciorków, ale obiecał, że dośle kopertę. I wszystko to razem zbudowane na tle żywego obrazu nędzy i rozpaczy milionów, z których to milionów ułożono koreańską masę ludową przebraną za uszczęśliwionych, podnoszących na komendę okrzyki i kolorowe wstążeczki tworzące napis „Gazeta Wyborcza z biało-czerwoną chorągiewką”.

Takie mamy 25 lat na jakie zasłużyliśmy i z jednym trzeba się zgodzić, gdy się słucha nieuchwytnego Frasyniuka. Cała ta „Solidarność” była fikcją zbudowaną na cenie margaryny i trzynastej pensji, gdy przyszedł 13 grudnia z 9 milionów zrobiło się 10 tysięcy. Co więcej dziś więcej niż połowa z 9 milionów uznaje Jaruzelskiego za „postać tragiczną” i „kontrowersyjnego bohatera”. Jakieś dwie trzecie jest przekonane, że największym zagrożeniem dla Polski jest Rydzyk, nie cichy pakt między Putinem i komsomołką Merkel.

Tyle samo dałoby się pociąć za Unię Europejską, z kolei Szopen z Mickiewiczem to dla nich zaściankowy obciach. Trzy czwarte z 9 milionów wierzy, że telewizja mówi prawdę, a prezydent umoczony po czubek głowy w przybudówce GRU zwanej WSI, budzi w trzech czwartych zaufanie. Odśpiewanie „Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie” dla czterech piątych jest bluźnierstwem i faszyzmem. Więcej niż połowa nie ma nic przeciw temu, żeby za nazywanie władzy „matołem” pozbawieni kultury fanatycy byli wsadzani do aresztu, jednocześnie ta sama połowa chciałaby dorżnięcia zbydlęconej watahy, w skrócie opozycji. Gdy się tak wszystkiemu na spokojnie przyjrzeć, to właściwie nie ma powodu do najmniejszego zdziwienia, skoro przez 25 lat nie było żadnego protestu.

Egzekutywa RPIII uczyniła z „Solidarności” medialne i polityczne mięso armatnie, którym się karmi. Tusk i cała reszta nie robi absolutnie niczego, ponad to na co mu wielomilionowa „Solidarność” pozwala. Do urn poszło 2,2 miliona niezadowolonych, reszta się cieszy razem z Michnikiem, Niezabitowską, tramwajarką, „Bolkiem” i Wojtkiem Pszoniakiem z „wolnej Polski”. Postulaty zostały wypełnione. Margaryna z Lidla potaniała i jeszcze promocję zrobili. Zwyczajnej nie rzucili, ale grillowej bez kolejki ile dusza zapragnie plus saszetka musztardy gratis.

Wolność? A po cholerę nam wolność? Jak śpiewał artysta, mamy przecież telewizję i to jaką… z tańczącymi gwiazdami i „bydłem wyjącym na cmentarzach”. Egzekutywa wymazała w „fotoszopie” rzeczywistość i bohaterów, którzy i tak przestali istnieć. Póki się nie narodzą lub nie obudzą nowi bohaterowie na miarę naszych skundlonych czasów, dzisiejszą uroczystość, przy wszystkich zabiegach estetycznych, trzeba uznać za uczciwą. Obchody są odzwierciedleniem tego, co się w RPIII przez 25 lat stało, nie tylko za sprawą egzekutywy, ale „Solidarności” również, jeśli nie przede wszystkim.

Kto nam wymalował „gazeta” i „wolność” zamiast „Solidarność”? Nie my sami? Większość głosuje za tą szopką, reszta szuka przyczyn w PKW, chociaż w dobie komputerów i aparatów w telefonach cudem udało im się policzyć głosy w 80% komisji. Nie ma wolności bez zwycięstwa, bo wolność zawsze i wszędzie jest łupem zwycięzców, przegrani mogą sobie aluminiowymi menażkami tłuc o stalowe kraty.

MatkaKurka
http://kontrowersje.net
  
Electra20.03.2019 14:01:46
poziom 5

oczka
  
marcus
06.06.2014 20:34:48
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1859317
Od: 2014-5-4
W drugiej połowie felietonu „Fotoszop Tuska bije na łeb retusze Stalina, ale to nasze zdjęcie” … jest zdanie:

„(…) Gdy się tak wszystkiemu na spokojnie przyjrzeć, to właściwie nie ma powodu do najmniejszego zdziwienia, skoro przez 25 lat nie było żadnego protestu…”

To zdanie autora mówi, że: „przez 25 lat NIE było żądnego PROTESTU” i to wymaga dodatkowego komentarza i WYJAŚNIENIA !

Mimo, iż w okresie PRL sytuacja materialna, poziom życia, bezpieczeństwa socjalnego, ulegały systematycznej poprawie, chociaż poprawa niebyła zbyt spektakularna, ale była jednak faktyczna i odczuwalna, ale jednak dochodziło do bardzo POWAŻNYCH PROTESTÓW społecznych w PRL-u w latach i „KTOŚ” je centralnie organizował w latach:

1956,
1968,
1970,
1976,
1980.

Tymczasem, od 1989 roku, pełnie władzy w III RP tzw. „wolnej” objęła tak zwana „opozycja demokratyczna” szczególnie z żydo-sojonistycznego Klubu Kwadratowego Koła, czyli polscy obywatele, ale ŻYDOWSKIEJ narodowości zamieszkali w Polsce, wspierani z zewnątrz politycznie oraz finansowo przez żydowską międzynarodówkę, służby specjalne Mosad i żydowsko-amerykański CIA.

Ta żydo-komuna oraz bardzo aktywni przedstawiciele innych MNIEJSZOŚCI narodowych zamieszkali w Polsce się skrzykneli przy „okrągłym stole” w 1989 roku gdzie USTALILI, że etnicznych Polaków będą METODYCZNIE i wspólnymi siłami totalnie ZAJADLE zwalczać, tak aby się nie dostali do centralnej władzy w Warszawie, że będą tych etnicznych Polaków WYGANIAĆ z Polski na banicje, aby im nie przeszkadzali w szabrowaniu pozostałych polskich obywateli … itp.

To nie jest tajemnicą, że tą władze w III RP PRZYWŁASZCZYLI sobie synalkowie i córy z ŻYDO-POST-KOMUNY stalinowskiej. To oni ZLIKWIDOWALI przez te ostanie 25 lat ponad 10 mln miejsc pracy w III RP po przez zniszczenie polskiego przemysłu we wszystkich sferach.

Dodatkowo w obecnej żydo-gangsterskiej III RP oblicza się, że jest 600 tys. bezdomnych. Ta rządząca żydo-post komuna synalków stalinowców WYGNAŁA z III RP na zagraniczna banicje zarobkowa ponad 6 milonów polskich obywateli.

Obecnie w III RP ok. 10% dzieci głoduje. Jest zupełny upadek systemu ochrony zdrowia, załamujący się system emerytalny z podwyższeniem wieku emerytalnego do 67 lat, całkowity brak perspektyw rozwojowych tej III RP z DŁUGIEM budżetowym 1,2 TRYLIONA zł !!!

W tej sytuacji przez 25 lat nie było żadnych poważnych protestów społecznych w tej III RP sprzeciwiających się temu stanowi. Rzadzacy zydzi w III RP sprowadzili OKUPANTA do III RP czyli US Army w miejsce byłej Armi Czerwonej w PRL-u. Ta ŻYDO-MAFIA rządzaca w Sejmie ustawa 1066 w 2013 roku zatwierdziła wpuszczenie wprowadzenia OBCYCH SIŁ wojskowych na teren III RP, w celu tłumienia takowych protestów w III RP co jest SKANDALEM na skale światową !

Stąd też nasuwa się JEDEN wniosek, że protesty przed 1989r. były ORGANIZOWANE i to systematycznie przez ŻYDOSTWO z polskim obywatelstwem z obozu władzy PRL, które systematycznie i zajadle WALCZYŁO o tą władzę i jak traciło to chciało ją odzyskać za pomocą INSPIROWANIA oraz wzniecania przez ŻYDÓW gwałtownych i KRWAWAYCH protestów społecznych przeciwko panującej władzy w PRL-u.

Dzisiaj, gdy ŻYDY posiadają PEŁNIE władzy w III RP to nie mają potrzeby organizowania społecznych protestów – mieliby je organizować PRZECIW samym SOBIE ?

Są dowody na to, że w organizacje protestu stoczniowców w 1970 roku na Wybrzeżu Bałtyckim i w Gdańsku przeciwko władzy PRL-u były wmieszane NIEMIECKIE służby specjalne, a przez ostanie 25 lat też w III RP rządzą członkowie niemieckiej V KOLUMNY, prowadzac sabotaż SPOKOJNYCH Polaków i dlatego ta V KOLUMNA niemiecka też NIE organizowała protestów PRZECIW samym SOBIE !
  
marcus
06.06.2014 20:39:42
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1859318
Od: 2014-5-4
Dziekuję za link o tym: „KTO otrzymywał w PRLu np. stypendia Fulbrighta”

Oto uzupełnienie do tego zagadnienia i inne linki o „Posłusznej Gwardii Zachodu”:

Aby otrzymać stypedium i „dokształt” za pomocą „fundacji Fulbrighta” kandydat musiał spełniać różne kryteria. Najważnieszym kryterium to było to, że trzeba mieć POCHODZENIE żydowskie, a zapatrywania polityczne oraz KIM byli rodzice oraz najbliższe środowisko aplikanta to też jest bardzo ważne.

Dokształt po przez „Fundacje Fulbrighta” lub po przez „Fundacje Konrada Adenauera” i jeszcze pare innych „fundacji” opłacanych przez NWO i globalistów jest metoda do WERBOWANIA na „Posłuszna Gwardię Zachodu”, a faktycznie międzynarodówki żydowskiej.
Ten dokształt był faktycznie najważniejszym BILETEM do kariery politycznej i zawodowej w okresie „przeobrażeń ustrojowych” od komunizmu do kapitalizmu, jak i teraz.
Ci co przelecieli ten „dokształt” to byli 100% kandydatami na członka V KOLUMNY w III RP po ich wcześniejszym WYLANSOWANIU w tych „polsko-języcznych mediach” jak Gazeta Wyborcza do obięcia WŁADZY w III RP.

Zwrócie uwagę na fakt, że wykształcenie z Polski lub SAMODZELNE niezależne opłacone studia za granica ale etnicznego Polaka z krwi i kości NIE MAJĄ ZNACZENIA dla tych „polskich mediów” czy decydentów wyhodowanych przez środowiska globalistyczne NWO.
Dla tych co skończyli studia za garanicą z własnych środków finansowych (np. z Polonii Światowej), są UCZCIWI i LOJALNI wobec Narodu Polskiego o czym GLOBALIŚCI co taką Polskę, Ukraine czy Rosję usiłuja osaczyc, aby te kraje skolonizowac i OKRADAĆ metodycznie to dokładnie WIEDZĄ, że z tych ludzi jest ciężko zwerbować do V KOLUMNY.

Należałoby się skontaktować ze środwiskami w obecnej Rosji jakie oni OBECNIE stosują kryterium do identyfikacji oraz diagnozowania, kto należy do V KOLUMNY w Rosji, czyli tych co działają faktycznie przeciw spójności Rosji jako instytucji państwowej pod pozorem wprowadzania „tolerancji” i „amerykańskiej demokracji” …

To że żydowska władza w Waszynktonie z centralnej żydowskiej MELINY „Biały Dom” usiłuje ZDEMONTOWAC Rosję i całkowicie PODPORZADKOWAĆ pod siebie tak, aby Rosje totalnie eksploatować jak kolonię tak jak zrobiono z III RP, potem Litwą, Estonią, Słowacją a teraz „ukrainą” to jest OCZYWISTE.
Tylko Białoruś, a teraz Węgry się wykapowali jak wygląda współczesny kolonializm organizowany przez żydów i się temu procesowi SPRZECIWILI, nie dają się zmusic MELINOM w Waszynktonie, Londynie czy Brukseli lub Strasburgu, aby nie dac się eksploatować.

USA zarządzne przez mafie żydowską nie jest imperium w sensie ekspansji terytorialnej, ale wypracowało metodologię hegemona w interesie wybranej żydowskiej KASTY, którzy chce mieć PEŁNĄ kontrolę nad polityką międzynarodową lub krajową po przez narzucenie V KOLIMNOM wybór – możecie OBECNE być z nami w sojuszu albo PRZESTAĆ się LICZYĆ w polityce światowej, a nawet zostać NAPADNIECI przez Rosję, jeśli „my” tzn. żydzi na to pozwolimy Rosji.
Najważniejsze jest w tym wszystkim, aby Izraelowi i żydom z UPRZYWILIJOWANYMI prawami w każdym kraju NAJLEPIEJ się powodziło kosztem tamtejszych tubylców.
Kto się z taką metodologią nie zgadza to jest „antysemita” i takiego należy niszczyc ?

Ten nowoczesny proces KOLONIZOWANIA innych państw przez MELINE z Waszynktonu jest wymuszony, gdyż ZASOBY ekonomiczne do wysysania oraz totalnej eksplotacji z POZA obszaru żydowskiego społczenstwa w USA już się WYCZERPAŁY. Nie ma już co wysysac w USA.
Dlatego, rządząca żydowska KASTA zamieszkała w USA najpierw inwestowała po przez przygotowanie teoretycznie swoich pobratyńców zamieszkałych w krajach PRZEZNACZONYCH do eksploatacji , a potem kasacji krajów za pomocą organizowanej V KOLUMNY, zamieniając te kraje w kolonie.

Aby dokonać tego DEMONTARZU innego państwa i potem wysysać z niego krew i byc rakiem złośliwym jakiejś instytucji państwowej to właśnie po to stworzono te „fundacje” aby za pomocą nich wyhodowc kadrę na członków tej V KOLUMNY. Członkowie tej V KOLUMNY” reklamują się zawsze za najlepszych oświecicieli, demokratów oraz za autorytety moralne, których należy naśladowac. Dla nich „historia holocoustu” to najważniejsza nauka pod słońcem, gdyż ona naucza uległości wobec rządzącej KASTY wybrańców.

Wszyscy ci co są zakonspirowanymi żydami i bardzo wspierają „organizacje pozarządowe” na użytek V KOLUMNY lub żydowskich organizacji lub networku, a jeszcze na dodatek przeszli „dokształt” przez fundacje Fulbrighta lub Adenauera lub inną są właśnie NISZCZYCIELEM samorganizacji lokalnych tubylców.

Podobno teraz najważniejszym problemem w Rosji dla zabespieczenia jej bezpieczentwa jest ODZIELENIE V KOLUMNY od reszty społeczeństwa, co przez MELINE zostanie nazwane totalitarnym „stalinizmem”.

Oto inny bardzo ciekawy artykuł na ten temat pt. „Posłuszna gwardia zachodu”, poniżej w zamieszczonych linkach dla przekopiowania dla zainteresowanych, aby lepiej zrozumieli metody formowania anty-polskiej V KOLUMNY w PRL-u, a potem w III RP.
Oczywiście nie wszyscy zostawali aktywnymi członkami V KOLUMNY po tym dokształcie. Ci co się potem nie wykazali lojanością wobec sponsorów zostali SUROWO KARANI po przez ich zwalcznie w każdy możliwy sposób.

Obecna oficjalna władza w Kijowie to w pełnym tego słowa znaczeniu V KOLIMNA na usługach syjonistów, a powstałe władze „obwodów Donieckich czy Ługanska” na wschodzie BYŁEJ „ukrainy” są autentyczną władzą CAŁKOWICIE oczyszczona z V KOLUMNY i taka jest pomiędzy nimi zasadnicza RÓŻNICA, przez co ginie każdego dnia setki ludzi w cynicznie wygenerowanej, iżynierowanej przez MELINĘ wojny domowej, aby opanowc tamtejszych tubylców aby ich eksploatowc kolonialnie.

Cały system mechanizmu WERBOWANIA członków do V KOLUMNY w Polsce warto studiować aby potem wiedzieć jak ją identyfikować:

http://chomikuj.pl/beakopec/liberalizm-pochodne/Pos*c5*82uszna+gwardia+zachodu,2136711897.doc

http://wezwaniedoprawdy.pl.tl/Grupa-Bilderberg.htm

http://deser.pl/deser/1,111858,16098305,Walesa__Hollande_i_Poroszenko_usneli_w_Sejmie__Podczas.html#CukVid
  
marcus
06.06.2014 20:57:52
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Użytkownik

Posty: 2110 #1859323
Od: 2014-5-4


Ilość edycji wpisu: 1
http://yelita.pl/artykuly/art/bratkowska
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/461178,radoslaw-sikorski-o-badaniacj-jaroslawa-kaczynskiego-koledzy-z-pis-cos-kreca.html
http://matkakurka.neon24.pl/post/30276,najwieksze-hity-esbecji-lpr-rydzyk-palikot
http://3obieg.pl/stypendysci
Obrazekpan zielonypan zielonypan zielonypan zielonyzaskoczonyzaskoczonyzaskoczonybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » WIADOMOŚCI POLSKA » „FOTOSZOP” TUSKA BIJE NA ŁEB RETUSZE STALINA, ALE TO NASZE ZDJĘCIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta

<

Gada teraz:
Dodatki na bloga